تمامی زوایای نقل و انتقالات (کامل بخونید)

نویسنده: علی قاسمی

وبلاگ من
نویسنده: علی قاسمی
چرا
کل بازدید: 291,460 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

تمامی زوایای نقل و انتقالات (کامل بخونید)

سرانجام ون پرسی هم آرسنال را ترک کر


د
ر این پست قصد دارم واقعیت ها را از زوایای دیگه نگاه کنم .1- من اصلا از این انتقال ناراحت نشدم چون میدونستم میره و معلوم بود و غیر از این بعید بود و شاید نموندن رابین تا حدود زیادی شبیه نخریدن ورتونگن بود ...
با خرید جیرود و پودولسکی (هر دو چپ پا )  بعید به نظر میرسید ون پرسی کاملا چپ پا در تیم بمونه همون طور که با وجود ورمائلن چپ پا خرید ورتونگن رفت تو ابهام
یادم میاد گالاس از هم بازی بودن با ورما شاد بود به مراتب شاد تر از زوج بودن با حبیب کولوتوره و این هم دلیل جز مخالف پا بود نیست ... با این اوصاف رفتن ون پرسی شاید با وجود خرید های مذکور نیاز و قابل پیش بینی بود...


 
2-  در فصل گذشته تیم بیش از اندازه به رابین متکی بود و در بازی های فراوانی دلیل نتیجه نگرفتن آرسنال همین رابین بود و فشار های رسانه ها از متکی بودن آرسنال به این بازیکن فشار و اعتماد به نفس را از همه بازیکن ها میگرفت و حملات آرسنال را یکسو میکرد و در بازی هایی مانند بازی میلان در شش قدم ون پرسی توپ رو تقدیم دروازبان میلان میکنه و گل چهارم آرسنال به ثمر نمیرسه گویی در نگاه ون پرسی گل کردن اون توپ لطفی بود که میتونست در حق آرسنال بکنه و نکرد ... (چنین صحنه هایی کم نبود) و در صحنه های مشابه جیرود در فصل گذشته توپ را به طاق دروازه چسبون ...
هر چند من گلهای جیرود رو دیدم و به نظرم نمیتونه به این راحتی تو این لیگ گل بزنه ..
از طرفی میگه آرسنال جاه طلب نیست ... این حرف درسته اما یکی نیست بهش بگه دلیل شکست دو فصل پیش آرسنال از بارسلونا چه بازیکنی بود ؟؟ دلیل باز نکردن دروازه خالی برابر میلان و حذف آرسنال چه بازیکنی بود ؟؟ جلو دروازه نباید مغرور بود..
 

3- فروش ون میتونه اصلا مهم نباشه ... بازیکنانی مانند سونگ و تئو و بندتنر کاندیدای ترک باشکاه هستن .. فروش بندتنر میتونه موثر باشه و قطعیه اما والکات احتمالا تمدید میکنه و سونگ مشکوک میزنه و باشکاه هم با سکوتش تا حدودی به نظرم رغبت به پول این بازیکن را نشون میده ...
فروش سونگ بزرگترین اشتباه میتونه باشه .... جریان کلیچی یا نصری را فراموش نکنیم که به یکباره بعد از شروع فصل و در صورتی که حتی برای آرسنال به میدان هم رفته بودند تیم را ترک کردند ...
با این اوصاف خروج تنها رابین از تیم تا پایان نقل و انتقالات  میتونه جای امیدواری باشه
 اما به نظر من سونگ هم
از تیم جدا خواهد شد حالا ببینید کی گفتم  4- خرید یک مهاجم راست پا در حد کاوانی یا لیورنته میتونه خط حمله  خوبی رو بسازه هر چند به نظر من هیچ کدوم به تیم نمیاند و امیدوارم بازیکنی با استیل ادواردو داسیلوا یا هرناندز به تیم نیاد چون تیم نیازه به مهاجم قدرتی و حرف زننده داره ...و با پولی که  به دست ارسنال رسید بهونه ای برای نخریدن بازیکن نداریم و امیدوارم مسئولین تا ژانویه صبر نکنند چون تیم باید ضربه اول رو در لیگ محکم بزنه و همون اول لیگ از کورس خارج نشه و اتفاقی نیفته که برای قهرمانی نیاز باشه از هفته دهم به بعد همه تیم ها رو ببریم..

 5- ون پرسی ور حال حاضر مهاجم دوم هلنده و باید از این به بعد ذخیره هانتلار باشه و به نظر من فروش مهاجم دوم هلند و ذخیره هانتلار در سن 30 سالگی با این مبلغ لااقل میتونه برای آرسنال باخت نباشه ... از طرفی با توجه به بازیکن های زیادی که منچستر در خط حمله داره احتمال مصدومیت ون پرسی کمتر میشه چون اکثرا غیر از رونی چرخشی بازی میکنند ... امیدوارم بلای برباتف سر ون پرسی بیاد و میاد ...

 6- هر کس میگه نیاز به مهاجم درجه 1 نداریم اشتباه بزرگی میکنه
یه نگاه به دنی ولبک ، وین رونی ون پرسی و هرناندز ، کاگاوا بندازید
میبینید اسامی مهاجمان درجه 1 منچستر نصف خط میشه و 5 بازیکن درجه 1 دارند و آرسنال با جیرود و شاماخ و حتی پودولسکی نمیتونه حرفی برای گفتن داشته باشه و هنوز کار داریم تو بازار...

 7- خرید مدافع هم بعید به نظر میرسه چون ژورو رو هنوز نگه داشتم و مرتساکر و ورما و کوسیلنی و بارتلی رو ونگر داره و خرید یه دفاع میانی بعیده با توجه به سیاست ها ی باشگاه و استفاده نکردن از سیستم چرخشی در خط دفاعی ...

باز هم در پایان میگم در صورتی که مهاجم راست پای درجه 1 بگیریم فروش ون پرسی یه برد برای آرسنال به شمار خواهد آمد و بهترین خرید این فصل آرسنال خرید کاسورلا بود .. خلاقیتی که تیم از دست داده بود و میتونه با روسیچکی تیم رو شاداب تر کنه ..

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ali در 26/5/1391 | 22:03 گفت:

آقا از اول معلوم بود رابین میره اینم تقصیر اون مدیرای بی کفایت آرسناله ولی اگه سانگم بره یعنی آرسنال بدتر از فصل گذشته میشه واقعا سانگ تو پستش تو دنیا تکه 50میلیون پوند میارزه.

aso در 26/5/1391 | 20:43 گفت:

ببن برادر من ، ونگر دوس نداره پول که ار فروش بازکن بدست میاره ، خرج کنه!
خودشم گفت که ما جانشنا ون پرسیو قبلا خریده!!!
بهت قول میم که سونگم میره ، من تا دو هفته پیش خیلی امیدوار بودم، اما الان تمام امیدم از دست دادم که ونگر قهرمانی میخواد، اونم مثه مدیرایه دیگه فقط به دنبال کسب سوده!!!!
تنها بازیکنی که بهش 130000تا میدادیم، پرسی بود که اونم رفت!!!
از این نظرم باشگاه داره بود میکنه ، چون اینجوری حدود 1.500میلیون باشگاه کمتر خرج میکنه، به علاوه چند تا بازیکنه دیگه که دارن تیمو ترک میکنن بدونه اینکه جانشینی براشون بزارن!
در کل امسال اگه درست به قضیه نگا کنیم، میفهمیم که امسال باشگاه نسبت به سالایه پیش بیشترین سوددهی رو داره میاره!
امسالم که دوباره قیمت بلیطاره با وجود اینکه هفت ساله هیچ جامی نبردیم، برده بالا، و بازم داره سود میکنه!!!!!!!!!!
اگه خوب به قضیه نگا کنی میفهمی که آرسنال سیاست اصلی سوددهیه ، نه قهرمانی، چه لزومی داره تیمی که بدونه قهرمان شدن این همه سود میکنه، خرج کنه، جیب آقایون به همین روشم داره پر میشه ، پس الزامی به خریدن نیست!!!
.....................................................

تنها امیدی که من این فصل دارم، چمبو و ویلشره، خیلی بشون دل بستم، البته اگه ویلشر مصدوم نشه!!!!
در کل فکر نمیکنم فصل بدی بشه، احتماله زیاد دوم لیگ بشیم، اروپا تا 1چهارم میریم، جام حذفی نیمه نهایی، کارلینگ کاپ فینال!!!!!!!!!
.....................................................
جایی که بدترین ضربرو به ما میزنه ، دفاعه، بهتون قول میدم!!!
شما بگید اگه کوشیلنی یا ورمائلن مصدوم بشن، کی میخواد جانشینش بشه، ژورو یا مرتساکر
خدایی بدترین دفاعی که تو این چند ساله از آرسنال دیدم ، این دفاعه، برا سانیا جانشین نداریم، برا ورمائلن ، کوشیلنی!!!!!
دروازه بان خوبیم، ولی بازم دروازبانمون 6دانگ نیست و اشتباه داره، ولی کمه!!!!

بهزاد کاویانی در 26/5/1391 | 20:37 گفت:

26/5/1391 » BBC نوشت ... بعد از خرید های آرسنال، رابین آماده ماندن در تیم شده بود اما ونگر علاقه ای به تمدید قرارداد وی نداشته است. دلیل این رفتار ونگر عدم احترام ونپرسی به آرسنال و نوشتن بیانیه در سایت شخصی اش اعلام شد.

منم اینطور فکر میکنم ،ونگر کسی نیست که بازیکنی رو که با احساس هوادارا بازی کنه نگه داره

حمید pires در 26/5/1391 | 19:24 گفت:

حالا قدر بازیکنایی مثل رمزی و چمبرلین رو بیشتر میدونم که با وجود پیشنهاد یونایتد به اون تیم نرفتن.
تعداد مهاجم های تیم باید معقول باشه کاگاوا هافبک نفوذیه و تازه اگه هرناندز از تیمشون نره 4 تا مهاجم خوب دارن چون برباتوف رو تف میکنن بیرون.
سیستم بازی آرسنال خدارو شکر مثل تیمای دیگه جزیره نیست تیم ما با 6 بازیکن حمله میکنه و گلزنی مهاجمان وهافبکها در تیمی مثل آرسنال خیلی راحته.پودولسکی در تیم سقوط کرده کلن 18 گل زد و جیرو آقای گل فرانسه شد پس 2 مهاجم خوب داریم.
فقط باید طوری از بازیکنا استفاده بشه که فشار بازیها موجب مصدومیت نشه.

soroosh در 26/5/1391 | 19:10 گفت:

سونگ بازیکن مهمی هست ولی نه به مهمی رابین
رابین با خریدهای خوبی که انجام شده رفتنش حس نخواهد شد
رفتنه سونگ هم تو ساختار دفاعی به نفعه تیمه اگه جانشین خوبی به جاش بخریم
هم امویلا خوبه هم کاپو ولی ترجیح من اینه که سانگ باشه و یکی از این دو تا هم خریده بشه و با توجه به اینکه این آرزو بعیده پس ترجیح میدم سونگ بره

HOSSEIN در 26/5/1391 | 19:05 گفت:

با اکثر حرفات موافقم بخصوص با احتمال شدید رفتن سونگ