از گوشه و کنار

نویسنده: علی قاسمی

وبلاگ من
نویسنده: علی قاسمی
چرا
کل بازدید: 285,442 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

از گوشه و کنار

در ابتدا بعد از  شاید 1 ماه دغدغه و مشکلات  کاری و خرابی لپ تاپ بازم  وقت شد که در خدمت دوستان  باشم ...


ابتدا آرسنال :به نظر میرسه که خروج سانیا از آرسنال همونطور که پیش بینی میشد به وقوع پیوست و این بنا بر تحلیل های قبل یه نکته منفی برای تیم ما خواهد بود و این زمانی بیشتر نمایانگر میشود که تیمی مانند منچستر سیتی با زابالتا که پا به سن گذاشته باکاری سانیا رو به خدمت میگیره  و این یعنی ضرر برای باشگاه و از دست دادن یه بازیکن درجه 1 و جالبه که الان 3 بازیکن از منچستر سیتی به طور مستقیم از ارسنال به این باشگاه پیوستند  و این بیانگر این موضوع هست که آرسنال همواره بازیکنان تراز اول را در ترکیب خودش داشته و تنها عدم وجود چند ستاره و لیدر مانند توره موجب  ناکامی در ارسنال شده و جالب اینجاست که سانیا خودش یکی از افرادی بود که در راهروی ورودی  به زمین اون نگاه چپ چپ رو به آدبایور کرد و اصلا تحویلش نگرفت و اون زمان که میگفتم سانیا میره و همه به من اون کلیپ رو نشون دادند و گفتند نمیره ولی رفت ! بگذریم !


فابیانسکی هم که رفت و براش آرزوی موفقیت میکنیم و این در صورتی که دروازبان با تجربه نخریم دومین ضرر برای ما خواهد بود !  شاید خروجی های بعدی اینا باشند که در این تابستان و تابستان بعدی محتمل تر هست و به ترتیب احتمال  به این ترتیب هستند :  ورمائلن ، پودولسکی ، کازورلا ، کوشیلنی ، اوزیل


ورمائلن : شاید ضرر بعدی باشگاه از دست دادن سومین کاپتان خود باشد  که میتوانست  فصل بهتری را سپری کند و شاید بهتر بود که کمی بیشتر از وی استفاده میشد تا در آستانه جام جهانی موجبات نارضایتی و ترک باشگاه  نشود .  


پودولسکی : از دست دادن جایگاهش در آلمان در حالی رقم خورد که نسل جدید بازیکن های آلمانی تیم آلمان را یکی از مدعیان اصلی کسب جام کردند و حال شاید استفاده نه چندان زیاد ونگر از این بازیکن در ترکیب ثابت در فصل بعد خروج این بازیکن را در پی داشته باشد .


کازورلا : چند تیم از جمله اتلتیکو  بارها ابراز تمایل کردند و شاید این تابستان و یا تابستان بعد شاهد بازگشت این بازیکن به کشورش باشیم  چیزی که شاید دور از ذهن نباشد .


اوزیل : شاید بسیاری از شما بر این عقیده نباشید که اوزیل یکی از کاندیدای خروج در این تابستان و یا تابستان بعدی خواهد بود در صورتی که این روند خود را ادامه دهد و چرخش 180 درجه ای این بازیکن در روز پایانی نقل و انتقالات میتواند اینبار باری دیگر  رقم بخورد و وی بدر صورت ناکامی به باشگاهی دیگر بپیوندد . 


بهتر است در مورد ورودی ها حرفی زده نشود زیرا همه توپچی ها یاد گرفته اند که بحث در مورد ورودی ها شاید به نوعی مانند آب در هاونگ کوبیدن باشد ...


فابرگاس شاید بحث دیگری باشد : پشت دستی ونگر با 4 انگشت  شاید بهترین کاری بود که انتظار آن را داشتیم و این به این معناست که اگر  برای مثال رمسی در آینده قصذ خروج داشته باشد برگشتی برای وی به همراه نخواهد داشت و شاید بهتر بود این کار قبل تر برای فلامینی  و حتی هانری  و کمپبل هم اتفاق می افتاد  تا اقتدار  این  سیاست حفظ میشد  و این سیاست  تا حدودی مانع خروج بازیکن ها از آرسنال میشد (ترس از عدم موفقیت و عدم بازگشت )


..........................................................................


تیم ملی ایران - جام جهانی 2014


و حالا ایران و جام جهانی : شاید 0-0 محتمل ترین نتیجه ای بود که  انتظارش میرفت و ایران دقیقا برای این نتیجه پا به میدان گذاشت و همه قبل از بازی این را میدانستند ...


جالب اینجاست که اگر  آرژانتین با 2 گل اختلاف بوسنی رو میبرد و نیجریه رو هم  به همین صورت و در صورت تساوی بوسنی و نیجریه و شکست  با اختلاف 1 گل ایران از آرژانتین ، ایران میتوانست با 1 تساوی در دیدار پایانی و تنها با 2 امتیاز صعود خود را به مرحله بعد جشن بگیرد چیزی که هنوز هم تا حدودی احتمال آن وجود دارد ولی با نتیجه 2-1 آرژانتین برابر بوسنی کمی بعید به نظر میرسد .


تا به انجای جام شاید آلمان  مدعی اول ، برزیل دوم ، ایتالیا سوم  و هلند ، اسپانیا ،انگلیس ،فرانسه و آرژانتین به ترتیب بخت های  بعدی قهرمانی باشند .


آرژانتین  به دلیل  ضعف در بخش دفاعی و افول مسی و نداشتن طراح مناسب و هافبک دفاعی قدرتمند و دروازبان خوب شاید بختی برای قهرمانی نداشته باشد و همه اینها در دیدار این تیم برابر بوسنی  مشخص بود . شاید در صورت خود باوری ایران بتواند حتی نتیجه 1.1 را هم کسب کند ...


بلژیک شاید پدیده این جام جهانی باشد .


 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی قاسمی در 29/3/1393 | 11:33 گفت:

میثم جون ترتیب احتمالات بود
یعنی خروج ورما و بعد پودولسکی و بعد کازورلا و بعد اوزیل

اگر سانیا و فابیانسکی نمیرفتند الان اونا اول بودند توی احتمالات
پس با این اوصاف خروج ورما و پودولسکی در درجه اول قرار داره کوشیلنی تمدید کرده و زیاد احتمالش نیست ولی اوزیل برای دراز مدت توی تیم نمیمونه شک نکنیذ

میثم در 29/3/1393 | 10:11 گفت:

سلام
قبلا احتمالاتت بهتر بود واقعا عجیب ترین احتمالات ممکنه رو گفتی دیگه اوزیل اخرش بود
البته پارسال هم یکی از بچه ها احتمال خروج پلودی و مرتساکر رو داده بود که اخر جالب ناکیش بود
باز از زحمتت تشکر

علی قاسمی در 29/3/1393 | 09:35 گفت:

مرسی بچه ها
این لیستی که نوشتم دلیلی بر رفتنشون نیست بلکه احتمال رفتن برای این بازیکن ها بیشتره همونطور که گفتم و سانیا رفت اینجا موندن این بازیکن ها برای دراز مدت یکم بعید به نظر میرسه و بقی بازیک ها احتمال خروجشون زیاد نیست

علیرضا در 28/3/1393 | 21:56 گفت:

مرسی علی.خوش برگشتی داداش.
محتمل ترین گزینه خروج فعلا ورماست که امیدوارم نره یا حداقل به شانچستر نره(این بازوبنده کاپیتانیم داستانی شده ها.خیلی بدشگونه)چون ونگر یه بار گفته بود ورمالن و پودولسکی تو برنامه های ما هستن واسه فصل بعد.
پودولسکی هم که خودش گفته راضیه از وضعیتش.سانتی هم اگه بره این تابستون نمیره.اوزیلم معلومه رییس خیلی روش حساب باز کرده که حاضر نشد فایبر گلاسو به خاطرش برگردونه...
ولی در کل اینجا آرسناله و همه خبرای مربوط به خروجا رو باید جدی بگیری

حامد در 28/3/1393 | 18:37 گفت:

همینطور که انتظارش میرفت ارسنال رفت واسه اچوا گلر مکزیکی الان خبرش اومد لیورپول هم خودشو قاطی کرد

arsenal در 28/3/1393 | 15:19 گفت:

فاز منفی ندین..اوزیل اگه قرار بود به این زودی بره رئیس سسک و از دست نمیداد
در ضمن نخریدن فابرگاس تنبیه نبود فقط بهش نیازی نداشت که نخریدش
فوتبال حرفه ای نه لیگ وزین ایران اکی؟

HAMED toopchi در 28/3/1393 | 14:06 گفت:

هاونگ؟؟؟!!!

milad در 28/3/1393 | 12:42 گفت:

فابرگاس رو از دست دادیم حیف شددددددددددددددددددددددددددددددددددد

ارمان در 28/3/1393 | 12:15 گفت:

اوچوا خوبيش اينه كه قراردادش تمومه نميخاد پول باشگاه رو بديم يعنى فقط حقوقشو بديم

حامد در 28/3/1393 | 11:59 گفت:

خرید دفاع وسط الزامی شد به نظر من هافبک دفاعی گاگو رو میخریم چون قبلا که تو رئال بود هم میخواستیمش با توجه به اینکه خدیرا از چلسی پیشنهاد داره بعید بیاد ارسنال واسه دروازبان دوم اچوآ مال مکزیک دیشب عااالی بود ولی به نظر برسه جوگیر شده بود

محمد در 28/3/1393 | 11:35 گفت:

مرسی
به نظر من و با توجه به خبرا فرمائلن حتما این تابستون از آزسنال میره البته احتمال رفتن کاسورلا هم هست با توجه به سن نسبتا بالاش ولی بقیه بعیده که برن
بلژیک تیم خوبیه ولی من کلمبیا رو به عنوان پدیده جام میدونم

Ali در 28/3/1393 | 10:33 گفت:

بهتون قول میدم اوزیل، کوشینلی و کازورلا فصل بعد هم تو آرسنال میمونن.

Hossein در 28/3/1393 | 10:31 گفت:

گویا اومدن بالوتلی خیلی داره جدی میشه. مصاحبه رئیس رو تو سایت گل بخونید

علی قاسمی در 28/3/1393 | 09:36 گفت:

مرسی مهرزاد ، امیر و ابوالفضل جون ....
در مورد بلژیک باید بگم که خودم هم شوکه شدم و شاید این بازی فقط 15 دقیقه پایانی خوب بازی کرد و اون چیزی رو که انتظار داشتیم رو انجام داد ...
من طرفدار بلژیک نیستیم ولی چنتا دوستام طرفدارشند و منم بدم نمیاد تا نیمه نهایی بره و به نظر من بعید نیست اما سرمربی خوبی نداره

در مورد آرژانتین باید این رو بگم که به نظر نمیرسه برای این جام جهانی بختی داشته باشه چون تجربه در بخش دفاعی چند روزه بدست نمیاد

در مورد سانتی هم باید این رو بگم که به احتمال فراوان نهایت یکی دو فصل دیگه در خدمتمون هست و میره


مرسی از دوستان

مهرزاد در 28/3/1393 | 01:26 گفت:

همان طور که قبلا هم گفتم شما سبک خاص خودتون رو دارید.
---------
پدولسکی فصل بعد مبره(منظور فصلی که داره میاد نیست). اوزیل حداقل یک فصل دیگه هم هست.
ورمالن هم اصلا بعید نیست بره.

میثم محمودی در 27/3/1393 | 20:49 گفت:

بلژیک که تا دقیقه 60 کار خواصی نکرده

محمد در 27/3/1393 | 20:48 گفت:

مثل اینکه سانتی هم همچین بدش نمیاد این تابستون بره به اتلتیکو
ما هم کمکم بهتره پیرهنشو دم دست بذاریم واسه آتیش زدن ( !!!!!!)
همه که رفتند و دارند میرن این یکی هم روش کی به کیه .
ما تا ونگرو داریم غم نداریم امسال هم کما فی السابق یه چندتا بنجل رو میگیریم بعد چند سال ستاره میشند . ایشالله اونا دیگه نمیرند و وفادار میمونند به تیم

و در آخر هم آرزوی موفقیت میکنم برای فابرگاس .

http://www.goal.com/en/news/11/transfer-zone/2014/06/17/4890430/cazorla-considering-arsenal-future?ICID=HP_BN_9

ابوالفضل توانگر در 27/3/1393 | 20:32 گفت:

خوش برگشتی علی جون...

ماهان ملک در 27/3/1393 | 20:31 گفت:

هلند آلمان فینال مورد علاقه من درضمن بلژیک هیچی نمیشه!!! فقط اسم دارن .. مرسی بابت پست

ناصر در 27/3/1393 | 20:29 گفت:

آرژانتین و انگلیس تو بازی های بعدیشون نتایج بهتری خواهند گرفت+فرانسه هم جزو تیم های خوب این جامه.
خروج این همه بازیکن رو نمیشه با هیچ کدوم از معادله های فوتبالی نمیشه حل کرد،سانیا و فابیانسکی کم لطفی کردن،شایدم دنبال چالش جدیدی هستن.
فرمایلن هم بعد از اون مصدومیت طولانی مدتش خیلی افت کرد،امیدوارم 2 تا مدافع وسط خوب به تیم اضافه بشن،همه ی تیم هاخرید کردن،ما فقط میریم حراجی

Hossein در 27/3/1393 | 19:54 گفت:

به نظر من ورما و پولدی و اوزیل این فصل رو هم میمونن و اگه فصل بعدی فرجی حاصل نشد اون موقع میرن.

ضمنا خوش اومدی دلم برات تنگیده بود

امیر صفای نیکو در 27/3/1393 | 19:36 گفت:

مگر لب تاپ خراب بشه که از دستت خلاص بشیم.
شوخی کردم داش علی خیلی دلمون تنگ شده بود برا پست های خوشکلت.
با خروج ناگهانی اوزیل کاملا موافقم.موقعی که رئال بود آقایی میکرد.نشون از افت کلاس و جایگاه آرسنال در طول این سالها داره.الان جایگاه ملیش هم متزلزل شده.امیدوارم ونگر مهاجم مکملش رو براش پیدا کنه.تیم ما رو هم به جایگاه اصلیش برگردونه...

masoud mahmudpur در 27/3/1393 | 19:22 گفت:

مرسی
آرژانتین آشغال با بوسنی بازی خودشو نکرد میتونستن 5 تا گل بزنن!اما از سر شکم سیری موقعیتا رو خراب میکردن.کلا از آرژانتین بدم اومد

Bijan در 27/3/1393 | 19:22 گفت:

مرسی از زحمتی که کشیدی داداشه گلم