اشتباهات خريد بازيكنان در سالهاي اخير توسط مسؤلان

نویسنده: arsenal

وبلاگ من
نویسنده: arsenal
I am the Master of Science in Exercise Physiology.
کل بازدید: 12,347 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اشتباهات خريد بازيكنان در سالهاي اخير توسط مسؤلان

سلام و خسته نباشيد.اشتباهات خريد بازيكنان در سالهاي اخير توسط مسؤلان آرسنال
من از آذر ماه سال 90 مطلبي در سايت نگذاشتم ولي هر روز به سايت نگاه ميكردم و مطالب و خبرها را مي خواندم.
حال در چندجمله مشكلات و اشتباهات را عرض ميكنم اگر اشتباه بود به بزرگي خودتان ببخشيد.
 آرسنال بايد در خريد بازيكن كار سياسي انجام دهد منظورم را اشتباه نگيريد
منظورم از سياسي حيله و نيرنگ است. كاري كه بارسلونا، منچستر سيتي،
منچستريونايتد، چلسي با ما كردند. يعني با خريد بازيكناني مثل (هانري، هلب،
فابرگاس، سانگ، حبيب كلوتوره، كليچي، نصري، آدبايور، ونپرسي، اشلي كول) كه
هركدام زماني كه در آرسنال بودنند ستاره بودند و الان بعضي از آنها در
تيمهاي رقيب ما ستاره هستند. زماني كه آرسنال براي تيمهاي مذكور دردسر
ايجا ميكرد و رقيب آنها شد آنها با اين ترفند تيم را ضعيف كردند. آنها طوري
خريد ميكنند كه نه تنها تيم خودشان را قوي مي كنند بلكه از تيمي خريد مي
كنند كه رقيبشان است و با اين خريد تيم حريف ضعيف ميشود. حال ارسنالي ها
خريدهاي كردند كه نه تنها به اين نكته توجه نمي كردند بلكه خريدهايي كردند
كه در سطح آرسنال نبودند.
من باز امسال هم به اين تيم اميدي ندارم چون ضعف اصلي آرسنال در هافبك دفاعي قدرتمند و يك فرد با تمام كنندگي بالاست.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن عاشوری در 6/4/1392 | 09:59 گفت:

این سالها بارسا این سیاست بازی رو علیه آرسنال راه انداخته

فکرشو که میکنم این کار بارسا خیلی عجیبه و مشکوکه : چون عمدا داره ستاره هامون رو میخره که آرسنال پا نگیره و افت کنه چونکه تنها تیمی که سبکش شبیه بارسای لعنتیه و میتونست واسش این سالها دردسرساز بشه همین آرسنال خودمونه

با یه تیر 3 نشون میزنن نامردا : یعنی 1- ستاره های آرسنال رو میخرن واسه خودشون و باعث لطمه زدن بهمون میشن 2- مانع از این میشن که ما رقیب اصلیشون بشیم.. و 3- با این دو کار تو این چهار پنج سال راحت جامها رو بردن بدون رقیب

اگه بارسا بازیکنانمون رو نمیبرد الان آرسنال جدی ترین رقیبش بود تو کل اروپا ..
هرچند الان بارسا دیگه بارسای دوسه سال اخیر نیست

علی قاسمی در 6/4/1392 | 09:26 گفت:

سلام خوبی؟؟
آقا یمدت نبودی تازه تو رو یادم امد

من هم کاملا با حرفت موافقم و همیشه اولویت رو به خرید این پست ها با بازیکن های درجه 1 میدم

هافبک دفاعی
مهاجم کامل
هافبک طراح
دفاع وسط
دروازبان

حالا 3 تا اولویت اول مهمتر هستن و خریدشون میتونه با 60 میلیون پوند هم صورت بگیره

simone در 6/4/1392 | 01:17 گفت:

ما هم با خرید رونی میتونیم کاری که تقریبا منچستر فصل پیش با ما کرد رو سرشون پیاده کنیم البته با این تفاسیر که رابین برا ما همه کاره بود وقتی اونو از ما گرفتن تیممون فلج شد ولی ما رونی بگیریم اونقدر تیمشون لطمه نمیبینه
به امید خرید یه هافبک دفاعیه سطح اول با خرید هیگواین و رونی

محمد مهدی در 6/4/1392 | 00:09 گفت:

همین الان، دقیقا الان فهمیدم فردا ساعت 7 کنکور دارم

واقعا ما یه زمانی معدلمون زیره 19 میشد کتک میخوردیم

تغییر تا چقد؟؟؟ بابا من اینجوری نبودم، ببین زندگی چه بر سره ادم میاره

الان نشستم فک کردم ببینم خدا کلا چی بهم داده، دیدم هیچی نداده جز معافیت سربازی و پذیرش بدون کنکور در دانشگاه شهرمون. به همین راضیم.

دوستان واسم دعا کنین یهو دانaگاه بامبول در نیاره بگه ظرفیت کم شده.

arsenal در 5/4/1392 | 23:25 گفت:

بعضي از دوستان ميگن فابرگاس، ونپرسي، من هم اضافه ميكنم نصري، اشلي كول، آدبايور اينها دوست داشتن بروند؟ يعني اينها يك شب خوابيدند و صبح بيدار شدند و گفته اند كه ما با آرسنال قرارداد نمي بنديم نه اين طور نيست اون تيم هايي كه ميخواستند آنها را خريداري كنند روي آنها كار كردند. نه اينكه اين افراد آب قوره گرفتند تا بروند. اينها هم از طرف آن تيم ها بود.
بعضي از دوستان ميگن هافبکهاي آرسنال عالی هستند اینجور نیست در هر شرايطي نمي توان از آنها استفاده كرد مثلا ما در مقابل تيم هاي هجومي، دفاعي، قد بلند، تيم هايي كه مالكيت توپ شان بيشتر از ماست، تيم هايي كه مالكيت توپ شان كمتر از ماست، تيم هاي تكنيكي، تيم هاي ضد حمله اي در كل فصل از هافبك هاي مانند كازورلا، ويلشر، آرتتا، رمزي كه ميانگين قد آنها 173 سانتيمتر است استفاده كرديم آيا درست است. حتي بارسا با اين حفظ توپ از بوستگتس كه قد بلند و كار تخريبي ميكند استفاده ميكند. اما ما بازيكني مثل آرتتا را تغيير پست ميدهيم و در خط عقب استفاده ميكنيم.
خيلي ميشود بحث كرد كه بقيه بحثها را ميگذاريم براي دوستان؟؟؟؟

مازیار در 5/4/1392 | 23:23 گفت:

جنکسینون رو از واکر خیلی بیشتر قبول دارم.
یه گرم عقل و اندیشه تو کارهای واکر نیست

محمد مهدي نوروزي در 5/4/1392 | 22:13 گفت:

محمد رضا teamtalk.com

قسمت ترنسفر سنتر

محمد مهدي نوروزي در 5/4/1392 | 22:12 گفت:

محمد رضا teamtalk.com

قسمت ترنسفر سنتر

محمد مهدي نوروزي در 5/4/1392 | 22:12 گفت:

محمد رضا teamtalk.com

قسمت ترنسفر سنتر

majid r در 5/4/1392 | 22:08 گفت:

دوست عزیز حرفات درسته ولی عملی نیست
چون تیمهای دیگه از لحاظ اقتصادی قویتر از ما هستن این چیزی ک میگی فقط میشه روتیمهایی مثل اورتون پیادش کرد


:ehsan zoola در 5/4/1392 | 22:03 گفت:

حرفت درسته دوست گلم ولی باید این نکته رو هم در نظر گرفت ک اکثر فروش های آرسنال بخاطر وضعیت بد اقتصادی باشگاه بعد از ساخت ورزشگاه بود

حتم دارم امسال دیه ستاره از دست نمیدیم

سید یعقوب در 5/4/1392 | 21:57 گفت:

کاملا با حرفات موافقم
لایک

majid r در 5/4/1392 | 21:55 گفت:

اینجا close to معنای نزدیک میده
Higuain close to Arsenal move:معنیش میشه: هیگواین نزدیک ب ارسنال(اینم مصاحبه برادرشه)محمدرضا در 5/4/1392 | 21:42 گفت:

محمد مهدی منبع بده ببینم

محمد مهدي نوروزي در 5/4/1392 | 21:01 گفت:

Higuain close to Arsenal move
Higuain close to Arsenal move

Real MadridGonzalo Higuain's agent and brother, Nicolas Higuain, says that the Real Madrid striker is close to a move to Arsenal

تمام شد خلاص اومد بريم بجشنيم

محمد مهدي نوروزي در 5/4/1392 | 20:55 گفت:

مرسيييييييييييييييييييييييييييييييييي

آریا در 5/4/1392 | 20:45 گفت:

پست خیلی خوبی گذاشتی . مشکل اصلی اینه که برای ضعیف کردن تیم های حریف باید ستاره های تیم ها رو خرید ولی واقعا از زمان ونگر ما هیچوقت بازیکن ستاره خریدیم ؟؟؟ آخرین ستاره ای که آرسنال خرید برگکمپ بود که اون هم قبل از ونگر خریداری شده بود ... آرشاوین رو هم که واقعا نمیشه گفت ستاره !!!!!!!

و بهترین تیم در این سیستم سیاست گذاری بایرن مونیخ . این تیم همیشه بهترین های بوندسلیگا رو میخره و ............

علیرضا در 5/4/1392 | 20:17 گفت:

ببخشید منظورم از فلامینی،فلینی بود

میثم محمودی در 5/4/1392 | 20:13 گفت:

خوب ارسنال هافبکش به نظر من عالیه اینجور نیست
داشتن کازرولا و ویلشر و ارتتا کمه اگر منظورت فابرگاسه اون خودش خواست که بره دو سه سالیم ونگر نکه ش داشت ولی دیگه نمیشد نگه ش داشت چون دلش با باشگاه نبود
درباره تموم کننده هم فان پرسی رو میگی اون رفت که حداقل توی دوران ورزشیش یکی دو جام بهدست بیاره که همینطور هم شد الان هیگویین و شاید فلاینی و رونی که اصلا ازش خوشم نمیاد میتونن جای پرسی رو پر کنن

علیرضا در 5/4/1392 | 20:08 گفت:

به نظرم یه هافبک دفاعی توپ(فلامینی) ویه دفاع راست عالی(کایل واکر)ویه تموم کننده خوب(هیگواین یا رونی) + برگشت فرمایلن به روزای اوج و فیکس شدن چمبرلین میتونه تیمو مدعی قهرمانی پریمیر لیگ کنه.ترکیب مورد علاقمم:
شزنی_کایل واکر_فرمایلن_کوش_گیبز_فلامینی_جکی_سانتی_ولکات_چمبو_رونی

............. در 5/4/1392 | 20:00 گفت:

سلام .
بسیار بسیار هوشمندانه و پست دریجه یکی بود ...... ایول ...... کاملن موافق .