رونالدو به منچستر باز میکردد؟؟

نویسنده: علی قاسمی

وبلاگ من
نویسنده: علی قاسمی
چرا
کل بازدید: 285,411 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

رونالدو به منچستر باز میکردد؟؟

خبری که در بعضی محافه دیده میشود خبر بازگشت رونالدو به منچستر یونایتد در پایان فصل یا پایان مهلت قرار داد هست .شاید این پست چندان به آرسنال مربوط نباشه اما به نوعی میتونه به آرسنال هم مربوط بشه .
با رفتن رونالدو به رئال مادرید شاید حس بسیاری از آرسنالیها نسبت به این بازیکن تغییر کرده باشه و حسی مشابه آن روزهای طرفدارن آرسنال در زمان حضور در منچستریونایتد را این روزها طرفداران بارسلونا دارند .
در این روزها با از دست دادن عنوان بهترین بازیکن اروپا بسیاری نا خرسندی رونالدو در این روزها را به این موضوع ربط دادند اما وی شدیدا این موضوع را رد کرد اما به نظر میرسد که دلیلی غیر از این موضوع باشد ..
برخی اختلاف با مسئولان رئال را عامل ناراحتی این بازیکن میدانند چیزی که هنوز توسط رونالدو فاش نشده است .. مدیر برنامه های رونالدو هم این ناراحتی را رازی بین رونالدو و مسئولان میدانند که کسی غیر از آنها نمیداند...
در حالی که رونالدو احتمال بازگشتش به یونایتد را رد نکرد و این بازیکن بعد از پیوستن به رئال مانند بسیاری از بازیکنان پل های پشت سر خود را خراب نکرد پیوستن این بازیکن به تیم حریف را میتوان متصور شد ..

در پایان هم باید به این نکته اشاره کنیم که انتخاب اینیستا به عنوان بهترین بازیکن اروپا به نوعی نشان دهنده این موضوع هست که فوتبال دوستان یا از رونالدو خوششون میاد یا بدشون میاد و حد وسط تقریبا وجود ندارد و از طرفی این موضوع جلوه یوفا را بیش از پیش بارسلونایی کرد .

این رو هم ببینید.

http://www.goal.com/iran/news/3699/%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%B4-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C/2012/09/01/3346005/%DA%98%D8%B3%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%B6%DB%8C-%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%A7%D9%84%D8%AF%D9%88-%D8%A8%D8%B9%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D8%AF%D9%86-%D8%AC%D8%A7%DB%8C%D8%B2%D9%87-%DB%8C%D9%88%D9%81%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%A7

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد على(اباى) در 15/6/1391 | 13:31 گفت:

نباید بیاد منچستر

علی آقاشاهی در 14/6/1391 | 15:24 گفت:

هنوز خیلی زوده در موردش نظر دادن.

good luck

سید محمد رضا در 14/6/1391 | 14:10 گفت:

یه تار موی ژورو رو با هزار تا رونالدو عوض نمیکنم!!!

? در 14/6/1391 | 12:52 گفت:

داداش علی خو اگه 15 امتیاز عقب باشیم چی؟؟؟؟؟
این حرفی ک میزنی اسمش پایین اومدن سطح توقعاته!!
قبول دارم لذت ی جام بعد از سال های طولانی خیلی زیادو شیرینه. ولی اصلا با این موافق نیستم ک جام بردن های متعدد اشتیاقو فروکش میکنه. میشه اینطور گفت ک با هر قهرمانی تیم بزرگتر میشه و شخصیت والاتری میگیره طوری ک دوره های بعد هم فقط همین کسب قهرمانی میتونه ارضاءش کنه و رتبه های دوم و سوم براش نتیجه ی بد ب حساب بیان.
مثل این میمونه ک ب ی گدا ی تراول 50هزاری بدی. خو طرف از خوشی سکته میکنه. ولی ب نظرت این پول واسه ی میلیونر ب حساب میا؟؟؟؟
اینایی ک گفتم واسه هوادارا هم صدق میکنه!
پایدار باشی

مجتبی هانری در 14/6/1391 | 12:49 گفت:

منم شنیده بودم که مشکل داره!!! اینا تو بازی این هفته به خوبی نشان داد بعد از به ثمر رسیدن 2گلش هیچ واکنش خوشحال کننده یی نشان نداد!
بازیکن فوق العاده یه،نامردا حقشو خورند لایق ترین فرد برای توپ طلابود!
امیدوارم که نره منچستر

علی قاسمی در 14/6/1391 | 12:47 گفت:

من هم گفتم با این هم موافق نیستم که اینقد جام نگیریم اما خب برای ما که اینقد دوریم هر سال قهرمانی یا بی رقیب بودن کا رو جلف میکنه و شور رو کم میکنه هر چند ما توان این کار رو نداریم

حالا باید لااقل هر 4 سال یه بار لیگ رو ببریم

? در 14/6/1391 | 12:42 گفت:

علی قاسمی: قضیه جام نبردن اگه از ی حدی بگذره دیگه این ک میفرمایی برعکس میشه. نا امیدی و یاس جاشو میگیره.
البته ما ک هنوز امید داریم. کلن خوشالیم!!!

علی قاسمی در 14/6/1391 | 12:38 گفت:

هه هه
این دو سال اینطوره که رئال دهنشونا سرویس کرده
هر سال که قهرمان نشدند ...

من هم با 8 سال بی جامی موافق نیستم اما حتما شوقمون کمتر میشه
چون خودم به عینه خیلی دیدم
فک کن 15 امتیاز از حریفت جلو باشی
کارم داشته باشی ... بدون شک جدول خیالتو راحت میکنه و میری به کارت میرسی یا شاید هم اگه ببینی مثه فیلم بازی رو میبینی و به هوا نمیپری
اگه هر سال یا اکثر سالها قهرمان بشیم این شرایط پیش میاد
قبول کن

Morteza Bauer در 14/6/1391 | 12:27 گفت:

اخه رتبه سوم چه به درد میخوره.همین طرفدارای بارسا این همه جام اوردن.بازم با اشتیاق بازیاشون میدیدنو جام میخواستن.مثال چندتا دوستای من.مثال سایت fcbarcelona.ir

علی قاسمی در 14/6/1391 | 12:24 گفت:

مرتضی جون من 1 با دلیل این حرفما گفته بودم...

این حرفم دو سه نکته داره

اشتیاقمون برای دیدن بازی ها
اگر نگاهی به سایت منچستر بندازید به مراتب از آرسنال کمتر شوق دیده میشه به شخصه برادر های منچستری دارم و بعد از دو سه سال که جام زیاد گرفتن شوقشون کم شد و هر بازی که پخش نمیشد رو از اینترنت میدیدن مثه الان ما
اما بعد از این که به همه چی رسیدن بی میل تر شدن و فقط اخبار رو دنبال میکنند..
نکاهی به ما بنداز هر بازی چقد شوق داریم اما برای مثال طرفداری بارسلونا رو سو سال پیش که هیچ رقیبی نداشتن بین

چقد شوق ها فرق میکنه!! ما برای رتبه سوم بیش از طرفدارای بارسا برای قهرمانی بارسلونا شوق داریم ...
چون تو کفیم

علی قاسمی در 14/6/1391 | 12:15 گفت:

امید جون الکی بزرگ نکردیم
به فردیناند هم گفته شاید برگردم
به هر حال شاید این سال نیاد اما حس میکنم همون طور که هانری میتونه یروزی برگرده این بازیکن هم میتونه برگرده ... شاید بعد از رفتن مورینیو از رئال این اتفاق بیفته

Morteza Bauer در 14/6/1391 | 12:13 گفت:

اگه هر سال قهرمان بشیم اشتیاقمون برای دیدن بازی ها فروکش خواهد کرد .. شک نکنید
...........................................................
علی جان اصلا حرفتو قبول ندارم.کی گفته اشتیاقمون فروکش میکنه.کسی که عاشق و تعصب تیمه هیچوقت فروکش نمیکنه.نکنه برات 8 سال بی جامی بیشتر بت میچسبه.مثلا هر8سال یه جام؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!

Morteza Bauer در 14/6/1391 | 12:12 گفت:

من فکر کنم رئال بمونه.فکرنکنم برگرده.


امین در 14/6/1391 | 12:10 گفت:

بابا ی اختلاف کوچولوه که درست میشه... هی رونالدو رونالدو میکنن .. ناراحته که ناراحته به تخم چپ اسب یزید ... الکی انقد بزرگش کردن