چرا ناپولی میتونه ما نمیتونیم ؟

نویسنده: علی قاسمی

وبلاگ من
نویسنده: علی قاسمی
چرا
کل بازدید: 284,248 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چرا ناپولی میتونه ما نمیتونیم ؟

شاید خیلی از دوستان بازی ناپولی و یوونتوس رو تو فینال جام حذفی دیده باشند و از بازی زیبای ناپولی لذت برده باشند  اما این بازی برای من فقط حسرت داست و بس.من لیگ ایتالیا رو چندان دنبال نمیکنم اما بعد از دیدن بازی یوونتوس و ناپولی فقط حسرت خوردم.

تیم ناپولی که فصل خیلی خوبی رو پست سر گذاشت لیگ رو در رتبه پنجم به پایان رسوند و در لیگ قهرمانان به مرحله گروهی رسید و رقیب سرسختی برای چلسی بود و چلسی تنها تونست در بازی برگشت در دقیقه 105 به لطف شوک سرمربی جدیدش این تیم رو شکست بده و به مرحله بعد راه پیدا کنه .
ناپولی در فینال جام حذفی که دیشب برگزار شد با قاطعیت با نتیجه 2-0 یوونتوس رو شکست داد . من به شخصه از بازی سنجیده این تیم لذت بردم و حسرت خورد ... حسرت خوردم چون تیمی مثل ناپولی میتونه بازیکن های خودشو تو تیمش نگه داره و به این قدرت برسه و به این خوبی بازی کنه . میتونه کاوانی پاندف هامشیک و لاوزیه رو تو تیمش نگه داره و به تیمش اضافه کنه و به جام برسه و یه فصل فوق العاده رو برای خودش به ارمغان بیاره اما ما ..
یعنی اینقد بازیکن های ما از ما ناامیدند که با یه فصل درخشیدن از تیم جدا میشن؟؟
یعنی بازیکن های ناپولی نسبت به تیمشون بیشتر امید دارند ؟؟
موندند و جام هم گرفتند ... نوش جونشون

حالا بازیکن های ما رو ببین

آدبایور 2 فصل خوب بازی کرد قبل اون مثه لک لک بازی میکرد .. همونطور مثه لک لک از تیم رفت و پشت تیم رو خالی کرد
هلب یکی دو فصل خوب بازی کرد و آرسنال رو سکوی پرتابی برای خودش کرد و رفت اونجا که میخواست
فلامینی هم همینطور
بزرگترین اسطوره باشگاهمون هوایی شد دیگه از کی میتونیم توقع داشته باشیم ؟؟
بازم فابرگاس یکم بیشتر تو تیم دوام اورد و اگه حساب کنیم از همه بیشتر با توجه به درخششش تو آرسنال با بی جامی ها ساخت
و خیلی های دیگه همینطور
نصری و اشلی کول هم سر دسته همه

به جای کمک به تیم بعد از درخشش پشت تیم رو خالی کردند انگار زیر آرسنال یه فنری هست که هرکس بخواد بپره راهش له کردن آرسناله

اما همه باید بدونند اونی که له میشه خودشونند نه آرسنال

یکی نیست به آدبایور بگه اگه ونگر نبود باید میرفت غاز میچروند بازیکن اینقد نمک نشناس ؟

یکی نیست به ون پرسی بگه بچه وقتی یه فصل 4 تا بازی برای آرسنال بازی میکردی و مصدوم میشدی و خونتون میخوابیدی و حقوق میگرفتی نمیگفتی برای چی حقوق میگرفتم حالا بعد از 5 سال خوردن و خوابیدن یه سال گل گرفتی باید برای قرار دادت ناز کنی ؟؟  یعنی روش میشه تو چشم ونگر نگاه کنه و براش شرط بذاره ؟؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehs در 3/3/1391 | 02:06 گفت:

همسيك رو يادت رفت!!بازيكن مورد علاقم تو ناپولي!!
ناپولي تو اين 2 سال اخير واقعا پيشرفت كرده اگه امسال نيمفصل دوم هم خوب ظاهر مي شد مي تونست جزو 3 تيم برتر ايتاليا بشه ولي واقعا حقش بود يه جام بگيره!!
اما يه سئوال:به نظرت چند نفر امسال از دورتموند تيم قهرمان المان ميرند!!!اين طبيعت فوتباله ولي تيم با ثبات به تيمي ميگن كه تمام اين مسائل رو با مديريت خودشون درست پشت سر بذارن!!كه ارسنال اين كار رو بارها انجام داد چه بعد رفتن ستارهامون،ساخت ورزشگاه و واقعا شايد اين نفرين 7 سال بي جامي فقط با بد شانسي نصيب ما شده!!
soroosh:باهات موافقم!!!
مرسي علي جان ايشالاه فصل بعد با قهرماني ارسنال از اين روزا ياد مي كنيم!!
 

سید سجاد حسینی در 1/3/1391 | 23:56 گفت:

آی گل گفتی

شایان در 1/3/1391 | 23:40 گفت:

انگلیس با ایتالیا قابل مقایسه نیست

توپچی جنوب در 1/3/1391 | 23:39 گفت:

باهات موافقم به شدت علی ولی چیکارش میشه کرد انگار دست ونگر نمک نداره

یونس در 1/3/1391 | 23:33 گفت:

هرچی گفتی از ته دلم بود، خصوصاً رابین

reza در 1/3/1391 | 23:28 گفت:

من کی گفتم هستی ؟؟؟؟؟
اصلا مشکلی نیست منم یکم از تراکتور خوشم میاد

soroosh در 1/3/1391 | 22:29 گفت:

آخه وقتی تو سایت خودمون درباره ژورو این حرفو بزنن :
"یوهان به آرامی و بدون سر و صدا مراحل پیشرفت در باشگاه را طی کرده و هم اکنون می خواهد جا پای کولو توره بگذارد و به ترکیب یازده نفره آرسنال برسد."

اوضاعمون بهتر از این نخواهد شد
قبول کنید تیممون از نظر بازیکن تو مایه های اورتون هست

علی قاسمی در 1/3/1391 | 21:44 گفت:

هه هه این تیکه رو خوب امدی

میترسم آخر مثه روم بشیم

منم از همین میترسم چون هر سال بدتر از سال قبل داریم میشیم و بازیکن های ما خرید های ما داره متوسط تر میشه

میشین روم یا لیورپول
زبونم لال

علی قاسمی در 1/3/1391 | 21:41 گفت:

مصطفی جون هانری یه سال قبل از اینکه بره یه مبلغ بالا از بارسلونا پیشنهاد داشت اما نرفت و این نشون میده که خیلی آرسنال رو دوست داشت اما سال بعدش که نتونست خیلی موفق باشه با قرار داد پایین تر حدودا 32 تا به بارسلونا رفت و این بین پول خیلی زیادیم به هانری نرسید

محمد على(اباى) در 1/3/1391 | 21:40 گفت:

big like

soroosh در 1/3/1391 | 21:39 گفت:

نه اتفاقا میلاد
فک کنم دارم تا اون حد بدبخت میشیم
می ترسم آخر عاقبت روم به سرمون بیاد

soroosh در 1/3/1391 | 21:38 گفت:

در مورد هانری م این نکته رو اضافه کنم که هانری زمانی از آرسنال رفت که خیالش از خط حمله آرسنال راحت بود
چون آرسنال هم رابین رو داشت هم آدبایور عوضی رو

milad foadiyan در 1/3/1391 | 21:38 گفت:

اونو قبول دارم فقط خواستم بگم انقدر بدبخت نشدیم که بگیم ناپولیم از ما بهتره چون نیست.

milad foadiyan در 1/3/1391 | 21:36 گفت:

خب عزیز دلم خودت الان مقایسه کردی واضح بود که سطح بازیکنای ارسنال اگه بهتر نبود بدتر نبود.
این مقایسه هارو قبول ندارم اگه بخوای اینطوری مقایسه کنی ما هم دورتموندیو بردیم که هم تو بوندس لیگا هم تو جام حذفی اون بلا رو سر بایرن اورد.در ضمن خود چلسیم تو زمین خودش 5-3 بردیم.(یعنی ما امسال جلوی تنها تیمای 2 جامه ی اروپا(چلسی و دورتموند)8 امتیاز از 12 امتیاز به دست اوردیم.

علی قاسمی در 1/3/1391 | 21:36 گفت:

رضا جون من علی ناپولی نیستم اما خدایی از تیمش خوشم امد

خیلی تیم خوب و با برنامه ای بود ...

مصطفی کاظمی در 1/3/1391 | 21:35 گفت:

"بزرگترین اسطوره باشگاهمون هوایی شد"
این یه مورد رو اشتباه کردی چون که آرسنال هنری رو فروخت،اما هنری با تمدید کردنش باعث شد که پول بیشتری تو جیب آرسنال بره و معرفت رو تموم کرد کاری که امسال گوتزه واسه دورتموند کرد.
.
پاراگراف آخرت عالی بود و بیست سی تا لایک میخواست.

soroosh در 1/3/1391 | 21:33 گفت:

بعدش هم بحث اصلا بحث ناپولی نبود
بحث بدبختی و عادت به شکست واسه آرسنال هست

علی قاسمی در 1/3/1391 | 21:29 گفت:

به نظر من آرسنال میانگین بازیکن های بهتری داره اما به شخصه معتقدم کاوانی بهتر از ون پرسی هستش
شک نکن ون پرسی افت و خیز زیادی خواهد داشت اما کاوانی بعید میدونم
از طرفی من همشیک رو خیلی قبول دارم
پاندف هم بازی دیشب تعویضی امد اما خب بازیکن خوبیه

در کل این تیم میتونه بازیکن های خوب خودش رو نگه داره و بازیکن های خوب رو به تیمش بیاره اما ما نه

علی اسحاقی گرجی در 1/3/1391 | 21:29 گفت:

به قول هيچكس يه روز خوب مياد

soroosh در 1/3/1391 | 21:29 گفت:

میلاد چی میگی؟؟؟
ناپولی اشک من سیتی رو در آوردا .... چلسی با خوش شانسی و به قول علی با شوک کربی جدید و به زور تونت ناپولی رو حذف کنه

علی اسحاقی گرجی در 1/3/1391 | 21:26 گفت:

درسته.ولي نوبت ما هم ميشه

reza در 1/3/1391 | 21:22 گفت:

من جات بودم پستتمو پاک می کردم چون الان سر کله بعضیا پیدا میشه و میگن علی ناپولی این جا چی کار میکنی ؟

در مورد رابین هم اگه ایشو نوشش منجر به خرید چند تا بازیکن خوب میشه بذار بکنه در کل مرسی

milad foadiyan در 1/3/1391 | 21:13 گفت:

خب دیگه کاوانیو که خیلیم دوسش دارم نمیشه گفت از رابین بهتره.
تازه ویلشرو ارتتا و چمبو رم جا انداختی.
پاندفم اگه اونی باشه که تو اینتر بود اونقدر بازیکن خوبی نبودا یعنی جروین قبل از جام ملت ها از اون بهتر بود

soroosh در 1/3/1391 | 21:08 گفت:

در خط حمله : کاوانی=ون پرسی
در وینگ ها : لاواتزیه > والکات بی مغز و پرنوسان
پاندف > ژروینیو
در خط هافبک: همسیک تقریبا مساوی روسیچکی خیلی آماده
ایلنر بدون شک بهتر از سانگ (یادمه ونگر می خواس ایلنر رو مثلا بخره خیر سرش)

دفاع و دروازه بان هم قبول شاید آرسنال بهتر باشه

milad foadiyan در 1/3/1391 | 21:04 گفت:

اونم خیلی؟؟؟؟؟؟؟بابا بیخیال

milad foadiyan در 1/3/1391 | 21:02 گفت:

سروش بیخیال بازیکنای ناپولی از ما بهترن؟؟؟؟

soroosh در 1/3/1391 | 21:02 گفت:

راستش قهرمانی چلسی خیلی واسم ناراحت کننده بود
اینکه جان تری، فرانک لمپارد، پیتر چک و دیدیه دروگبا تا آخر با تیمشون موندن و ته ته اش تو فصلی که اوضاعشون بدتر از ما بودن بزرگترین و ارزشمندترین جام دنیا رو گرفتن
در صورتی که با این اوضاعی که الان وجود داره شک ندارم هیچ وقت چنین اتفاقی واسه ما نخواهد افتاد
چون بازیکن هامون مفهوم غیرت و تعصب حالیشون نیس
وقتی عقب میوفتن به جایه اینکه سعی کنن بازیو برگردونن مثل احمق ها واا میدن همه چیو
تنها دفعه ای که از غیرت تیم خوشم امود بازی با میلان و تاتی بود
کاش تیممون شبیه به لیورپول بود
لیورپول یاغی
لیورپولی که غیرت و تعصب تو وجود تیم اش هست
نه این تیم آرسنال الان که شده آکادمی پرورش یه مشت بچه که هیچی حالیشون نیس

soroosh در 1/3/1391 | 20:53 گفت:

خیلی ناراحت کننده هست وقتی که هر سال میری و
fan page هایی که مربوط به بازیکنان گذشته آرسنال هستن و قبلن ها لایک کردی بری و unlinke کنی
خدا کنه امسال fan page رابین رو unlike نکنم
***********************************
تونی آدامز گفته بود که من قراردادم با باشگاه رو بدون نگاه کردن به نوشته هاش امضا می کردم
دو نکته :
1- تفاوت بازیکن انگلیسی با غیر انگلیسی
2- تفادوت زمان-> هرچند در غیرت تونی آدامز کوچک ترین شکی ندارم ولی باید قبول کرد که تو اون سال ها آرسنال قهرمان میشد و همیشه شانس قهرمانی به حساب میومد اما حالا چی؟؟؟؟؟؟

علی قاسمی در 1/3/1391 | 20:51 گفت:

ونگر باید مثه فرگوسن بود و مثه هارگریوز که دو سال موند و مصدومیت زیاد داشت یا اوون که همین طور بود ون پرسی رو مینداخت بیرون تا این نبود عاقبت محبت

soroosh در 1/3/1391 | 20:49 گفت:

در مورد ون پرسی هم باید گفت که این عزیز 9 سال تو آرسنال بوده و 8 سال آرسنال اونو کشیده بالا و همه مصدومیت های مسخرش رو تحمل کرده و فقط و فقط 1 سال بوده که ون پرسی آرسنال رو کشیده بالا
کاااااااااااااااااااش تا این حد شعور داشته باشه چون اگه بره تیم بدون شک فصل بعد حتی سهمیه لیگ اوپا رو هم نخواهد گرفت
مطمئن باشید و شک نکنید

soroosh در 1/3/1391 | 20:43 گفت:

"اما همه باید بدونند اونی که له میشه خودشونند نه آرسنال "
فقط اینو بگم که حتی هلب هم با بیرمنگام جام گرفت(جام اتحادیه ای که به مسخره ترین شکل از دستش دادیم)
نمیشه همه این افراد رو بی غیرت دونست (هرچند خیلیاشون بودن)
****************************
دو مورد ناپولی هم انصافا از نظر بازیکن از تیم ما خیلی قوی تره