پیشنهاد یوونتوس به فان پرسی و پاسخ قاطع ارسنال

نویسنده: مهدی بحری

وبلاگ من
نویسنده: مهدی بحری
من 22 سالمه و حدود 10سال هست که بازی های ارسنال رو دنبال میکنم
کل بازدید: 68,034 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

پیشنهاد یوونتوس به فان پرسی و پاسخ قاطع ارسنال

یشنهاد جالب توجه یوونتوس به فن پرسی؛ دستمزد سالانه 6 میلیون یورویی و پیراهن شماره 10
صبح امروز این خبر در خبرگذاری ها قرار گرفت که فان پرسی دیروز از استادیوم یوونتوس آره نا و مرکز تمرینی یوونتوس وینوو نیز بازدید کرده اما ساعاتی قبل سران آرسنال  اعلام کردند تصمیم به فروش او ندارند (حتی به رقم از دست دادن 20 میلیون پوند زیرا فصل بعد فان پرسی بازیکن آزاد خواهد شد) و این موضوع باعث نقش براب شدن نقشه های فان پرسی برای خروع از ارسنال شده این خبری خوب برای آرسنالی ها خبری بسیار بد برای فان پرسی هست
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهناز پرتوی در 7/3/1391 | 11:13 گفت:

مطمئنم میره هرکی 2 تا گل میزنه جو گیر میشه میزاره میره از ارسنال...بازم هانری که تو دورانی ارسنال ترک کرد که میدونست دیگه اون کارایی سابق نداره...حداقل نه مثل بقییه تو زمان اوجشون...

حمید فرازی در 6/3/1391 | 14:12 گفت:

فعلا شایعات زیاده و باید تا بعد از یورو صبر کرد.

سالار لاری در 6/3/1391 | 06:08 گفت:

البته این به اصطلاح سران درمورد نصری هم گفتند اگه آزاد هم بشه نمیفروشیمش که دیدن داره پوله می پره و بعد..........

محمد در 5/3/1391 | 22:10 گفت:

واقعا اوضاع پیچیده شده
امیدوارم فقط هر اتفاقی میفته به صلاح باشگاه باشه

(Hooman sam (Dark metal در 5/3/1391 | 22:08 گفت:

مشکل اینجاس من گل اینگلیسی رو اندازه تریبالم قبول ندارم...
---
ما که فعلا کاری نمیتونیم بکنیم جز انتظار کشیدن....
خدا کنه اگه میخواد بره تو یورو خوب بدرخشه تا یکم گرونتر بفروشیمش...
اما کاش می موند...یعنی امیدوارم...

like like

reza در 5/3/1391 | 21:53 گفت:

منم با ارمان موافقم
وگر نه نصری رو نمی فروختن

reza در 5/3/1391 | 21:53 گفت:

منم با ارمان موافقم
وگر نه نصری رو نمی فروختن

توپچی جنوب در 5/3/1391 | 21:45 گفت:

خبر درسته.....

با هومن موافقم
لایک هومن سام

milad foadiyan در 5/3/1391 | 21:34 گفت:

واقعا شما فکر کردید اگه فن پرسی نمیخواست بره ارسنال انقدر سفت و سخت دنبال بازیکن گرونی مثل جیرود می افتاد؟؟؟؟
هر چند که مطمئنم اگه قصد باشگاه جایگزین کردن جیرود به جای فن پرسی باشه قطعا جیرود از هیچ لحاظی نمیتونه در سطح رابین باشه.
باز اگه میدونستیم که با رفتن رابین یه بازیکن خوب جایگزینش میشه انقدر هممون استرس نداشتیم ولی با شناختی که هممون از ارسنال داریم میدونیم که با رفتن رابین قطعا یه بازیکن در حد اون نمیخریم و به امثال پارک و شاماخ رضایت میدیم که برای این قضیه از هیچ لفظی نمیشه استفاده کرد جز "یه فاجعه ی بزرگ"

masoud mahmudpur در 5/3/1391 | 21:18 گفت:

صلا هر جا میخواد بره بره.ما که خسته شدیم انقدر این ناز کرد

ناصر در 5/3/1391 | 21:18 گفت:

در مورد نصری رو هم همین رو گفتن
مطمئن باش اگه تمدید نکنه میفروشنش

مهران کاظمی در 5/3/1391 | 21:10 گفت:

به نظر من که خبر درستیه

فرهاد در 5/3/1391 | 20:42 گفت:

گل انگلیسی اینو زده هومن جان

مهدی افسرده در 5/3/1391 | 20:30 گفت:

بازیکنی که خودش می خواد بره دیگه به درد تیم نمی خوره چون دیگه اونجوری که باید بازی نمی کنه

(Hooman sam (Dark metal در 5/3/1391 | 20:21 گفت:

راستی آخه سایت گل هم شد منبع ؟؟؟
گل مثل ورزش3 میمونه !!

like like

(Hooman sam (Dark metal در 5/3/1391 | 20:20 گفت:

سیدسجاد ، همشهریه گلم من هیچ بازیکنی رو از تیم بزرگتر نمیدونم ولی یه نکته ای : تا رابین نرفته و ما از فکری که تو ذهنش میگذره خبر نداریم نمیتونیم ازش بد بگیم...
شاید با این کارش باعث شه رئیسا بازیکن بخرن و شاید هم.....!!!
پس تا مطمئن نشدی اینجوری حرف نزن...زشته ، عیبه ، گناهه !!!

like like

محمد على(اباى) در 5/3/1391 | 20:14 گفت:

بزارن بره همین قبل یورو،اگه بره بعد یورو مصدوم میشه رو دستمون باد میکنه هــــــــــــا

مهدی بحری در 5/3/1391 | 19:31 گفت:

جوکه!!! سایت گل انگلیسی نوشته عزیز

مهدی بحری در 5/3/1391 | 19:26 گفت:

جوکه!!! سایت انگلیسی گل انگلیسی نوشته عزیز

سید سجاد حسینی در 5/3/1391 | 19:26 گفت:

ون پرسی هم بره گم شه! الان سرو کله ی ون پرسی پرستا پیدا میشه

آرمان امیراحمدی در 5/3/1391 | 19:06 گفت:

جوکه ! ارسنال هرگز این حرف ها رو نزده !
و ممکن نیست 20 میلیون رو از دست بده !

رضاشاماخ چوک بندر در 5/3/1391 | 18:59 گفت:

آقاجان اگه دوست داره بره بزاربره .اگه به زوربمونه قطعابرامون بازی نمیکنه ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺧﺎﺭﺟﯽ

ehs در 5/3/1391 | 18:58 گفت:

الكسي خودش گفت هركسي بايد اين شانس رو بايد داشته باشه با پيراهن 10 يووه بازي كنه!!
يووه به كاواني هم پيشنهاده 30 ميليون يورويي و دستمزد 6 ميليون در سال رو داده!!
كلا رو حرفهاي مسئولين باشگاه خيلي نمي شه حساب كرد ولي قطعا يوونتوس ضرر نمي كنه!!