ناامید های بعدی نزدیک است ...

نویسنده: علی قاسمی

وبلاگ من
نویسنده: علی قاسمی
چرا
کل بازدید: 285,497 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ناامید های بعدی نزدیک است ...

شاید این پست پیش در آمدی از بازی برابر منچستر یونایتد باشد و شاید هم پیش در آمدی از آینده آرسنال در این فصل ..چند روز به دیدار سنتی آرسنال و منچستر یونایتد باقی مانده و به اعتقاد من این بازی تا حدود زیادی تکلیف آرسنال را برای امید داشتن به کسب جام لیگ برتر مشخص خواهد کرد ..
آرسنال در این فصل از 9 بازی 15 امتیاز را به دست آورده و به طور میانگین 1.66 امتیاز از هر بازی و با توجه به امتیاز هایی که تیم ها در فصل های گذشته به دست اوردندو به مقام قهرمانی دست پیدا کردند به نظر میرسد حداقل 86 امتیاز برای قهرمانی در این فصل نیاز باشد یعنی 2.26 امتیاز از  هر بازی !!

حال نگاهی به آینده می اندازیم اگر تیم در این بازی به پیروزی دست پیدا کند از 10 بازی 18 امتیاز و میانگین امتیاز 1.8 در هر بازی خواهد داشت ... و با این شرایط شاید بتوان هنوز هم تیم را در کورس قهرمانی دانست ..
و حالا در صورتی که تیم در بازی آینده شکست را تجربه کند از 10 بازی 15 امتیاز و میانگین امتیاز 1.5 در هر بازی را خواهد داشت و این روند نشان دهنده آن است که تیم باید از 28 بازی آینده اش حدودا 71 امتیاز کسب کند تا بتواند به قهرمانی برسد یعنی 1 امتیاز بیشتر از کل امتیازاتی که فصل گذشته کسب کرده بود !! و میانگین امتیاز 2.54 امتیاز در هر بازی که بسیار بعید و غیر محتمل به نظر میرسد و باید( تقریبا) همه بازی های خود تا پایان فصل را با پیروزی به پایان برساند ...

همه اینها نشانگر این هست که تیم با فروش بازیکنان کلیدی خود و احتمالا نخریدن بازیکن در زمستان هدف خاصی برای قهرمانی در این فصل را هم نخواهد داشت و عدم پیروزی در بازی روز شنبه میتواند مهر تاییدی بر این مدعا باشد ...

با این شرایط با این بازیکنان درجه 2 و در لیگی که بهترین لیگ دنیا به حساب میآید و ترکیب اصلی تیم با بازیکن هایی مانند سانتوس ، رمسی ، جنکینسون و حتی جروینیو و مرتساکر و بازیکنان ذخیره مانند شاماخ ، کوکئلین ، جیمز شی ژورو و... هیچ گاه نمیتوان به قهرمانی چشم دوخت و  تغییر خاصی در روند بازی در صورت گره خوردن بازی ایجاد کرد و اگر در قهرمانی لیگ غیر از این دیده شود باید به فوتبال اروپا و حرفه ای بودن آن شک کرد ...و با این روند در لیگ فرانسه و آلمان هم قهرمانی برای آرسنال سخت خواهد شد ..
 و شاید شنبه پایانی بر رویا پردازی های باشگاه در این فصل باشد...

باید دست در جیب برد و   پروژه های بزرگ و هدفمند رو کلید زد

در غیر این صورتناامیدی های بعدی نزدیک است ...
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی قاسمی در 9/8/1391 | 22:08 گفت:

نیما جون اینطورام نیست و منچستر خیلی هم این فصل از ما بهتر نبوده ... اما در ادامه به مراتب از ما با ثبات تر میتونه باشه
به نظر من مساوی میتونیم بگیریم توی این بازی

nima در 9/8/1391 | 21:14 گفت:

من که خودمو برا یه باخت سنگین آماده کردم!بهتر شما ها هم این کار رو بکنین،وگرنه میخوره تو ذوقتون یه دفعه اونوقت ناجور میشه!
من رو 4-0 حساب باز کردم حالا گل کم تر خوردیم که خیلی خوبه ولی اگه بیشتر خوردیم ناراحتیه بیشتر!!!

محمد مهدی در 9/8/1391 | 18:59 گفت:

اره بیا بریم دستیار ونگر بشیم

علی قاسمی در 9/8/1391 | 17:39 گفت:

مهدی جون برو به این لینک که دقیقا 1 ماه پیش گذاشته بودم

خودت بعد از خوندن مطلبم و نظر قبلی ای که داده بودئی خندت میگیره
http://arsenal.ir/blog/post.aspx?BlogId=156&PostID=5312

محمد مهدی در 9/8/1391 | 13:10 گفت:

نانی درخاست تمدید رو رد کرده. من که دوس دارم بیاد تو امیریتیس.

علی قاسمی در 9/8/1391 | 12:58 گفت:

سپهر جون تو کدوم کیهیل رو میگی ؟؟؟
من اون کیهیل واقعیه رو میگما

sepehr najafian در 9/8/1391 | 12:23 گفت:

باور کن مرته بهتر از کيهيله

علی قاسمی در 9/8/1391 | 10:22 گفت:

حسین جون من هیچ وقت عقیده ندارم که بازی فردا را میبازیم یا هر چیز دیگه ای ... ما طی 3 بازی اخیر برابر منچستر بیشتر باخت هامون مربوط به تجربه منچستر یونایتد بود و این فصل یکم با تجربه تر هستیم و به عقیده من بازی مساوی میشه اما در ادامه فصل کار ما خیلی سخته

مرتساکر هم به نظر من میتونه ذخیره خوبی باشه برا آرسنال هم او و هم کوسیلنی در این فصل

ما نیاز به بازیکنی مثل کیهیل برای دفاعمون داریم هر چند کم گل خوردیم اما هنوز فصل مونده اما اینکه دفاعمون بهتر از پارساله شکی نیست

محمد مهدی در 9/8/1391 | 00:22 گفت:

ابوالفضل این نظر من نیست. نظره 90% بچه هایه سایت.
*******************************************
رضا جون همه سایتا منتظر پیش بینی هی من هستن تا اون رو بازتاب بدن.

حسین ملازینل در 9/8/1391 | 00:09 گفت:

علی جان ازت خواهش میکنم بعد از بازی با یونایتد هم مجددا این پستت رو تکرار کن...دلیلش رو بعد از بازی توی اون پست اگه تونستم بیام بیان میکنم...

reza در 8/8/1391 | 21:50 گفت:

بازی با منچستر هم 2-0 میبازیم. دو گلش هم نیمه دوم میخوریم.

......................

علم غیب داری؟؟
اینقدر بدبین نباش حالا مگه منچستر چه تیمیه که میگی میبازیم!!!

sepehr najafian در 8/8/1391 | 21:37 گفت:

مرتسکار سطحش خيلي بالاست.خيلي بالاست.درک نميکنيد چرا؟
جيکنوسن الان يه بازيکن درجه 2 هستش.ولي ممکنه تا چند سال ديگه درجه 1 شه

علی قاسمی در 8/8/1391 | 20:46 گفت:

اینم از نظر حمید جون
خب من هم عقیده این دوستم رو دارم

hamid saadi در 8/8/1391 | 20:29 گفت:

تیم ما چندتا بازیکن تاپ بیشتر نداره.
ورمائلن ویلشیر و آرتتا و کازورلا و پودولسکی. بقیه بازیکن ها بازیکنهای خیلی خوبی نیستن حتی خوب هم نیستن.
مثلا همون مرتساکر رو با ویدیچ یا تری مقایسه کنید.اگه در سطح اونا بود بازیکن خوبیه

hamid saadi در 8/8/1391 | 20:12 گفت:

من فقط میخوام کسایی که تو بازیه منچستر در برابر چلسی از ترکیب منچستر بیرون بودن رو بگم و خودتون با بازیکنهای ذخیره ما مقایسه کنید.
نانی هرناندز.گیگز اسکولز .اندرسون فلچر کاگاوا ویدیچ و دنی ولبک و فیل جونز

علی قاسمی در 8/8/1391 | 19:17 گفت:

آقا بیخیال درجه یک و 2 بودن مرتساکر اما من موندم چطور به جنکینسون میگند درجه 1 در حالی که 4 هفته پیش میگفتند این بازیکن رو از کجا اوردیم

ما باید واقعیت رو ببینیم
درجه 1 بودن یعنی ستاره بودن و مرتساکر و خیلی هایی که بهشون فکر میکنیم مثل جروینیو هیچ کس غیر از ما اینا رو نمیشناسه

خواهشا منطقی باشید

abolfazl در 8/8/1391 | 19:11 گفت:

مرتساکر یه دفاع عالیه.بخاطر تجربش و دفنس کوالیتی خیلی خوبی داره فقط خیلی سرعتش کمه.
محمد مهدی درمورد کسی که نمیشناسیش حرف نزن

abolfazl در 8/8/1391 | 19:11 گفت:

مرتساکر یه دفاع عالیه.بخاطر تجربش و دفنس کوالیتی خیلی خوبی داره فقط خیلی سرعتش کمه.
محمد مهدی درمورد کسی که نمیشناسیش حرف نزن

محمد مهدی در 8/8/1391 | 18:40 گفت:

مرته ساکر کجاش درجه یکه؟؟؟
بخدا با ارفاق زیاد میشه درجه دو. درجه یک یعنی راموس پویول پیکه په په ویدیچ تیاگو سیلوا. اخه مرته ساکر در حده ذخیره اینا هم نیست.

محمد مهدی در 8/8/1391 | 18:37 گفت:

فعلا باید منتظر 1تحقیر دیگه تو اولد ترافورد باشیم
***************************
اگه دوباره تحقیر شدیم, اونم با وجود اون نامرد خود کشی میکنم

علی قاسمی در 8/8/1391 | 17:47 گفت:

امیدوارم بتونیم بازی با منچستر رو ببریم که یکم بعیده با این شرایط
اگه ببریم تازه میشه روی یه سری چیزا فکر کرد
چلسی به نظر من اون بالا نمیمونه چون به نظر من چلسی مورینیو به مراتب از این تیم شاداب تر و بهتر و خطرناکتر بود

منچستر یونایتد مهمترین رقیب آرسنال در این فصل هست اگه بخوایم بالای 80 امتیاز بگیریم و تو کورس باشیم ... سیتی هم به نظر من این فصل 15 درصد افت کرده و نتونسته خودشو خیلی نشون بده ... و پارسال شاداب تر بود

آرمان الهیاری در 8/8/1391 | 17:09 گفت:

اینا رو ول کن
فعلا باید منتظر 1تحقیر دیگه تو اولد ترافورد باشیم

sepehr najafian در 8/8/1391 | 16:45 گفت:

اينم در نظر داشته باش الان آرسنال با اختلاف 3 گل بهترين دفاع ليگ برتر رو داره

jafar در 8/8/1391 | 15:17 گفت:

از اینه فوتبال خوشم میاد که هیچی قابل پیش بینی نیست
در مورد جنکینسون در این فصل یکی از بهترینهای تیم بوده.مرته ساکر هم نیاز به توضیح نداره

علی قاسمی در 8/8/1391 | 15:07 گفت:

داداش سپهر اول یه نگاه به بازی های گذشته آلمانها بنداز و بازی قبلی آلمان رو هم دانلود کن ببین
مرتساکر تا چند بازی گذشته مدافع ذخیره آلمانها بود و حالا بنا به دلایلی که مصدومین هوملز و بازی کردن مرتساکر تیم ترکیب آرسنال بود دو تا بازی برای آلمانها انجام داد که تو این 2 بازی 5 گل خوردن که آخریشم 4 تا تو زمین خودشون از سوئد بود
مرتساکر نمیتونه درجه 1 باشه و فصل گذشته هم بیشتر رو نیمکت بود و کند هستش و تو بازی های سریع کم میاره و من اسم این بازیکن و جروینیو رو بعد از حتی اوردم یعنی اینا اگه درجه 1 باشند با ارفاق هستش

masoud mahmudpur در 8/8/1391 | 14:54 گفت:

مرسی
مرته ساکر وجنکینسون که خیلی خوبن.اما بازی شنبه رو متاسفانه با احتمال زیاد میبازیم

sepehr najafian در 8/8/1391 | 14:46 گفت:

مرته چطوري درجه 2 هستش من نميفهمم.

علی قاسمی در 8/8/1391 | 14:42 گفت:

ما چرا سانگ رو فروختیم ؟؟؟
اون یک ستاره برای تیم ما بود
الان هافبک دفاعی نداریم سانگ بازیکنی بود که به راحتی مصدوم نمیشد
الان پودولسکی کازورلا و جیرود مصدوم نمیشند
چرا ما باید با 1 مهاجم اونم نه جندان درجه 1 بازی کنیم و منچستر 4 مهاجم درجه 1 داشته باشه ؟؟؟
جواب این سوالما کی میده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

علی قاسمی در 8/8/1391 | 14:36 گفت:

ادامش

به نظر من مرتساکر درجه 2 هست و بازیکن هایی که نام بردم همه درجه 2 هستن حتی جروینیو که 2 هفته خوبه 2 هفته بد اما داره پیشرفت میکنه
بازیکنی که درجه 1 باشه اینقد مصدوم نمیشه مثه والکات

در حال حاضر کازورلا ویلشیر چمبو وورما و پولدی با ارفاق گیبس و سانیا درجه 1 هستن
جیرود هم تا حالا 4 امتیاز از تیم گرفته و هیچ امتیازی میشه گفت به ما نداده و هنوز نشون نداده درجه 1 هست

تازه ما فوق ستاره هم نداریم
ما تنها 15 درصد از تاتنهام بالاتریم

در ضمن ما کی بوده که وسط فصل کمتر از 4 مصدوم داشتیم ؟؟
چه عیبی داره مثل منچستر بازیکن های ما نیمکت نشین بشند ؟؟ یا در صورت مصدومیت بازیکن یه بازیکن درجه 1 مثه هرناندز که 60 میلیون قیمت گذاری شده تازه وارد زمین بشه ؟؟؟
عقل حکم میکنه قبول کنیم از فصل قبل نهایت 10 درصد بهتریم و

علی قاسمی در 8/8/1391 | 14:26 گفت:

خب علی آقا شاهی عزیزم

علی با حرفات خیلی مخالفم واقعا از تو انتظار تحلیل های بهتری میره

من اولا امیدوارم بازی با منچستر رو ببریم تا تیم بهتر از این بشه وضعش تو جدول
در ضمن امکان نداره تیم بتونه در صورتی که بازی بعد رو ببازه برای قهرمانی امیدی داشته باشه چون تجربه نشون نداده منچستر یونایتد نشون نداده امکان نداره 10 امتیاز در 28 هفته از آرسنال کمتر امتیاز بگیره و آرسنال هم 2.5 امتیاز در هر بازی نمیگیره و تو این 6 سال لااقل اینطور نبوده و این فصل هم تغییر جندانی نسبت به 5 فصل گذشته نداشته هر چند از سال قبل بهتره و

علی آقاشاهی در 8/8/1391 | 14:17 گفت:

ببخشید نصفه شد
ادامش:

تو چه بازی بدی از کوکئلین و ژورو دیدی؟ ضمن اینکه ما آرشا هم اونجا هست.

در کل من فکر می کنم با توجه به اینکه تا ژانویه مصدوما بر می گردن تیم هیچ احتیاجی به خرید نداره و اگر هم خریدی صورت بگیره فقط برای ساکت کردن منتقدای افراطیه

good luck

علی آقاشاهی در 8/8/1391 | 14:13 گفت:

علی با حرفات خیلی مخالفم واقعا از تو انتظار تحلیل های بهتری میره

اولا در مورد امتیاز (این مساله رو هفته 6 هم گفتی) ببینم تو الان رئال رو خارج از کورس قهرمانی لالیگا میبینی؟ (نگو رئال با آرسنال فرق داره چون منطق نظریه خودت زیر سوال میره). اصلا به این دقت کردی ما بازی سختمون برای نیم فصل فقط با منچستر مونده؟(که من تقریبا اطمینان دارم اگه اتفاقات بازی چلسی یونایتد تو این بازی تکرار نشه ما بازی رو می بریم )

ثانیا چرا بحث بازیکن رو الان که این همه مصدوم به تیم تحمیل شده اونم بعد از نقل و انتقالات مطرح می کنی؟ چمبو ، گیبز ، دیابی ، والکات ، ژسنی. طبق کدوم قانون الان میشه جای اینا بازیکن آورد؟ اگه تیم نباید وابسته به بازیکن باشه پس بازیکن اسم و رسم دار برا چی می خوایم؟ ضمن اینکه از این مصدوما 3 تاشون خیلی کلیدی بودن. گیبز که تا حالا از بهترینای چپ جزیره بوده، دیابی که رویایی برگشته بود و چمبو هم اثرش تو تیم کاملا مشخص بود. تازه والکات هم تازه رو ومده بود و دقیقا تو این 3 بازی گذشته به کارمون میومد

از بازیکن های درجه 2 ای هم که نام بردی نمی دونم چطور جروینیو ،مرتساکر و جنکینسون رو تو اون دسته قرار میدی؟
مرتساکر که ستاره چند بازی گذشته بوده، جنکینسون فراتر از انتظار نشون داده و جروینیو هم بهترین گلزن تیم بوده (مگر اینکه ملاک قضاوتت فقط 2 بازی اخیر باشه). همینطور در مورد نیمکت ، تو چه بازی بدی از ک

محمد يزداني در 8/8/1391 | 13:43 گفت:

آرسنال به یه خونه تکونی اساسی تو تیم نیاز داره.یه سری از بازیکنا تو تیم هستن که واقعآ حتی در حد تیمهای درجه دو هم نمیشه بحسابشون آورد.
این بازیکن کره ای رو میخوان چیکار؟ ترشی بزارنش؟ یا اسکیلاچی یا چاماخ . معلوم نیست تو کله این آدما چی میگذره بازیکن دوست داشتنی مثل ابوئه ، سانگ ادواردو و ... رو مثل آب خوردن میفروشن بعد اینا همچنان تو تیم هستن.
دیشب بازی منچستر چلسی رو که دیدم واقعا برام قابل تحمل نبود خوشحالی فن پرسی رو ببینم اون آشغال اگه میموند حداقل بازی قبلی رو نمی باختیم.به تنهایی منچسترو برنده بازی کرد البته با کمک اشتباهات داوری.تو هر 3 تا گل نقش اساسی داشت.
تو نیم فصل هم هیچ بازیکنی رو نمیخرن شاید هم چندتا رو بفروشه و از پول فروش اونا به اعضای هیات مدیره و مربیان پاداش شب عید بدن. @:

محمد مهدی در 8/8/1391 | 13:34 گفت:

بابا من که نگفتم قهرمان میشیم
من قبلا گفتم اگه ارسنال بازیکن نخره تو کسب سهمیه جام قهرمانان هم دچار مشکل میشه, که این یه فاجعس و تیم رو کاملا به یک تیم درجه دو تبدیل میکنه.

بازی با منچستر هم 2-0 میبازیم. دو گلش هم نیمه دوم میخوریم.

یعنی نمیشه ارسنال مثل یوونتس خودشو احیا کنه؟

علی قاسمی در 8/8/1391 | 13:28 گفت:

در ضمن من نمیگم بازی شنبه را میبازیم اما اگه ببازیم باید قبول کنیم باید قید لیگ رو بزنیم

توپچی جنوب در 8/8/1391 | 13:27 گفت:

مرسی علی جون.
حرف های قشنگ با منطق و با برنامه ای زدی و منم با هات کاملا موافقم.

درسته اگه منچستر رو نبریم و شکست بخوریم از کورس قهرمانی عقب می افتیم چون میشه 3 شکست که یه نوع خط قرمز هست برای تیم هایی که میخوان تولیگ برتر انگلیس قهرمان بشند.
من امیدوارم که این بازی رو ببریم یا مساوی کنیم و در ژانویه دو بازیکن خوب جذب کنیم با پولی که باشگاه میخواد به ونگر بده.
اینجوری میشه به قهرمانی در لیگ برتر امیدوار موند.

علی قاسمی در 8/8/1391 | 13:27 گفت:

محمد مهدی جون ما اگه بازیکن هم بگیریم که نمیگیریم باز هم نمیتونیم با بازیکن هایی که اینا نشون کردند قهرمان بشیم
ما دسته که 4 بازیکن در حد هازارد ام ویلا و کاوانی (هیگواین ) و کیهیل میخوایم .. نیمی از تیم ما در حد قهرمانی نیست ...

یه دست و یک پات گروی من و میگم ما زمستون بازیکن نمیگیریم اگه بگیریم اصلا در حدهیچ یک 3 خرید تابستون هم نخواهد بود ...

محمد مهدی در 8/8/1391 | 13:16 گفت:

همه اینها نشانگر این هست که تیم با فروش بازیکنان کلیدی خود و احتمالا نخریدن بازیکن در زمستان هدف خاصی برای قهرمانی در این فصل را هم نخواهد داشت و عدم پیروزی در بازی روز شنبه میتواند مهر تاییدی بر این مدعا باشد ...
**********************************
از این قسمت خیلی خوشم اومد. حقیقته. ولی من رو یه دست و یه پام شرط بستم که ما بازیکن میگیریم

Novin در 8/8/1391 | 13:04 گفت:

فابرگاس حرف قشنگی زد وقتی از ارسنال رفت.گفت بدی ارسنال اینه که هیچوقت برنده ی بازیهای بزرگ نیست.تیمی که میخواد قهرمان شه باید از چلسی و یو نایتد و تیمای غول امتیاز بگیره نه اینکه به نوریچ ببازه .به نظر من ارسنال هنوز شخصیت قهرمانی تو لیگ رو نداره ولی ما میتونیم با گرفتن جام حذفی یا capital one به تیممون امید و شجاعت برای انجام کارهای بزرگتر بدیم.راستی هیچوقت امیدتو از دست نده.