در ادامه فصل ...+ آپدیت (باخت اورتون و تساوی من سی

نویسنده: علی قاسمی

وبلاگ من
نویسنده: علی قاسمی
چرا
کل بازدید: 284,866 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

در ادامه فصل ...+ آپدیت (باخت اورتون و تساوی من سی

با پیروزی ارسنال برابر وستهام امیدتوپچی ها برای کسب رتبه چهارم همچنان پر رنگ ماند .در حالی که توپچی ها فصل را با خرید اوزیل درخشان شروع کرده بودند و حتی با پیروزی برابر اورتون میتوانستند فاصله خود را با تیم دوم به 7 امتیاز افزایش دهند با تساوی برابر این تیم سیر نزولی آغاز شد و سیر نزولی ای که شاید در ابتدای کمی کند به نظر میرسید اما با شکست های سنگین و تقدیم  صدر جدول به تیم های بالا نشین شیبی تند تر به خود گرفت و حذف نه چندان روحیه بخش از لیگ قهرمانان هم نتوانست نتایج هفته های بعد را از آنه توپچی ها کند و نتیجه های خیره کننده اورتون رتبه چهارم را هم از آرسنال گرفت تا این تیم هم قهرمانی را از آرسنال گرفته باشد و آغاز سیر نزولی را برای ارسنال رقم بزند وهم رتبه چهارم و آخرین سهمیه را از آن خود کند شاید در بسیاری از بازه های زمانی در طی این فصل توپچی ها هدف خود را گم کرده بودند ولی در انتهای فصل زمانی که هدف پیروزی در چند دیدار الزامی برای کسب سهمیه و هدف مشخص میشود نتیجه های لازم برای رسیدن به هدف کسب گردد اتفاقی که چند فصل برای ارسنال رخ داده است و آرسنالی ها چندان با آن بیگانه نیستند.
پیروزی برابر ویگان را شاید بتوان نقطه عطف برای ارسنال در نظر گرفت شاید بیان نقطه عطف کمی مناسب این دیدار نباشد و نقطه بازگشت مناسب تر باشد (آنهایی که کمی به ریاضی آگاهی دارند میدانند که قبل و بعد از نقطه عطف شیب تغییر نمیکند بلکه شتابه صعود و یا نزول تغییر میکند ولی قبل و بعد از نقطه بازگشت شیب تغییر میکندو روند نزولی به صعودی و روند صعودی به نزولی تغییر پیدا میکند) . درست است شیب نزولی نتیجه گیری ارسنال شاید با برد برابر ویگان و رسیدن به فینال به شیبی صعودی تغییر پیدا کرده باشد  و شاید اگر نگاهی به ادامه فصل  بیندازیم بتوان همچنان قرار گرفتن توپچی ها در رتبه چهارم را محتمل تر دانست .
اورتون در ادامه فصل برابر منچستر سیتی و منچستر یونایتد قرار خواهد گرفت.
منچستر سیتی برای کسب قهرمانی به کسب هر 3 امتیاز و منچستر یونایتد هفته آینده برای تلاش جهت از دست ندادن امید آخر برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان  تلاش خواهند کرد و این دو دیدار برای اورتون در خانه برگزار خواهد شد .
دیدار اورتون برابر ساوتهمپتون در زمین حریف را شاید بتوان دیداری دشوار برای این تیم در نظر گرفت و راحت ترین دیدار اورتون امشب در خانه خود در برابر کریستال پالاس برگزار خواهد شد .
اما در مقابل آرسنال در هفته های باقی مانده 2 دیدار برابر نیوکاسل و هال سیتی میانه جدولی دیدار خواهد کرد و دیدار برابر وست برومویج و نوریچ شاید تنها به دلیل بقای این دو تیم کمی حساس تر باشد و آرسنال در دیدار های پیش رو با هیچ یک از تیم های مدعی دیدار نخواهد کرد .
نکته جالب این فصل برای ارسنال این است که سیر نزولی آرسنال تنها در یک بازه زمانی صورت گرفت ولی در فصول گذشته همواره دو یا سه بازه زمانی را در افت و نزول سپری میکرد و همچنین ارسنال در ادامه فصل روی کاغذ در این 4 هفته هم امید قهرمانی دارد هم احتمال قرار گرفتن در رتبه هفتم و از طرفی ارسنال  در این فصل در صورت پیروزی در4 دیدار و کسب 79 امتیاز  شاید حتی نتواند رتبه چهارم و سهمیه لیگ قهرمانان را به ارمغان بیاورد و این در حالی است که 3 فصل گذشته منچستر یونایتد با 80 امتیاز به مقام قهرمانی دست یافت .
و جالب تر اینکه در سالهای گذشته ارسنال توانسته بود با 73 و 70 و حتی 68 امتیاز رتبه سوم و یا چهارم را از آن خود کنیدهمچنین به احتمال فراوان 5 تیم بالای 72 امتیاز در این فصل خواهیم داشت و این حالت به غیر از سال گذشته سالها بود که اتفاق نیفتاده بودو منچستر یونایتد در میان این 5 تیم نمیتواند باشد و این به این معناست که سال آینده ممکن است 6 و یا 7 تیم را امید کسب قهرمانی خواند . 


همچنین هیچ گاه تیمی در لیگ برتر با بیش از 5 باخت قهرمان نشده است و اگر و اگر به این امر استناد کنیم تنها چلسی و لیورپول و اورتون بخت قهرمانی دارند و منچستر سیتی با 6 باخت قهرمان نخواهد شد .
شاید در پایان فصل فاصله تیم قهرمان با تیم چهارم کمتر از 6 امتیاز باشد .
Premier League - Palace stun Everton in five-goal thriller

باخت اورتون و تساوی منچستر سیتی :(آپدیت)
در حالی که بسیاری از ارسنالی ها با نتایج خیره کننده اورتون در حال باختن قافیه به این تیم بودند اورتون کار پیروزی های درخشان خود را با شکست 3-2برابر تیم پایین جدولی ولی آماده این روزهای انگلیس یعنی کریستال پالاس خراب کردند و این دیدار که به نوعی راحت ترین دیدار اورتون در بازی های پیش رو بود باخت ششم اورتون را برای این تیم رقم زد و در ادامه فصل با توجه به دیدار های حساس این تیم برابر منچستر سیتی و منچستر یونایتد و ختی ساوتهمتون ، کمی بعید به نظر میرسد که این تیم بتواند در 4 بازی آینده خود بیش از 8 امتیاز را کسب کند و با توجه به بازی های برابر این تیم با توپچی ها و دیدار های نسبتا آسان آرسنال ، شاید توپچی ها با کسب 8 امتیاز از 4 بازی باقی مانده هم بتوانند  رتبه چهارمی خود را مسجل کنند .
این در حالی است که منچستر سیتی هم در خانه برابر تیم قعر جدولی ساندرلند با نتیجه 2-2 متوقف شد و این به این معناست که این تیم تا حدود زیادی از کورس قهرمانی خارج شده است و در صورت کسب نتایج ضعیف در 5 دیدار باقی مانده ، چه بسا رتبه سوم  را هم به توپچی ها واگذار کند .

نکته : هر یک از تیم های لیگ برتر در برهه ای از فصل به نتایج ضعیف دچار میشوند و کمتر تیمی توانسته همواره نتایج یکنواخت را طی فصل کسب کند و در این کورس تیمی میتواند قهرمانی را در پایان فصل کسب کند که در دوران نزول بتواند بیشترین امتیازات ممکن را کسب کند و دروان افت کوتاه مدت تری را داشته باشد .
شاید ارسنال بیشترین دوران افت را در میان سایر تیم ها داشته باشد. توپچی ها تفریبا بعد از دیدار برابر ساوتهمتون و تساوی 2-2 دچار افت شده و هفته گذشته با بازگشت مصدومان به شرایط عادی بازگشتند .
منچستر سیتی در نیمه اول فصل افت محسوسی را در بازه ای کوتاه مدت تجربه کردند .
لیورپول هم در ابتدای نیم فصل دوم کمی لغزش نشان دادند و حتی بسیاری از کارشناسان سه تیم چلسی ، آرسنال و سیتی را امید های قهرمانی میدانستند ولی نتایج و پیروزی های خیره کننده لیورپول این تیم را امید اول قهرمانی این فصل به حساب آورد .
چلسی تقریبا تنها تیمی بوده که همواره طی فصل نتایج یکنواختی کسب کرده و چند افت کوتاه مدت این تیم را دچار تزلزل کرده است .

با این شرایط تیمی عنوان قهرمانی را برای خود خواهد کرد که کمترین افت را داشته ودر دوران افول با تجربه و نتایج خفیف ، بتوانند حداکثر امتیازات ممکن را کسب کنند کاری که منچستر یونایتد بارها انجام داده است. ...................................................

عکس ها :

شاید بزرگترین سوال در ذهن هواداران در مورد بازی دادن به بازیکن ها این باشد که چرا در بسیاری ازدیدار ها پودولسکی از روی نیمکت نظارگر بازی هم تیمی های خود بود.

Premier League - Podolski double keeps Arsenal's top-four hopes alive

توماس روسیچکی همواره موجب شادابی و خلاقیت شده و شادابی ای که داوید سیلوار در منچستر سیتی ایجاد میکند شاید در آرسنال توماس روسیچکی خالق آن باشد.
جیرود هم شاید بتواند در کنار یکی دو مهاجم تراز اول خط حمله خوبی را تشکیل دهد.


Premier League - Podolski double keeps Arsenal's top-four hopes alive


بدون شک از دست دادن ورمائلن یکی از بزرگتری اشتباهات تابستانی خواهد بود.


Premier League - Podolski double keeps Arsenal's top-four hopes alive

سانتی کازورلا از جمله خوب های این فصل بوده و شاید بتوان این بازیکن را جزء 2 بازیکن برتر امسال آرسنال معرفی کرد .

Premier League - Arsenal: col West Ham per la Champions 
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد دوردی در 29/1/1393 | 21:26 گفت:

سلام
کلا نوشته هات خیلی خوبن
و حیفه که زیر 1000 تا بازدید کننده داشته باشه
وقتی من کلی وقت میزارم فکر میکنم، انرژی مصرف میکنم
تحلیل میزارم، مصاحبه تخیلی از ونگر میزارم، خاطرات آبو دیابی میزارم تا جو سایت موقع باختها عوض شه
وقتی میبینم بازدید کننده کمه دل و دماغ نوشتن نمیمونه
مدتهاست که اصلا حال نوشتن قسمت دوم خاطرات آبو دیابی و اون سه تا مطلب دیگه که قولشو داده بودم رو ندارم و خیلی وقته از آخرین پستم گذشته
تا حالا هر کی هر چی نوشته خوندم ولی نظر نمیزارم چون در این مورد کم حوصله هستم ولی خداشاهده هر کی هر چی تو این شیش ماه گراشته رو خوندم
ولی چون تو دیوارم چت نمیکنم و دوستی ندارم
احساس میکنم که کم لطفی شده

ناصر در 28/1/1393 | 22:25 گفت:

متاسفانه این مطلبی که شما در مورد کم بازدید شدن سایت میگید صحیحه
اما به نظرم برای حل این مساله راه حل هایی قبلا توسط دوستان مطرح شد که انشاله هر چه زودتر شاهد عملی شدن اونها باشیم.
پست خیلی خیلی خوبی بود.
در مورد بازیکن ها باهات موافقم.

محسن عاشوری در 28/1/1393 | 13:52 گفت:

جالب اینجاست که دیشب اورتون تو خونه خودش به کریستال پالاس باخته ..!!!

امیدوارم سیتی و اورتون به باختاشون ادامه بدن

مهدی در 27/1/1393 | 23:59 گفت:

همیشه از خوندن مطالب شخص شما لذت میبرم

سپاس
http://arsenal.ir/images/smile/8.gif

ابوالفضل توانگر در 27/1/1393 | 22:17 گفت:

نقل قول : من خندم میگیره
از خیلی چیز ها اینکه وقتی تیم میبره سایت انگار مرده هستش
اصلا انگار بچه ها ساخته شدن برای داد و بیداد کردن
انگار الکی پست میذاریم
300 تا بازدید برای8 سالت اکثرا هم تکراری
حالا اگه میباختیم تا حالا 800 بازدید دادشت
4 نظر برای یک مطلب طی 8 ساعت
یعنی هر 2 ساعت 1 نظر اونم خودم هستم یکیش
امیذوارم بچه ها به حرف من رسیده باشند که ما بیشتر از تیم های دیگه برای کوبیدن ارسنال تلاش میکنیم
اینکه میایم اینجا عقده هامون رو خالی کنیم همش بهونه هست
همه بچه ها میان که اینجا بگم ما دل میسوزونیم
بخدا سال قهرمان بشیم هیچ کس نمیاد
مثل سایت منچستر کم بازدید میشیم
حالا از من گفتن
یه روز این حرف رو زدم همه به من خندیدند
فکر کنم باید به مدت بیخیال پست گذاشتن بشم بهتر از اینه که بذارم و هیچ کس نیاد ببینه اونایی که پست میذارن میدونند که یک پست شاید ساعت وقت آدما میگیره همون بهتر که پست هایی باشه که خط مینویسند و راحت داره سایت به اون سمت حرکت میکنه ...

در مورد دوستم ابوالفضل باید این رو بگم که اره باید یه نوع انگیزه و خود باوری تو تیم ایجاد بشه اگه مربی عوض نمیشه باید بازیکن بخریم و یا دستیار عوض بشه یا اضافه بشه مثلا هانری یا برکمپ
در مورد دوستم حسین باید بگم که من دلیل این رو که میگم ورما و سانیا باید بمونند به این خاطره که مدت زیادی رو صرف کردیم تا اینا جا بیفتند و حتی من شاید سانیا رو به دنی آلوز توجیح میدم چون هم وسط بازی میکنه هم کنار هم باشگاه رو میشناسه و همهنگ شده


پاسخ شما : عیب نداره علی جون خودتو ناراحت نکن،بچه ها به خاطره نتایج و از دست دادن صدر حوصله نظر دادن ندارن و کلافن، من یکی خودم همیشه سعی کردم تو پست همه بچه ها نظر بدم ولی اهل پست گذاشتن نیستم چون راستشو بخوای خیلی تو نوشتاری قوی نیستم که بتونم چیزی که تو سرم هستو بنویسم تو ماشالا هم فعالی هم دانا...

آرین در 27/1/1393 | 20:31 گفت:

ممنون علی جان.توپ رو پای چپ پولدی بیاد امکان نداره گل نشه.واقعا شوت های پای چپش حرف نداره.در مورد ورما و سانیا هم موافقم.حداقل باید 1 فصل دیگه بمونن.اما سانوگو و بنتنر و ارتتا و مونرئال برن عالی میشه.ورما دفاع چپ هم عالی بازی میکنه.نیازی به اتوبان ناچو نداریم!

آرین در 27/1/1393 | 20:25 گفت:

ممنون علی جان.توپ رو پای چپ پولدی بیاد امکان نداره گل نشه.واقعا شوت های پای چپش حرف نداره.در مورد ورما و سانیا هم موافقم.حداقل باید 1 فصل دیگه بمونن.اما سانوگو و بنتنر و ارتتا و مونرئال برن عالی میشه.ورما دفاع چپ هم عالی بازی میکنه.نیازی به اتوبان ناچو نداریم!

mehdi در 27/1/1393 | 19:56 گفت:

خدا کنه فقط پولدی نره

علی قاسمی در 27/1/1393 | 17:29 گفت:

من خندم میگیره
از خیلی چیز ها اینکه وقتی تیم میبره سایت انگار مرده هستش
اصلا انگار بچه ها ساخته شدن برای داد و بیداد کردن
انگار الکی پست میذاریم
300 تا بازدید برای8 سالت اکثرا هم تکراری
حالا اگه میباختیم تا حالا 800 بازدید دادشت
4 نظر برای یک مطلب طی 8 ساعت
یعنی هر 2 ساعت 1 نظر اونم خودم هستم یکیش
امیذوارم بچه ها به حرف من رسیده باشند که ما بیشتر از تیم های دیگه برای کوبیدن ارسنال تلاش میکنیم
اینکه میایم اینجا عقده هامون رو خالی کنیم همش بهونه هست
همه بچه ها میان که اینجا بگم ما دل میسوزونیم
بخدا سال قهرمان بشیم هیچ کس نمیاد
مثل سایت منچستر کم بازدید میشیم
حالا از من گفتن
یه روز این حرف رو زدم همه به من خندیدند
فکر کنم باید به مدت بیخیال پست گذاشتن بشم بهتر از اینه که بذارم و هیچ کس نیاد ببینه اونایی که پست میذارن میدونند که یک پست شاید ساعت وقت آدما میگیره همون بهتر که پست هایی باشه که خط مینویسند و راحت داره سایت به اون سمت حرکت میکنه ...

در مورد دوستم ابوالفضل باید این رو بگم که اره باید یه نوع انگیزه و خود باوری تو تیم ایجاد بشه اگه مربی عوض نمیشه باید بازیکن بخریم و یا دستیار عوض بشه یا اضافه بشه مثلا هانری یا برکمپ
در مورد دوستم حسین باید بگم که من دلیل این رو که میگم ورما و سانیا باید بمونند به این خاطره که مدت زیادی رو صرف کردیم تا اینا جا بیفتند و حتی من شاید سانیا رو به دنی آلوز توجیح میدم چون هم وسط بازی میکنه هم کنار هم باشگاه رو میشناسه و همهنگ شده

Hossein در 27/1/1393 | 15:23 گفت:

علی خان باهات موافقم که سانیا و ورما نباید برن. ولی اگه جایگزینای خوبی براشون بخریم اشکال نداره برن. پولدی هم نباید بره واقعا شم گلزنی خوبی داره. همچنین من دوست دارم کالستروم فصل بعد رو هم با ما باشه نظر تو چیه؟ هرچی باشه 1 سال از آرتتا جوون تره

ابوالفضل توانگر در 27/1/1393 | 12:23 گفت:

علی دقیقا باهات موافقم ونگر دیگه روحیه قدیمو نداره اون موقع که جوون تر بود انگیزشم بیشتر بود

علی قاسمی در 27/1/1393 | 12:05 گفت:

خب ابوالفضل عزیز میدونی چیه؟؟
من حس میکنم ونگر نمیتونه روحیه قهرمانی رو به تیم بده و با شروع شدن یه سیر نزولی دیگه روحیه تیم از بین میره و شاید با قهرمانی توی جام حدفی بتونیم برای سال بعد روحیه قهرمانی رو توی تیم ایجاد کنیم
سرمربی های جوون امروزه بیشتر میتونند تیم رو با روحیه نگه دارند به نظر من و من نمیگم که ونگر بره و یکی بیاد که روحیه بده ولی باید خوده ونگر با خرید بازیکن روحیه بده به تیم و تیم رو حد اقل با شخصیت قهرمانی کنه
شاید خرید 2 یا 3 بازیکن خوب و درجه 1 بتونیم در صورتی که بازیکنی خوب رو از دست ندیم ...

ونگر بره شرایط تیم بهتر نخواهد شد خیلی از بازیکن ها بخاطر ونگر توی تیم هستند
سیاست ها هم باید تغییر کنه یکم و باید از ترسو بودن دوری کنیم مگر نه اوزیل اولین فردیه که تیم رو ترک میکنه

ابوالفضل توانگر در 27/1/1393 | 10:33 گفت:

علی مرسی، جدا جای بحث داره که چرا تیمی که با اختلاف صدر بوده و امید اول قهرمانی چرا الان باید چهارم باشه و 10 امتیاز از صدر که اونم لیورپوله عقب بیوفته !