مویس اخراج شد ... تجربه ای به ارزش موفقیت...

نویسنده: علی قاسمی

وبلاگ من
نویسنده: علی قاسمی
چرا
کل بازدید: 285,460 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

مویس اخراج شد ... تجربه ای به ارزش موفقیت...

دیوید مویس بعد از 10 ماه اخراج شد ...شاید کمتر کسی این طول عمر را برای سرمربیگری منچستر یونایتد متصور میشد انتخابی نادرست  دقیقا در زمانی اتفاق افتاد که ترکیب منچستر یونایتد دچار نابه سامانی  های فراوانی بود ترکیب نه چندان جوان یونایتد ، عدم توازن در ترکیب و عدم حضور بازیکنی خلاق برای جایگزینی پل اسکولز در جمع شیاطین سرخ حضور بازیکنانی متوسط و خط دفاع نه چندان مستحکم و پا به سن گذاشته و حضور سرمربی ای بدون کاریزما و خیلی موارد دیگر  یونایتد را به جایی کشاند که بدترین نتیجه تمام ادوار لیگ برتر را برای این باشگاه رقم زد .
بدون شک اتکا به رابین ون پرسی در فصل گذشته و قهرمانی به لطف درخشش این بازیکن همگان را به این نکته وا داشت که چنین ترکیبی با قهرمانی میتواند میراث خوبی از فرگوسن برای سرمربی بعد از خود باشد ولی اینگونه نشد . مصدومیت های دراز مدت ون پرسی و مشکلات وین رونی با سرمربی این تیم و قرار داد ترکمنچای این بازیکن با یونایتد با دستمزد بالا ، عدم انگیزه و ترس در بازیکنان و عدم خرید بازیکن طراح و مدافع میانی با تجربه شاید از بزرگترین مشکلات فصل یونایتد به حساب میآید و مویس بعد از  10 ماه از کار خود برکنار شد شاید این 10 ماه در مقابل 11 سال حضور این سرمربی در اورتون اختلاف زیادی به نظر برسد  ولی شاید هر ماه این مدت بیش از 1 سال سختی را برای این سرمربی رقم زد .


نکته جالب اینجاست که بزرگترین میراث فرگوسن تنها 1 سال بعد از خروج این سرمربی در حال نابودی میباشد روزی فرگوسن زمان خروج خود را از یونایتد زمانی اعلام کرد که رکورد لیورپول را با کسب 20 قهرمانی شکسته و رکورد جدیدی را ثبت کند ولی قافل از آنکه سال بعد لیورپول در آستانه قهرمانی و برگرداندن رکورد خود قرار میگیرد و این بیشترین ناراحتی را برای طرفداران یونایتد در پی خواهد داشت ...

سوای تجربه یونایتد در این باره شاید این تجربه برای برخی باشگاه ها هم مناسب و قابل الگو برداری باشد .
برخی از گفته های ارسن ونگر در گذشته به این شکل بوده است که هیچ گاه سرمربی بعد از خود را تعیین نخواهد کرد و همچنین در زمانی باشگاه را ترک خواهد کرد که میراث خوبی از بازیکن و ساختار مناسب برای باشگاه از خود به جای گذاشته باشد کاری که فرگوسن به هیچ عنوان برای یونایتد انجام نداد و ترکیبی از بازیکنان سوخته و پا به سن گذاشته را در کنار مشتی جوان میراٍث فرگوسن از بازیکن ها بود . این گفته ها بیانگر این موضوع میباشد که خروج ارسن ونگر در دوران اوج باشگاه محتمل تر از دوران افت  میباشد .
شکست یونایتد در انتخاب جایگزین برای فرگوسن در کنار عدم تمایل  برای خرج در بازار نقل و انتقالات شاید نتواند مشکلات یونایتد را به طور کامل بر طرف کند و انتخاب یک سرمربی با نیروی انگیزشی زیاد و کاریزمای بالا شاید بتواند یونایتد را از این مرداب خارج کند و شاید این تجربه ای باشد برای سایر تیم ها به خصوص آرسنال ...
تجربه ای به ارزش موفقیت ...
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

هادی در 3/2/1393 | 22:27 گفت:

معلوم بود میره. خوبه. لیگ جذاب تر هم میشه.

علی قاسمی در 3/2/1393 | 18:05 گفت:

فلینی درسته یکم کنده ولی برای هافبک دفاعی خیلی مناسبه و خیلی منتر بازیکنی هست که هم تد باشه هم ق بلند و هم جنگنده
همین سونگ مگه تند بود ؟؟
فلینی یه پا دراز کنه توپ رو گرفته
همه چیش خوبه و تو اورتون واقعا خوب بود و یه روحیه خوب میتونه اونو موفق کنه
تو منچستر نتونست چون مویس نتونست مرگ نه زیر 20 تا نمیارزه

در مورد بنزما باید بگم اگه با 40 تا هم بیاد برد کردیم در کنار جیرود

ابوالفضل توانگر در 3/2/1393 | 15:28 گفت:

به نظر من فلینی به کارمون نمیاد خیلی کنده، تیمه ما چون هجومی بازی میکنه احتیاج به هافبک دفاعیه سرعتی داره که تو خالی موندن دفاع کمک کنه...

علی قاسمی در 3/2/1393 | 14:15 گفت:

اونیل رو نمیارند چون بهش توجه نکردند
در مورد برگردوندن باید این رو بگم که اره این سری بازیکن ها میتونند برگردند ولی با قیمت پایین

فلاینی هم با توجه به ارتتا و فلامینی یکم بعیده ولی به نظر من گزینه خوبیه و به کارمون میاد

محمد دوردی در 3/2/1393 | 13:17 گفت:

سنگ دل منظورم بود جا افتاد

محمد دوردی در 3/2/1393 | 13:14 گفت:

برو بچ به نظرتون غیر از رابین انپرسی و کولو توره و آده بایور هر کی خواست به آرسنال برگرده بزاریم برگرده
مثلا فابرگاس هیچوقت بر ضد باشگاه صحبت نکرده اون پیرهن رو بعد از جام جهانی، به زور تنش کردن اگه خواست از بارسلون جدا شه با 26 تا میتونیم بیاریمش(طبق قراردادی که وجود داره). الکس سانگ و سمیر نصری و کلیشی رو خودمون دادیم برن. مصاحبه هاشون هست. اینا مثل بعضیا بیانیه ندادن. بهشون کشلی کول و از اینا هم نمیگن. همیشه هم از ونگر و باشگاه تعریف کردن
یه نگاه به دورتموند بندازین، نوری شاهین رو برگردوند، کاگاوا رو هم میخواد برگردونه. اینا رو خود باشگاه فروخت
ولی صد سال سیاه گوتزه و لواندوفسکی رو بر نمیگردونه. اگه بخواد هم طرفداراش نمیزارن
اینقدره سگ دل نباشیم. بعضیا رو خودمون فروختیم
لا اقل سانگ و فابرگاس ...
نصری هم همون حرفهایی رو میزد که الان سانتی داره میزنه
همیشه هم از ونگر تعریف کرده که این مورد آیتم خیلی مهمیه برای برخی دوستان
نظرتون
علی قاسمی حرف خوبی زد که فلاینی رو بز خری کنیم و با 15 تا بیاریم. شدیدا موافقم. به این خرید میگن خرید هوشمندانه.

hamid saadi در 3/2/1393 | 11:56 گفت:

بهترین گزینه برای منچستر مارتین اونیل.

احتمال اینکه روی کین رو بیارن بالاست

محسن عاشوری در 3/2/1393 | 09:08 گفت:

نقل قول : محسن جون بر خلاف سنت خوب میگی
این مویس به نظر میرسه که یکم کاریزما نداره و جذبه نداره و باید میداد رونی رو میرفت و مینداختش بیرون و یک طراح خوب همون اول میخرید و یه مهاجم خوب و مدافع خوب و همون اول زهر چشم نشون میداد

احساس میکنم یکم همون اول شل گرفت و دلم هم براش سوخت کلا من دوست دارم منچستر توی کورس با آرسنال باشه تا تیم های دیگه
یعنی لیور و منچستر و ارسنال توی کورس باشند از طرفی باید این رو بگم که مویس مثل این میموند که بیان به معلم دبیرستان بگند که بیا و دانشگاه ارشد درس بده
خب این نمیتونه بازدهی لازم رو داشته باشه
نتونست مویس اون شادابی و ترس رو بین بازیکن های ایجاد کنه و سرمربی واقعی باشه و اون ابهت منچستر بخاطر فرپوسن باید به نوعی پوشش داده میشد ولی خب جای خالی فرگوسن احساس شد و تیم انگار مربی ندشت
من حس میکنم گیگز حتی جذبه بیشتر از مویس داشته باشه


پاسخ شما : همچین کم سن وسال هم نیستم .. 20 سالمه دیگه ..
نگا به عکسه نکن .. اون مال خیلی وقته

محسن عاشوری در 3/2/1393 | 09:08 گفت:

نقل قول : محسن جون بر خلاف سنت خوب میگی
این مویس به نظر میرسه که یکم کاریزما نداره و جذبه نداره و باید میداد رونی رو میرفت و مینداختش بیرون و یک طراح خوب همون اول میخرید و یه مهاجم خوب و مدافع خوب و همون اول زهر چشم نشون میداد

احساس میکنم یکم همون اول شل گرفت و دلم هم براش سوخت کلا من دوست دارم منچستر توی کورس با آرسنال باشه تا تیم های دیگه
یعنی لیور و منچستر و ارسنال توی کورس باشند از طرفی باید این رو بگم که مویس مثل این میموند که بیان به معلم دبیرستان بگند که بیا و دانشگاه ارشد درس بده
خب این نمیتونه بازدهی لازم رو داشته باشه
نتونست مویس اون شادابی و ترس رو بین بازیکن های ایجاد کنه و سرمربی واقعی باشه و اون ابهت منچستر بخاطر فرپوسن باید به نوعی پوشش داده میشد ولی خب جای خالی فرگوسن احساس شد و تیم انگار مربی ندشت
من حس میکنم گیگز حتی جذبه بیشتر از مویس داشته باشه


پاسخ شما : همچین کم سن وسال هم نیستم .. 20 سالمه دیگه ..
نگا به عکسه نکن .. اون مال خیلی وقته

EBI KAPAK در 2/2/1393 | 21:40 گفت:

سلام

لطفا اینجا عضو بشید ممنون میشم

http://mr90.ir/home/mGiaaGWUpq8

علی قاسمی در 2/2/1393 | 21:40 گفت:

ببخشبد الان وقت ندارم
فردا ج میدم

abolfazl alayi fard در 2/2/1393 | 21:27 گفت:

فرگوسن با پیرتر از ایناشم قهرمان میشد. به مویس باید بیشتر فرصت میدادن.

فرگوسن اگه بود ماچدا یا ولبکو میذاشت نوک از ون پرسی هم بهتر بازی میکردن. اصلا فرگی عجیب غریب بود. دشمن قابل احترامی بود

پارسال بازی ساز منچستر کی بود علی؟ یا بهتره بپرسم اصلا بازیساز داشت که قهرمان شد؟(مثلا توی مایه های اوزیل )

EBI KAPAK در 2/2/1393 | 21:17 گفت:

سلام

لطفا اینجا عضو بشید ممنون میشم

http://mr90.ir/home/nGGXY2eUpq8

آرین در 2/2/1393 | 21:01 گفت:

به نظر من دلیل نتیجه نگرفتن مویس این بود که تیمو خودش نبسته بود و کلا به تفکراتش نمیخورد واگرنه مربی فوق العاده قابلیه.شاید هر مربی جای مویس بود هم بهتر از این نتیجه نمیگرفت.حتی مورینیو
ممنون علی عالی بود

arsenal در 2/2/1393 | 20:39 گفت:

نقل قول : رئال‌مادريد با 110 ميليون يورو به دنبال سوآرس

روزنامه "ديلي ميل" اعلام کرد: باشگاه رئال‌مادريد در تلاش است لوئيس سوآرس را با 110 ميليون يورو تابستان سال جاري به سانتياگو برنابئو ببرد تا اين مهاجم 27 ساله با کنار زدن گرت بيل گرانقيمت‌ترين بازيکن فوتبال شود.

گرانقيمت‌ترين بازيکن فوتبال
گرانقيمت‌ترين بازيکن فوتبال
گرانقيمت‌ترين بازيکن فوتبال
گرانقيمت‌ترين بازيکن فوتبال
...................................................
مویس رفت اما ونگر نرفته هنوز و همه رو بدبخت کرد ..... تابستون 2013 می تونست سوارز رو با 60 m بگیره آرسنال بعد قهرمان می شدیم .. با پیشنهاد ریال 50 میلیون هم سود میکردیم با فروشش ... حالا بیاید از ونگر همایت کنید ...
بخدا آرسنال رو نابود کرده


پاسخ شما : ونگر آرسنال رو نابود کرده ......... من دیگه حرفی ندارم

arsenal در 2/2/1393 | 20:37 گفت:

ممنون .. عالی بود مثل همیشه
ولی...
این حرف زدنا از رفتن رئیس و پیش بینی زمان رفتنش یه خورده خز شده! ببخشیدا ولی میشه بیخیال این موضوع نه چندان جالب و ناراحت کننده شیم؟؟؟؟؟

ناصر در 2/2/1393 | 19:58 گفت:

خدا بیامرزتش.
کاری که فرگوسن با حرفه ی مربی گریش کرد رو هیچ شخص دیگه ایی نمیتونه انجام بده.
امیدوارم نفر بعدی بتونه حتی رکودهای جالبی که مویس زد رو هم بشکونه

علی قاسمی در 2/2/1393 | 19:06 گفت:

اره خب فرهاد منچستر کلا خیلی داشت پر رو میشد ولی خب شاید به نوعی رحم ما آرسنالی ها باشه که منچستر رو به نوعی دوست دارم تو کورس ببینیم
شاید بخاطر اینکه اونا هم مثل ما با ریشه هستند
من الان نسبت به بارسلونا کینه دارم
نمیدونم چرا
حس میکنم منچستر شاید حقش بوده که این همه عنوان بگیره
اما در کل منم میدونم که منچستر باید چند سالی رو بدون جام بمونه

فرهاد در 2/2/1393 | 18:49 گفت:

آخه منچستر ارزش دلسوزی داره کی اونا واسه ما دلسوزی کردن که حالا ما واسشون داریم دل میسوزونیم فقط یک لحظه اون حرکات زشت روی کین مقابل کاپیتان ویرا یادتون بیاد یا اون جمله بعد رسیدن به فینال جام حذفی امسال که سراسر از کینه و حسادت این آقای منچستری بود یادتون بیاد من که امیدوارم به سرنوشت ناتینگهام فارست دچار بشن

علی قاسمی در 2/2/1393 | 18:27 گفت:

در کل تصمیم درستی رو مسئولان منچستر یونایتد گرفتند و من زمانی فهمیدم که منچستر نمیتونه کاری کنه با مویس که هیچ فریادی نمیزد و ترسو نشون داده میشد
فرگوسن کمک داورا میزد وقتی اشتباه میکرد
کفش پرت میکرد
حرس میخورد
لج میکرد
اما مویس التماس رونی میکرد
اینا خیلی با هم فرق میکنه .. راجرز امد گفت سوارز حق نداره بره و نتیجه رو دید
منچستر چنین سرمربی سفت و سختی میخواد نه مویس
کار یونایتد خوب بود که کنارش گذاشت
باید تیم فصل خراجش میکرد و الان میتونست امید به چهارمی داشته باشه

EBI KAPAK در 2/2/1393 | 18:24 گفت:

اینجا عضو بشید خیلی باحاله مثه فوتبال واقعیه

http://mr90.ir/home/nGGXY2eUpq8

علی قاسمی در 2/2/1393 | 18:23 گفت:

محسن جون بر خلاف سنت خوب میگی
این مویس به نظر میرسه که یکم کاریزما نداره و جذبه نداره و باید میداد رونی رو میرفت و مینداختش بیرون و یک طراح خوب همون اول میخرید و یه مهاجم خوب و مدافع خوب و همون اول زهر چشم نشون میداد

احساس میکنم یکم همون اول شل گرفت و دلم هم براش سوخت کلا من دوست دارم منچستر توی کورس با آرسنال باشه تا تیم های دیگه
یعنی لیور و منچستر و ارسنال توی کورس باشند از طرفی باید این رو بگم که مویس مثل این میموند که بیان به معلم دبیرستان بگند که بیا و دانشگاه ارشد درس بده
خب این نمیتونه بازدهی لازم رو داشته باشه
نتونست مویس اون شادابی و ترس رو بین بازیکن های ایجاد کنه و سرمربی واقعی باشه و اون ابهت منچستر بخاطر فرپوسن باید به نوعی پوشش داده میشد ولی خب جای خالی فرگوسن احساس شد و تیم انگار مربی ندشت
من حس میکنم گیگز حتی جذبه بیشتر از مویس داشته باشه

محسن عاشوری در 2/2/1393 | 18:12 گفت:

چطور بعضیا میگن ونگر زمان لازم داره اما نمیگن مویس زمان میخواد ؟؟

یه مشت بازیکن پیر و خراب دادن دست مویس ، خوب بیچاره چیکار کنه با اینا
حتی اگه امسال فرگوسن هم بود کاری نمیکرد .. چون این بازیکنای منچستر از فصل های قبل هم پیرتر و بدتر شده بودن ..
تازه خرید خوبی هم تو تابستون نداشتن ...... خوب بنده خدا مویس چیکار کنه

علی قاسمی در 2/2/1393 | 17:46 گفت:

اره توپچی
خیلی ها مویس رو جانشین خوبی میدونستند ولی باید میدید که اورتون بدون مویس چطور میشه که دیدیم بهتر شد و این نشون میده که مویس به شخصه چیز زیادی نداره و کلا اورتون تیم خوبیه
در مورد رئال هم باید این رو بگم که بعید میدونم این پول رو بده

یه چیزی هم در مورد خرید تابستونه بگم
با خرید سوارز توسط رئال اونا میرن برای فروش بنزما و من از این بابت دوست دارم بنزما رو تو تیم خودمون ببینم و شاید با 42 تا بشه خریدش و این شاید حد اکثر قیمت باشه و از طرفی شاید خیلی ها به این حرف من معتقد نباشند ولی من فلاینی را قبول دارم و هم میتونه هافبک دفاعی رو خوب کنه و به گردن کلفت بودن تیم کمک کنه و هم با توجه به رفتن مویس میتونه گزینه خروج باشه و با توجه به فصل نه چندان خوب میشه با 15 تا هم برای خریدش اقدام کرد
میبینید که وقتی مرتساکر به تیم اضافه شد 2 فصلی هست که تیم ما نقطه ضعف خودشو برای ضربات آزاد از کناره پوشش داده و تیم خطرفاکتر شده توی حمله ها در سانتر ها و اگر بازیکنی با قد فلایتی و یحیی توره به تیم اضافه بشه خیلی میتونیم در دفاع قوی و در حمله زهر دار بشیم ...

علي طرفي در 2/2/1393 | 16:39 گفت:

نقل قول : من چقدر از ریال بدم میاد

پاسخ شما : از مدیرای بی عرضه تیمیمون باید بدت بیاد

علي طرفي در 2/2/1393 | 15:10 گفت:

نقل قول : اقایون حتما برید سایت fanatic.ir l .
ما پشت سر
ریال
بارسا
یوونتوس
لیورپول
چلسی
من یو
من سیتی هستیم. بچه ها برید وکمک کنید مافقط 53 رای اوردیم


پاسخ شما : جالب اینجاست که طرفدارای سیتی از ما هم بیشترن تو اون سایت

Alireza در 2/2/1393 | 15:00 گفت:

اقایون حتما برید سایت fanatic.ir l .
ما پشت سر
ریال
بارسا
یوونتوس
لیورپول
چلسی
من یو
من سیتی هستیم. بچه ها برید وکمک کنید مافقط 53 رای اوردیم

مهرزاد در 2/2/1393 | 14:57 گفت:

من دیگه نمی تونم بازیکن فرانسوی حتی ریبری رو تحمل کنم.

اگه کسی فرانسوی بخواد بیاد جسد هانری رو به بقیه ترجیح می دم.

in moys we trust you

ما دیگه نباید مسخره کنیم 9 ساله هیچ جامی نیوردیم. به نظرم اگه بهش 2 سال وقت می دادن می تونست یه کارایی بکنه.

Alireza در 2/2/1393 | 14:47 گفت:

من چقدر از ریال بدم میاد

توپچی جنوب در 2/2/1393 | 14:09 گفت:

هه هه
یه نکته رو یادت رفت بگی علی اینکه خعیلی از دوستان عزیز دو فصل پیش همین مویس رو به عنوان جانشین آرسن ونگر برای این فصل انتخاب کرده بودن
و چه به به و چه چه هایی واسش نمیزدن......
باشد ک رستگار شوند...
تیم منچستر کم ستاره هم نداشت اگه فرگوسن بود حد اقل این تیم الان جزو تاپ 4 بود ....
حتی بعد از پیوستن ماتا هم نتایج چشمگیری نگرفتن...
حد اقل باید 1 تا 2 فصل دیگه بهش فرصت میدادن ولی اینقدر افتضاح نتیجه گرفت ک اخراجش کردن....


در مورد سوارز هم قبل از دادن اون پیشنهاد 40+1 پوند با وکیلش حرف زده بودن و این پیشنهاد وکیلش بود برای آزاد سازی بند قراردادش که بعدا لیورپول زد زیر این بند و به کمک جرارد و حمایت هواداران سوارز موند ک اگه تو اون شرایط آرسنال 70 تا هم پیشنهاد میداد لیورپول نمیفروخت و سوارز نمیومد...
اگه الان هم بره تو تیم رویاهاش رءال مادرید خیلی هم خوب باز ما میتونیم کریم به زما رو به سبک اوزیل خریداری کنیم.....

T.Vermaelen در 2/2/1393 | 13:36 گفت:

رئال‌مادريد با 110 ميليون يورو به دنبال سوآرس

روزنامه "ديلي ميل" اعلام کرد: باشگاه رئال‌مادريد در تلاش است لوئيس سوآرس را با 110 ميليون يورو تابستان سال جاري به سانتياگو برنابئو ببرد تا اين مهاجم 27 ساله با کنار زدن گرت بيل گرانقيمت‌ترين بازيکن فوتبال شود.

گرانقيمت‌ترين بازيکن فوتبال
گرانقيمت‌ترين بازيکن فوتبال
گرانقيمت‌ترين بازيکن فوتبال
گرانقيمت‌ترين بازيکن فوتبال
...................................................
مویس رفت اما ونگر نرفته هنوز و همه رو بدبخت کرد ..... تابستون 2013 می تونست سوارز رو با 60 m بگیره آرسنال بعد قهرمان می شدیم .. با پیشنهاد ریال 50 میلیون هم سود میکردیم با فروشش ... حالا بیاید از ونگر همایت کنید ...
بخدا آرسنال رو نابود کرده

علي طرفي در 2/2/1393 | 13:33 گفت:

نقل قول : خبر عجیب : شبکه ZDF آلمان همه ی بازیهای جام جهانی را به طور رایگان پخش می کند ..
دقیقا برعکس بین اسپورت


پاسخ شما : امشبم میخوان بازی چمپینز رو هم free بذاره

محمد مهدي نوروزي در 2/2/1393 | 13:33 گفت:

دارم می سوزم همه یونایتد رو بردن الا ما اخه چرا

majid r در 2/2/1393 | 13:22 گفت:

مربی بدی نیست شاید تو ی تیم دیگه موفق بشه

محسن عاشوری در 2/2/1393 | 13:18 گفت:

خبر عجیب : شبکه ZDF آلمان همه ی بازیهای جام جهانی را به طور رایگان پخش می کند ..
دقیقا برعکس بین اسپورت

Nima در 2/2/1393 | 13:14 گفت:

مرسی....
به شخصه فکر میکردم مویس بمونه و فعلا بهش اعتماد کنن...
اما گویا صبر و تحملشون تا همینجا بوده...
دلم نمیدونم چرا برای هم مویس هم منچستر میسوزه، با تمام دشمنی ها و کل کل ها و رقابتی که بین منچستر و آرسنال بوده
دوست نداشتم حال و روز منچستر به این شکل بشه و تیمی مثل ال سیتی بیاد شاخ بشه...

علیرضا در 2/2/1393 | 13:07 گفت:

حیف شد قوت قلبی بود واسه تیمای حریف
ولی امیدوارم من یو برگرده به اوج چون من رقابت با من یو رو از رقابت با تیمای بی ریشه ای مثل چلسی و من سیتی بیشتر دوست دارم.

رضا در 2/2/1393 | 12:55 گفت:

چقدر حیف شد