بازیکنای انگلیسی برای ما بهترند.

نویسنده: ستار وشنی

وبلاگ من
نویسنده: ستار وشنی
من24ساه دانشجوی عمران وعاشق آرسنال
کل بازدید: 6,991 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بازیکنای انگلیسی برای ما بهترند.

دیشب شاهد یک عملکرد فوق العاده از الکس چمبرلین در میانه زمین بودیم.تو بازی دیشب, آرسنال به دلیل مصدومای زیاد و البته برای جبران نتیجه بازی رفت مجبور به استفاده از مهاجمان زیادی در زمین شد,به طوری که از چمبرلین کم تجربه در میانه زمین استفاده کرد.اما این بازیکن عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داد و همه را به آینده امیدوارکرد.به نظر من اگر آرسنال به همین شکل روی بازیکنای انگلیسی سرمایه گذاری کنه خیلی بهتر نتیجه میگیره,چون وقتی اسکلت اصلی تیم از چند بازیکن  انگلیسی خوب و قدرتمند و با کیفیت تشکیل بشه تیم نتایج بهتری میگیره وتیم با ثبات تری خواهیم داشت.چون مسلما بازیکنای انگلیسی هم تنومندترند و هم با لیگ انگلیس بهتر کنارمیان و اینکه مسلما بازیکنای انگلیسی تعصب بیشتری به تیم خودشون که یک تیم انگلیسی هست,دارن.ومثل بعضی بازیکنای بی غیرت مثل نصری و فابرگاس تو موقع حساس تیم رو ترک نمیکنن. در کل فکر کنم اگر اسکلت اصلی تیم انگلیسی باشه , با اضافه کردن چند بازیکن خوب که ونگر پیدا میکنه تیم خیلی باثبات تری خواهیم داشت.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

احسان در 17/12/1390 | 15:00 گفت:

موافقم

hamed در 17/12/1390 | 13:54 گفت:

چمبرلین دیشب عالی بازی کرد ولی همون طور که پویان هم گفته ژسنى ، ورمالن ، كاسينلى ، سانيا ، سانگ ، روسيچكى و رابين
هم خو بازی میکنند و هم روی تیم تعصب دارند...

محمد حسینی در 17/12/1390 | 13:27 گفت:

Like pooyan

moeinem در 17/12/1390 | 13:21 گفت:

موافقم.ولی هر بازیکن انگلیسیی با تعصب نیس(مثلا یکی طرفدار چلسی هستش ولی آرسنال اونو میاره به تیم بزرگش میکنه به بازیکن سطح بالا میرسونه ولی تا میبینه از چلسی پیشنهاد داره سعی میکنه به اون تیم بره.مث اشلی کول احمق...).البته استثنا داریم مثلا ولکات طرفدار لیورپوله ولی خیلی به ارسنال تعصب داره.ولی از بین لینا بازیکنایه هلندی بهترن چون هم استعداد دارن و هم برایه تیمی که بازی میکنن با جون و دله.

پويان در 17/12/1390 | 13:21 گفت:

با احترام ولى فكر ميكنم ژسنى ورمالن كاسينلى سانيا سانگ روسيچكى و رابين خيلى خيلى رو تيم تعصب دارن ولى انگليسى نيستن.البته چون ارسنال انگليسيه يه انگليسى ميتونه تو جو اونجا بهتر كارايى داشته باشه.من عاشق چمبو شذم.چقد اين پسر جسور و باهوشه ماشالا.سبك بازيش و جسارتش مثل8 رونى هست.اون ميتونه با كسب تجربه از رونى هم بهتر باشه

شاهين در 17/12/1390 | 12:40 گفت:

درسته منم موافقم ولی انصافا ورمالن و کاشیلنی هم خیلی با تعصب بازی می کنند ، تعصب و عشق به آرسنال تو چهرشون موج می زنه ...

محتشم تمیزی در 17/12/1390 | 12:22 گفت:

100 % درسته ....... هر بازیکنی برای تیمی که از کشور خودش هست با تعصب تر بازی میکنه تا یه تیم دیگه

محسن شعبانی در 17/12/1390 | 11:58 گفت:

موافقم

مرتضی در 17/12/1390 | 11:49 گفت:

بازیکنای انگلیسی با تعصب ترن . دوما تماشاگرا دوست دارن بازیکنای مال کشور خودشون رو هم تو تیم ببینن

یونس در 17/12/1390 | 11:41 گفت:

من تو بی غیرتی فابرگاس شک دارم. حالا نصری رو بگی یه چیزی. فابرگاس با اینکه می دونست بارسا میخواد اونو برگردونه خونش ولی قرارداش رو تمدید کرده بود تا 2014 ولی نصری چنین کاری نکرد.

ali jamshidi در 17/12/1390 | 11:11 گفت:

بالاخره بازیکن های بومی خیلی رو تیم هاشون حساس ترن و از اهمیت خیلی از بازی ها و کری با خبرن. موافقم.

علی ارشدی در 17/12/1390 | 11:08 گفت:

بله دقت کردین همه ملی پوشای انگلیس تو پرمیر لیگ بازی میکنن؟

peyman در 17/12/1390 | 10:34 گفت:

موافقم خفن....

(Hooman sam (Dark metal در 17/12/1390 | 10:28 گفت:

دقیقا همینه...

مریم تجدد در 17/12/1390 | 10:07 گفت:

کاملا موافقم .مخصوصا تو تعصب .مثل استیون جرارد که تو لیورپول موند و بهش وفادار هم هست .ارسنال چنین بازیکنایی رو کم داره