بررسی ارنج مهاجمان در این فصل

نویسنده: علی قاسمی

وبلاگ من
نویسنده: علی قاسمی
چرا
کل بازدید: 285,407 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بررسی ارنج مهاجمان در این فصل

پیشتر در مورد ارنج دفاع و هافبک تیم بحث شد و در این بخش میخواهیم به بررسی خط حمله آرسنال در این فصل بپردازیم...شاید در این فصل با خروج بهترین گلزن فصل گذشته و بهترین پاسر تیم بسیاری خط حمله آرسنال را نا کار آمد تر از گذشته بخوانند اما ماجرا میتواند متفاوت تر از اینها باشد .
ورود کازورلا و پودولسکی و همکاری های این دو بازیکن به همراه گلزنی ای که از جیرود در لوشامپیونه دیده ایم میتواند اتکا به یک بازیکن در گلزنی (رابین ) را تا حدود زیادی کم کند .. بدون شک هیچ تیمی نمیخواهد به یک بازیکن خود متکی باشد هر چند بازیکنی که در مواقع دشوار گره گشای تیم باشد در هر تیمی نیاز محسوب میشود ...
بازیکنانی که در این فصل میتوانند در خط حمله نقش ایفا کنند عبارت اند از :
جیرود ، پودولسکی ، شاماخ ، والکات ، جروینیو ، آرشاوین و چمبرلین

جیرود به عنوان مهاجم نوک اول تیم در این فصل مورد استفاده قرار میگیرد هر چند بسیاری از کارشناسان خرید یک مهاجم شش دانگ را برای تکمیل این بخش ضروری میدانستند .
شاماخ : شاید این بازیکن به صورت قرضی به تیمی دیگر بپیوندد  و شاید هم دائمی .. بازیکنی که شاید بدترین خرید چند سال گذشته تیم باشد و به هیچ وجه انتظارات را برآورده نکرد و به یک نیمکت نشین کامل تبدیل شده است ...
پودولسکی : گاهی این بازیکن را در نوک خط حمله دیدیم اما در آرسنال و تیم ولی آلمان کمی عقب تر و گاهی هم در سمت چپ (هافبک چپ ) ایفای نقش میکند .. بسیاری پولدی را بهترین خرید این فصل تیم میدانند و این بازیکن در زدن ضربات آخر تبحر خاصی دارد ...
والکات : تمدید قرار داد این بازیکن برای فصل بعد در هاله ای ابهام قرار دارد اما شاید برای این چند ماه تا باز شدن پنجره زمستانی میتوان روی این بازیکن حتی در خط حمله حساب باز کرد هر چند استفاده از این بازیکن در مواقعی که تیم نیاز به گل دارد و تیم حریف در لاک دفاعی هست جندان معقول نمیباشد و تاثیر این بازیکن بیشتر در ضد حملات به چشم میآید ..
آرشاوین : شاید استیل این بازیکن بیشتر در همان روسیه یا آلمان که بازی های آرام تری را دارند و بازیکنان خونسرد نیاز دارد موثر باشد و پیوستن مجدد این بازیکن به دینامو زاگرب میتواند بهترین کار باشد و در این فصل بیشتر از یک نیمکت نشین به یک خانه نشین تبدیل شده است ... هر چند در بعضی بازی ها جرقه ای از او شاهد هستیم . از این بازیکن در صورت نیاز میشود بیشتر به عنوان پشت مهاجم نوک و هافبک چپ استفاده کرد ..
چمبرلین : بازی های این بازیکن در 19 سالگی میتواند الگویی برای بسیاری از هم تیمی ها و جوانان انگلیسی باشد .. استفاده از این بازیکن در نوک خط حمله کمی بعید به نظر میرسد اما با توجه به بازی های او در یورو میتوان کمی عقب تر از مهاجم نوک مورد استفاده قرار بگیرد .. جروینیو : شاید این فصل فصل درخشش این بازیکن باشد .. در تیم سابق از این بازیکن در خط حمله هم مورد استفاده قرار میکرفت و با توجه به قدرت دریبل و سرعت قابل قبول این بازیکن بسیاری در بدو ورود او را با هانری مقایسه میکردند اما در فصل گذشته کمتر به عنوان بازیکن ثابت مورد استفاده قرار گرفت .با این اوصاف  بیشترین ضعف تیم در این فصل میتواند مهاجمی تمام باشد و اکثر مهاجمان تیم در حال حاضر بیشتر مکمل مهاجم نوک در سیستم های 4-4-1-1 و 4-2-3-1 میباشند ..

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

soroosh در 18/6/1391 | 21:48 گفت:

با بازگشت جکی و توماس اوضاع تیم تو فاز تهاجمی خیلی بهتر هم میشه

سید امین هاشمی در 18/6/1391 | 08:09 گفت:

تیم خوبی داریم.به امید کسب نتیجه.
مرسی علی جان

علی در 18/6/1391 | 01:01 گفت:

ایول..

محمد حسین عبادی در 17/6/1391 | 21:58 گفت:

دس خوش F:

علی قاسمی در 17/6/1391 | 21:20 گفت:

رضا جون دقت نکردی چی شد .. مه به بازیکن هایی اشاره کردم که واقعا مهاجم هستند و همه مامیدونیم که کازورلا فوروارد نیست اما چمبو فوروارد هم بازی کرده و همه بازیکنانی که بالا کفتم سابقا بازی به عنوان فوروارد را دارند ...

در ضمن من دوست داشتم بندتنر به جای شاماخ تو تیم بمونه .. درسته گاهی بی غیرتی میکنه و حاشیه کم نداره اما توقع و ادعا زیاد داره و دلش زیاد با تیم نیست اما خیلی بهتر از شاماخه

شایان در 17/6/1391 | 21:15 گفت:

یک اشتباه فاحش!‏ کازورلا تو این فصل نقش حجومیش خیلی بیشتر چمبو هست!‏ دقت کنید،به بازی با لیورپول وساندرلند،متوجه خواهید شد...
فکر میکردم این پست درباره عملکرد احتمالی کل مهاجم های لیگ برتره،خواستم یک تعریف وتمجید حسابی از ریکی لمبرت مهاجم ساوتهمتون که پارسال هم تو چمپیونشیپ بیش از20گل زد و آقای گل شد و این فصل باتمام سختی های ساوت فعلا 2گل به 2تیم منچستری زده..