خروجی های بعدی باشگاه (1)

نویسنده: علی قاسمی

وبلاگ من
نویسنده: علی قاسمی
چرا
کل بازدید: 284,384 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خروجی های بعدی باشگاه (1)

با نگاهی به اسم و چهره بازیکنان میتوانیم به آینده آنها در آرسنال تا حد زیادی به موندن یا نموندن آنها پی برد .ما توپچی ها تا حد ز یادی در این چند سال لااقل در این امر متخصص شدیم هر چند فوتبال طی سالهای گذشته نشان داده لااقل در این زمینه آرسنال غیر قابل پیش بینی بوده .

ابندا از دروازه .

ژسنی : بدون شک با توجه به انگیزه و مصاحبه هایی که از این بازیکن شاهد بودیم خروج این بازیکن بعید به نظر میرسد . وی چندی پیش علاقه خود را به جاودانه شدن در آرسنال اعلام داشت ...

مانونه : شاید یکی از گزینه های خروجی تیم در سالهای آینده و با توجه به ملیت این دروازبان و مصاحبه های اخیر ، این بازیکن از خروجی ها ی سالهای اخیر خواهد بود ...

فابیانسکی : خروج این دروازبان هم محتمل به نظر میرسه ، با توجه به نیمکت ن
شینی های فراوان و مصاحبه هایی که در ابتدای نقل و انتقالات انجام داد و نا رضایتی های فصل گذشته شاید خروج این دروزابان حتی زود تر مانونه هم اتفاق بیفتد زیرا در حال حاضر دروازبان سوم تیم میباشد و جایگاه خود را در تیم ملی لهستان به طور کامل از شدت داد...

ورمائلن : شاید این بازیکن را بتوان در کنار افراد جاودانه باشگاه  گذاشت .. با توجه به اینکه سنش به پختگی لازم رسیده و با توجه به کاپیتانی این بازیکن و انگیزه وی خروجش بر خلاف سایر کاپیتان های قبلی تیم بعید به نظر میرسد.

کوسیلنی : خروج یا  عدم خروج این بازیکن بستگی به قابلیت های وی داره و بعید نیست در صورت اوج گیری مورد هدف سایر تیم ها قرار بگیرد ..

مرتساکر : در صورت قرار گرفتن در ترکیب ثابت و با توجه به سن این بازیکن و با توجه به اینکه م
شکلی با نیمکت نشینی ندارد میتواند سالها در تیم بماند .

ژورو : استاد یکی از خروجی های بعدی تیم میبا
شد .. هرگز نتوانست بازیهای قبل از دوران مصدومیت خود را به نمایش بگذارد ..

جنکینسون : نمیتوان در مورد آینده این بازیکن نظر داد زیرا هنوز هیچ واکن
شی از خود نشون نداده ...

سانیا : همواره بازیهای یکنواخت و قابل قبولی رو از خود به نمایش گذاشته اما با توجه به سیاست های باشگاه میتوان خروج وی را در صورت پیشرفت جوانهایی مانند جنکینسون متصور شد طی 2 یا 3 سال آینده...

گیبس : گاهی کلافگی های این بازیکن را از سیاست های باشگاه شاهد بودیم و بعید به نظر میرسد طی چند سال آینده از تیم جدا شود یا لااقل به باشگاهی غیر انگلیسی بپیوندد ..

سانتوس : همواره
شاد نشان داده و از نیمکت نشینی شکاینی ندارد و با توجه به سنش بعید میرسد برای پول یا جاه طلبی تیم را ترک کند و شاید مانند کارلوس به ترکیه یا کشور خودش بازگردد..


تحلیل سایر بازیکنان در پست های بعد  بعد صورت خواهد گرفت ...
بدون
شک مهاجمان و هافبک های غیر قابل پیش بینی تر و زیبا تر خواهند بود ...

نظر شما چیست ؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهدی بحری در 24/7/1391 | 15:06 گفت:

نفر بعدی والکات بدون شک

مهدی بحری در 24/7/1391 | 15:06 گفت:

نفر بعدی والکات بدون شک

ناصر در 24/7/1391 | 14:28 گفت:

در مورد جنکی شک دارم-نسل اندر نسل عاشق آرسنال بودن.
رفتن ژورو،سانتوس و فابیانسکی محتمل تره

علی قاسمی در 24/7/1391 | 10:33 گفت:

نوید جون این عکست که خوبه

در مورد ورمائلن باید بگم که به مراتب بیشتر از فابرگاس و ون پرسی چهرش میخوره که تو تیم بمونه
تو مصاحبه هاشم اشاره کرده تا حدودی از طرفی فابرگاس مشخص بود که میره
اما بازم به نظرم نمیشه کاملا گفت میمونه

کوسیلنی هم با توجه به هم ملیتیش با ونگر امکان موندنش هست اگر در همین سطح بمونه و اگر بالاتر خیلی بره بازم مثه سانگ میتونه بشه قرار داد کشکه تو این زمونه و با پول حله

سانیا هم به نظر من میره در صورتی که یکی دیگه از جوانان مثه جنکینسون بالا بیاد و ترافیک تو این قسمت ایجام میشه و گر پیشنهاد خوبی داشته باشه میره ...
بقیه رو هم که همه موافق بودند
در قسمت بعد سایر بازیکنان رو با هم تحلیل میکنیم

Novin در 24/7/1391 | 01:52 گفت:

سلام بچه ها من چطور میتونم عکس بزارم تو بلاگم؟help me plz

sepehr najafian در 24/7/1391 | 00:23 گفت:

بهترين موقع براي رفتن سانيا زمانيه که جيکنسون وقتي به 24 يا 25 سالگي برسه تا جاشو کامل پر کنه.
سانتوس احتمالا آخر فصل جدا ميشه.
کوشيل تا 4 سل ديگه با ماست.

فرهاد در 23/7/1391 | 23:59 گفت:

میگم کی خبر داره که ساعت های اروپا چه موقع میرن جلو ؟ امسال ظاهرا یکم دبر رفتن

توپچی جنوب در 23/7/1391 | 20:57 گفت:

شاید سانیا از تیم بره اونم به خاطر اینکه تو دفاعمون جکینسون خوب کار کنه البته شاید............
فرمایلن قراداد بلند مدت امضا کرده جاییی نمیره...........
کوشینلی هم همین چند ماه پیش یه قار داد 5 ساله امضا کرد اونم جایی نمیره...
هر دو اینها رو تیم تعصب دارن و اگه یک یا دوتا جام بگیریم ت آخر عمرشون تو آرسنال میمونن...

جکینسون هم که جد در جد ارسنالی بودن و امکان نداره هیج جایی بره............

بقیه رو هم که خودت گفتی باهات موافقم.....

masoud mahmudpur در 23/7/1391 | 20:49 گفت:

مرسی
کی فکر میکرد ون پرسی بره.اونم به منچستر!ولی من یه سوالی دارم اینه که این 35 میلیون پوند با توجه به فروش بازیکنان هست یا بدون اون؟

soroosh در 23/7/1391 | 20:47 گفت:

والا به نظرم سانیا رفتنیه و احتمالا دبوشی جانشینش میشه !

محمود در 23/7/1391 | 20:46 گفت:

به نظر من کوسیلنی می‌مونه، چون همین چند وقت پیش پیشنهاد بارسلونا رو نادیده گرفت و قراردادش رو با آرسنال تمدید کرد.
فکر می‌کنم در مورد ژورو نمی‌شه با قاطعیت چیزی گفت.
جنکینسون هم به احتمال زیاد می‌مونه، چون پدربزرگش و پدرش آرسنالی بودن و خودش هم از بچگی رؤیای بازی در آرسنال رو داشته.

آرمان الهیاری در 23/7/1391 | 20:46 گفت:

به قول کربکندی:تو این فوتبال کثییییییییییییییییف هرچیزی ممکنه
فقط ونگر هست ک همیشه وفادار مونده
به افتخار آرسن جون

تیمور احمدی در 23/7/1391 | 19:42 گفت:

علی جان شما سانیا رو رفتنی بدون (در اینده ای نزدیک)

کوشلینی به احتمال 99% این تایستون یا فصل بعد از تیم جدا میشه

بعدش داداش من ملاک شما برای موندن فرمایلن کاپیتانیش تو تیمه؟ پس چرا فن پرسی و فابرگاس که کاپیتان بودن از تیم رفتن؟

از نظر من تا 2 فصل دیگه باز هم چند بازیکن از تیم جدا میشن

علی قاسمی در 23/7/1391 | 18:29 گفت:

ببینید چه جالب شد در مورد سانتوس نوشتم یا میره ترکیه یا برزیل ... همون لحظه بچه ها توی سایت خبر گذاشتن شاید بره ترکیه !!!!!!!!

جالبه خوب میشه بازیکن ها را شناخت ..