دلایل ناکامی ... فردوسی پور

نویسنده: علی قاسمی

وبلاگ من
نویسنده: علی قاسمی
چرا
کل بازدید: 284,817 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

دلایل ناکامی ... فردوسی پور

ایران توان صعود نداشت ...




بوسنی 3-1 ایران / امان از شانس، خداحافظ جام

شاید بسیاری از ایرانی ها شب گذشته را با یاس پشت سر گذاشتند ولی باید پذیرفت ایران همین هست و شاید لذت جام جهانی تو همون بازی برابر آرژانتین خلاصه میشد و ما از تیم ملی لذت بازی ای را داشتیم که دیکر تیم ایران را زنگ تفریح خود به حساب نیاورند و شکست برابر بوسنی به هیچ عنوان دیدار اول و دوم را تحت الشعاع قرار نخواهد داد زیرا دلایل زیر وجود دارد ..

در جام جهانی دیدار اول و دوم همواره 4 روز اختلاف وجود دارد ولی برای دیدار دوم و سوم تنها 3 روز و در این حالت تیم هایی که همانند ایران انرژی زیادی ندارند و عادت به 3 بازی در 9 روز را ندارند در دیدار پایانی شکست خواهند خورد و شکست برابر آلمان که یکی از ضعیف ترین آلمان های چند دهه اخیر بود و شکست برابر بوسنی شاید مصداقی بر این مدعا باشد .

شکست برابر تیم بزرگ آرژانتین در حالی رقم خورد که حتی پیروزی در آن دیدار دور از دسترس نبود و در صورت پیروزی در آن دیدار جدول به این شکل در میامد که ایران و نیجریه با 4 امتیاز اول و دوم آرژانتین با 3امتیاز سوم و بوسنی با 0 امتیاز سوم میشد و این دیدار پایانی ایران و بوسنی را بسیار جذاب تر میکرد زیرا با یک تساوی هم بدون در نظر گرفتن دیدار دو تیم نیجریه و آرژنتین میتوانستیم صعود کنیم ولی شکست در دقایق پایانی برابر آرژنتین معادلات را بر هم زد و تمرکز لازم در دیدار برابر بوسنی وجود نداشت و زیرا نیم نگاهی به دیدار نیجریه برابر آرژانتین بود و از طرفی هر پیروزی ای تیم ایران را به مرحله بعد رقابت ها نمیبرد و بوسنی هم با حذف از جام جهانی با خیالی آسوده پای به میدان گذاشت و بدون شک نتیجه ای نه به اندازه اختلاف سطح دو تیم بلکه ب اندازه اختلاف تجربه و فشار روی دو تیم رقم خورد ...

شاید بزرگترین دلیل شکست تیم ملی علاوه بر موارد فوق به عدم داشتن نقشه حمله بر میگردد جایی که کیروش همه بازیکنان فانتزی را از لیست خود خط زد بازیکنانی همانند صادقیان ، عالیشاه ، خلعتبری ، جباری (با خداحافظی) ، شریفی و...  تنها با بازیکنانی اکتفا کرد که توان دفاع زیادی داشته باشند و این به این معنی میباشد که تیم ملی تنها برای کسب 3 تساوی بدون گل وارد میدان ها میشود و این سرنوشت جام جهانی ما را رقم زد ... و بدون شک از دست دادن روز هایی با عنوان فیفا دی تا حدودی بر این موضوع تاثیر گذار بود که فرصت لازم برای اجرای نقشه دوم برای حمله وجود نداشته باشد ...

شاید بهتر باشد خانه تکانی کوچکی برای جام ملت ها در تیم ملی اعمال شود و  20 درصد از بازیکنان تیم ملی از تیم خارج و بازیکنان فانتزی و جوان به تیم تزریق شود تا برابر تیم های آسیایی فاز حمله قوی تری داشته باشیم ...

نکته دیگر بر میگردد به فردوسی پور ... فردی که بار ها عنوان کرده است که طرفدار لیورپول بوده و در برنامه مردی 2014 که کارگردانی آن را بر عهده گرفته همواره با بیان نام بازیکنانی مانند استوریج سوارز و رحیم استرلینک سعی در افزایش توجه بینندگان به این بازیکن ها را نموده است و حتی در گفتگویی که با سر دبیر یکی از مجلات معتبر داشته است با عنوان اینگه چرا انگلیس نمیتواند به مراحل بالاتر برود این موضوع را بیان کرد که آیا نسل جدید انگلیس با استوریج و رحیم استرلینگ و.. میتوانند به این ناکامی ها پایان دهد ؟؟ !!!!!!!!
آیا جک ویلشر ، گیبس ، چمبرلین ، ولبک و... جزء این نسل نمیباشند ؟ چرا همواره باید نام بازیکنان لیورپول را در برنامه پر مخاطب بر زبان بیاورد ؟

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شما



نظرات پیشین

Aylad در 7/4/1393 | 18:30 گفت:

http://mr90.ir/home/l2aTaGpmmKam بچه ها به این پیچ برین بازی اونلاین خیلی باحالیه.محشره.مدیریت یه تیم فوتبال رو میدن بهتون

آرین در 6/4/1393 | 01:17 گفت:

دفاع ایران فوق العاده بود و برخلاف دوستان از سبک دفاعی کیروش خیلی هم استقبال کردم و به نظرم خیلی خوبه که ما هم یه سبک خاص خودمونو داشته باشیم.اما تنها مشکل ما تو این سبک عدم تمرین و برنامه تو ضد حملات بود.جایی که کیروش شاید اگه امثال خلعتبری-یعقوب کریمی-شریفات-عالیشاه (با صادقیان اصلا موافق نیستم) رو دعوت میکرد و سرعت خط حمله رو بیشتر میکرد و برای ضد حملات هم برنامه میداشت,خیلی راحت میتونستیم بازی اول رو ببریم و با یه مساوی جلو بوسنی صعود کنیم.واگرنه دفاع کردن مطلق و زدن زیرش رو اکبر میثاقیان و اصغر شرفی هم میتونست پیاده کنه!
دلیل باخت به بوسنی هم این بود که کلا حمله کردن بلد نبودیم چون سبک بازیمون دفاع و ضدحمله بود و یه جورایی تو بازی بوسنی بین سبک هجومی و دفاعی گیج شده بودیم!
مرسی از پستت

ruzbeh در 5/4/1393 | 22:06 گفت:

مرسی با این نوشته ی زیبا
اره ایران اگه میخواد بره جام ملتها باید اول میانگین سنی رو ببره پایین چون میانگین سنی توی جام جهانی از نظر من خیلی بالا بود چون یکی مثل نکونام یا آندو یا خیلی های دیگه ترانسفر نمیشن
دوم درباره فردوسی پور حق باتوئه هی میخواد بگه که لیوردوغ تیم خیلی خوبیه بازیکنان با استعدادی داره
ولی نمیدونه که 5یا 6 بازیکن لیوردوغ مال خوده انگلستان بوده که اصلا هم خوب بازی نکردن شاید 1یا2شون که اونم باز در دقایقی از بازی ولی هرچند مرسی از نوشتت این نظر من بود

امیر صفای نیکو در 5/4/1393 | 17:20 گفت:

نقل قول : فوتبال تیم های آفریقایی و آمریکای جنوبی ذاتا یک فوتبال متکی به خلاقیت های فردی هست نه تاکتیک تیمی. برای همین ما تونستیم توی دو بازی اول با دفاع سنگین جلوی اونا دووم بیاریم. چون خودتون نیجریه رو دیدید که هیچ تاکتیک خاصی نداشت چه جلوی ایران چه بوسنی. آرژانتین هم همینجوره فقط یک تاکتیک داره اونم مسیه.
ولی فوتبال تاکتیکی اروپا رو نمیشه با یک دفاع خشک و خالی مهار کرد. فوتبال ما با آمریکای جنوبی و آفریقا هم فاصله داره ولی دیدیم که این خلا رو میشه با یک بازی دفاعی تا حدی پر کرد ولی ما جلوی بوسنی داشتیم دفاع میکردیم. واقعا کسی نمیتونه ادعا کنه که ما توی بازی دیشب تهاجمی بازی کردیم(80% بازیمون دفاع بود، حتی تیکشم انداخت سرمربی بوسنی توی مصاحبش) ولی بازم گل خورد
ولی بازی با آرژانتین خوب بود واقعا، ولی فاصله ما تا فوتبال اروپا خیلی زیاده. این فاصله هم فقط با یک ساختار سازی مناسب توی فوتبال مملکت و بازیکن حرفه ای و سخت کوشی کم میشه نه با بازیکنایی که قلیون میکشن و لیگی که همه مربیاش یه پا لمپن هستن برا خودشون و یک تیم پایه ای که هر کی باباش پول بیشتر بده یا آشنا باشه با مربی بیاد معرفی بشه.


پاسخ شما :

Ali در 5/4/1393 | 15:30 گفت:

این که فردوسی پور همش اسم لیورپولی میاره یه انتقاد درسته. اما فردوسی پور چه ربطی به ناکامی ایران یا انگلیس داره واقعا؟؟ هر تیمی که خوب بازی کنه میبره و اگه بد باشه بازنده است. تمام. تحلیل های فردوسی پور هم هیچ تاثیری نداره. اگه آرسنالی هم بود بازم انگلیس حذف میشد.

abolfazl alayi fard در 5/4/1393 | 13:25 گفت:

فوتبال تیم های آفریقایی و آمریکای جنوبی ذاتا یک فوتبال متکی به خلاقیت های فردی هست نه تاکتیک تیمی. برای همین ما تونستیم توی دو بازی اول با دفاع سنگین جلوی اونا دووم بیاریم. چون خودتون نیجریه رو دیدید که هیچ تاکتیک خاصی نداشت چه جلوی ایران چه بوسنی. آرژانتین هم همینجوره فقط یک تاکتیک داره اونم مسیه.
ولی فوتبال تاکتیکی اروپا رو نمیشه با یک دفاع خشک و خالی مهار کرد. فوتبال ما با آمریکای جنوبی و آفریقا هم فاصله داره ولی دیدیم که این خلا رو میشه با یک بازی دفاعی تا حدی پر کرد ولی ما جلوی بوسنی داشتیم دفاع میکردیم. واقعا کسی نمیتونه ادعا کنه که ما توی بازی دیشب تهاجمی بازی کردیم(80% بازیمون دفاع بود، حتی تیکشم انداخت سرمربی بوسنی توی مصاحبش) ولی بازم گل خورد
ولی بازی با آرژانتین خوب بود واقعا، ولی فاصله ما تا فوتبال اروپا خیلی زیاده. این فاصله هم فقط با یک ساختار سازی مناسب توی فوتبال مملکت و بازیکن حرفه ای و سخت کوشی کم میشه نه با بازیکنایی که قلیون میکشن و لیگی که همه مربیاش یه پا لمپن هستن برا خودشون و یک تیم پایه ای که هر کی باباش پول بیشتر بده یا آشنا باشه با مربی بیاد معرفی بشه.

مهرزاد در 5/4/1393 | 12:24 گفت:

اقا من که چیزی از این دیوار سر درنیاوردم! مثلا رشته ام نرم افزار هست.

farshad khadem در 5/4/1393 | 12:23 گفت:

ممنون از علی

بله ایران همینه منظور علی اقا تیم ملی فوتبال ما همینه .باخت به بوسنی نه مایه شرمساریست ونه باخت به ارژانتین سربه به اَسمان ساییدن کلا نه مثل فردوسیپور قصد دارم حمایت بی چونوچرا از تیم ایران بشه که مثلا درجامی که نه سوئد زلاتان حضورداشت نه ترکیه و...... ولی ما بودیم .خب هر بچه ای هم میدونه چرا اونا نیستتند ولی ما هستیم .نه مثل کسانی که کلا ارزشهای خوب که حاصل یه سرمایه گذاری درست (حضور کیروش) را نفی میکنن .شخصا خیلی برام جالب بود همزمانی مسابقات جام جهانی و لیگ جهانی والیبال . مزد ان گرفت جان برادر که کار کرد والیبال امروزما برامده از یک برنامه ریزی درست واصولی که تیمایی مثل برزیل وایتالیا وقدرتهای بزرگ این رشته نه برای یک بار بلکه چندین بار در مقابل ما زانوزدنند ولی در فوتبال بیش از ۴۰ ساله که خودم شاهدم تک مسابقه هایی مثل بازی با ارژانتین در این دوره با امریکا والمان در ۹۸ وبازی با استرالیا وکره جنوبی (6-2) وچند مسابقه تاریخی که برمیگرده به قبل از ۵۷ مثل ایران اسراییل و..... اینها تک بازیهای تاریخی ما هستند وبودند که حاصل کار از روی حساب وکتاب نبود بلکه روز بد حریفان بعلاویه ظهور تک ستاره های خود رو که در این دوره بخصوص تیم ما ستاره نداشت ولی یه لیدر ویک مربی کار بلد داشت که اگر در مقابل ارژانتین انهم نداشتیم قطعا نتیجه دیگری رقم میخورد تجربه ایران در ۲۰۱۴ وحضور ان میتونه سوژه خوبی برای قلم بدستان وصاحب نظرانی باشه تا بدون بغض ریشه یابی کنن که چطور در والیبال در بسکتبال در کشتی وورزشهای رزمی صاحب سیکیم وهرروز روبجلو حرکت میکنیم ودر عوض در رشته ای این همه بریز وبپاش وهزینه های نجومی که یک قلمش ۱۶۰میلیارد تومن مناقصه اسپانسری هست که فدراسیون را کمک وحمایت کنه در قبال فقط تبلیغات والا غیر به اینها اضافه کنیم پولایی که انصاریها وهدایتیها و..... بی حساب وکتاب وارد این فوتبال میکنن .در عوض این فوتبال قادر نبود از درون لیگ نیم بند خود ۲۰ تا بازیکن درست ودرمون خروجی بده تا کیروش مادر مرده ناچار نشه سفرهای استانی ببخشید سفرهای دور دنیا را در ۸۰ روز طی کنه تا بازیکنانی مثل قوچی واشکان و....گیربیاره برای حفظ ابرو. باور کنید اینهم یکی از هنرهای کیروش بود
در کل حرف وسخن زیاده جام جهانی برای ایران بپایان رسید بامید روزی اگه دوباره به ارژانتین برخوردیم بعد پیروزی به خیابانها بریزیم برای شادی نه شکست هرچند ابرومندانه به امید روزی که رحمتی وعقیلی و...... یادبگیرند همیشه در بروی یک پاشنه نمیچرخه دم کیروش گرم که بغیر نکات فنی زیاد درسهای زیادی به فوتبال ما اموخت هر مبلغی هم گرفته نوش جونش وسلام.

مهرزاد در 5/4/1393 | 12:15 گفت:

...
------
اقا میثم! ایرانی ها بی غیرت بازی کردن!؟ اشک های اندو رو ندیدی؟ بغض بچه ها رو ندیدی؟ حرف علی اقا درسته , ایران نای بازی کردن نداشت دیگه هر چی انرژی داشتند رفته بود.
----------
دفاع اتوبوسی/ دیدیم فرانسه چطور تیم هایی که از ما خیلی بهتر بودن گل باران کرد. همین ژاپن چی شد کسی اسمی ازش میاره؟ ولی کل دنیا ایران رو تحسین کردن. اگه گل باران می شدیم همین کسایی که می گفتن چرا ایران اینجوری بازی کرده می گفتن ما که توان حمله نداشتیم واسه فاز چی هجومی گرفتیم. دفاع اتوبوسی به بازیه چلسی مقابل لیورپول می گن. مربی ابزارش رو داشت اما این کار رو نکرد. یا بازی بارسا چلسی که خیلی ها می گفتن کثیف بازی کرد یا ... اگه حمله ی بی محابا می کرد گل باران می شد(البته می تونست یه خورده حمله کنه!) ما مقابل ارژآنتین اتوبوسی بازی کردیم؟ این همه موقعیت داشتیم. واسه ضد حمله برنامه داشتیم. اگه بد می باختیم همه بازیکن ها به خصوص کیروش رو می بستن فحش. بازی با نجیریه هم بازیکنا اولین بازیشون بود خیلی استرس داشتند(گر چه در هر صورت بیشتر تو دفاع ظاهر می شدن) بدون بازیه تدارکی این همه کیروش گفت لیگ رو زودتر تعطیل کنین. نکونام با اون سنش بازیه با ارژانتین 10 کیلومتر دوید!(کاری به خوب یا بد بازی کردنش ندارم) دژاگه دیگه واقعا از جون مایه گذاشت. قوچان نژاد. دروازه بان ولی اصلا نه نگفت!(واقعا هم نه نگفت) تیم ژاپن که که کشورش به برنامه ریزی دقت و برنامه داشتن چیکار کرد؟ اسمی ازش تو این جام هست؟ مردم برزیل داشتن ما رو تشویق می کردن. همین بازی با بوسنی تماشاگرهای امریکایی و برزیلی و ... داشتن ایران رو تشویق می کردن. خود شما می گی ما بازیکن نداشتیم.

URAHARA KISUKE در 5/4/1393 | 12:07 گفت:

کسی که میخاد دفاع کنه برای ضد حمله هم بایدابزار لازم رو داشته باشه ایا بازیکنی مثل خلعتبری داشت نه چون مغزش ازگچه ایا رحمتی اینچنین گلهایی میخورد؟بعد7سال خریدن ابروی ایران درون دروازه رفتاری که کردن به رحمتی بایدحق داد بعدشم چه بازیکنایی کشف وبه فوتبال کشورمون معرفی کرد ایا پیام صادقیان لااقل نمیتونست بین24نفرباشه کیروش هیچکاری جزعقبگرد برای فوتبال ما نکرد تنها بخت واقبال تیم ملی روبه جام جهانی برد نه چیزه دیگه.

میثم محمودی در 5/4/1393 | 11:10 گفت:

مرسی علی جان
ایران فاصله زیادی تا این تیمهای اروپایی داره
واقعا نه مهاجم داریم نه هافبک
کریم انصاری فر خیال کرده که تو تبریز با گسترش فولاد بازی داره میاد خودشو زمین میندازه بعد توقع پنالتی هم داره تازه رو داورم میپره
داورم خوبش کرد اخراجش میکرد خنک شه دلم
یه مشت بازیکن بی غیرت
بازیکنان بوسنی حذف شده بودن از زمین میگندن جلو تماشاگراشون سرافکنده نشن
جام رو با یه پیروزی خوب تموم کردن
در چه داوران حذفش کردن
گل سالمشون رو با نیجریه قبول نکردن
این تو این جام فقط با تاکتیک دفاع اتوبوسی رفته بود اگر مقابل بوسنی هم همین راه کار رو پیاده کرده بود شک نکن بوسنی هم اسیر دیوار دفاعی ایران میشد
ولی حقیقی به هر توپی که میومد طرفش نه نمیگفت و ایران تو بازی اخر گند زد
درباره کی روش هم بگم اگر میخوان دوباره مربی ایران فرکی یا قلعه نوعی یا دایی بذارن همون کیروش بمونه بهتره
ولی درباره مربی خارجی خوب قضیه فرق میکنه
مرسی از علی قاسمی جام که دلم براش تنگ شده بود