سوم نشیم .. ششم میشیم

نویسنده: علی قاسمی

وبلاگ من
نویسنده: علی قاسمی
چرا
کل بازدید: 290,378 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

سوم نشیم .. ششم میشیم

2 هفته مونده به پایان لیگ برتر انگلیس و شاید تکلیف قهرمان و تیم های راه یافته به لیگ قهرمانان باشگاه های اروپا در هفته پایانی مشخص شود.دو هفته به پایان رقابت های لیگ برتر انگلیس باقی مانده و رقابت برای کسب رتبه سوم و چهارم به اوج خود رسیده ...
بهتر است جدول فرضی لیگ را در صورتی که تیم های چهارم تا ششم جدول بازی های عقب افتاده خود را با پیروزی به اتمام برسانند را ترسیم کنیم ..

آرسنال    36 بازی       66امتیاز

تاتنهام      36 بازی       65 امتیاز

نیوکاسل   36 بازی      65 امتیاز

چلسی     36 بازی      64 امتیاز


در این بین تاتنهام دو بازی خارج از خانه با تیم های بولتون و استون ویلا را پیش رو دارد.
چلسی هم با تیم های نیوکاسل لیورپول و بلکبرن دیدار خواهد کرد...
نیوکاسل  هم با تیم های سیتی چلسی و اورتون دیدار خواهد کرد...

آرسنال هم با تیم های نوریچ و ست بروم دیدار خواهد کرد.

با نگاهی گذرا بازی های آرسنال به مراتب آسان تر از سایر تیم ها خواهد بود اما در صورتی که ارسنال نتواند از دو بازی باقی مانده لااقل به 3 امتیاز دست پیدا کند رتبه ششم جدول درو از ذهن نخواهد بود ...
لازم به ذکر است آرسنال از سه بازی گذشته تنها 2امتیاز کسب کرده است ....
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سعيد غلامي در 11/2/1391 | 01:36 گفت:

فقط بايد دست به دامن ارسن باشيم و دعا كنيم.....

سید امین هاشمی در 11/2/1391 | 01:21 گفت:

ایشالا 2تا میبریم سوم میشیم.مرسی

M o o r I در 11/2/1391 | 01:13 گفت:

چی بگم والا !!!!


خوابم میاد :))))

mohsen abbasi در 11/2/1391 | 01:09 گفت:

چه لیگ مزخرفی اصلا حاشیه امنیت یعنی کشک

شایان در 11/2/1391 | 00:25 گفت:

نوریچ که شاید بگیم هیچی! ولی چند هفته پیش تاتنهام رو برد! وسبروم هم که.... نمیدونم چرا از 3 ماه پیش فکرم شده بازی با وسبروم!!! یک حسی دارم!! حس شکست! حش روزهایی که باید ببریم اما...

masoud mahmudpur در 10/2/1391 | 22:07 گفت:

کار چلسی ونیوکاسل که تمومه.میمونه تاتنهام که به امید خدا اونم موفق نمیشه

علی ارشدی در 10/2/1391 | 22:03 گفت:

البته علی تاتی نیوکاسل و چلسی 35 تا بازی دارن ها

علی ارشدی در 10/2/1391 | 21:56 گفت:

چلسی 6_1 برده !!!!!!!!!!! آخر الزمان شده!!!!!! تورس هت تریک کرده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تاتی هم 2_0 برد

شانسه دیگه باز همه اوج گرفتن :(

محمدرضا در 10/2/1391 | 21:33 گفت:

راستی چلسی هفته 37 تو آنفیلد با لیورپول داره و خدا کنه اونجا امتیاز از دست بده !!!

محمدرضا در 10/2/1391 | 21:31 گفت:

چلسی و نیوکاسل بازی عقب موندشون با هم هست و فکر کنم چهارشنبه برگزار میشه یعنی نمیشه جفشون 3 امتیاز بازی عقب موندشون رو حساب کرد !!! بهترین نتیجه ی این بازی تساوی هست تافشار روی تیم کمتر باشه و راحت تر بتونه بازی کنه تو 2 بازی آخر !!

parsa در 10/2/1391 | 21:27 گفت:

چلسی نوریچ را 6تایی کرد
ما هم با تعداد گل نوریچ و وست بروم رو میبریم

soroosh در 10/2/1391 | 21:18 گفت:

تاتنهام تا دقیقه 90، 2-0 جلو هست :(
اوضاع داره سخت میشه

مجتبی هانری در 10/2/1391 | 21:16 گفت:

اصلاشک نکنید سومیم!!!
اینا چند وقت پیش هم گفتم!
(1mancity
(2man un
(3fc arsenal

(Hooman sam (Dark metal در 10/2/1391 | 21:16 گفت:

نترس سروش پرچم هنوز بالاســــــــــــــــــــت..
like \\m// like

سعيد توپچي در 10/2/1391 | 20:51 گفت:

hamed@ معلومه که نوريچ و وست بروم تيم نيستن، ولي آرسنال هم نشون داده که اين چندساله موقيت هاي حساس و طلائي رو براحتي از دست مي‌ده. الآن سوميمون دست خودمونه ديگه؟ هيچ اما و اگري هم نيس که با بردن اين 2 بازي به ظاهر ساده قطعا سوميم، حالا ببينين اين 2 هفته چي مي‌شه!!!

Farhad Rahbari در 10/2/1391 | 20:38 گفت:

نوریچ گل بارونه
روباه پیر جلوی رئیس حرفی برای گفتن نداره
ممنون

soroosh در 10/2/1391 | 20:37 گفت:

علی این عکس آواتر ات رو عوض کن :دی
البته اگه فوضولی نیس :)

soroosh در 10/2/1391 | 20:29 گفت:

حس بدی دارم
خدا کنه بازی بعد رو ببریم حداقل

sepehr najafian در 10/2/1391 | 20:27 گفت:

بازيه بعدي با نوريچه تو امارات.نبايد سخت باشه

mohammad ali در 10/2/1391 | 20:25 گفت:

این جوری حرف نزنید یه موقع دیدید باختیم !

hamed در 10/2/1391 | 20:22 گفت:

آقا شک نکنید ما سویم...

آخه نوریچ و وست بروم هم تیم هستند که بخواهند از ما امتیاز بگیرند؟؟؟