ون پرسی و رکورد آلن شیرر و تیری هانری

نویسنده: arsenal

وبلاگ من
نویسنده: arsenal
I am the Master of Science in Exercise Physiology.
کل بازدید: 12,114 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ون پرسی و رکورد آلن شیرر و تیری هانری

آیا ون پرسی می تواند رکورد آلن شیرر و تیری هانری را در یک سال تقویمی میلادی بشکند.


ون پرسی تاکنون 31 گل را در لیگ برتر در سال 2011 میلادی به ثمر رساند. نفر اول آلن شیرر است که در سال 1995 توانست 36 گل را به ثمر برساند. و در رتبه دوم تیری هانری است که توانست 34 گل را در سال 2004 در یک سال تقویمی به ثمر برساند.
حال جای سؤال است که آیا ون پرسی می تواند با فرصت 40 روزه ای که تا پایان 2011 مانده می تواند رتبه اول را به خود اختصاص بدهد؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamidtopchi در 29/8/1390 | 00:57 گفت:

با عنوان وبلاگت خیلی حال میکنم واقعا که درست نوشتی:رمز موفقیت!!

hamidtopchi در 29/8/1390 | 00:55 گفت:

حال میکنم حامد با ژورو نداره :))!!!
آره دوستان حتما رکوردشونو میزنه امسال نزد سال دیگه میزنه!!!ون پرسی همیشه تا قبل از اینکه مصدوم بشه آقای گل بوده درسته؟

ali در 28/8/1390 | 23:09 گفت:

فوق العاده است ، اگه ونپرسی بتونه رکورد شیرر رو بشکونه.
من عاشق آلن شیرر هستم.
انشالله که به کوری چشم اون بارسایی رکورد رو میشکونه تا چشاش درآد

hamed در 28/8/1390 | 22:41 گفت:

دیگه ای

hamed در 28/8/1390 | 22:41 گفت:

انشاالله میتونه هر چیز دیگهای هم بدست بیاره حقشه....

HAMED toopchi در 28/8/1390 | 22:14 گفت:

عق!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! زودباش عوض كن رفيق

محمد رستگار در 28/8/1390 | 22:13 گفت:

حامد چرا ناراحت می شی شوخی کردم.عوضش می کنم.

علیرضا در 28/8/1390 | 21:48 گفت:

انشاا... میتونه...........تو هر بازی 2 تا میزنه..........تو بازی با السیتی هم 3تا میزنه...........

sam baygan در 28/8/1390 | 21:26 گفت:

بازیامون با فولام،اورتون،ولوز،رنجرز تو خونه و ویگان و سیتی و ویلا تو زمین حریفه.فقط مصدومیت میتونه جلوشو نگیره.

HAMED toopchi در 28/8/1390 | 21:22 گفت:

من داره چندشم ميشه! به اين بگين عكس پروفايلش رو عوض كنه. سايتو تحريم ميكنم ها!!!

سید امین هاشمی در 28/8/1390 | 21:10 گفت:

تو کار نشد نداره! انشا الله میتونه

سید امین هاشمی در 28/8/1390 | 21:10 گفت:

تو کار نشد نداره! انشا الله میتونه

حسین عسگریان در 28/8/1390 | 20:59 گفت:

اقامحمد مرسی ازامارت ومطمعنا ون ون رکردشونو میزنه

علی ارشدی در 28/8/1390 | 20:37 گفت:

انشاالله میتونه

arsenal در 28/8/1390 | 19:55 گفت:

سلام، ورزش 3 اشتباهاً نوشته سیومین گل ون پرسی در حالی که ون پرسی 31 گل در 2011سال زده.
در ضمن تا 31 دسامبر آرسنال 7 تا بازی داره. به امید موفقیت آرسنال و ون پرسی.
ان شاء الله که 5 تا گل به من سیتی میزنه با رکورد آلن شیرر مساوی میشه و بقیه رو به تیم های دیگه میزنه.

محمد رستگار در 28/8/1390 | 19:48 گفت:

عکس آواتارم چطوره. حامد توپچی خوشش می آد

محمد اصغری در 28/8/1390 | 19:44 گفت:

انشاالله که این رکورد رو میزنه .
راستی تا اخر2011چندتا بازی دیگه مونده؟
راستی تیتر ورزش 3رو خوندید: نوريچ 1-2 آرسنال؛اين فن پرسي غيرقابل مهاراست
واقعا خاک برسر فیفا با اون لیست بهترین های جهانش.یعنی خاک عالم به سر فیفا.....

davood در 28/8/1390 | 19:41 گفت:

100%

محمد رستگار در 28/8/1390 | 19:39 گفت:

می تونه اگه مصدوم نشه