رکوردهای آرسنال در جهان

نویسنده: arsenal

وبلاگ من
نویسنده: arsenal
I am the Master of Science in Exercise Physiology.
کل بازدید: 12,069 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

رکوردهای آرسنال در جهان

اون طرفدارای تازه به دوران رسیده بارسلونا، رئال مادرید و منچستر بدانند...................


1) اولین تیمی که لباس های شماره دار در بازی فوتبال استفاده کرد آرسنال بود.1927
2) اولین تیمی که بازی اون به صورت زنده در رادیو پخش شد آرسنال بود.1927
3) اولین تیمی که بازی اون به صورت زنده در تلویزیون پخش شد آرسنال بود.1937
4) اولین تیمی که بازی اون به صورت زنده و در تصاویر 3 بعدی پخش شد آرسنال بود.2010
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

arsenal در 24/8/1390 | 13:29 گفت:

سلام آقا سجاد: منبع رو در کامنت پایین تر گذاشتم و اینم به خاطر شما. در سایت زیر در مقابل هر یک از جملات بالا یک شماره منبع است که باکلیک روی اون به پیشینه تاریخی هر کدام مراجعه خواهد کرد. ضمناً در سایت arsenal.com نیز هست.
http://en.wikipedia.org/wiki/Arsenal_F.C._records#Player_records

Lotfali khan zand در 24/8/1390 | 13:05 گفت:

منم دوس دارم این آمار واقعی باشه ولی منبع دقیق این اطلاعات کجاست؟ اینجوری که به برادران آذری زبان برمی خوره، چون اگه بفهمن میگن همه اینا مال تراختوره!!!!!!!!!!!!!!

سعید نوری در 24/8/1390 | 11:43 گفت:

آمار جالبی بود.......مرسی

ایمان بهادران در 24/8/1390 | 10:21 گفت:

bahal bod

arsenal در 24/8/1390 | 08:18 گفت:

سلام آقا حمید در پست قبلی هم نوشتم، چون ورزش و تمرینات ورزشی برای سلامتی است دوباره میگم: اولا در اسرع وقت توصیه می کنم به پزشک مراجعه کنید تا بعد از عکس و معاینات پزشکی ناراحتی شما تشخیص داده شود چون گردن و مهره های گردنی خیلی مهم و ظریف هستند.اگر ناراحتی شما مربوط به بافتهای سخت بدن مثل استخوانها، مهره ها و دیسک های بین مهرهای شما باشه در حیطه علم پزشکی ارتوپدی است و ، و اگر مربوط به بافت های نرم بدن مانند عضلات، رباط ها و تاندونها باشد در حیطه حرکات اصلاحی و ماست.

حسین عسگریان در 24/8/1390 | 03:22 گفت:

اقامحمددمت گرم به خدااشکمودراوردی خیلی حال کردم

محمد جواد در 24/8/1390 | 01:08 گفت:

اااااااااااااااااااااااااههههههههههههههههههههههههههههه!!!!!!

پیشکسوت تاحالا کجا بودی؟

محمدرضاجاشي در 24/8/1390 | 00:56 گفت:

چه جالب

hamidtopchi در 24/8/1390 | 00:49 گفت:

اه من که نمیدونستم!!!!اگه چیزای دیگه هم داری بگواااا خوشحال میشیم!!

sepehr paydarfar در 24/8/1390 | 00:08 گفت:

واقعا؟ بابا حسابی لذت بردم

sam baygan در 24/8/1390 | 00:01 گفت:

محمد لارسن؟!

sam baygan در 23/8/1390 | 23:21 گفت:

!wow!thank arsenal

arsenal در 23/8/1390 | 23:18 گفت:

arsenal: اسمم محمد فامیلیم هم در بین حروف arsenal هست. پس من در درون آرسنالم و آرسنال در درون من.

arsenal در 23/8/1390 | 23:14 گفت:

دروغم چیه داداش، اگه دوست داری برو بقیه رکوردها رو تو این سایت ببین:
http://en.wikipedia.org/wiki/Arsenal_F.C._records#Player_records

حمید فرازی در 23/8/1390 | 23:11 گفت:

مرسی از اطلاعاتت رفیق.راستی معلومه تازه عضو سایت شدی چون اولین بار هست که میبینم پست دادی.به هر حال یه کانون آرسنال خوش اومدی .لطفا خودتو هم معرفی کن(منظورم اسمت هست)

علیرضا در 23/8/1390 | 22:56 گفت:

جون من راست میگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
باز هم از این پست ها بذار.........خیلی حال کردم...........
تا حالا کجا بودی؟؟؟؟؟؟؟مرسی.....خیلی قشنگ بود...........