£70mپیشنهادارسنال برای بنزما.دیماریا.اوزیل

نویسنده: علی قاسمی

وبلاگ من
نویسنده: علی قاسمی
چرا
کل بازدید: 284,333 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

£70mپیشنهادارسنال برای بنزما.دیماریا.اوزیل

به گزارش خبر گزاری یورواسپرت ونگر در صدد است تا با پیشنهاد 70 میلیون پوندی 3 بازیکن رئال را به لندن بکشاند  .on Real Madrid's Karim Benzema, Mesut Ozil and Angel Di Maria (Reuters)


در حالی که کمتر از 4 روز به پایان نقل و انتقالات باقی مانده ارسن ونگر تمام موجودی تابستان خود را طی پیشنهادی 70 میلیون پوندی روانه مادرید خواهد کرد تا کمبود های تیم خود را با پرداخت درصد بالایی از خرید بیل  و خرید 3 بازیکن این تیم جبران کند ..
با هیاهویی که در مادرید ناشی از خرید گرت بیل دیده میشود حال فروش بازیکن امری بدیهی برای رئال به نظر میرسد تا رئالی ها بتوانن توازن لازم را در خرید و فروش برای خود ایجاد کنند .
این در حالی است که هر یه بازیکن از میل خود برای ماندن در مادرید خبر دادند و در این هفته هم مسوت اوزیل بر این موضوع تاکید کرده است ...

.......................................................

نظر نویسنده : رئال مادرید در صورتی میتواند اجازه خروج بنزما رو بدهد که سوارز در استانه خرید قرار گیرد و با توجه به گفته های ونگر مبنی بر اینکه سوارز تیم اینده خود را انتخاب کرده است شاید بتوان علاقه این بازیکن به رئال را متصور شد و در صورت پیشنهاد 40 میلیون +1 پوندی رئال این بازیکن را در رئال مادرید دید...
اما نکته مهم خرید این سه بازیکن با قیمت پایین میباشد.
بدون شک بنزما 40 میلیون پوند را به خود اختصاص خواهد داد و اوزیل هم 30 میلیون پوند و دیماریا هم 25 میلیون پوند و این میتواند رقمی بالغ بر 100 میلیون پوند را شامل شود که با رقم پیشنهادی ارسنال اختلاف زیادی دارد و با این رقم میتوان فقط بنزما و دیماریا را به لندن اورد و با توجه به گفته های اوزیل مبنی بر اینکه رفتن به ارسنال یک گام به عقب میباشد و حضور ثابت این بازیکن در ترکیب رئال ، جلب رضایت این بازیکن کمی بعید به نظر میرسد هر چند مدیر برنامه های بنزما هم از قطعیت ماندن این بازیکن و به اتمام رسیدن دوران فوتبالی بنزما در این تیم رویایی خبر دادند ..

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 8/6/1392 | 20:36 گفت:

به نظر من هیچکدومشون نمیان،حتی اگه بهشون پیشنهاد بدیم

محسن عاشوری در 8/6/1392 | 15:33 گفت:

نه بنزما و نه اوزیل رو نیازی بهشون نیست

همون دیماریا رو بیارن کفایت میکنه .. مشکل ما فعلا وینگر و دفاعه ..

ali houshangi در 8/6/1392 | 15:10 گفت:

اقا همین دی ماریا رو بیارن خیلی خوبه

اوزیل منچسترو دوست داره

Enrique در 8/6/1392 | 14:35 گفت:

چه ساده ایم ما !!!!!!!!!!!!!!!

من که همون خرید دی ماریا هم واسم خواب و رویا بود ، حالا فک کن 3 تا از ستاره های قیکس رئالو بخریم

عممممممممممممرا ....

tofigh در 8/6/1392 | 14:08 گفت:

یه بار گفتم باز هم میگم دیگه کسی آرسنال رو تیم درجه 1 حساب نمیکنه..هیچ کی نمیاد ..

البته الان شاید بشه کاکا رو اورد چون خودش گفته وقت رفتن از رئاله به جای چمبرلین و پودولسکی ..

آرین در 8/6/1392 | 13:56 گفت:

هیج بازیکنی از رئال نمیاد.مطمئن باشین.چون اگه باشگاه هم اجازه خروج بده به قول اوزیل نمیخوان برگشت به عقب کنن و به تیم سطح پایین تر از رئال برن.تازه تا ونگر بخواد دودوتا چهارتا کنه اوزیل و دی ماریا رو عنچستر رو هوا زده. بنزما هم که داره خوب گل میزنه مگه کرم دارن بدنش به ما!!ممنون لایک

آرین در 8/6/1392 | 13:55 گفت:

هیج بازیکنی از رئال نمیاد ماریا رو عنچستر رو هوا زده..مطمئن باشین.چون اگه باشگاه هم اجازه خروج بده به قول اوزیل نمیخوان برگشت به عقب کنن و به تیم سطح پایین تر از رئال برن.تازه تا ونگر بخواد دودوتا چهارتا کنه اوزیل و دی ماریا رو عنچستر رو هوا زده. بنزما هم که داره خوب گل میزنه مگه کرم دارن بدنش به ما!!ممنون لایک

mojtaba tahmasebi در 8/6/1392 | 13:44 گفت:

سلام دوستان من مطمئن آرسنال هیچ بازیکنی نمیخره تمام پیشنهاد هایی که به رئال داده همش سوری هستندچون ونگر مطمئنه که رئال 3 بازیکنه کلیدیه خودشو رو 70 میلیون نمیفروشه.فقط میخواد با این پیشنهاد ها هواداران رو ساکت کنه.

سید حسین در 8/6/1392 | 13:07 گفت:

علی آقا بابت پستهات متشکرم ...ولی خوب من احساسم اینه بازم الافیم باید قبول کنیم کهفلامینی خرید محسوب نمیشه..
ای کاش سران آرسنال نصف تو میفهمیدن

علی قاسمی در 8/6/1392 | 12:18 گفت:

در کیفیت اینیستا نباید شک کرد

من در مورد کاکا این نکته رو بگم که یکی از بیشترین دستمزد های جهان رو میگیره و تو رئال کاری هم نمیکنه و کیخوره و میخوابه و خودش رو خراب کرده و فقط هر 6 ماه 1 بار مصاحبه میکنه و میگه من در رئال خوشحالم ... (بنا به گفته دوستم) ولی الان تازه به این فکر افتاده که از تیم بره

من با کاکا موافقم در صورتی که هافبک دفاعی و مهاجم خوب هم بخریم مثلا فلینی و بنزما

Milan در 8/6/1392 | 12:17 گفت:

ولی اینیستا از نظر تکنیک و پاسکاری و پاسهای عمقی زبانزد همه هست...دریبل های ی پا دو پاش که عالیه...پا به توپش عالیه ...دید خوبی داره و بازی بارسا با آرسنالم که اینیستا بود که اون پاس و برای مسی انداخت و 3 نفر رو محو کرد...البته شخصا از اینیستا به شدت متنفرم و با شخصیت و بازی ژاوی بیشتز حال میکنم و باز هم میگم طرفداری از بارسا یا تیم دیگه ای نمیکنم....
------------
کلا از بارسا و بازیکناش متنفرم
همشون زیرو رو میکشن الان میدونی به تناقضات داوری اعتراض کردن !!!
اون ژاوی هم اونجوری نگاه نکن تو یه برنامه نمیدونس میکروفن روشنه داشت رئال و اینارو خراب میکرد

امیر صفای نیکو در 8/6/1392 | 12:14 گفت:

کاکا به منچستر با میلان میره چون میتونن حقوق هفتگی 200 تا بدن ولی ارسنال نمیده
و السلام
---------------------------------
حقوق 200 تا در هفته؟ ؟؟به نظرتون ارزششو داره؟؟؟؟

Milan در 8/6/1392 | 12:13 گفت:

من مطمئنم میره میلان

امیر صفای نیکو در 8/6/1392 | 12:12 گفت:

تیمه ما به یکی مثل سوپر فرانکیو و استیو جرارد نیاز داره
----------------------------------
به این اعتقاد دارم...
ولی اینیستا از نظر تکنیک و پاسکاری و پاسهای عمقی زبانزد همه هست...دریبل های ی پا دو پاش که عالیه...پا به توپش عالیه ...دید خوبی داره و بازی بارسا با آرسنالم که اینیستا بود که اون پاس و برای مسی انداخت و 3 نفر رو محو کرد...البته شخصا از اینیستا به شدت متنفرم و با شخصیت و بازی ژاوی بیشتز حال میکنم و باز هم میگم طرفداری از بارسا یا تیم دیگه ای نمیکنم....

علی قاسمی در 8/6/1392 | 12:08 گفت:

کاکا به منچستر با میلان میره چون میتونن حقوق هفتگی 200 تا بدن ولی ارسنال نمیده
و السلام

Milan در 8/6/1392 | 12:07 گفت:

بعله در اینکه خائن جماعت نباید به آرسنال برگردن شک ندارم اما بحث توانایی بود و منم مثال زدم و توانایی های فابرگاس و گفتم..نظر شما هم در مورد کاکا محترمه...شاید واقعا کاکا مرد گم شده آرسنال باشه ولی اونی که فعلا میبینم با اون کاکایی که مرد سال فوتبال جهان شد فاصله ها داره...
-----------
بله اون موقع کاکا من یو رو بیچاره کرد ولی اشتباه کرد به تیمه پر حاشیه ی رئال رفت کاکا به یه جایه اروم نیاز داره من که امید ندارم آرسنال بخردش چون مطمئنا میلان میره سراغش...

علی قاسمی در 8/6/1392 | 12:06 گفت:

من همه نظر ها رو خودم

به نظر من خرید دیماریا و بنزما ضروری تر از خرید اوزیل هست و در صورتی که رئال با هر 3 موافق نکرد با 60 تا بریم بنزما و دیماریا رو بخریم خوبه و بقیه رو برای دفاع یا هافبک دفاعی بذاریم ...

اوزیل هم بازیکن خوبیه و در حد ارسنال هست و چیزی در حد و حدود هلب در روزای اوجه و شاید بشه با فابرگاس در یک سطح دونستش و تا 1 سال پیش فابرگاس بهتر بود ولی الان اگه کسی بخواد بهتر باشه به نظر من اوزیل یکم بهتره

Milan در 8/6/1392 | 12:03 گفت:

هیچ کدومشون نمیان
-------------
دقیقا

Milan در 8/6/1392 | 12:02 گفت:

من حقیقتش به اینکه کدوم بازیکن مال کدوم تیمه فکر نمیکنم...بارسا یا رئال اصلا مهم نیست...من میگم یکی باشه که نزاره مثل پارسال جلوی تیمی دست دومی ببازیم و حذف بشیم و مضحک به نظر بیایم...اوزیل بازیکن خوبیه ولی توانایی عوض کردن شرایط و نداره...ولی اینیستا یا ایسکو یا سیلوا یا پیرلو یا ..... میتونن...من میگم یکی مثل اینها بخریم....
----------------
اینم نظره شماس
به نظر من که اوزیل از اینیستا هم بهتره فقط بازیه اینیستا بدونه ژاوی و نگاه کن هیچ کاری نمیکنه
تیمه ما به یکی مثل سوپر فرانکیو و استیو جرارد نیاز داره

امیر صفای نیکو در 8/6/1392 | 12:02 گفت:

بعله در اینکه خائن جماعت نباید به آرسنال برگردن شک ندارم اما بحث توانایی بود و منم مثال زدم و توانایی های فابرگاس و گفتم..نظر شما هم در مورد کاکا محترمه...شاید واقعا کاکا مرد گم شده آرسنال باشه ولی اونی که فعلا میبینم با اون کاکایی که مرد سال فوتبال جهان شد فاصله ها داره...

Mobinho در 8/6/1392 | 11:59 گفت:

هیچ کدومشون نمیان

امیر صفای نیکو در 8/6/1392 | 11:57 گفت:

من حقیقتش به اینکه کدوم بازیکن مال کدوم تیمه فکر نمیکنم...بارسا یا رئال اصلا مهم نیست...من میگم یکی باشه که نزاره مثل پارسال جلوی تیمی دست دومی ببازیم و حذف بشیم و مضحک به نظر بیایم...اوزیل بازیکن خوبیه ولی توانایی عوض کردن شرایط و نداره...ولی اینیستا یا ایسکو یا سیلوا یا پیرلو یا ..... میتونن...من میگم یکی مثل اینها بخریم....

Milan در 8/6/1392 | 11:52 گفت:

اصن لازم نیس بحث کنیم که...شما میتونی به آمار اوزیل و فابرگاس توی فصل پیش مراجعه کنی...فابرگاس از همه لحاظ سره...البته من منظورم به اینکه بازیکن خیلی بهتر و کارآمد تر از اوزیل لازم داریم....حالا میخواد فابرگاس باشه یا هر بازیکن دیگه ای...کاکا و اوزیل بازیکنی نیستن که لحظات حساس به تیم کمک بکنن...
-------------------
خب این نظره شماس کسیه حق نداره توهین کنه
نظر منم اینه که کسایی که به تیم نارو میزنن حق پوشیدن لباسه آرسنال و ندارن
بعدم ساله اولی که اوزیل رفت رئال تعداد پاس گل هاش تو لیگ از جمع پاس گل های اینیستا و ژاوی بیشتر بود
نظره منم اینه که اوزیل که نمیاد کاکا و تورس خیلی به درد آرسنال می خورن

محسن عاشوری در 8/6/1392 | 11:48 گفت:

باید پیشنهاد رو ببرن بالا .. مثلا 80 میلیون ..
اونوقت رئال میبینه خیلی به نفعشه و راحت اونا رو میفروشه ..

بعدش هم 15 یا 20 میلیون بذارن واسه یه دفاع وسط ..

Milan در 8/6/1392 | 11:47 گفت:

اون اوزیل که معلومه که چیکاره هست...واقعا کیفیت نداره...توی تیم آلمان که همیشه ی پای تعویض بوده وهیچوقت فیکس نیس...همچنین نمیتونه دو پا بازی بکنه!!قدرت بدنی لازم لیک انکلیسو نداره...و همچنین سبکش مثل ویلشر خودمونه...تازه ویلشر بهترم هست...
در مورد فابرگاسم باید بگم اگه آرسنال جام میاورد و چند تا بازیکن خوب میگرفت این ونگر،فابرگاسم از تیم نمیرفت...من دارم بحث کیفیت بازیکن میکنم...جایی که فابرگاس درک خوبی از بازی فوتبال داره...با دو پا بازی میکنه...زهنیت تهاجمی بالا و گل میزنه...پاس هاشم که عالی
-----------------
امیر جان شرمنده ها بازی های تیم ملیه آلمانو میبینی اصلا !؟
1.توی اون همه بازیکن فیکس بازی کردن کاره اسونی نیس ریوس , گوتزه , ....
2.اتقدر خوبه که حاضرن پستشو عوض کنن ولی تو تیم بازیکنه (رئال که میزارنش راست بازیکنه با وجود دیماریا)
3.همین فابرگاسی که میگی کلا در طوله سال چه قد بره داورلونا بازی میکنه که بخواد مطدوم هم بشه !!!! کلا بره وقت تلف کردم میاد تو دیقه 70 به بعد یا بره استراحت ژاوی و اینیستا فیکس بازی میکنه !!!!
من نه رئالیو نه از رئال خوشم میاد ولی بهترین خرید بره آرسنال حال حاضر کاکا و تورسه !!!!

امیر صفای نیکو در 8/6/1392 | 11:44 گفت:

اصن لازم نیس بحث کنیم که...شما میتونی به آمار اوزیل و فابرگاس توی فصل پیش مراجعه کنی...فابرگاس از همه لحاظ سره...البته من منظورم به اینکه بازیکن خیلی بهتر و کارآمد تر از اوزیل لازم داریم....حالا میخواد فابرگاس باشه یا هر بازیکن دیگه ای...کاکا و اوزیل بازیکنی نیستن که لحظات حساس به تیم کمک بکنن...

امیر صفای نیکو در 8/6/1392 | 11:40 گفت:

خدایی دمت گرم که اوزیل و چنین بازیکنی میبینی مثل این که کلا ال کلاسیکوی رئال و نگاه میکنی تازه اونجا هم اوزیل خوب بازی میکنه !!!
بعد این فابرگاسی که میگی احیانا همونی نیس که دست مزدشم داد تا از تیم بره ؟!
------------------------------------------------------------------------------------------
اون اوزیل که معلومه که چیکاره هست...واقعا کیفیت نداره...توی تیم آلمان که همیشه ی پای تعویض بوده وهیچوقت فیکس نیس...همچنین نمیتونه دو پا بازی بکنه!!قدرت بدنی لازم لیک انکلیسو نداره...و همچنین سبکش مثل ویلشر خودمونه...تازه ویلشر بهترم هست...
در مورد فابرگاسم باید بگم اگه آرسنال جام میاورد و چند تا بازیکن خوب میگرفت این ونگر،فابرگاسم از تیم نمیرفت...من دارم بحث کیفیت بازیکن میکنم...جایی که فابرگاس درک خوبی از بازی فوتبال داره...با دو پا بازی میکنه...زهنیت تهاجمی بالا و گل میزنه...پاس هاشم که عالی

آریان در 8/6/1392 | 11:38 گفت:

یه دفعه بگو پیشنهاد 70 میلیونی آرسنال برای به خدمت گرفتت رئال مارید

آریان در 8/6/1392 | 11:37 گفت:

اوزیل هم یکی مثل دیابی
________________________________

Milan در 8/6/1392 | 11:31 گفت:

بعله. دیابی و سانوگو خوب نیستن ولی اوزیل هم یکی مثل دیابی...نه قدرت بدنی داره نه بازی خوب....خدایی فابرگاس خودمون بیاد یا یکی مثل اون خیلی بهتره...چقدر اونموقع گفتم ایسکو خیلی خوبه...الان فیکس رئال و هر بازی پاس گل میده و خوش تکنیک هم هست...همین وضع باشه بهتره از این که پولمون و بریزیم به پای اینا...
-----------------------
خدایی دمت گرم که اوزیل و چنین بازیکنی میبینی مثل این که کلا ال کلاسیکوی رئال و نگاه میکنی تازه اونجا هم اوزیل خوب بازی میکنه !!!
بعد این فابرگاسی که میگی احیانا همونی نیس که دست مزدشم داد تا از تیم بره ؟!

امیر صفای نیکو در 8/6/1392 | 11:31 گفت:

خدایی عشقم سانتی کازورلا واقعا قشنگ بازی میکنه...خارج از تعصب روی آرسنال ولی سانتی هم با جفت پا میتونه پاس بده و هم شوت بکنه...بازی با پاشم که عالیه...پاس هاشم معرکه...فعلا ژاوی و اینیستا هستن وگرنه الان کاملا فیکس تیم ملی بود...

امیر صفای نیکو در 8/6/1392 | 11:25 گفت:

آره باووووو تا امثال دیابی و سانوگو و اینا تو تیم هستن چه نیازیه به کاکا و اوزیل
-------------------------------------------------
بعله. دیابی و سانوگو خوب نیستن ولی اوزیل هم یکی مثل دیابی...نه قدرت بدنی داره نه بازی خوب....خدایی فابرگاس خودمون بیاد یا یکی مثل اون خیلی بهتره...چقدر اونموقع گفتم ایسکو خیلی خوبه...الان فیکس رئال و هر بازی پاس گل میده و خوش تکنیک هم هست...همین وضع باشه بهتره از این که پولمون و بریزیم به پای اینا...

علیرضا در 8/6/1392 | 11:25 گفت:

خرید مهم نی...
فقط ارسنال...

Milan در 8/6/1392 | 11:23 گفت:

والا حق داره این حرف و بزنه
اشکال از تونا نیس که الان کدوم بازیکنه ما کلاسه جهانی داره ؟!
هرکیم تو آرسنال بوده و رشد کرد متوجه شد و رفت ونپرسی فابرگاس ......

امیر صفای نیکو در 8/6/1392 | 11:21 گفت:

این اوزیل که الان همچین حرفی زده، چند روز دیگه که نیمکت نشین شد اونموقع جایگاه اصلیش و که آفتابه سازی مادرید هست متوجه میشه....

Milan در 8/6/1392 | 11:18 گفت:

به نظر من اوزیل و کاکا در حد آرسنال نیستن...توی بازی با بارسا اوزیل و پیدا نمیکنیم ولی یکی مثل فابرگاس خودمون خیلی قشنگ هم پاس میده و هم گل میزنه...کاکا هم که خیلی وقته افت کرده و به نظر این یکی که اصلا بدرد نمیخوره...همون دی ماریا و بنزما رو بگیریم شاهکار کردیم..البته دی ماریا چند پست مختلف میتونه بازی کنه...
----------------------------
آره باووووو تا امثال دیابی و سانوگو و اینا تو تیم هستن چه نیازیه به کاکا و اوزیل

امیر صفای نیکو در 8/6/1392 | 11:15 گفت:

به نظر من اوزیل و کاکا در حد آرسنال نیستن...توی بازی با بارسا اوزیل و پیدا نمیکنیم ولی یکی مثل فابرگاس خودمون خیلی قشنگ هم پاس میده و هم گل میزنه...کاکا هم که خیلی وقته افت کرده و به نظر این یکی که اصلا بدرد نمیخوره...همون دی ماریا و بنزما رو بگیریم شاهکار کردیم..البته دی ماریا چند پست مختلف میتونه بازی کنه...

Milan در 8/6/1392 | 11:14 گفت:

همش وهم و خیاله بازم خبری از خرید نیس
ونگر خیلی ممنون که تیمو به اینجا رسوندی که اوزیل میگه یه قدم به عقب اگه بیاد تو تیممون