پخش دیدار آرسنال و منچستر سیتی از شبکه 3 (قطعی)

نویسنده: علی قاسمی

وبلاگ من
نویسنده: علی قاسمی
چرا
کل بازدید: 290,487 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

پخش دیدار آرسنال و منچستر سیتی از شبکه 3 (قطعی)

بالاخره بعد از مدتها بازی آرسنال پخش خواهد شد .


بالاخره بعد از مدتها انتظار مسئولان شبکه 3 قصد دارند بازی آرسنال و منچستر سیتی(السیتی) را روز یکشنبه پخش کنند اما نه زنده بلکه با تاخیر

بازی آرسنال و منچستر سیتی روز یکشنبه با 4 ساعت تاخیر یعنی ساعت 23:30 پخش خواهد شد
از دوستداران آرسنال میخوام نتیجه این بازی را برای 4 ساعت نبینند تا بازی با تاخیر حساسیت بازی زنده رو داشته باشه ....

امیدوارم خوشحال شده باشید
علی
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

saeed asghary در 24/9/1390 | 19:14 گفت:

فرهود جان این شبکه راه فردا فرکانسش چنده ؟

امیر مجاهد در 24/9/1390 | 17:07 گفت:

من زنده نیگا میکنم با ماهواره یا اینترنت

(Hooman sam (Dark metal در 24/9/1390 | 15:13 گفت:

من که بیشتر حالم گرفته شد تا خوشحال...
ما تیممون بزرگتر از این حرفاست که بازیهاش رو اینجوری پخش کنن...اینجور پخش کردن بازی واسه ما یه توحینه...
من که بازی رو از اینترنت نگاه میکنم ولی بخدا دلم واسه اونایی که نه ماهواره دارن نه adsl میسوزه،خاک بر سر مسئولان شبکه مخصوصا این یارو ذکایی...

فرزین سلامي در 24/9/1390 | 12:50 گفت:

نمیشه که 4 ساعت نتیجه رو نبینی،لابد قبلش هم کلی پیام بازرگانی پخش میکنن تا ساعت بشه 12
تازه بچه های اتاق ما ساعت 11 میخوابن،دیگه تلویزیون نمیشه روشن کرد که

farhood در 24/9/1390 | 12:35 گفت:

من كه همه بازي هاي مهم رو از راه فرداي افغانستان مي بينم

farhood در 24/9/1390 | 12:35 گفت:

من كه همه بازي هاي مهم رو از راه فرداي افغانستان مي بينم

فرزاد عسکری در 24/9/1390 | 10:15 گفت:

آقا به 300003 اس ام اس بدین بگین چرا با تاخیر پخش میکنین خواهشا سرموقع بدین ... اگه خیلیا اس ام اس بدن احتمال اینکه زنده بدن خیلی هست .... انصافا بعضی وقتا گوش میدن ...

علی قاسمی در 24/9/1390 | 10:08 گفت:

www.tv3.ir

فرهاد در 23/9/1390 | 22:41 گفت:

علی ادرس سایت رو گذاشته رضا جون.....یه حرفی میزنی علی جون

علی ارشدی در 23/9/1390 | 22:17 گفت:

نه بابا نتیجه رو نمیشه نگاه نکنیم سر بازی با یونایتد هر چی سعی کردم نتونستم جلو خودمو بگیرم رفتم از لیو اسکور دیدم

سید امین هاشمی در 23/9/1390 | 22:16 گفت:

ای بر پدر مادرشه صلوات.آخه با تأخیر! ممنون علی قاسمی عزیز

Saeed Milani در 23/9/1390 | 22:14 گفت:

چرا.... بیب......بیب......بیب......بیب، زنده پخش نمی کنن؟!!!

رضاشاماخ چوک بندر در 23/9/1390 | 21:52 گفت:

سایت شبکه3آقافرهاد

رضاشاماخ چوک بندر در 23/9/1390 | 21:52 گفت:

سایت شبکه3آقافرهاد

علی قاسمی در 23/9/1390 | 21:52 گفت:

سایت شبکه 3 اعلام کرده دوستان

www.tv3.ir

شک نکنید درسته

علی قاسمی در 23/9/1390 | 21:51 گفت:

سایت شبکه 3 اعلام کرده دوستان

www.tv3.ir

شک نکنید درسته

حمید فرازی در 23/9/1390 | 21:51 گفت:

مرسی علی جان ولی حتی بازی هایی که حساسیت کم تری هم دارن با تاخیر پخش میکنه مثل چلسی لیورپول.با تاخیر به درد عمشون میخوره اینجوری مثل اینکه میخوایم گدایی صداوسیما رو کنیم.

فرهاد در 23/9/1390 | 21:49 گفت:

رضا سایت چی رو میخوای؟

فرهاد در 23/9/1390 | 21:49 گفت:

آقای قاسمی یه حرفی میزنی ها......مگه میشه بازی رو نبینم؟

رضاشاماخ چوک بندر در 23/9/1390 | 21:48 گفت:

سایتشوبده پسرمن هرچی دنبال سایتش گشتم پیدانکردم.ممنون امیرجان