آرسنال پیروز دیدار امشب از دید آمار

نویسنده: علی قاسمی

وبلاگ من
نویسنده: علی قاسمی
چرا
کل بازدید: 284,206 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آرسنال پیروز دیدار امشب از دید آمار

براساس تاریخ بازی های این دو تیم ، تیم آرسنال برنده بازی امشب خواهم بود.درسر نوشت ساز ترین دیدار فصل ، آرسنال به دیدار وست بروم خواهد رفت در
دیداری که تکلیف آرسنال برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان به صورت مستقیم مشخص
خواهد شد .

در صورت شکست آرسنال و پیروزی تاتنهام در بازی این هفته و
قهرمانی  چلسی در لیگ قهرمانان باشگاه های اروپا آرسنال غایب بزرگ  لیگ
قهرمانان خواهد بود اتفاقی که طی یکی دو دهه اخیر کم سابقه بوده است.

حتی
در صورت سومی آرسنال در لیگ و قهرمانی چلسی در لیگ قهرمانان تیم آرسنال به
صورت غیر مستقیم به لیگ قهرمانان صعود خواهد کرد ( به احتمال فراوان)

از
نگاه تاریخ طی چند سال گذشته  آرسنال در دیدار های رو در رو برابر وست
بروم به 7 پیروزی و یک تساوی و دو شکست دست یافته است. آماری که حاکی از
پیروزی آرسنال در بازی امشب میباشد ..

(تصویر پروفایلم هم به از ماه ها به روز رسانی شد)

آمار 10 بازی اخیر آرسنال و وست بروم


ateTOMatchREDetails
05/11/2011Premier LeagueArsenal FC -
West Bromwich Albion
3:0

19/03/2011Premier LeagueWest Bromwich Albion -
Arsenal FC
2:2

25/09/2010Premier LeagueArsenal FC -
West Bromwich Albion
2:3

22/09/2009Carling CupArsenal FC -
West Bromwich Albion
2:0

03/03/2009Premier LeagueWest Bromwich Albion -
Arsenal FC
1:3

16/08/2008Premier LeagueArsenal FC -
West Bromwich Albion
1:0

24/10/2006Carling CupWest Bromwich Albion -
Arsenal FC
0:2

15/04/2006Premier LeagueArsenal FC -
West Bromwich Albion
3:1

15/10/2005Premier LeagueWest Bromwich Albion - Arsenal FC2:1

02/05/2005Premier LeagueWest Bromwich Albion -
Arsenal FC
0:2
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehs در 24/2/1391 | 19:41 گفت:

ايشالاه بازي رو ميبريم!!

Vishka در 24/2/1391 | 18:12 گفت:

arsenal arsenal pass the ball pass the ball

سید سجاد حسینی در 24/2/1391 | 14:29 گفت:

به احتمال زیاد چلسی قهرمان میشه. چون بایرن دیشب نابود شد!!!

مجتبی هانری در 24/2/1391 | 13:20 گفت:

دیداری حساس که باید بزنیم!!!!!
ممنون!!!

علی قاسمی در 24/2/1391 | 13:15 گفت:

محمد رضا جون این از دید تاریخ و آماره..
درسته این ملاک نیست

(Hooman sam (Dark metal در 24/2/1391 | 13:11 گفت:

ایشالا ایشالا میبریم...
like \\m// like

hamed در 24/2/1391 | 13:04 گفت:

میبریم...

شک نکنید...

سید محمد رضا در 24/2/1391 | 12:58 گفت:

درسته که میبریم ولی دلیلش این نیست : دی!!!!!!!

محمد على(اباى) در 24/2/1391 | 12:57 گفت:

ishala bordim

مصطفی کاظمی در 24/2/1391 | 12:56 گفت:

مرسی،امیدوارم پیشبینیت درست ازآب در بیاد.