چرا هر چی که خوبه زود تموم میشه .

نویسنده: علی قاسمی

وبلاگ من
نویسنده: علی قاسمی
چرا
کل بازدید: 284,334 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چرا هر چی که خوبه زود تموم میشه .

چرا هر چی که خوبه زود تموم میشه .شاید خیلی ها خارج از گود باشند اما چیز هایی را میبینند که خیلی ها که توی گود هستند نمبینند .

شاید این تحلیل کمی مختصر باشه اما میشه با یک خاطره شروع کنم .
چند سال پیش صاحب کارم (وقتی شاگرد بودم )که شاید ماهی 1 فوتبال و شاید هم سالی 1 فوتبال نمیدید در مورد فوتبال اروپا یه حرفی به من زد که هنوز تو ذهنم مونده هر چند اون فوتبال نگاه نمیکنه و وقت این کار را هم نداشت .این حرفش بود
:" توی اروپا تیم ها چند سال برنامه ریزی میکنند و و به قدرت میرسند و چند دوره توی اوج قدرت به سر میبرند و باز هم نیاز به انرژی گرفتن دارند ."
شاید از حرف در مورد 99 درصد از باشگاه های اروپایی صادق باشه و آرسنال هم در این زمره هست . دوره ی قدرت  نمایی آرسنال 6 الی 8 سال هست که به پایان رسیده و باشگاه شاید 5 سال هست که در حال آماده سازی برای جهش دوباره هست ... هر چند فروش بازیکن ها خیلی به تیم ضربه زده اما بدون شک دستاورد این چند سال و ورزشگاه و امکانات و صلف کردن بدهی ها و قوای جوانی که داریم میتونه با یک برنامه قوی به اوج گیری مجدد تیم منجر بشه ...
شاید امسال بهتر از سال گذشته باشیم و با یک قهرمانی و یک جرقه آرسنال دوباره شروع به افتخار آفرینی کنه و بازیکن های تیم های دیگه میل بیشتری به پیوستن به آرسنال کنند ...
بارسلونا هم تقریبا چنین سیاستی را پیاده کردو و مبینید که بعد از چند سال بی جامی و یا کم جامی تمامی جام ها را درو کرد و در حال حاضر کم کم داره از اون اوج خارج میشه (با سرعت کم)
منچستر هم چنیم حالتی را داره اما باشیبی ملایم تر و افت و خیز کمتر داره
میلان از اون تیم پیر به تیمی جوان تر تبدیل شدو داره کم کم خودشو نشون میده و این را طی 2 سال اخیر دیدیم
بسیاری از تیم های اروپایی به این شکل هستند

هر دوره خوش روزی به پایان میرسه و این برای آرسنال هم اتفاق افتادو بعد از چند سال اوج گیری به چند سال بی جامی پیوست و ما میتونیم ...
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهدی افسرده در 21/6/1391 | 20:49 گفت:

صدا و سیما و فوتبال و...همچیمون به هم میاد

این دوره هم بیخیال جام جهانی رفتن

مهدی افسرده در 21/6/1391 | 19:28 گفت:

آرسنالی می تواند

سید امین هاشمی در 21/6/1391 | 19:07 گفت:

بله علی جان ما میتونیم داداشم،به امید خدا.مرسی

علی قاسمی در 21/6/1391 | 18:16 گفت:

یه خبر جالب

ازبکستان 1-0 از کره جلو هستش و این یعنی ازبکستان هم داره به مدعی ها اضافه میشه و این خوب نیست

علی قاسمی در 21/6/1391 | 18:06 گفت:

آره عرفان جون تو را از دور دیدن آرزوم میشه

Morteza Bauer در 21/6/1391 | 17:58 گفت:

بازی آلمان و اتریش ساعت23 ازشبکه ورزش
بازی انگلستان و اکراین ساعت 23 ازشبکه 3

masoud mahmudpur در 21/6/1391 | 15:27 گفت:

منچستر لامصب از وقتی که یادمه رو اوج بوده.

علی ارشدی در 21/6/1391 | 13:15 گفت:

دقیقا همین طوره

عرفان در 21/6/1391 | 12:52 گفت:

تورو از دور دیدن آرزوم میشه