نظر سنجی شبکه سه

نویسنده: مهدی بحری

وبلاگ من
نویسنده: مهدی بحری
من 22 سالمه و حدود 10سال هست که بازی های ارسنال رو دنبال میکنم
کل بازدید: 68,036 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نظر سنجی شبکه سه

سلام بر همه دوستان آرسنالی .............................................................سلام بر همه دوستان آرسنالی همان طور که مستحضید شبکه سوم سیما چند وقتی است که نظرسنجی رو قرار داده :( مایلیدن بازی کدام تیم از شبکه های سیما پخش شود؟) بعد از گذشته یک هفته شاهد پخش زنده دو بازی آرسنال بوده ایم فکر کنم این رای داره ثاثیرش رو می زاره از دوستان می خوام بازم برند و رای بدند .اون هماهنگی که ما در سال قبل در سایت گل نشون دادیم قطعا باعث اول شدن آرسنال میشه

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehsan zoola در 30/1/1392 | 14:38 گفت:

.به نظر من همی این کارا زیر سر این ذکایی کجله...اینقدر ازش متنفرم
________________

لایک ... مردک مدیر برنامه ی گزارش ورزشی هست و بارسلونایی سرسخته !

سید حسین در 30/1/1392 | 00:49 گفت:

قابل توجه دوستان به خصوص نیمای عزیز .....من ی بار اینو گفتم بازم میگم بنده به شبکه ورزش زنگ زدم راجع پخش بازی آرسنال با اونا صحبت کردم کلی با هاشون بحث کردم ولی این بنده خدا گفت ما کارمون فقظ اظلاع رسانی همه کارها با شبکه سه هست یعنی اگه قرار باشه از شبکه ورزش فوتبالی پخش بشه شبکه سه این فوتبال بهش میده ......به نظر من همی این کارا زیر سر این ذکایی کجله...اینقدر ازش متنفرم

سید حسین در 30/1/1392 | 00:44 گفت:

حمید من دیروز 40 پنجاه تا اسمس دادم دو تیم مینوشتم مثل آرسنال با مالاگا یا لیورپول آاس رم اینتر درسته حق با آقا حمیده

ehsan zoola در 29/1/1392 | 22:41 گفت:

من اس ام اس دادم و امروزم بعد از اینکه پستمو گذاشتم شبکه ورزش گذاشتش تو برنامه هاش !

nima در 29/1/1392 | 22:29 گفت:

شبکه ورزش که اصلا ربطی به 3 نداره!؟!ولی ما همه سعیمون رو میکنی!!!

امیر صفای نیکو در 29/1/1392 | 22:16 گفت:

میثم محمودی:
واقعا عالی بود
-----------------------------------------------------------------------------
این که هیچی یکی از رفقام بارسایی بود با گوشی اقوام درجه 1و2ورفقاش اعم از فیسبوکی و تویتر و .....اس داد.

♥Arsenal♥ در 29/1/1392 | 22:01 گفت:

من که هنوز نفهمیدم اسم یه تیم رو باید بدم یا حتما حتما دو تا باید باشه؟
اگه حتما دو تا باشه یکیشو گالاتاسرای بزنید یا یه تیم انگلیسی که نمرش کمه مث لیورپول

masoud mahmudpur در 29/1/1392 | 21:47 گفت:

منم به داداشم که تبریزهsms دادم گفتم sms بده.ولی امکان نداره اول شیم.فقط 3.1 درصدیم

میثم محمودی در 29/1/1392 | 21:18 گفت:

من با گوشی پدر،مادر،داداش،و3تا رفیقم اس دادم
________________________

واقعا عالی بود

امیر صفای نیکو در 29/1/1392 | 20:55 گفت:

من با گوشی پدر،مادر،داداش،و3تا رفیقم اس دادم.از بقیه هم خواهش دارم اهمیت زیادی بدن...