2 ستاره دیگر تیم جلوی در خروجی

نویسنده: علی قاسمی

وبلاگ من
نویسنده: علی قاسمی
چرا
کل بازدید: 284,868 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

2 ستاره دیگر تیم جلوی در خروجی

...باکاری سانیا که حدود 12 ماه به پایان قرار داد وی باقی مانده و تا سال 2014 اعتبار دارد در آستانه ترک باشگاه در پایان فصل قرار دارد ...

به نظر میرسد بعد از مذاکره  بر
ای تمدید قرار داد باشگاه تمایل ندارد دستمزد
این بازیکن رو به 60000 پوند در هفته افزایش دهد و این امر تمدید قرار داد این ستاره رو هم بعد از ون پرسی در حاله ای ابهام قرار داده است و در صورتی که توافق صورت نگیرد وی خروجی بعدی باشگاه خواهد بود ...
همچنین
تئو والکات که همچنان مردد به ماندن یا نماندن در باشگاه هست در پایان فصل قرار دادش با باشگاه به پایان میرسد و در صورتی که با دستمزد 90000 پوند در هفته این بازیکن موافقت نشود وی هم باشگاه را ترک خواهد کرد...


........................................................


با
این تجربه ای که از نقل و انتقالات کسب کردیم به نظر میرسه سانیا هم  مانند سونگ بعد از سکوتی نسبتا بلند  باشگاه را ترک خواهد کرد و بازی دادن جنکینسون هم در هفته های اخیر این نکته را بارز تر میکنه

والکات هم در حالی 50 ..50  قرار داره و خروج این بازیکن رو هم مانند ون پرسی میتوان متصور شد ...

منبع خبر :

eurosport.com


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

امیرحسین عبدی در 18/9/1391 | 15:26 گفت:

جای والکات چمبو و احتمالا زاها و ژروینیو رو داریم اما جای سانیا بازیکن مطمئنی نداریم

omid در 18/9/1391 | 11:18 گفت:

omid در 18/9/1391 | 11:17 گفت:

سانیا تمدید میکنه w:

محمد يزداني در 18/9/1391 | 08:58 گفت:

سانیا برا تیم ما ستاره هستش.جنکینسون یه بازیکن بسیار بسیار معمولی هستش که داره به سمت خوب شدن پیش میره.اگه بازیکنی مثل سانیا نباشه پیشرفتش به سرعت پیش نمیره.تازه الان هم که از جنکینسون استفاده میشه مگه کم سوتی میده؟نمونش گل دوم سوانسی تو هفته قبل که باعث شد امید به مساوی هم ازبین بره.سانیا تو تمام دوران حضورش در آرسنال به اندازه این فصل جنکینسون سوتی نداده پس حالا حالاها این بچه باید کار کنه تا به سانیا برسه.
ما داریم به بیراهه میریم جوانگرایی رو باید از رقیبمون منچستر یادبگیریم که بهتر از ما عمل میکنه چه بخوایم چه نخوایم.هم بازیکن تاپ میخره هم جوون واز تلفیق این دو سطح تیم قوی میسازه و سالهاست با این روش داره کار میکنه و اصلا هم مثل ما نوسان نداره و دائم یا قهرمان یا شانس اول قهرمانی.تو اروپا هم همیشه به نسبت خوب کار کرده البته به استثنا سال قبل.

علی قاسمی در 17/9/1391 | 21:38 گفت:

مغیث جون باید اینا بگم که آره ستارست ...
واقعا فکر میکنی تیم مابه این بازیکن نیاز نداره ؟
سانیا جزء 5 بازیکن برتر تیم ما هست درسته یمدت مصدوم بوده و همین بازیکن ها رو میفروشیم که تیم ما از نظر قدرت کلی از تیم های دیگه پایین تر میاد
در ضمن باید این رو بگم که فروختن بازیکن اونم توی دفاع هیچ وقت خرید یه بازیکن مخصوصا در این پست رو تضمین نمیکنه

حمید هم راست میگه و سانیا تا 5 سال دیگه میتونه مثه جوون ها بازی کنه و من به شخصه در حد بازیکن 23 ساله میبینمش
بره باید جنکینسون رو ببینیم
اگه میکنید جنکسنسون بازیکن خوبیه به گل دوم سوانسی یه نیگا بندازید

مسعود جون 7 ساله که بدبخت شدیم
و به نظر من ونگر هم تو این قضیه کم نقش نداره و توی مسائل فنی ها الان دیگه خوب نیست و با این بازیکن ها ما الان دقیقا وسط جدولیم
و فاصله امتیازیمون از ته و از صدر یکیه

ناصر در 17/9/1391 | 20:49 گفت:

بذار همه رو بفروشه

محمد مهدی در 17/9/1391 | 13:15 گفت:

مغیث وقتی ذخیزش جنکینسن هست اره ستارس

saeid top در 17/9/1391 | 12:33 گفت:

باشگاه همچنان روند کار رو ادامه میدن.جلوی هواداران از خرید بازیکنان و حفظ بازی کنان قبلی خبر میدن ولی در خفا سعی در
فروش بازیکنان رو دارند چون از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه هست.بازی کن میفروشی 30 میلیون بعد بازی کن میخری 3 تا هر کدوم 10 میلون.تازه از لحاظ حقوقی هم راحترند.بازی کنی که قرارداد 5 ساله داره الان هفتگی 50000 پوند دستمزد میگیره .اگه بازی کنه خوبی در بیاد بعد از 3 سال 50000 تا هفتگی واسه یه ستاره دستمزد کم و مقرون به صرفه هست.

hamid saadi در 17/9/1391 | 11:32 گفت:

فکر کنم به این مسئله عادت کردیم.چیز جدیدی نیست و باشگاه مدتهاست تو این رونده.امیدوارم ونگر هم بره دنبال اون هیلوود احمق.

حمید pires در 17/9/1391 | 08:17 گفت:

سانیا شیرین 5 سال دیگه بازیکن تاپیه ولی حسی میگه رفتنش نزدیکه اما رفتن ولکات بازی کردن با دم شیره چون هوادارا و اسطوره های باشگاه خونشون بجوش میاد و مسئولین باشگاه فکر کنم اینو بدونن پس رفتن ولکات دور از ذهنه مگه اینکه جونشون کمتر از پول اهمیت داشته باشه.
مرسی علی .

مغیث در 16/9/1391 | 22:55 گفت:

به نظر من که خیلی مهم نیست که سانیا بره یا نره! من اصلا نمی‌فهمم چه دلیلی داره که حقوق یه بازیکن ۲۹ساله فصل قبل چندبار مصدوم شد و این فصل هم تا حالا فقط ۴تا بازی کرده اضافه بشه؟ حالا مثلا اگه سانیا بره خیلی تیم دچار مشکل می‌شه؟ وقتی سانیا بره می‌گیم یه ستاره از تیم خارج شد ولی واقعا سانیا ستاره‌ست؟ مطمئنا سانیا بازیکن خوبیه ولی ستاره نیست. جنکینسون اگه بتونه روند رو به رشد خودشو ادامه بده می‌تونه کاملا قابل اتکا باشه تو اون پست. خیلی بازیکنای بهتری هم هستن که می‌شه خریدشون به عنوان جانشین سانیا.
والکات هم دیگه زیادی داره اذیت می‌کنه. چند ساله که تو آرسناله و از سالی که اومده تا امسال خیلی پیشرفت خاصی نداشته. همش یه بازیکن سرعتی بوده که سرعتشو حفظ کرده. فقط امساله که داره یه مقداری بهتر کار می‌کنه. متاسفانه تیم‌هایی که به چاه نفت و جاهای دیگه وصلن دارن با دادن دستمزدای نجومی بازیکنای دیگه رو هوایی می‌کنن و رسما فوتبالو به گند می‌کشن. گناه ونگر هم همینه که نمی‌خواد خودشو هم‌رنگ این جماعت مزخرف کنه.

Setare در 16/9/1391 | 22:48 گفت:

امیدوارم هیچکدوم رفتنی نباشن بخصوص تئو.ای کاش همه ی بازیکنا نصف جک غیرت داشتن.

masoud mahmudpur در 16/9/1391 | 21:35 گفت:

بد بخت شدیم

علی قاسمی در 16/9/1391 | 20:39 گفت:

سانیا و هر بازیکن خوب دیگه ای باید توی تیم بمونند مازیار جون
و من به شخصه عقیده دارم فروختن بازیکن هیچ نشونی برای خرید بازیکن جدید و یا تقسیم پول نیست و با فروش هر یک از این بازیکن ها نشون میدیم که بازهم روی سیاست های قبلی هستیم

به نظر من باید امسال جزء 4 تیم برتر نباشیم و باشگاه بخودش بیاد و برای فصل های بعد بهتر تیم رو بچینیم

محمد مهدی در 16/9/1391 | 19:42 گفت:

من که بازیکنی رو ندیدم که بگه چون بازیکن های زیادی تیم رو ترک کردند من میمونم تا به تیم کمک کنم ...
***************
نه علی من نمیگم دلش واسه باشگاه میسوزه. من میگم پیشه خودمون میمونه.اخه وقتی رابین رفت باشگاه ضربه خورد و دیگه اجازه نمیده ولکات هم بره(حالا به هر قیمتی). رفتن سانیا و ضعیف شدن بیش از حد سمت راست هم دلیل بر حفظش میشه ولی نقشه کمرنگی داره.

مازیار در 16/9/1391 | 19:38 گفت:

به شخصه وجود سانیا رو در تیم ضروری نمی بینم . بفروشنش دستمزدش رو بین بقیه تقسیم کنن.

در ضمن اگه دستمزد والکات رو زیاد کنیم باید دستمزد ورمالن . کاسورلا . پودولسکی و دیگر بازیکنان سطح اول تیم رو هم به همون اندازه کنیم

حمید فرازی در 16/9/1391 | 19:36 گفت:

@میشه از تیمهای رقیبمون چند تا مثال بزنی ؟؟؟

========

من گفتم توی اروپا نه تیم های رقیب اما همین تیم های رقیب چندتا مثال میزنم:

نانی که یکی از بهترین وینگرهای اروپاست حقوق هفتگیش 45 هزار پوند در هفته هست، کاگاوا هم که یه هافبک خلاق و جوونه 60 هزارتاست و اشلی یانگ که یکی از مهره های تیم ملیه 90 هزارتاست.

همین گرت بیل، ماتا، بن عرفا و ... همه حقوق هفتگیشون کم تر از 90 هزارتاست. باز تو پست های دیگه هم به همین شکله.

من با افزایش دستمزد ولکات موافقم چون هم باید حفظ بشه و هم پیشرفت کرده اما اینکه بخوایم بیش از اینا بهش دستمزد بدیم نه. خواسته خود ولکات 100 هزارتاست اما می بینیم که خیلی از ستاره های حتی همین رقبامون کم تر از اینها رو میگیرن.

علی قاسمی در 16/9/1391 | 18:06 گفت:

بذارید از ابتدا جواب بدو اول


توپچی جنوب و اشکان جون

باید بگم که اینا با این پولی که میگیرند راحت میتونند بعد از 5 سال بار خودشون رو بای زندگی ببندند و حقوق هفتگی 60000 پوند رو حساب کن سالی به پول ایران چند میشه بعد میبینی اینا برای زندگی و زن و بچه چیزی کم ندارند اما خب پول هر چی بیشتر باشه بهتره


علی آقاشاهی عزیز هم راست میگه و والکات احتمالش زیاده بره مخصوصا برای پول بیشتر و در مورد سانیا هم باید بگم که با گفته های ابتدای فصلش و سکوتش و سیاست های خود باشگاه و همچنین 29 سالی که داره باید بگم که از تیم میره و این به نظر من 90 درصد اتفاق میافته و باید بدونیم که گالاس و آنلکا هم فرانسوی بودند و تین رو ترک کردند و سانگ رفت چون باشگاه پولشو ترجیه داد و بهونه هم دستش داد تا بره و بگه من مقصر نبودم ..


محمد مهدی جون به نظر من هم تا حدی این 29 سال میتونه تاثیر داشته باشه اما همه اینها بهونه هستش و بهترین بازیکن ها و حتی برکمپ هم از این قانون پیروی کردند و بدون شک این بازیکن ها وقتی دارند قرار داد هم مینوشتند هم این قانون رو میدونستند و همه اینها بهونه برای رفتنه
در مورد والکات هم اصلا حرفت درست نیست و اصلا نمیتونیم رفتن رابین و ضربه خوردن یا نخوردن رو ملاکی برای موندن یا نموندن بدونیم و سرنوشت بازیکن هیچ ربطی به بقیه نداره و بازیکنی که بخواد بره میره و من که بازیکنی رو ندیدم که بگه چون بازیکن های زیادی تیم رو ترک کردند من میمونم تا به تیم کمک کنم ...

در مورد افزایش دستمزد هم باید بگم که باید افزایش پیدا کنه تا بتونیم با دستمزد هفتگی خوب بایکن ها رو تو تیم نگه داریم ..
پول درو کردن مالکا و کم پول دادن به بازیکن ها هیچ سودی برای ما نداره و باید سر کیسه رو شل کنند

ehsan zoola در 16/9/1391 | 17:04 گفت:

n تا وینگر خوب تو اروپا وجود داره که دستمزد هفتگیشون از تئو کم تره اما افزایش معقول دستمزدش کار درستیه.

******************************************************************************

میشه از تیمهای رقیبمون چند تا مثال بزنی ؟؟؟

Ashkan در 16/9/1391 | 16:22 گفت:

متاسفانه باهات موافقم اگر دست مزد ها رو بیشتر نکنن بازیکنان با تجربه و به نوعی ستاره تیم از تیم جدا میشوند
و به نظر من حق هم دارند اون ها هم زندگی و خانه و فرزند دارند و باید پول کافی داشه باشند.
////////////////////////////////////////////////////
: W Begim Hafteyi 20 hezar pondam begiran mitunan shikame nave natijashunam sir konan

حمید فرازی در 16/9/1391 | 16:10 گفت:

برخی از خبرگزاری ها گزارش دادن سانیا از پیشنهاد تمدید یک ساله قراردادش از سوی باشگاه به شدت عصبانیه و به هم تیمی هاش گفته تابستون آرسنال رو ترک میکنه.

مذاکرات با ولکات هم در آخرین فازهاش هست و گفته میشه پیشنهاد نهایی آرسنال 90 هزار پوند در هفته هست.

--------
قطعا روند ترک ستاره های تیم باید یه جایی متوقف بشه و ساختار دستمزدها هم اصلاح بشه اما افزایش زیاد دستمزد ولکات چندان درست نیست. این فصل از بازیکنای موثرمون بوده اما n تا وینگر خوب تو اروپا وجود داره که دستمزد هفتگیشون از تئو کم تره اما افزایش معقول دستمزدش کار درستیه.


درمورد سانیا هم بعد از اون مصاحبه جنجالیش در اوایل فصل خیلی ها معتقد بودن دیگه به آخر راهش با آرسنال رسیده و به نظر میرسه این تابستون پتانسیل بالایی برای خروج از باشگاه داره.

ehsan zoola در 16/9/1391 | 15:58 گفت:

اگه اینجور بشه سمت راستمون فلج میشه اخه جنکینسون و چمبو کجا و سانیا و والکات کجا!!!؟؟؟؟

محمد مهدی در 16/9/1391 | 15:29 گفت:

علی این از محدود دفعاتیه که من کاملا باهات مخالفم. من سانیا رو بخاطره سنش و شرایطه باشگاه با +30 ساله ها کاملا رفتنی میبینم. ولی ولکات رو بخاطره ضربه ای که رابین به باشگاه زد کاملا موندنی میبینم. جدا از اونم ولکات گفته اگه ارسنال رو ترک کردم به خارج از انگلیس میرم.

علی آقاشاهی در 16/9/1391 | 14:44 گفت:

]چقدر سوتی دادم تو کامنتم

تعید=بعید
دالکات=والکات
بارسا اولین ابراز علاقشو به سانیا کرد=بارسا اولین ابراز علاقشو به سانگ کرد

good luck

علی آقاشاهی در 16/9/1391 | 14:41 گفت:

در مورد دالکات فکر می کنم اگه بره میره لیورپول و اصلا اینو تعید نمی دونم.

در مورد سانیا فکر می کنم چنتا تفاوت بزرگ با سانگ داره.
اول اینکه سانیا فرانسویه. دومین مسئله در مورد سانگِ. از زمانی که سسک رفت بارسا و بارسا اولین ابراز علاقشو به سانیا کرد من منتظر رفتنش بودم و قبل از اینکه بره هم این مطلب رو تو بلاگ یکی از بچه ها گفتم چون سانگ رابطه دوستانه خیلی خوبی با سسک داشت. ولی برای سانیا این شرایط رو نمی بینم. مسئله بعدی در مورد مدت قرارداد سانیا ست که خیلی کمتر از سانگ مونده از قرار دادش.

یه مسئله هم در مورد حسیه که سانیا داره. تو بازی منچستر قبل وارد شدن دو تیم به زمین رابین اومد با همه بازیکن ها خوش و بش کرد و لی سانیا یه جوری بهش نگاه می کرد که از 100 تا فحش هم بدتر بود و بهش دست هم نداد.

در کل در مورد سانیا بعید می دونم تا زمستون سال دیگه اتفاقی بیافته (حسیه) ولی والکات رو می تونم خارج از لباس آرسنال ببینم

good luck

توپچی جنوب در 16/9/1391 | 14:39 گفت:

متاسفانه باهات موافقم اگر دست مزد ها رو بیشتر نکنن بازیکنان با تجربه و به نوعی ستاره تیم از تیم جدا میشوند
و به نظر من حق هم دارند اون ها هم زندگی و خانه و فرزند دارند و باید پول کافی داشه باشند.

محمد مهدی در 16/9/1391 | 14:36 گفت:

khaaaaaaaak too saremoon

hafez در 16/9/1391 | 14:27 گفت:

اگه اینا برن دیگه سقوط میکنیم