شانس آخر

نویسنده: علی قاسمی

وبلاگ من
نویسنده: علی قاسمی
چرا
کل بازدید: 285,441 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شانس آخر

....شاید بسیاری از طرفداران آرسنال این تیم رو کاملا خارج شده از جمع مدعیان قلمداد کنند ولی اگر نگاهی به بازی های آینده و تیم های مدعی بیندازیم شاید دیدار آرسنال برابر منچستر سیتی آخرین بخت تیم برای قرار گرفتن در کورس قهرمانی باشد ..
در هفته ای که دو دیدار مهم پیش روی 3 تیم مدعی قهرمانی قرار دار چلسی هفته آسانتری را پیش روی دارد.
دیدار دو تیم لیورپول و تاتنهام در آنفیلد میتواند از اهمیت زیادی برخوردار باشد و از طرفی

آرسنال آخرین دیدار رو در رو را برابر تیم های مدعی قهرمانی پیش روی دارد 
این بیانگر این موضوع است که در ادامه فصل تنها دیدار دشوار پیش روی آرسنال دیدار برابر اورتون در بیرون از خانه خواهد بود و شاید این مهم پیگرینی را بر آن داشته است تا ارسنال را همچنان در کورس قهرمانی بداند .
 از طرفی چلسی با صعود به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان برنامه ای فشردا تر از سایر تیم ها را پیش روی دارد و دیدار برابر لیورپول و سوانسی در خانه حریفان میتواند به سختی این برنامه بیفزاید .

منچستر سیتی هم شاید مسیر بس دشواری را پیش روی دارد .
سوای بازی این هفته برابر ارسنال ، این تیم در ادامه فصل در خانه اورتون و لیورپول دیدار خواهد کرد و این میتواند منجر به از دست دادن امتیازات زیادی از جانب این تیم شود .

لیورپول نیز از این قاعده مستثنا نیست .
دیدار برابر تاتنهام در این هفته و دیدار های دشوار برابر سیتی و چلسی و حتی دیدار برابر نیوکاسل میتواند سختی دیدار های پیش روی این تیم را نمایان کند .

حال  در صورتی که آرسنال در بازی این هفته برابر منچستر سیتی پیروزی روحیه بخشی را کسب کند و لیورپول هم نتواند 3 امتیاز کامل را برابر تاتنهام کسب کند شاید جدولی را شاهد باشیم که ارسنال را هم همچنان در میان تیم های مدعی قرار میدهد .
برای مثال در صورت تساوی دیدار تاتنهام و لیورپول و پیروزی ارسنال ، دو تیم ارسنال و منچستر سیتی هم امتیاز ولی با 2 دیدار بیشتر از ارسنال و همچنین اختلاف 3 امتیازی با لیورپول با بازی های برابر و این در حالی است که برنامه بازی های در هفته های پیش روی میتواند مهر تایید ی بر آسانی دیدار های پیش روی ارسنال و قرار گرفتن این تیم در جمع بالا نشین ها باشد اگر قافلگیری هایی همانند دیدار برابر سوانسی گریبانگیر ارسنال نشود .

از طرفی در صورتی که ارسنال در این دیدار شکست بخورد و در صورت پیروزی اورتون در دیدار عقب افتاده و دیدار این هفته برابر فولهام ، همه چیز برعکس میشود و اختلاف 3 امتیازی میان اورتون و ارسنال بر اهمیت دیدار این دو تیم برابر هم در زمین اورتون میافزاید و شاید ارسنال را در انتهای فصل در پیکاری برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان ببینیم ...

شاید پیروزی برابر سیتی بخت آخر برای ارسنال برای قرار گرفتن در کورس قهرمانی باشد و دیدار های هفته های پایانی را برای قرار گرفتن این تیم در بالای جدول جذاب تر کند و اگر این تیم نتواند به پیروزی برسد شاید پیکار با اورتون سرنوشت بازی های پایان فصل برای ارسنال باشد .

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی قاسمی در 9/1/1393 | 14:27 گفت:

مرسی مهرزاد جون ...
در مورد شانس به بچه ها باید این رو بگم که اره با توجه به تجربیات اره شانس نداریم ولی امسال رقابت برای قهرمانی با هر سال فرف میکنه

hosein در 9/1/1393 | 12:53 گفت:

شما فقط به امتيازايي كه جلو اورتون ساوتهمتون و سوانسي و وست برومويچ از دست داديم فكر كنين ديگه اعصاب برا آدم نميمونه

hosein در 9/1/1393 | 12:48 گفت:

نقل قول : نقل قول : علي جان مرررررسي يه حسي بهم ميگه امروز ميبريم

پاسخ شما : منم تو بازی رفت سیتی و دو تا بازی با بایرن و دو تا بازی با منچستر و بازی تو خونه لیورپول و خونه چلسی یه حسی بهم میگفت میبریم، حالا نمی دونم حس من مشکل داشت یا همتون همچین حسی داشتین؟


پاسخ شما : حس من يه چيز ديگس مو لا درزش نميره شك نكن

Alireza در 9/1/1393 | 12:17 گفت:

نقل قول : علي جان مرررررسي يه حسي بهم ميگه امروز ميبريم

پاسخ شما : منم تو بازی رفت سیتی و دو تا بازی با بایرن و دو تا بازی با منچستر و بازی تو خونه لیورپول و خونه چلسی یه حسی بهم میگفت میبریم، حالا نمی دونم حس من مشکل داشت یا همتون همچین حسی داشتین؟

ahmad behrozi در 9/1/1393 | 12:12 گفت:

هفت هفته مونده به پایان فصل و 21 امتاز دست نخورده . گیریم که آرسنال 21 امتیاز رو بگیره . مشکل اینجاست که رقابت با سه تیمه یعنی سه تیم باید امتیاز از دست بدن تا برسیم به صدر یعنی سه تیم بالا سریمون باید جمعا بیشتر از 17 امتیاز از دست بدن که بعید میدونم همچین اتفاقی بیوفته . ولی انسان به امید زندست و ما هم امید واریم .
حیف سرنوشتی که دست خودمون بود و خرابش کردیم.

مهدی در 9/1/1393 | 12:12 گفت:

من امید ندارم بتونیم با سیتی حتی مساوی کنیم. نفر به نفر سر ترند.

اورتونم نمیتونیم ببریم

با تیم کاملمون نتونستیم از پس این 2 تا بر بیایم حالا با این روحیه داغون و این همه مصدوم....

نمیدونم
خدا کنه ببریمشون!

مهرزاد در 9/1/1393 | 11:52 گفت:

ایول داداش پست خوبی بود.

اگه اسمتم نمی دیدم می فهمیدم علی قاسمی هست.(که البته نمی دونم چرا با اوزیل مشکل داره!!!)

همان طور که قبلا گفتم شما سبک نگارش مختص به خودتو داری.

به امید برد.

hosein در 9/1/1393 | 11:50 گفت:

علي جان مرررررسي يه حسي بهم ميگه امروز ميبريم

مجتبی عابدی در 9/1/1393 | 11:45 گفت:

تمام تمرکز باید بره واسه رتبه سومی و قهرمانی حذفی ...
امکانش یک صدم هم کمتره این ارسنال قهرمان لیگ شه ...
تیم واسه لیگ دیگه روحیه نداره ...
فصل 2005 2006 هم تمام توان و گذاشتن واسه سی ال و موفق هم شدن امسال هم تمام توان رو فقط باید بذارن واسه حذفی و سهمیه سی ال .

حسین ملازینل در 9/1/1393 | 11:35 گفت:

ونگر نباید از این بازی به عنوان آخرین شانس قهرمانییاد میکرد...

با این کارش هم فشار رو روی بازیکنای خودمون بیشتر کرد و هم روی خودش...

همچنین باعث امیدواری مجدد هوادارا و در نتیجه بالا رفتن بیش از اندازه سطح توقع شون شد

همه اینا باعث میشه که خدایی نکرده در صورت نتیجه نگرفتن تیم در دیدار امشب تیم هم از نظر روحی افت کنه هم اینکه دوباره همه شعار رفتن ونگر رو سر بدن...

Alireza در 9/1/1393 | 11:04 گفت:

کاش بازی استوک رو نمی باختیم، خیلی جلو میوفتادیم، من فک میکنم بازی ۲-۲ بشه

آرین در 9/1/1393 | 10:46 گفت:

باختیم هم باختیم فقط 6 و 8 نشیم و حماسه ای دیگر نیافرینیم!

میثم محمودی در 9/1/1393 | 10:28 گفت:

بعد از سیتی میتونه سخترینش با اورتون باشه بقیه میتونه راحت باشه و البته نیوکاسل در ورزشگاه خودمون

میثم محمودی در 9/1/1393 | 10:25 گفت:

اره واقعا اگر این بازی رو ببازیم دیگه باید تمرکز ارسنال رو بازی با اورتون باشه برای گرفتن سهمیه
خدا کنه بازی رو ببریم
از یه لحاظ دوست دارم ببریم که میریم تو کورس
از یه لحاظم دوست دارم ببازیم چون سیتی بره بالای چلسی