ترکیب های کاملا قابلپیش بینی

نویسنده: علی قاسمی

وبلاگ من
نویسنده: علی قاسمی
چرا
کل بازدید: 290,381 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ترکیب های کاملا قابلپیش بینی


بدون شک یکی از مهمترین دلایلی که تیم های برزگ در نتیجه گرایی های هفته های میانی ضعیف عمل میکنند باز نبودن دست سر مربی ها در جابجایی بازیکنان و چیدن ترکیب های غیر قابل پیش بینی میباشد .اگر نگاهی به تیم های من سیتی و منچستر یونایتد و حتی تاتنهام بیندازیم خواهیم دید که هر بازی ترکیب های و مهره های غیر قابل پیش بینی را در ترکیب خود قرار میدهند و این امر موجب میشود کار تیم مقابل در بازی خوانی مشکل شود . حال نگاهی به آرسنال بیندازیم . در تمامی بازی های ژسنی دروازبان تیم بوده و همواره به ترتیب اولویت بازی در دفاع وسط ورما و مرتساکر و کاشیلنی بوده اند و با توجه به مصدومیت ها و محرومیت ها ترکیب دو نفره برای این نقطه در نظر گرفته میشود.


در خط حمله همواره ونپرسی نوک و سانگ  در نقش هافبک دفاعی عمل میکند .


حال با این بر آورد ها ترکیب بازی های مانند بازی امشب کاملا تا حد 95 درصد برای سرمربی تیم مقابل قابل پیش بینی خواهد بود و کار برای آنالیز آسان میشود .


ژسنی


گیبس ورما کاشیلنی سانیا


چمبرلین سانگ   رمسی والکات


ون پرسی


این میتوه محتمل ترین ترکیب برای بازی امشب باشه و این قابل پیش بینی بودن نمیتونه به هیچ وجه برای تیم مناسب باشد


شاید بسیاری از طرفداران بر این باور باشند که ترکیب یکنواخت میتونه به سود تیم در هماهنگی باشه اما تیم ترکیب یکنواختی را در اختیار نداره  و ترکیب آرسنال در اکثر بازی ها قابل پیش بینی بوده ... 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد رستگار در 26/11/1390 | 22:07 گفت:

آرتتا چی شد؟

sepehr najafian در 26/11/1390 | 21:48 گفت:

1/5 ديگه بازي شروع ميشه خبر جديد چي داريد؟

حمید فرازی در 26/11/1390 | 21:37 گفت:

@مصیو این فقط عواقب کار خودمونه.مگه ما دقیقا همین کارو با اونا نکردیم؟ وقتی گفتم بهتره جاسوس بازی و بچه بازی درنیاریم واسه همین بود.البته بهتر بود قبل از همچین بازیی از این پستا نمیذاشتیم.همیشه میگیم اگه موج منفی بدیم به گوش بازیکنا نمیرسه و تاثیری نداره ولی به گوش هوادارای بقیه تیما که میرسه.پس سعی کنید روحیتون رو حفظ کنید و زیاد به بقیه توجه نکنید.اونم فقط یه وبلاگه که در مقایسه با این سایت هیچی نیست و به رسمیت سناخته نمیشه

sepehr najafian در 26/11/1390 | 21:18 گفت:

لعنتي ها از اون پستمون سو استفاده کردن.

مصطفي اكرامي در 26/11/1390 | 21:11 گفت:

از مدیر فعال و پر تلاش سایت که اسمشونو یادم رفته
خواهش میکنم یه دقتی تو پستا کنید
همین الان میخوام که اون پست رو حذف کنید

مصطفي اكرامي در 26/11/1390 | 21:07 گفت:

http://acmilan.blogfa.com/ رو برید نگاه کنید
خبر
آن ها از ما می ترسند!

کافیست نگاهی به نظراتشان بیاندازید!
برید نگاه کنید
آبروی آرسنال بزرگ رو تو رو خدا نبرید
اگه میخواین تحلیل کنید ،درست و حسابی تحلیل کنید ،آخه اون چیه {عصبانیم شدید از دست ...}
آرسنالی مردونه میره بازی میکنه
مث بازی منچستر ک همه میگفتن میرن 8 تا دیگه میخورن ،مردانه باختیم و اومدم بیرون

sepehr najafian در 26/11/1390 | 21:05 گفت:

زنيت1-1بنفيکا

T.Vermaelen در 26/11/1390 | 20:48 گفت:

مصدومیت دلیل اصلی بوده ولی ...............
بچه ها تاکتیک رو با ترکیب اشتباه نگیرید... ترکیب همه تیم ها ثابته ولی این تاکتیکه که تغیر میکنه....
بچه های خوب که همه کارشناس فوتبالید.... ترکیب همه تیم های ثابته و اگه هم تیمی 2 یا سه بازیکن رو نمیذاره تو یه بازی بازی کنن واسه اتراحت دادن و آمادگیه جسمی ای چندتا بازیکن تعویضیه... مربیان بزرگ(مانند رئیس) کل بازیکنان رو تاکتیکی که کلیت تیم بر مبنای اونه انتخاب کرده و بسته و دیدیم که همیشه ونگر با نیمکت نشینا هم نتیجه خوب میگیره...
" اما تیم های بزرگ دیگه چی؟ گواردیولا واسه بازی دیشب مقابل لورکوزن چندتا از بازیکنای اصلی رو استراحت داد مقابل اوساسونا شکست خورد و این نشون میده که گواردیولا تاکتیک بلد نیست و فقط متکی به ستاره هاست... حالا خودتون قضاوت کنید ونگر با این بازیکنای فعلی آرسنال چه کارای بزرگی می کنه؟.... کی به اندازه ونگر تاکتیک بلده؟

حمید فرازی در 26/11/1390 | 20:36 گفت:

بله درسته.واقعا ما نیمکت خوبی نداریم که یکی از دلایلشم همین مصدومیتاست

فرهاد در 26/11/1390 | 20:35 گفت:

ویلشر سانتوس و جنکینسون هم رفتن میلان بازی رو از نزدیک ببینن ویلشر میگه میلان خیلییییییییییییی سرده

محمد حسینی در 26/11/1390 | 20:14 گفت:

امیر رضا ترکیبت دور از ذهنه

علیرضا در 26/11/1390 | 20:11 گفت:

ترکیبت 10 نفرن.............آرتتا رو جا انداختی.........

amirreza در 26/11/1390 | 19:40 گفت:

امروز سانگ میره دفاع وسط.ورمایلن میره چپ.روسیسکی و آرتتا و رمسی هافبکان.

میلاد در 26/11/1390 | 19:40 گفت:

سلام علی جون-شمارتو بده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

علی ارشدی در 26/11/1390 | 19:28 گفت:

متاسفانه این بر میگرده به مصدومیت های زیاد و البته نیمکتی که ضعیفه