پخش مستقیم دیدار آرسنال و فولهام + پیش در آمد بازی

نویسنده: علی قاسمی

وبلاگ من
نویسنده: علی قاسمی
چرا
کل بازدید: 284,349 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

پخش مستقیم دیدار آرسنال و فولهام + پیش در آمد بازی

...به نظر میرسه بر عکس شبکه 3 که به دو تیم بارسلونا و رئال علاقه زیادی نشون
میدن شبکه ورزش تمایل زیادی به پخش دیدار های آرسنال داره و در بازی
آرسنال و بایرن میشد این رو از گفته های مجری برنامه برداشت کرد ...
در بازی بایرن و آرسنال مجری برنامه با اشاره به افراد پشت صحنه آنها را
طرفدار سر سخت آرسنال خطاب کرد و از خوشحالی ها و ناراحتی های پرسنل تصویر
برداری نسبت به آرسنال و نتایج خبر داده شده و به نظر میرسه این شبکه   در
پخش بازی های آرسنال کم نذاره..

و حالا تنها 3 روز بعد از بازی آرسنال و اورتون بازی آرسنال و فولهام به
روایت زیر از شبکه ورزش پخش خواهد شد . و این در حالی هست که تا به این
لحظه دو شبکه ورزش و شبکه 3 نسبت به پخش دیدار لیورپول و چلسی واکنشی نشان
ندادند.


شنبه 31/01/1392 ساعت : 18:30
هفته 34 ليگ برتر انگليس : فولام - آرسنال
زنده از شبکه ورزش


شنبه 31/01/1392 ساعت : 22:30
هفته 32 لاليگا : بارسلونا - لوانته
زنده از شبکه سه


يکشنبه 01/02/1392 ساعت : 15:00
هفته 33 سري آ : اينتر ميلان - پارما
زنده از شبکه ورزش


يکشنبه 01/02/1392 ساعت : 17:00
هفته 34 ليگ برتر انگليس : تاتنهام - منچسترسيتي
زنده از شبکه ورزش


يکشنبه 01/02/1392 ساعت : 23:15
هفته 33 سري آ : يوونتوس - آث ميلان
زنده از شبکه سه


دوشنبه 02/02/1392 ساعت : 23:30
هفته 34 ليگ برتر انگليس : منچستر يونايتد - استون ويلا
زنده از شبکه ورزش....
 
پیش در آمد بازی

شایدفولهام همواره متوسط ترین تیم لیگ برتر انگلیس باشد .. در اغلب فصول این تیم رو در رتبه های 8 الی 12 جدول نظارگر هستیم در این فصل هم رتبه دهم این تیم حاکی این ماجراست .
فولهام در روزهایی که هافبک ایرانی خودش رو برای 4 هفته در اختیار نداره روزهای خوبی رو پشت سر نمیذاره و در حال حاضر از 3 بازی گذشته تنها موفق به کسب 1 امتیاز شده و در برابر چلسی در خانه 3 بر 0 تن به شکست داد و در برابر نیوکاسل هم در خارج از خانه بازی را واگذار کرد .. همچنین در خانه استون ویلا به تساوی 1-1 رضابت دادند .
در فاصله 5 هفته مانده به پایان رقابت ها شاید تیم هایی که در رتبه های 7 الی 13 جدول رده بندی قرار دارند به مراتب پتانسیل بیشتری برای از دست دادن امتیاز نسبت به سایر تیم ها دارند ...

شاید تقابل سندروس با هم بازی های سابق و همچنین حضور برباتف در نوک پیکان
حمله از نکات مهم بازی باشد ...

در دیدار رفت در جدالی سخت و نفس گیر در حالی بازی با نتیجه 3-3 به پایان رسید که ارتتا در دقیقه 93 با از دست دادن پنالتی ارسنال را از به دست آوردن 2 امتیاز ارزشمند در خانه ناکام گذاشت ..

برباتف با توجه به تجربه و سوابقی که در تاتنهام و فولهام از وی شاهد بودیم میتواند از کلیدی ترین عناصر فولهام باشد و 2 گلی که در دیدار رفت وارد دربازی آرسنال کرد نگاه ها را به سمت خود معطوف کرده است ...


به امید بدست آوردن هر 3 امتیاز این دیدار

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehsan zoola در 30/1/1392 | 14:44 گفت:

مهدی مگه گیرنده دیجیتال داری؟

محمد مهدی در 30/1/1392 | 11:17 گفت:

شهره لعنتی ما شبکه ورزش نمیگیره

ehsan zoola در 29/1/1392 | 23:15 گفت:

فک کنن این دوشبکه با هم هماهنگن و با هماهنگی ه مبازیها رو پخش میکنن !

masoud mahmudpur در 29/1/1392 | 20:46 گفت:

مرسی
من فقط یه سوال دارم.بازی نیوکاسل-ساندرلند چه جذابیتی داشت که پخشش کردن؟

siamak در 29/1/1392 | 20:46 گفت:

ن بابا کلا هردو شبکه فولام رو دوس دارن اگه توجه کنین
بخاطر اشکانه الانم ک نیس البته

ali در 29/1/1392 | 20:02 گفت:

پس برما رو نشون نمیدن حواسشون نبوده

farzam در 29/1/1392 | 19:45 گفت:

2-0 میبریم با گل های ژیرو و پولدی!!
ولی کاش دژاگه مصدوم نمیشد اگه همینجوری پیش میرفت حتی احتمال انتقالش به تیمهای بزرگ اروپا زیاد میشد

nima در 29/1/1392 | 19:28 گفت:

آره شبکه ورزش یه چیزایی داره از خودش نشون میده!!!

سینا در 29/1/1392 | 19:28 گفت:

گل های بازی رفت رو یه بار دیگه دیدم گل اول ژیرو رو کرنر فوق العاده بود اصلا کل مدافع ها نفهمیدن از کجا اومد و ضربه سر رو زد کاشکی همیشه همینطوری بود به امید برد

محمد حسین عبادی در 29/1/1392 | 18:48 گفت:

عالي بود

اميدوارم نظرشون نسبت به آرسنال هميشه مساعد باشه

امیر صفای نیکو در 29/1/1392 | 18:45 گفت:

ممنون.به امید برد که خیلی حیاتیه...

مهدي در 29/1/1392 | 18:08 گفت:

مرسي اقاي قاسمي