همه باختید بچه ها !!! / بخونید جالبه

نویسنده: علی قاسمی

وبلاگ من
نویسنده: علی قاسمی
چرا
کل بازدید: 284,801 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

همه باختید بچه ها !!! / بخونید جالبه

....
اکنون در رده 10 جدول با 21 امتیاز قرار داریم و تا پایان نیم فصل اگر 4 بازی بعدی خود را تماما با پیروزی به پایان برسونیم در پایان نیم فصل با 33 امتیاز کارمون به چایان میرسه

حدودا هفته سوم بود و من تصمیم گرفتم پیش بینی ای را در مورد مجموع امتیازات تیم تا پایان نیم فصل برگزار کنیم و در این راستا همه بچه ها نظر خودشون رو دادندو همگی بازنده زود هنگام این پیش بینی شدند ..

از این بابت میتونیم این نتیجه رو بگیریم و باشگاه به هیچ وجه انتظارات بدبین ترین هواداران را هم بر آورده نکرده است.

 
نظرات خودتون رو که ابتدای فصل داده بودید را حالا ببینید .

امیر آرسنالی به نظر من نزد
یک ترین حدس را زده..


روزبه :

43امتیاز
دوم


hamid sadi:

38
سوم میشیمhamed:

اشتباه شد sorry
فک کنم با 37 امتیاز سوم بشیم...

hamed:

با 35 امتیاز فک کنم سوم بشیم...
امیرآرسنال:

34 امتیاز

متاسفانه 5 ام


reza:

41 امتیاز و دوم


امین:

38 - سومحمید pires:

اگه خدا بخاد با 48 امتیاز اولمصطفي اكرامي:

چهل امتیاز
دومهزاد کاویانی:

45 ------2مصطفی عبداللهی:

38 امتیاز / چهارممهدی افسرده:

45 اولh0n1:

1th - 43علی ارشدی:

دقیق؟
45 دومعلیرضا فراهانی:

42 سومسجاد کریمی:

41 دومjafar:

40 امتیاز چهارمmoeinem:

44 امتیاز مشترکن با چلسیخ اولali:

40 امتیاز دومfarhood:

٤٣ امتياز دوماحسان:

43 امتیاز

محمد :

40 امتیاز سومHossein Y:

امتیاز رو نمدونم ولی من میگم چهارمعلی ارشدی:

بین 45تا 48 امتیاز رو می تونیم بگیریم
و دوم یا سوم هم رتبه ی محتملیهمحمد كريمي:

سلام شک نکنید با 44 امتیاز صدر جدول خواهیم بودHOSSEIN:

40
امتیاز سومreza:

3 vom

Ali Ghasemi:

45emtyaz
dovomسروش:

37 امتیاز رده سوم.Morteza Bauer:

39امتیاز در رده سومhafez:

40 امتیاز
رده دومSajjad Hosseini:

البته بدون گل خوردهArian:

۳۷ امتیاز
رتبه سوم
بهترین گلزن تیم پودولسکیSajjad Hosseini:

53 امتیاز
صدر جدول

حامد نوری:

٤٠امتياز سوم

parsa:

38امتیاز
رتبه سومKeivan:

خیلی خیلی استقبال میکنم علی واقعا خوبه این کارت...
39 امتیاز رتبه سوم...masoud :

42 امتیاز میگیریم و دوم میشیم
با این نتایجی که تیم گرفت ابتدا این مسابقه من رو بی ارزش کرد و هیچ کس نتونست آینده باشگاه را پیش بینی کنه ...
و
از این بابت متاسفماین پست رو هم گذاشتم تا این مسابقه من و افرادی که نظر گذاشتن زحمتشون زیر پا گذاشته نشه و الان نظر خودشون رو بخونند..

حالا بهتره یه نگاهی به تیتر های پست های گذشتم بندازید و باید در این لحظه این نکته رو بگم


این هم ناامید های بعدی تیم
ما در این فصل به هیچ وجه قهرمان نمیشیم حتی اکه تمام بازی های آینده روببریم و من به این نکته چند ماه پیش اشاره کرده بودم که ما توان قهرمان شدن نداریم و این هم تیتر های پست های گذشته من ...


ترسو یک مشت و یک لگد بیشتر میخوره...
ناامید های بعدی نزدیک است ...
ناامیدی های بعدی نزدیک است/مهر تاییدی براین مدعا
بچه ها ! نکات مثبت بازی رو ببینید .. با کنایه
از ابتدا که گفتم ترسو یک مشت و یک لگد بیشتر میخوره این آینده را پیش بینی کرده بودم و در این لحظه دوست دارم همه حدسی برنید و ادامه فصل رو برای تیم پیش بینی کنید ...

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی قاسمی در 13/9/1391 | 19:47 گفت:

محمد مهدی جون عمره 42 بیشتر بگیریم

محمد مهدی در 13/9/1391 | 19:06 گفت:

علی اولین نظر رو من میدم. 90 امتیاز صدر

علی قاسمی در 13/9/1391 | 13:09 گفت:

احتمالا برای چند روز دیگه یه پیش بینی تا پایان هفته 25 ام هم میذارم

حمید فرازی در 13/9/1391 | 11:34 گفت:

تیم تا اینجا به هیچ وجه انتظار هوادارا رو برآورده نکرده و در ادامه باید جبران کنه.

در فوتبال همیشه امید هست و تغییر روند میتونه اتفاق بیوفته، امسال تیم بدی نداریم اما من نمیتونم قبول کنم برای قهرمانی بسته شده.

نتیجه گیری پایانی رو باید برای پایان فصل گذاشت اما با توجه به ترکیبی که رقبامون دارن قرار گرفتن بین 4 تیم برتر هم برای ونگر کار کوچیکی نیست و امیدوارم روزهای خوب به زودی برای آرسنال و هوادارانش برسه.

------------
برای نیم فصل دوم و بعد از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات زمستانی هم این پیشبینی میتونه جالب باشه.

milad foadiyan در 13/9/1391 | 09:07 گفت:

البته من هنوزم میگم که ونگر بره هیچی از باشگاه باقی نمیمونه چون شما مطمئن باش که ونگر بره مسئولا مورینیو یا گواردیولا رو نمیارنو یه مربی معمولی میارنو اون روزو میبینم که ارسنال یه تیم همیشه وسط جدولیو اخر جدولی میشه.
به نظر من ونگر باید بمونه ولی باید تو افکارش تجدید نظر کنه...

milad foadiyan در 13/9/1391 | 08:44 گفت:

ما رتبمون اخر فصل چهارم میشه و بچه ها تا 10 روز میان تو سایت میگن وووووووه چیکار کردیم و به هم تبریک میگنو میگن چه کردیم و چه کرد ونگر که اون تیم بحران زدرو به رتبه ی 4 رسوند.ولی همون دوستان به این نکته دقت نمیکنن که همون تیم ضعیف اول فصلم تیم ونگر بوده و خود ونگر این بلا رو سر تیم اورده.
واقعا بریدم...
تحقیر تا کجا.واقعا جای تاسفه که با ساندرلنذو استوکو اورتونو استون ویلائو فولهامو...مساوی کنیمو از نورویچو سوانزی ببازیم.
دیگه برد جلوی یونایتد وسیتی که شده چیزی شبیه رویا...

nima در 12/9/1391 | 23:15 گفت:

وایسا ببینم پس من کجا بودم؟!؟!
نمیشه الان حدس زد؟؟؟

amir در 12/9/1391 | 22:54 گفت:

مهم نیست کجاییم ما پیشرفت می کنیم یه کم اعتماد به نفس کم شده

amir در 12/9/1391 | 22:54 گفت:

مهم نیست کجاییم ما پیشرفت می کنیم یه کم اعتماد به نفس کم شده

محمد مهدی در 12/9/1391 | 22:47 گفت:

اخییییییییییش

masoud mahmudpur در 12/9/1391 | 21:39 گفت:

خوبه محمد مهدی

masoud mahmudpur در 12/9/1391 | 21:38 گفت:

بابا من تو ذهنم بازی با نورویچ و سوانزی و فولام رو برد حساب کرده بود

محمد مهدی در 12/9/1391 | 21:35 گفت:

اغا اواتارم خوبه یا نه؟ جواب بدین وگرنه واسه اینم پست میزارم ها؟

محمد مهدی در 12/9/1391 | 21:34 گفت:

علی بودم ولی هنوز عضو نبودم.
مگه تاریخ حضورمو تو ورزشگاه امارات ندیدی؟

علی قاسمی در 12/9/1391 | 21:27 گفت:

مسعود پیش بینی تو خیلی جالب بود

همه رو ببریم 9 امیتاز بازم از پیش بینیت کمتر داریم

jafar در 12/9/1391 | 21:26 گفت:

چی گفتم چی شد

علی در 12/9/1391 | 21:21 گفت:

امتیازای آرسنال دیگه پیش بینی نمخواد که عزیز...
خانه از پای بست ویران...
.
.
.
لعنت به سیاست اقتصادی آرسنال
لعنت

masoud mahmudpur در 12/9/1391 | 21:18 گفت:

وای!چقدر گند زده این تیم
نیم فصل دوم از نوزده بازی دوازده امتیاز میگیریم و میریم دسته پایین تر

علی قاسمی در 12/9/1391 | 21:14 گفت:

محمد مهدی جون تو اون زمان دنیا نیومده بودی

علی قاسمی در 12/9/1391 | 21:11 گفت:

مهدی افسرده جون همه ما گول خوردیم
.. همیشه فک میکنیم در ابتدای فصل که ما فلان بازیکن رو داریم
فلانی رو داریم

بخدا بازی قبل ما هم بازی کن های ثابت خوبی داشتیم هم ذخیره

خود ونگر هم نمیدونه داره چکار میکنه

دیوانه دارم میشم

تو مصاحبش میگه ماباید دقایق آخر به مساوی قناعت میکردیم و ریسک نمیکردیم که ببازیم

بخدا سوانسی نیم مقابل ما بود!!!!!!!!!!!!

محمد مهدی در 12/9/1391 | 21:08 گفت:

مهدی تو که ترکوندی.

مهدی افسرده در 12/9/1391 | 21:03 گفت:

چی فکر می کردیم چی شد

محمد مهدی در 12/9/1391 | 20:56 گفت:

پس چرا من نبودم
where is my vote?

hamid saadi در 12/9/1391 | 20:20 گفت:

,فکر کنم سهمیه بگیریم و چندتا از احمقهای این سایت که دوستای گلمون هستن بیان و شادی کنن