مصاحبه کامل از شرایط تیم ...(بخونید حتما)

نویسنده: علی قاسمی

وبلاگ من
نویسنده: علی قاسمی
چرا
کل بازدید: 285,410 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

مصاحبه کامل از شرایط تیم ...(بخونید حتما)

آماده تر از سال گذشته هستیم ....در مورد شرایط تیم بعد از برد هفته گذشته
 هر کس میتواند به اهمیت کسب این امتیاز پی ببره ، پیروزی در زمین حریف و با اختلاف 2 گل و این نشون میده ترکیب قدرتمندی داریم ... از 3 بازی 5 امتیاز گرفتیم و این برد مارا به اینده امیدوار تر کرد و نشون دادیم میتونیم در هر بازی ای به پیروزی فکر کنیم .. این برد نتیجه تجربه سالیان گذشته بود و همه دیدند که ما چقد از سال گذشته با تجربه تر شدیم و آماده تر از سال گذشته هستیم ..

در مورد آغاز سال گذشته و شرایط روز پایانی نقل و انتقالات
 بدون شک بدترین شروع دهه های اخیر را شاهد بودیم و هیچ کس تصور این را نداشت که بتونیم در پایان فصل در رده سوم کارمون را تموم کنیم .. خرید های روز آخر خیلی به ما کمک کرد .. شما مرتساکر را میبینید که در این سه بازی تاثیر مثبتی در تیم داشته و آرتتا هم از بهترین های این فصل خواهد بود و سانتوس هم در ادامه فصل چیز های زیادی از وی خواهیم دید و همه اینها به هرماه کسب رتبه سوم فصل گذشته ثمره خرید های روز پایانی نقل و انتقالات سال گذشته بود و ما در آن روز پیروز بودیم ..

در مورد بازی های ملی ..
تردیدی نیست که برای تیم موثر نخواهد بود ... دیابی به تیم ملی دعوت شده و سایر بازیکن ها هم به تیم های کشورشان پیوستند .. امیدواریم اتفاق خاصی نیفتد .

در مورد جک ویلشایر و چگونگی استفاده از وی در ترکیب اصلی...
ما ترکیب قدرتمندی داریم .. جک مدت طولانی از ترکیب دور بوده ... شاید سه یا چهار هفته دیگر برای بازگشت او زمان نیاز باشد . باید محتاط بود ... ما بازیکن های خوبی در حال حاضر داریم و نیاز به عجله نیست.

در مورد خط دفاعی...
 بسیاری معتقد بودند تیم نیاز به خرید در این ناحیه دارد اما اگر نگاهی بیندازید میبینید که ما تنها تیمی هستیم که گلی دریافت نکردیم و میخوااهیم به این روند اداده دهیم ... شما جنکینسون را دیدید که در بازی گذشته یکی از بهترین های ما بود .. در روزهای ابتدایی انتقاد های زیادی میشد (از جنکینسون) اما همه  در آینده نتیجه را خواهند دید ... اولین روزهای ورود سانگ ، بسیاری  وی را فاقد خلاقیت میدانستند اما او در حال حاضر در بارسلوناست .

در مورد هفته های آینده ...
هفته آینده هم میتواند بازی دشواری باشد .. شما انها را در برابر منچستر دیدید .. پیروزی در برابر ساوتهمپتون میتونه ما را در رده های بالا جدول نگهداره و اهمیت کسب 3 امتیاز کمتر از بازی هفته گذشته نیست .در هفته های بعد بازی های به مراتب دشوارتری را در برابر منچستر سیتی و چلسی داریم که دشواریهای خاص خودش را دارد ..

در مورد امید های قهرمانی در این فصل ...
تیم های زیادی میتوانند در این لیست باشند ، دو تیم شهر منچستر و سه تیم از لندن به همراه لیورپول ..

هدفهای این فصل آرسنال ...
در نگاه اول همه آرسنال این فصل را در رتبه های چهارم تا ششم میبینند در حالی که فصل گذشته رتبه های هشتم تا دوازدهم را برای آرسنال متصور میشدند و ما در نهایت سوم شدیم بنا بر این ما امیدوارتر از فصل گذشته هستیم و میتوانیم برای قهرمانی بجنگیم ..

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Morteza Bauer در 17/6/1391 | 11:31 گفت:

مرسی داداش

سید امین هاشمی در 17/6/1391 | 10:43 گفت:

مرسی،ممنون

hamed در 17/6/1391 | 10:37 گفت:

خوب بود انشالله این فصل به اون چیزی که حقمونه یعنی قهرمانی میرسیم X:

Hossein Y در 16/6/1391 | 22:49 گفت:

آخ ببخشید اولیه فروش بازیکنان بود !!!!!

Hossein Y در 16/6/1391 | 22:49 گفت:

عزیزم هدف های فصل آینده آرسنال اینه:
1-خرید چند بازیکن اصلی این فصل
2-بنخریدن هیچ بازیکن جایگزینی
3-بالا کشیدن پول فروش بازیکن ها

soroosh در 16/6/1391 | 18:47 گفت:

خیلی جالب بود

علی قاسمی در 16/6/1391 | 18:32 گفت:


خب یه بارم من مصاحبه کنم
فک کنید رئیس مصاحبه کرده مگر اشکالی داره ؟؟

nima در 16/6/1391 | 18:11 گفت:

این مصاحبه ی خودته؟!

علی قاسمی در 16/6/1391 | 17:52 گفت:

خواهش میکنم نه

منبعش رو بعدا میگم

علی ارشدی در 16/6/1391 | 14:57 گفت:

مال رئیسه؟

محمد حسینی در 16/6/1391 | 14:07 گفت:

ممنون ممنون
منبعش کجاست؟ندیدم مصاحبه ی رئیس رو