کارشناسان بی کفایت

نویسنده: علی قاسمی

وبلاگ من
نویسنده: علی قاسمی
چرا
کل بازدید: 290,486 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

کارشناسان بی کفایت

امروز یه چیز جالب دیدم که به شخصه حس کردم دارم خنده بازار میبینم.امروز جاودانی و مهاجر کارشناس !!!!! برنامه بودند و داشتند در مورد بازی حرف میزدند

نمیدونم دقت کردید یا نه اما من و داداشم یه خنده بازار کامل رو دیدیم
مثلا در وسط بازی در حال نقد بودند و از هیچ نکته تاکتیکی ای حرف نمیزدند و فقط کلی حرف میزدند مثلا جاودانی از مهاجر سوال میکرد: به نظر شما نیمه دوم بازی چگونه خواهد بود؟؟  در جواب مهاجر میگفت : " احتمالا به سرعت رابین تکیه میکنند و شاید رو سانتر ها و اتفاقات به گل برسند . اگه 35 دقیقه اول رو اینها به گل نرسند رو اتفاق گل میزنند ..  جاودانی ها در تایید میگه :" پس یا تو جریان بازی به گل میرسند یا اگه اینطور نشد رو اتفاقات بازی به گل میرسند ."!!!!!!!!!

بابا یان چه کارشناسی ای هست که اینا میکنند .
مثلا اسم خودشونو گذاشتن کارشناس ؟؟
یه مشت حرف کلی ای که هر طرفداری میتونه بگه رو تحویل جامعه میدند. و به جد میگم هیچ یک از این دو نفر حتی 2 ساعت هم قبل از بازی در مورد این بازی مطالعه نداشتند ....
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mostafa در 3/2/1391 | 15:52 گفت:

مهاجر اصلا اسم بازیکنارو هم بلد نبود .حالا در حالی که استوریج از سمت راست فشار میاورد میگفت بوسینگوا و تورس .

مریم تجدد در 3/2/1391 | 15:05 گفت:

اره اره .من ترکیدم از خنده .تو نیمه اول که .فکر کنم بازی رو اشتباهی به کارشناس نشون دادن یا اصلا نمیدونست فوتبال چیه .خیلی چرت گفتن .خدایی صدر یه چی دیگست

علی قاسمی در 3/2/1391 | 11:52 گفت:

به نظر من صدر و فردوسی پور زوج خوبیند در ضمن احمدی هم دیروز خوب بود و میتونه برا خودش تو سالهای بعد جا باز کنه و صداشم قابل قبوله

محمد على(اباى) در 3/2/1391 | 10:29 گفت:

like=)))))))))

hamed در 3/2/1391 | 09:20 گفت:

2ساعت که هیچی اصلا به نظر من بازی آرسنال رو برای اولی بار بود که داشتند نگاه می کردند D: ...

علی ارشدی در 3/2/1391 | 02:15 گفت:

Hooman sam@ فکر نکنما!!!!!!

سعيد توپچي در 3/2/1391 | 01:39 گفت:

بابا بريد خدارو شکر کنيد که بازيو نشون دادن! اگه بازيارو نشون ندن و اين ((کارشناسان بی کفایت)) هم نبينين راضي مي‌شين؟
ول کنين بخدا!!

ehs در 3/2/1391 | 01:39 گفت:

صدر اگه اشتباه نكنم تو گرد هم ايي طرفداران كه از طرف سايت بود شركت كرد !!عكسهاش هم موجوده!!
سيد مطمئيني!!!
من كه كلا تحليل ها رو نمي بينم!!(بابام هر وقت صحنه مشكوك داوري ميبينه يا يه حركت تاكتيكي در تيم پيدا مي كنه به مسخره ميگه فقط بايد كارشناساي ما نظر بدن تا بفهميم واقعيت چيه!!!!!!)

♥Arsenal♥ در 3/2/1391 | 01:29 گفت:

ارشدی قبولت دارم بدجور:دی

احسان در 3/2/1391 | 01:13 گفت:

خدایی محمدرضا احمدی هم کارش درسته امروز تطلاعات خیلی ریزی رو هم میدونست مثلا اینکه ماتا به تنیس علاقه داره یا ددیابی یه موقع هایی فصل قبل خیلی خوب برا آرسنال گل میزد یا اینکه بنایون بخاطر یکی از بندای قراردادش نمیتونه بازی کنه و چند نکته ریز دیگه

یادم میاد یبار خیابانی بازی ارسنال رو گزارش میکرد دیابی اولین بازیش بعد مصدومیت اومد تو بازی گفت این بازیکنم دیگه مورد علاقه ی ونگر نیست اصن بهش بازی نمیده:)))))))

عادل فردوسی پور و مزدک میرزایی هم قابل قبولن کارشناسم من از صدر خوشم میاد تقوی هم حرفاش بد نیست

سید سجاد حسینی در 3/2/1391 | 01:07 گفت:

وقتی دهن مهاجر کف کرده بود نزدیک بود بالا بیارم

(Hooman sam (Dark metal در 3/2/1391 | 01:02 گفت:

گزارشگر فقط عادل کارشناس هم فقط دکتر صدر
علی جک میگی ؟؟؟
اولیش رو موافقم ولی دومی رو اصلا !!
صدر بازی های بارسا رو فقط حفظ کرده و همیشه هم تعصبش به بارسا رو نظراش اثر میذاره !!!
like \\m// like

علی ارشدی در 3/2/1391 | 00:35 گفت:

کی؟ مهاجر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وای!!!!!! این که مایه آبرو ریزیه که :((((

سید امین هاشمی در 3/2/1391 | 00:29 گفت:

همین یارو که همه مسخرش میکنین میدونستین یکی از ماس؟ بله دوستان اون کارشناس آرسنالیه.اگه نمیدونید الآن بدونید

علی ارشدی در 3/2/1391 | 00:18 گفت:

شر و ور تف دادن بابا
من فقط می خندیدم =)) این جوری =))

گزارشگر فقط عادل کارشناس هم فقط دکتر صدر

حسین تیموری@ اطلاعاتو بذار لب کوزه آبشو بخور برادر :) امروزه به واسطه ی موجودی به نام اینترنت بچه ده ساله ه مدریای اطلاعاته!!!!!!!

farhad bj در 2/2/1391 | 23:47 گفت:

mo0rghe so0khari ham 1-0 bakht

رضاشاماخ چوک بندر در 2/2/1391 | 23:37 گفت:

فقط حمیدرضاصدر

توپچی جنوب در 2/2/1391 | 23:33 گفت:

خوب عزیزم شبکه 3 تلوزیون و صدا و سیما ایران رو نگاه میکردی چه انتظاری بیشتر از این داری....
تو فردا بشین پای اخبار ورزشی امروز بازی رو نشون دادن شرط میبندم فردا تو اخبار یه کلمه هم در این مورد خبرینمیدن!!!!!!!!!!!!!!
انتظار زیادی از این ها نداشته باش علی جون.........

محمدرضا در 2/2/1391 | 23:33 گفت:

آره خیلی چرت و پرت می گفت !! یه صحنه گفت که بازی های چلسی از آرسنال خیلی راحت ترن در حالیکه چلسی با نیوکاسل و لیورپول داره . اون جا هم که جاودانی گفت آرسنال دو تا تیرک زد اون یارو برگشت گفت البته اولیش آفساید بود . در حالیکه اصلا آفساید نبود و کمک داور هم پرچم نزد.

arash در 2/2/1391 | 23:33 گفت:

هیچ یک از این دو نفر حتی 2 ساعت هم قبل از بازی در مورد این بازی مطالعه نداشتند ....

HOSSEIN در 2/2/1391 | 23:29 گفت:

بابا این یارو اصلا بلد نبود اسم ونگر رو درست تلفظ کنه.اینم از اون شالهکارای گروه ورزش شبکه 3است،بنظر من کارشناس فقط دکتر(!!!!!!!)صدره.آدم وقتی که پای صحبتاش میشینه شدیدا کیف میکنه.احتمال 90 درصدم آرسنالیه و 100 درصد عاشق ونگر چون تو اکثر بحثای کارشناسیش آخریش یه فلاش بکی هم به آرسنال میزنه.

soroosh در 2/2/1391 | 22:41 گفت:

آره راست میگی بوسینگوا خیلی با حال بود
جاودانی کمکش کرد =))

soroosh در 2/2/1391 | 22:40 گفت:

کلا خنده ای بود =))
میگفت شانس چلسی بیشتر از آرسنال تو سعود به لیگ قهرمانان سال یعد
میگفت بازی های بعدی چلسی آسون تر از آرسناله
طرف رسما تعزیل بودا

hosein-gunner در 2/2/1391 | 22:35 گفت:

اون احمدی از همشون بیشتر اطلاعات داره

مجتبی هانری در 2/2/1391 | 22:32 گفت:

اینا نه کارشناس ونه گزارشگرند!!!!!!!!!
من فقط عادل فردوسی پور را ازهمه لحاظ قبول دارم.

محمد در 2/2/1391 | 22:30 گفت:

اون موقعی که میخواست اسم بوسینگوا رو هم بخونه خیلی با حال بود:))