تحلیل بازیکنان آرسنال

نویسنده: مهدی بحری

وبلاگ من
نویسنده: مهدی بحری
من 22 سالمه و حدود 10سال هست که بازی های ارسنال رو دنبال میکنم
کل بازدید: 72,384 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تحلیل بازیکنان آرسنال

سلام به همه بچه من امروز بازی رو دیدم  بازی هر کدوم از بازی کن های آرسنال رو بررسی کردم


Wojciech Szczesny:متوسط به بالا بود البته ساندرلند موقیت های زیادی رو دروازه آرسنال نداشت
Carl Jenkinson:فوق العاده ضعیف تقریبا نفوذی نداشت
Per Mertesacker:متوسط 
Thomas Vermaelen:نسبت سال قبل بهتر شده متوسط رو به بالا
Kieran Gibbs:متوسط رو به بالا
Abou Diaby:بسیار عالی کار کرد جای خالی سانگ اصلا احساس نشد
Mikel Arteta:متوسط به بالا هماهنگیش با کازولا فوق العاده بود
Santiago Cazorla:به نظر من بهترین بازیکن آرسنال بود پاس ها توی عمق فوق العاده ای داشت حیف که تمام کننده خوبی نداشتیم 
Gervinho:متوسط به بالا بود اعتماد به نفس بالایی رو نسبت به سال قبل پیدا کرده
Theo Walcott:کاملا بی انگیزه بود در بعضی مواقع داد ونگر رو هم در اورد مخصوصا اوخر نیمه اول که توپ به اوت رفت در حالی که مدافعان ساندرلند سراسیمه داشتند برمی گشتند او اوت رو پرتاب نکرد تا جنکینسون از دفاع بیاد و توپ رو پرتاب کنه!! که تاموقعی که رسید سوت پایان نیمه اول رو زده شد این والکاتی که من دیدم قصد موندن در آرسنال رو نداره  بی انگیزه ای درش موج می زد
Lukas Podolski:متوسط بود کلا خیلی خاص بازی نکرد
Olivier Giroud:برخلاف والکات او بسیار پر انگیزه بود به نظر من مهاجم خوبیه فقط فرصت می خواد
Andrey Arshavin:در مدتی که اومد خوب بازی کرد به نظر من باید از ابتدا در ترکیب قرار می گرفت خیلی خوب بازی کرد
Aaron Ramsey:فوق العاده ضعیف شوت های ناامیده کننده پشت محوطه اش واقعا عصاب ادم رو خورد می کرد

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

فرهاد در 28/5/1391 | 23:13 گفت:

ولکات هر جهنمی دوست داره بره اصلا این بازیکن نیست بهمراه این رمزی اشغال

مصطفی کاظمی در 28/5/1391 | 23:07 گفت:

آرشاوین خوب بود!؟؟!؟

حامد مبينى در 28/5/1391 | 22:42 گفت:

مهدی جان فقط بگم
میدونی چرا؟؟؟ چون مثل بقیه نمیشینی ماتم بگیری و پست بیخود بذاری...خوشحالم رفتی سراغ بازیو اونی که مهمه یعنی اتحاد....

متاسفانه من امروز نتونستم بازی را ببینم ولی بعد دیدن های لایت ها حتما" میام و نظرما میگم بازم میگم

توپچی جنوب در 28/5/1391 | 22:30 گفت:

بازی زیاد خوبی نبود با اینکه توپ و میدان تو دست خودمون بود ولی خوب موقعیت خطرناک انگشت شمار بود که بچه ها خرابش کردن
ما باید امتیاز های خانگی رو کامل بگیریم اگه میخوایم قهرمان بشیم!!!!!!!!!!!!!!!!

حیف شد 2 امتیاز مفت دستمون پرید ولی خوب بازی اول طبیعی بود امیدوارم بازی بعد تو خه حریف جبرانش کنیم و لوکاس و ژیرود قدر توپ ها رو بدونن.

حمید pires در 28/5/1391 | 22:28 گفت:

ونگر تو کنفرانس دیروز گفته بود هنوز تیم از نظر بدنی رو فرم نیومده پس زیاد رو این بازی حساب نکنین

Arian در 28/5/1391 | 22:27 گفت:

http://www.wiziwig.tv/broadcast.php?matchid=165299&part=sports

سمک! در 28/5/1391 | 22:24 گفت:

:دی
خوش به حالتون.حداقل بازی ها رو نگاه می کنید.اگه کسی لطف کنه بگه چه کانالی بازی ها رو میذاره ممنون میشم،بلکه فرصت بشه چند تا بازی نگاه کنم

Arian در 28/5/1391 | 22:16 گفت:

بجز ارشاوین با بقیش موافقم. به نظر من ارشاوین نمیتونه کامل یه بازی از اول تو باشه, کم میاره.

soroosh در 28/5/1391 | 22:12 گفت:

بسیار نقد منصفانه ای بود
همین که بد و بیراه به ژیرو نگفتی نشون میده منصف هستی
کلا ژیرو خیلی با انگیزه بود ولی حیف توپ بدی رو خراب کرد