توپ جنگی یا گاو شیرده ؟

نویسنده: علی قاسمی

وبلاگ من
نویسنده: علی قاسمی
چرا
کل بازدید: 286,004 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

توپ جنگی یا گاو شیرده ؟

حرف دلی از این سالهای آرسنال


شب بی پایان

میگن وقتی دلت گرفته همیشه یه نقطه از جهان بهترین مکان برای گریه کردنه. یکشنبه شب آنفیلد بهترین نقطه برای هوادارای آرسنال بود. شبی که ونگر هم توان صحبت کردن نداشت شبی که هیچ نکته مثبتی در بازی دیده نشد تا در کنفرانس مطبوعاتی از آن به عنوان درس هایی برای بازی های آینده یاد شود، شبی که زیر نورافکن های ورزشگاه آنفیلد هم هیچ نوری نداشت، شبی که هیچ گاه برای ونگر صبح نخواهد شد لااقل در آرسنال.

 بنویسید آرسنال در بحران بخوانید ونگر در در بحران !

از کجا شروع شد؟ (این ناکامی ها) بهتره بگیم از کجا تموم شد (ماجرای ونگر و آرسنال). شاید اگر به سال 2015 برگردیم، دقیقا زمانی که در میانه های فصل آرسنالِ صدرنشین در صورت پیروزی هشت امتیاز با تیم دوم جدول فاصله می گرفت، هیچ یک از هواداران آرسنال به جمله ونگر باید برود فکر نمی کردند ولی شاید امروز خود ونگر هم به جمله ای غیر از این فکر نمی کند. شاید این ناکامی ها به سالهای قبل بر میگردد شاید قهرمانی های آرسنال در استادیوم قدیمی جا مانده و با فرو ریختن استادیوم هایبوری و با ساختن ساختمان هایی در آنجا آرسنال رنگ و بوی پول پرستانه به خود گرفته است.

به راستی مشکل کار کجاست؟ ونگرِ از مد افتاده؟ بازیکنان بی کیفیت ؟ مدیران بی کفایت ؟ مالکان پول پرست؟ و یا همه ی موارد ؟ امروز اکثر طرفدارهای آرسنال گزینه یک رو ارسال خواهند کرد ولی چرا ونگر؟

 شبی که اوزیل در آستانه توپچی شدن بود هیچ یک از طرفدارای آرسنال تا نیمه های شب پلک بر هم نگذاشتن تا عکس اوزیل با پیراهنم آرسنال را در مانیتور کامپیوتر خود ببینند اما احتمالا یکشنبه شب اوزیل اولین آرسنالی ای بود که به خواب رفت.

رمسی، هولدینگ، ولبک، مونرئال، ژاکا، کوکلن و... آیا آرسنال با این بازیکنان میتواند قهرمان انگلیس شود؟ پاسخ: آرسنال شاید ولی ونگر هرگز .

جایی که کلوپ از امره جان یک ستاره در تیمش ساخته که به تعبیری از چوب خشک بازیکن می سازد ونگر از اوزیل به عنوان یکی از پدیده های اروپا تنها یک چوب خشک ساخت این موضوع در مورد تمامی هسته های بریتانیایی آرسنال غیر از چمبرلین صدق می کند. چمبرز، والکات، رمسی، گیبس و... هیچ گاه سایه ای از یک ستاره را به خود نخواهند دید و چمبرلین هم همین مسیر را طی خواهد کرد لااقل در آرسنال. چند سالیست ونگر نه تنها نیازی به فروش بازیکنان خود برای تامین مالی باشگاه نداردبلکه می تواند ده ها میلیون پوند برای خرید بازیکنان مورد نظر خود صرف کند سالهاست ترکیبی از بازیکنان ثابت در اختیار دارد و با هر سلیقه ای می تواند چینش بازیکنان خود را با خرید بازیکنان مورد نظر و حفظ بازیکنان با کیفیت  تغییر دهد ولی نه خرید خوبی در کار است نه نتیجه و نه هیچ استعدادی برای درخشش در آینده. این آرسن ونگر هم دیگر آن ارسن ونگر نیست. 

Related image 


سالمَرِگی واژه جدید ویژه آرسنال

شاید بشود واژه سالمرگی را در کنار روزمرگی به دایره لغات خطاب به این روزهای آرسنال اضافه کرد. سالمرگی ای که در پی سیاست های اشتباه رخ داده است که خود ونگر هم بدون شک در آن نقش داشته است. سیاست هایی که از همان ابتدا هم بیشتر رنگ و بوی پول پرستی داشت است. سیاست هایی مانند سقف دستمزد ها، بلیط های گران قیمت، تمدید یکساله قرارداد بازیکنان، عدم بازگشت بازیکنان پیشین، مخالفت با خرید بازیکنان با قیمت ها بالا و... همه و همه به مرور رنگ باخته اند و امروز آرسنال را دچار سالمرگی کرده اند و ونگر را به یک مرد شکست خورده که حتی در بالا و پایین کشیدن زیپ های خود هم ناتوان است و رو به جویدن ناخن های خود آورده است.

Image result for ‫گاو شیر ده و اسب سواری‬‎

آرسنال = گاو شیرده

در کنار ونگر، مالکان آرسنال هم نقش زیادی در این سالمرگی داشته اند. دقیقا جایی که آرسنال را به چشم یک بنگاه صرفا اقتصادی نگاه کرده اند و از آرسنال به عنوان گاوی برای دوشیدن استفاده می کنند، گاوی که تنها برای شیر دادن نیاز به مقداری علوفه و آب دارد غافل از اینکه شیر این گاو به مرور در حال کم شدن است. امروز طرفداران آرسنال هنگام دیدن مسابقه اسب سواری با اسب های چابکی مانند منچستر سیتی و یونایتد، چلسی ، لیورپول، تاتنهام و... باید بر روی یک گاو شیرده بنام آرسنال شرط بدی کنند، گاوی که غالبا در جای خود ایستاده و صاحبانش در حال دوشیدنش هستند. شاید آنها در سالهای آینده در لوگوی آرسنال بجای نماد توپ جنگی از نماد یک گاو شیرده استفاده کنند چون دقیقا آرسنال را اینگونه میبینند.

دوران افول ادامه دارد

اگر به آرسنال به دید یک سازمان و بنگاه اقتصادی هم نگاه میشد امروز در این وضعیت قرار نداشت. بنا بر اصول سازمانی، چرخش در سازمان چه جزئی و چه کلی موجب بالا رفتن توانایی و عملکرد سازمانی می شود ولی در آرسنال این امر برای همه ممکن است غیر از خود ونگر. نمودار رشد آرسنال تحت هدایت ونگر در سالهای ابتدایی حضور او رشد کرده، در سالهای 2002 الی 2006 به بلوغ رسیده و بعد از آن سیر نزولی به خود گرفته و این افول همچنان ادامه دارد و خواهد داشت. (نمودار)


_________________________________________________


دو سال است که هیچ پستی نذاشتم شاید اگر به آخرین پست من نگاهی بیندازید دقیقا این روزها در آن پیش بینی شده بود شاید امروز این پست رو برای این گذاشتم که بگم برای چیزی و کسی وقت بذارید که برای وقتتون ارزش قائل بشه. شاید این سالها بهتر است واقعیت را ببینیم. از آرسنال دهه گذشته نه ورزشگاهی مانده که طرفدارانش با جان و دل فریاد بکشند، نه اعتباری مانده که بتواند در سطح اول اروپا ظاهر شود، نه نتیجه ای مانده که با افتخار نام تیم خود را در جدول رده بندی نشان دهیم و نه حتی فوتبالی زیبا که به عنوان یک بیننده به تماشای دیدار های آن بنشینیم. فقط یک نام آرسنال مانده همین.


 


   

ثبت نظر شمانظرات پیشین

abolfazl alayi fard در 10/6/1396 | 21:15 گفت:

این یکی از چندتا مقاله خوبی بود که تو این چند وقت اخیر خوندم، خوندنش ضرر نداره
http://www.goal.com/en/news/alexis-lemar-chaos-shows-how-embarrassing-arsenals-transfer/r2zrpcyhr1p01e1iih1sicj4l

شاه بیت این مقاله این قسمته به نظرم:
Earlier this week it was revealed that Kroenke is planning to borrow about $1 billion from an American bank to help fund the proposed Inglewood stadium for his NFL side the LA Rams. The costs could total nearly $3bn and while speculation that he could leverage borrowing against Arsenal is unfounded, it is clear that the American doesn't have his eyes focused on matters at a club who look in disarray right now.
مقایسه خوبی هم با کاری که مشیری توی اورتون کرده انجام داده توی مقاله

آرسنال با دستمزد پرداختی به لاکازت و کولاسیناچ تقریبا ۶۵میلیون پوند هزینه کردن، ولی اگر فروش ها و دستمزد های آزاد شده حساب بشه شاید بشه گفت آرسنال بین ۸۰تا۹۰میلیون پوند درآمد داشته از فروش. طبق گزارش اقتصادی آرسنال ۱۲۰میلیون پوند پول داشته و الان تقریبا ۲۰میلیون پوندم بهش اضافه شده.

فعلا همینه و چاره ای نیست. باید صبر کرد

حامد در 10/6/1396 | 20:38 گفت:

چلسی قهرمان فصل گذشته جایگزین هاش رو گرفت 2 تا دفاع هم گرفت اضافی و یه بک دفاعی
یونایتد 3 پست رو تقویت کرد
سیتی هم که مشخص. لیور دیگه چیه نون ندارن بخورن اینجور خرید
اونوقت ما اروپا که نرفتیم ضعف ها هم پوشش داده نشد تا n میلیون ذخیره رو بذارن تو حلق ونگر
بازیکن نخریدیم اگه مربی هم داشتیم رو نبوغش حسابش میکردیم حالا باید خریت ونگر رو تحمل کنیم

آرمین توپچی در 10/6/1396 | 19:32 گفت:

خرید های واتفورد و لستر از ما بیشتره
توی مجموع خرید و فروش هم دومیم فقط سوانسی از ما جلو تره تیم های آخر هم چلسی -سیتی - یونایتد هستن
این لینکی که گذاشتم رو برید ببینید
واقعا اعصاب خورد کنه

آرمین توپچی در 10/6/1396 | 16:33 گفت:

http://www.skysports.com/football/news/11662/11015137/premier-league-transfers-how-much-did-your-club-spend
واقعا ترسناکه

حامد در 10/6/1396 | 12:45 گفت:

تازه اول مصیبته کجاشو دیدین عمق فاجعه رسیده به نفت !!!!!!!!!!!!!!
امسال نه قرار ونگر بش وحی بشه نه بازیکنا 2 برابر خودشون باشن نه کمی نه کیفی نسبت به سایر رقبا پایین تریم از اون مهم تر از لحاظ مربی که من درباره اون روانی دیگه حرفی نمیزنم نتیجه چی میشه
امسال که گند زدیم
سانچز میره اوزیل هم میره چه اتفاقی میفته طرح اقتصادی ونگره.... بوق اجرا میشه یعنی با رفتن سانچز 60 میلیون هزینه کردیم وا مصیبتا
از این بودجه ی غارت شده کسی هم نمیاد نمونش لمار

چند روز دیگه محرم شروع میشه فرصت مناسبی هست تا واسه ارسنال هم عزاداری کنید
بر باعث بانیش لعنت همون روانی

امیر حسین در 10/6/1396 | 12:39 گفت:

سخته برام درک این که چمبو از آرسنال رفت نه به خاطر اینکه بازیکن خیلی خوبی بوده و جایگزین براش نیست و... این برام سخته که ونگر قمارهای بدی میکنه چمبو تو این ۵ سال کار مثبتی برای ما نکرد همیشه مصدوم بود و وقتی هم که میومد فقط سرش رو مینداخت پایین و میدوید اما اینکه با این وضعیت ونگر باز هم گذاشت در تیم بمونه و بهش وفادار بود و آخر اون خیلی راحت رفت!‌ از این مدل قمار ها ونگر کم نکرده! بازیکن با کیفیت متوسط و درصد مصدومیت بالا رو توی تیم نگهداشته و فقط لیست رو پر کرده و همیشه امار بلند بالایی از مصدوم ها رو یدک میکشه!‌ واکنش ونگر به شرایط تیم خیلی کنده وقتی اوزیل تو اوج بود و نیاز به مهاجم نوک عالی داشتیم خرید نکرد و ژیرود اون سال همه رو نا امید کرد با موقعیت هایی که از دست داد فلامینی رو نگهداشت و به بازگشت فابرگاس نه گفت و همه دیدیم فابرگاس چلسی رو چه جوری قهرمان کرد و فلامینی اون سال چه جوری ما رو زمین زد! حالا مقایسه کنید با دیگر مربیان نقطه ضعف رو که میبینند یا از اکادمی یا با خرید پر میکنند جاش رو اما ما هنوزم ولکات رو تو تیم نگهداشتیم و دلمون و خوش کردیم که سانتی برگرده و دیگه مصدوم نشه یا ناچو تو این سن هنوز با سرعت و دوندگی بالا توی همه بازی ها سمت چپ ما و اسپانیا رو تامین کنه میدونید واکنش هامون به انتخاب جایگزین خیلی ضعیفه...
چند سال از دروازه ضربه خوردیم تا چک بیاد چند سال دفاع گند زد تا موصطفی بیاد حمله بعد ۵ سال لاکازته میاد و... قرار نیست تو یک فصل همه نقاط ضعف پوشش داده بشه هر چند سال یک خرید خوب کافیه! آکادمی هم که کلا چند ساله تعطیله

vahid در 10/6/1396 | 11:36 گفت:

تیم تو بحرانه نشونش همین بازی با لیورپول سانچز ومصطفی ناراضی اوزیل و ببرین رمزی ولبک سردرگم چمبرلین هم که در رفت سیستم 3-5-2 که با فلسفه مالکانه و هوجومی ونگر مغایرت داره
با این شرایط دو اتفاق برای ارسنال پیش میره:
یا اینکه تیم تو این بحران میمونه به اخراج ونگر ختم میشه که حداقل ظاهر نشون میده ازیکنا خیلی از این موضوع بدشون نمی ایید
یا اینکه پیرمرد قدرت تغیر روحی تیم رو داشته باشه بتونه یه سیستم مناسب با بازیکنای موجود پیدا کنه(شاید امتحان 4-3-3کار امد از اب در اومد) تیم رو به شرایط نرمال برگردونه که در این حالت هم بهترین رتبه بین سوم تا ششم جدول تا اخر سال خواهد بود

abolfazl alayi fard در 10/6/1396 | 11:03 گفت:

گویا کوشیلنی مصدوم شده، طبق خبر sun
Laurent Koscielny went down injured in France's clash with the Netherlands - leaving Arsenal fans in even more of a panic about their deadline day nightmare.

abolfazl alayi fard در 10/6/1396 | 10:16 گفت:

گویا پیشنهاد بالا(طبق شایعات۹۲میلیون پوند) برای لمار صحت داشته. موناکو راضی بوده، ولی خود بازیکن نخواسته بیاد آرسنال
ببین اعتبار آرسنال به کجا رسیده که برا طرف۹۲هم میخواسته بده، ولی ترجیح داده آرسنال نیاد
سطح جاه طلبی باشگاه از فعالیتش توی نقل و انتقالات مشخصه. یه هافبک نخریدن. دوباره به ویلشر و کازورلا و والکات... تکیه شد که نتیجش مشخصه
این باشگاه نمونه بارز از فرش به فرش افتادنه. آرسنال از نظر نفر به نفر نسبت به ۵تا باشگاه منچستر، سیتی، چلسی، تاتنهام، لیورپول که سطحش پایینتره. با اورتون شاید هم سطح باشه ولی مربی اونها کومانه این یعنی همین الانم یک قدم از آرسنال جلوترن.
امیدوارم حداقل سانچز و اوزیل تمدید کنن ولی احتمالش خیلی کمه
در کل به نظر میرسه کم کم باید دیدن بازی آرسنال رو از سبد سرگرمی هام حذف بکنم، چون نتیجش فقط اعصاب خردیه‎
همه رفتن ولی دبوشی موند. کوالتی باشی اینجوری میشی که از دست دو انگلیس هم برات پیشنهاد نمیاد‎ بازیکنی با حقوق۳.۵میلیون پوند

سینا در 10/6/1396 | 08:53 گفت:

خیلی قشنگ پول خرید لاکازت رو درآوردن تازه یه سودی هم کردن واقعا باید تاسف خورد به حال این باشگاه و مدیریتش
یعنی خیانتی که ونگرفن های خائن به باشگاه کردن تاریخ بشریت تا حالا نظیرش رو به خودش ندیده اینم میشه نتیجش 😐

vahid در 9/6/1396 | 23:32 گفت:

ميثاقي تو برنامه ١٢٠ميگه لاكزات كوش ژيرو ريختن تو اتاق لمار بش ميگن بيا ارسنال

Saeed asili در 9/6/1396 | 22:31 گفت:

پرونده نقل و انتقالاتی آرسنال بسته شد
هیچ خبری از دراکسلر و سری و محرز نیست
برید با خیال راحت بخوابید
باشگاه که نیست،بنگاه اقتصادیه،چه پولی به جیب زدن ونگر و مدیرا

آرمین توپچی در 9/6/1396 | 22:27 گفت:

با رفتن امبابپه به پاریس و ترافیک خط حمله رفتن دیماریا یا درکسلر خیلی بالاست
امیدوارم بتونیم این وسط یه حرکت مفید بزنیم

Sajad در 9/6/1396 | 22:13 گفت:

ماتیاس کارن ژورنالیست ESPN :من سیتی ممکن است نتوانسته باشد سانچز را بگیرد , اما آن ها هم سانچز هم آرسنال را به هم ریختند . بدون هیچ هزینه ای . خیلی هم نتیجه ی بدی نیست .
بهترین حرف رو زده.جدا از اینکه تو نقل و انتقالات خیلی بد عمل کردیم این حواشی باخت های اخیر و این جریان انتقالات تیم رو تو بد مخمصه ای برده.امیدوارم حداقل از داشته ها یمان بهترین استفاده رو بکنیم.اگر ترکیب درست رو بفرستیم میدان توان کسب سهمیه رو داریم ولی اگر مثل دو بازی قبل ترکیب های عجیب غریب راهی میدان کنیم شاید سهمیه لیگ اروپا رو هم نتونیم بگیریم.

حامد در 9/6/1396 | 21:38 گفت:

اپدیت اسکای
اصلا لمار نمیخواد بیاد آرسنال میخواد لیورپول بره چون اروپا، البته در کنار اینکه بحث تامین پول وجود داره به عبارتی غیر محتمل ترین تیم آرسنال هست.
محرز هم داره میره بارسا

A.Djahed در 9/6/1396 | 21:08 گفت:

با رفتن الكسيس آرسنال قوي تر ميشه.منتظر باشين.

abolfazl alayi fard در 9/6/1396 | 20:57 گفت:

اتفاقات امروز ضعف مدیریتی آرسنال رو نشون میده. گفتن ما نمیفروشیم اگرم بفروشیم به لیگ برتری نمیفروشیم.البته مسئول مستقیم نقل و انتقالات تا قبل بازی لیورپول مطمئنن ونگر بود ولی الان رو نمیتونم نظر بدم.
من به عنوان هوادار نه با فروش این دو تا بازیکن مشکل داشتم نه اینکه مخالف فروششون به تیم لیگ برتری بودم. در واقع فروش درست ترین تصمیمی بود که گرفته شد. بازیکن ناراضی "باید" بره، تا رختکن تیم شرایطش به هم نریزه. ولی چرا این کاری که هفته اول نقل و انتقالات میشد انجام داد رسید به الان؟؟؟(بخاطر این تصمیم ها فکر میکنم از بعد بازی لیورپول دیگه ونگر دخالتی توی جزییات ترانسفر نداره چون ونگر مانع انتقال این دوتا شده بود) چرا پیشنهاد بالا برای یک بازیکن ۲۱ساله؟؟؟ دراکسلر و میشل سری زیر ۱۰۰میلیون یورو برای آرسنال هزینه برمیداره و ۲ نقطه ضعیف آرسنال رو پوشش بهتری میده. این یورش ۹۲ میلیون پوندی برای یک بازیکن درسته از لحاظ تبلیغاتی برد خیلی زیادی برای آرسنال داره، ولی توی زمین بازی فکر نکنم بیشتر از ۲تا خرید مثل دراکسلر و سری تاثیرگذار باشه.
الان داره از اینور بوم میفته آرسنال

حامد در 9/6/1396 | 20:46 گفت:

عجیب
توافق حاصل شده امااااااا آرسنال پول نداره!!!
من نمیدونم چی بگم
خبر قبلی تایید شده بود اینم تایید شدس

Saeed asili در 9/6/1396 | 20:42 گفت:

باختیم ،بدجوری باختیم
چرا این قدر وقت پای این تیم گذاشتم
از صبح تا حالا مدام دارم رفرش می دم تا یه خبر خوب بیاد

حامد در 9/6/1396 | 20:20 گفت:

اسکای و تلگراف
توافق 92 پوندی یا 100 یوریوی با موناکو واسه لمار حالا همه چی به لمار بستگی داره
این الکسیس و هم میره مثل چمبو و ما فقط لمار گرفتیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!حتی جایگزین کافی نگرفتیم
البته با توجه به صحبت ها

vahid در 9/6/1396 | 19:54 گفت:

چه خبر تو باشگاه چمبرلين كه رفت همه جا هم دارن از رفتن سانچز مينويسن همين طوري ضعيفترين عملكرد تو بازار داشتيم ديگه سانچز هم بره ميشه بايد واسه تين فاتحه خوند
پس چرا محرز يا دراكسلر رو نميگيرم ديگه مديرا و ونگر منتظر چي هستن كم درامد داره باشگاه انقدر منفعل تو بازا محرز داكسر كيفيت ندارن براي ونگر

حامد در 9/6/1396 | 13:13 گفت:

چمبو پیششنهاد 180 تایی ارسنال تیم خودش رو رد کرد تازه امسال خوب شده بود رفت لیور با حقوق 125 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یعنی اگه این فلسفه ی ونگر هست ای بوووووووووووووووق تو این فلسفه ی پیر نفهم این اعتباری هست که حامیان کوته فکر سطحی نگر دهن بین که فقط اراجیف ونگر رو سرلوحه ی کارشون قرار دادن و هر سال میگن اگه این اعتباره ای تف بر این اعتبار
150 تا بودجه بوده نه 100 تا بوده 50 تا خریده 2 برابر فروخته نه نقطه ضعفی پوشش داده نه هیچ غلطی کرده هرکی ندونه میگه بازیکنا از بی پولی تمرین نکردن خب درک نخریدی از همینا بازی بگیر ای تو این ثباتت همه چی

abolfazl alayi fard در 9/6/1396 | 09:43 گفت:

چمبرلین رفته لیورپول تا هافبک میانی باشه. واینالدوم، امره کان، هندرسون، میلنر، لالانا، فصل بعد هم نبی کیتا میاد، بشین تا بتونی توی هافبک میانی بازی کنی.
من بودم حداقل چلسی میرفتم که امید به قهرمانی داشته باشم، نه لیورپولی که همین fa cup هم نمیتونه بگیره‎
ژیرو هم گفته زمانش رسیده که تغییر بکنه یه سری چیزا. ولی بازم به نظر نمیرسه ونگر بره.
به نظر من به هیچ وجه اخراج نمیشه، چون بعد ۲۰سال وجهه جالبی نداره و استعفا بده هم نیست. حداقل یک خرید خوب انجام بده حیثیت تیم توی نقل و انتقالات برگرده.‎ با حضور ونگر باید آمادگی باختای سنگین رو جلو منچستر هم داشته باشیم
تو این وضع اگر خرید هم نکنیم زیاد جالب نیست.
گیبس و گابریل و حتی چمبرلین هم رفتن ولی دبوشی هنوز هست‎برو دیگه

آرمان امیراحمدی در 9/6/1396 | 04:39 گفت:

واقعا گاوه شیرده !

محمد حسین در 9/6/1396 | 03:42 گفت:

مهرزاد ونگر روش جدیدی رو کشف کرده...
یادمه بعد از خرید کولاشیناچ گفت هنوز باخت بایرن از یاد هوادارا نرفته پس تیم تقویت لازم داره 😁
بچه های آرسنالی حتی توی همین سایت هم حسابی کیفور شدن که سه خرید به مبلغ 150 میلیون انجام میدیم قطعا... 😁
فشار رو حسابی از روی خودش برداشت و تا هوادارا به خودشون اومدن برای درخواست خرید از باشگاه دیر شده بود...
من و امثال من رو نمیگم که هیچ وقت ونگر رو نخواهیم پذیرفت حتی با خرید مسی ولی یه عده بچه های آرسنالی راحت باور کردن که ونگر امسال میخواد خرید کنه... من میدونستم که یه اسم نامی و یه بازیکن متوسط خواهیم خرید ولی از خودم میپرسیدم آیا خرید بازیکنی که هیچ از بودجه کم نکرده هم میتونه باعث بشه که ونگر از خرید دست بکشه یا نه؟ که دیدیم چی شد...
ونگر اگه همین خلاقیت رو که توی بهانه گیری و روش های جدید رنگ کردن هوادار داره و اون اعتماد به نفسی که در مقابل مخالفان داره رو به تیم تزریق میکرد فکر کنم یه چیزی میشد 😂 😂

محمد حسین در 9/6/1396 | 03:35 گفت:

چمبو رفت...
کانال خود سایت رسمی اعلام کرد با عکس...
من سبک شدم دیگه، از این به بعد نیاز نیست ازش دفاع کنم فقط وایمستم تا ببینین توی لیور هم چطوری مرغ همسایه غازه. 😁 😁
اوزیل هم بره دیگه میمونه الکسیس که اونم میره و تموم... دیگه به آرسنالی تبدیل میشیم که هیچ جایی برای امید و توی مراحل بالا حرص خوردن نداره.

علی در 9/6/1396 | 00:24 گفت:

راستی من قبلا ی اکانت داشتم ک الان لاگین نمیشه کلی پست داشتم قبلا اما همشون پریدن

علی در 9/6/1396 | 00:23 گفت:

این یک راه بود کی باید طی میشد این مشکلات دقیقا از زمان ساخت ورزشگاه شروع شد با رفتن ونگر هم چیزی درست نمیشه زمانی ک هر مربی بتونه توی همه کارهای باشگاه دخالت کنه مشکلات تیم هم پا برجاست

علی قاسمی در 7/6/1396 | 23:34 گفت:

سلام دوستان لطف دارید خیلی ممنونم از لطفتون . نمیخواستم پست بذارم ولی دلم نیومد که نذارم من نظرمو در مورد این ارسنال گفتم و به نظر من تا زمانی که ونگر باشه همینه و من خیلی خیلی نسبت به ارسنال بی تفاوت شدم در حالی که نمیدونستم بازی لیورپول رو ببینم یا نه اخر گفتم بشینم ببینم و تنها سالیه که به هیچ وجه از گل خوردن ارسنال ناراحت نمیشم چون به نظر من بهتره ببازه بلکه ونگر بره و بهتر بشه .. من امیدم اینه به شما هم پیشنهاد میکنم برای این ارسنال وقتی نذارید چون در بهترین حالت چهارمه اما پیش بینی من اینه که امسال از همه سالها بد تر خواهیم بود و شاید رتبه بدتر از پنجم بیاریم . ساختار تیم مشکل داره همه بازیکنا نیمخوان تو تیم باشن و هیچ تعصبی نیست این یعنی تمام یعنی یه انقلاب باید رخ بده تا بتونیم مجدد بالای 75 امتیاز بگیریم
بازم ممنون از لطفتون دوستان

A.Djahed در 7/6/1396 | 22:23 گفت:

آقا آرمان ، فکر کنم آرشیو بلاگ ها دچار مشکل شده آخه بلاگا ی قبلی خودم رو نمیاورد.

A.Djahed در 7/6/1396 | 22:19 گفت:

گل گفتی آقای قاسمی.
منم آخرین پستی که گذاشتم مال دو سال قبله . دو سال بود که حتی سایت رو چکم نمی کردم .
علاقه ندارم بگم : دیدین من گفته بودم ! ولی میگم .
بر خلاف نظر شما که فکر میکنید آرسنال ترکیب خوبی داره ، من معتقدم ترکیب آرسنال مثله یه شلواره وصله پینه شدس . بازیکن داریم شاید با کیفیت هم باشن ولی در کنار هم هیچی نستن جز : ماشین مشدی ممدلی.

مهرزاد در 7/6/1396 | 20:59 گفت:

یعنی اگه اسم نویسنده هم معلوم نبود می فهمیدم کی این رو نوشته.
جای خالیه شما بسیار حس می شد. کاش »قا میثم هم میومد.

دقیقا دقیقا روزگار آرسنال چیزی هست که علی آقا گفته.

عجیبش این که ونگر خیلی واسش فاجعه نیست و اصلا درک نمی کنه خوردن 8 6 4 گل واسه هوادارها معنیش چی می تونه باشه.

WengerOut#

Mobinho در 7/6/1396 | 20:34 گفت:

اين چرا اينقدر تكرار شد؟ 😅🙃

Mobinho در 7/6/1396 | 19:47 گفت:

قاسمي چطوري داداش؟ خوشحالم بازم پست گذاشتي
كاش ميثم محمودي، توپچي جنوب و بقيه قديمي ها هم پيداشون بشه

Mobinho در 7/6/1396 | 19:46 گفت:

قاسمي چطوري داداش؟ خوشحالم بازم پست گذاشتي
كاش ميثم محمودي، توپچي جنوب و بقيه قديمي ها هم پيداشون بشه

Mobinho در 7/6/1396 | 19:44 گفت:

قاسمي چطوري داداش؟ خوشحالم بازم پست گذاشتي
كاش ميثم محمودي، توپچي جنوب و بقيه قديمي ها هم پيداشون بشه

Mobinho در 7/6/1396 | 19:43 گفت:

قاسمي چطوري داداش؟ خوشحالم بازم پست گذاشتي
كاش ميثم محمودي، توپچي جنوب و بقيه قديمي ها هم پيداشون بشه

abolfazl alayi fard در 7/6/1396 | 18:34 گفت:

بازگشت تلخ "علی قاسمی"‎‎

مقصر ونگر هست. کروئنکه درسته از ونگر حمایت کرده ولی با این فصل تقریبا سومین فصله که بودجه مناسبی در اختیارش گذاشته شده بود که با فروش چندتا بازیکنی که واقعا به کار تیم نمیومدن این بودجه به رقم قابل توجهی میرسید. مثل این فصل که ۱۲۰میلیون پوند بود. تراز هزینه و درآمد چلسی و سیتی و حتی منچستر با این همه خرید تقریبا در همین حده.
تقصیر کروئنکه شاید بیش از حد باز گذاشتن دست ونگر در همه امورات باشگاه باشه. شاید اگر سه فصل پیش یک مدیر ورزشی به ونگر تحمیل میشد، اوضاع باشگاه به اینجا نمیرسید.
ولی الان تنها راه پیشرفت، عبور از ونگره.
الان ترکیب آرسنال بازیکنای خوبی داره تقریبا. زیاد زمان نمیبره که تیم سر پا بشه

majid r در 7/6/1396 | 15:59 گفت:

زمانی اینشتین گفته بود که تنها یک احمق یک کار مشخص را به صورت مشابه تکرار می کند و انتظار نتیجه متفاوتی دارد. و این درست همان اتفاقی است که در چند سال اخیر در آرسنال افتاده...


Saeed asili در 7/6/1396 | 14:31 گفت:

به به چه متن قشنگی
دمت گرم،واقعا عالی بود