آرسنال به یک jackنیاز دارد!!!!cescچرا تو چشم بود؟؟

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 436,083 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آرسنال به یک jackنیاز دارد!!!!cescچرا تو چشم بود؟؟

کافیست کلمه jack را در دیکشنری سرچ کنید چند معنی جلوی شما سبز میشه:

خرک!! یا همون جک که نقش بالا بردن چرخ ماشین را دارد!!
یا یک جا دیگه معنی کارگر رو داد!!
الان جایی قرار داریم که معنی کلمه و اسم jack wilshere(جک ویلشیر)
و کلمه و نام اصلی وی با نقش و سبک بازی اش هم خوانی بزرگی دارد!!

شاید خیلی از ما آرسنالی ها علت برد پارسال مقابل بارسا را مدیون آرشاوین یا ونپرسی باشیم!!
اما حقیتا جک ویلشیر ویلشیر تاثیر گذارترین مرد بود!! در واقع دلیلش تکل هایی که روی پای چابی میزد و دوندگی ایی که داشت سبب این کیفیت میشد!!

سبک بازی جک ویلشیر  یک سبک خاص رو ارائه میده!!
سبکی که تو فوتبال 60 سال پیش انگلیس وجود داشت و یک تیم 6 تا 7 jack!!
کارگر داشت!!

علت این که سسک بازی اش تو چشم بود حضور در کنار ویلشیر بود!!
حقیقتا هر تیم اگر 2 هافبک طراح داشته باشد اما یک هافبک دفاعی تمام عیار نداشته باشه که تکل بزنه و توپ گیری کنه!! تنه بزنه و توپ رو بگیره و بده دست طراح و اگر وجود نداشته باشه اون 2 هافبک طراح هیچ فایده ایی نداره!!
واقعا جک ولشیر نقش یک خرک را ایفا میکنه!!

علت تو چشم بودن فابرگاس در این 3 سال گذشته حضور جک ویلشیر بوده و بس!!
البته من منکر کیفیت فابرگاس نمیشم اما باور دارم که آرتتا هم اگر یک خط عقب تر ویلشیر آماده را داشت هم اکنون نقش اصلی اش که پاس دادند به مهاجمین است را به خوبی ایفا میکرد!!
در واقع پلی میکر اصلی آرسنال جک ویلشیر بود!!
واقعا ویلشیر یک بازیکنی است که 80 میلیون پاند ارزش دارد!!

شاید خیلی ها کامنت های خاصی قرار بدهند!!که فابرگاس..!

اما واقعا ویلشیر نقش یک جک رو ایفا میکنه و کمک والایی به بالا بردن یک تیم داره!!
با بازگشت جک ویلشیر روزهای خوبی در پیش است!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد جویبار در 7/12/1390 | 15:29 گفت:

اقا شروین شما چطور به خودت اجازه میدی هرچی دلت میخواد میگی.
من یک عمر طرفدار فابرگاس بودم و اونو سوای اینکه بازیکن خوبیه به عنوان یه انسان خوب قبول داشتم وشما زا راه میرسی و هرچی از دهنت در میاد میگی.

لطفا بعضی وقت ها به نظراتی که میدی فکر کن وشاید بهتر باشه اونا رو برای خودت نگه داری.

mostafa در 7/12/1390 | 15:21 گفت:

خطاب به شروین : خودت فهمیدی چی گفتی ؟ یعنی میخوای بگی ویلشر از فابرگاس بهتره؟ یعنی اگه فن پرسی از ارسنال بره اون موقع تو میای میگی که شاماخ بهتره ؟ یا ورمالن بره میای میگی جورو بهتره ؟ جورو هم بهترین بازیکن زمین شده تاحالا ولی دلیل نمیشه بازیکن خوبی باشه ویلشر بازیکن فوق العاده ایه ولی چون تو بازی مقابل بارسا خوب بازی کرد باز دلیل نمیشه از فابرگاس بهتر باشه

sina در 7/12/1390 | 14:07 گفت:

سلام
بازم که دارین به پرو پاچه هم میپرین !؟
عزیزان من ما همه دوستیم . همه طرفدار یه تیم هستیم !!!!!!
ای بابا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ali jamshidi در 7/12/1390 | 12:22 گفت:

واقعاً فوتبال و بازیکن و حتی عشق ارزش اینکه انسان بودن خودمون و یا کس دیگه رو زیر سوال ببریم نداره.
به قول آرمان ما اینجائیم برای نزدیکی بیشتر نه برای جنگ و دعوا.
آقا شروین تا جائی که یاد میاد ایران زندگی نمی کردی شما. ولی واقعاً با زندگی ایران ها گویا عجیب خو گرفتیا. بابا بنده خدا نظرش رو گفت. منم از فابرگاس متنفرم ولی دلیلی نداره اینجوری جوابشو داد که. علاقه اش رو گفته.
میدونم خدوت بهتر می دونی. معذرت

ali jamshidi در 7/12/1390 | 12:13 گفت:

با حمید موافقم. منم خواستم بگم. دیدم دیگه کسی سر نزد اینجا چیزی نگفتم.
ولی حمید واقعاً از شروین بعید اینجوری گفته باشه. واقعاً با شخصیت بود تو کامنت های قبل از این.

حمید فرازی در 7/12/1390 | 12:01 گفت:

شروین احترام خودتو نگهدار.نمیخواستم دیگه تو این بحثای بچه بازی شما که همیشه باید جو سایت رو به گند بکشید شرکت کنم ولی حرفای و توهیناتی میشه که نمیتونم ساکت باشم.رضا نظر خودشو گفت و گفت فابرگاشو دوست داره.حالا دقیقا مشکل ما اینه که نمیتونیم نظر بقیه رو بپذیریم و نمیدونم کجای دنیا گفتن با توهین کردن میشه نظر شخصی خودمون رو به بقیه تحمیل کنیم.
من به فابرگاس هیچ حسی نداشتم ولی الان اعلام میکنم بازیکن موردعلاقه منه.حالا کی حرفی داره؟

peyman در 7/12/1390 | 08:34 گفت:

واقعا منم موافق این statusam چون جک بهترینمونه این به همه ثابت شدش فصل پیش...
الانم که اینجای جدولیم فقط به خاطر نبودن jack wilshare فقط....

ali jamshidi در 7/12/1390 | 07:30 گفت:

فابرگاس؟ نمی شناسمش دیگه.
ولی رضا من جای تو بودم جمله رو تصحیح می کردم.
آقا فابرگاس بزرگترین بازیکن 8 سال اخیرمون بوده به غیر از هانری!!!
***************************************************
به نظر من فن پرسی خیلی بزرگتر از فابرگاسِ. فابرگاس کدوم فصل یه تنه تیم رو تو جدول نگه داشته؟؟ هر فصلی که بگی تعیین کننده بوده اندازه این فصل فن پرسی موثر نبوده. گل های این فصل فن پرسی رو خارج کن بعد ببین آرسنال کجای جدول میره. بعد سرحال ترین فصل فابرگاس رو انتخاب کن گل ها و پاس گل هاشو خارج کن ببین آرسنال کجای جدول میره. فابرگاس بازیکن خوبی بود و تعیین کننده نبود. بازیکنی تعیین کننده اس که بتونه نتیجه بازی عوض کنه یه تنه. یعنی یا دریبل زن باشه که نبود یا کاشته زن قهار باشه که نبود یا پاسور قهاری باشه که اینم نبود. تو سیستم آرسنال هر کسی جای سسک بازی کنه هیمن سبکی پاس میده. همین الان پاس های سانگ رو مقایسه کن با پاس های فابرگاس. نمی گم هم پستن نه. ولی تو آرسنال یکی همیشه هستش که از این پاسا بده. این به فلسفه بازی ربط داره.
در مورد جک هم باید بگم بیشتر باید منتظر برگشتش باشیم تا آمادگی مجددش رو ارزیابی کرد. در اینکه با غیرت بازی می کنه و متعصبه بر عکس خیلی از هافبک هامون شکی نیست. منکر ارزش های جک نمیشم. ولی کنار جک فابرگاس و نصری و ... اینا بازی می کردن و این یعنی از فشار روی این بازیکن کاسته میشد ولی الان اینجوری که داره پیش میره قطعاً باید هافبک مون یه تنه بگردونه

shervin در 7/12/1390 | 04:07 گفت:

کلا خوشم نمیاد ازت هم کامنت هات چرته هم پست هات و هم درباره خودت!
آدمی مثل تو که از فوتبال هیچی نمیدونی بهتره همون راه بی تعصبی رو پیش بگیری.
ببین کدوم تیم الان رو فرم تره برو طرفدارش شو.
احمق تو اصلا بازی ویلشرو برای آرسنال دیدی؟
اوسکل جان بشین اون بازی با اناریهارو تو لندن ببین بعد بیا حرف مفت بزن تو اون بازی ویلشر حداقل 3بار به ژاوی لایی انداخت.
تو بازی 93 درصد پاساش صحیح بود که 90 درصد پاساش تو یک سوم انارفروشا بود.
بعد توی الاغ میای یجوری میگی انگار آبو دیابی طرف.
تو هر موقع فهمیدی جک ویلشر یه هافبک طراح و خلاق و بازی سازه بعد بیا تف بده. خشن بودنشم به خاطر اینه که مثل اون سوسک خائن سوسول نیس.
فابرگاس سیب زمینی اگه غیرت داشت اینجوری نمیرفت. لیاقت لباس آرسنالو نداشت همون بهتر که رفت. بازی برگشت تو زمین اناریها تا وقتی که فابرگاس احمق اون پاس پشت پا رو به اینیستا نداده بود بازی صفر صفر بود خائن بد بخت برای دستمال کشی پاس گل داد.

mostafa در 7/12/1390 | 02:56 گفت:

در اینکه ویلشر بازیکن فوق العاده ایه شکی نیس ولی با کمال احترام بقیه حرفات در حد جکه . فابرگاس خائنم باشه از نظر من بهترین هافبک جهانه سسک بازیکنی بود که نتایجو یه تنه عوض میکرد الانم برای بارسا اینکارو انجام میده ویلشر مطمئنا یکی از بهترین هافبک های جهان میشه شک ندارم ولی خیلی مونده تا به سسک برسه . چقدر زود کاپیتانا از یاد میرن. خواهشا بار فنی فابرگاسو زیر سوال نبرید بی انصافیه

توپچی جنوب در 7/12/1390 | 01:28 گفت:

من که در مورد فابرگاس هیچ حرفی نمیزنم

اما جک واقعا میتونه یه ستون تمام عیار واسه ارسنال بشه فقط هرچه زودتر باید برگرده همین وگرنه در عین جون بودن خیلی پخته و تعصبی عمل میکنه...

حمید فرازی در 7/12/1390 | 00:37 گفت:

آقا من فقط یه چیزو عرض کنم.الان از نظر رضا سسک بازیکن بزرگی بوده و از نظر علی حائن.مطمئن باشید تا صبح هم بحث کنید به نتیجه ای نمیرسید چون این مساله زیاد فنی نیست و فقط نظر شخصیه.پس بهتره بحث فابرگاسو ادامه ندین.

علی ارشدی در 7/12/1390 | 00:29 گفت:

متاسفانه دلیلش این بوده که بقیه بازیکنامون خیلی بزرگ نبودن وگرنه سوسک در برابر بزرگان باشگاه واقعا سوسک هم نیست

شایان در 7/12/1390 | 00:28 گفت:

آقا فابرگاس بزرگترین بازیکن 8 سال اخیرمون بوده به غیر از هانری!!!

شایان در 7/12/1390 | 00:27 گفت:

آقا فابرگاس بزرگترین بازیکن 8 سال اخیرمون بوده به غیر از هانری!!!

شایان در 7/12/1390 | 00:26 گفت:

آقا فابرگاس بزرگترین بازیکن 8 سال اخیرمون بوده به غیر از هانری!!!

علی ارشدی در 7/12/1390 | 00:17 گفت:

آقا باز بحث اون سوسک کاتالانی رو راه نندازین لطفا

شایان در 7/12/1390 | 00:04 گفت:

خرک مخفف کلمه خر نیست!!
بین مکانیک ها یک استلاحه که خرک رو بنداز زیر ماشین و..!!

شایان در 7/12/1390 | 00:04 گفت:

خرک مخفف کلمه خر نیست!!
بین مکانیک ها یک استلاحه که خرک رو بنداز زیر ماشین و..!!

علی ارشدی در 6/12/1390 | 23:47 گفت:

کسی از ارور های اینترنت سر در میاره؟

ببخشید که بی ربطه

علی ارشدی در 6/12/1390 | 23:45 گفت:

دعا کنید بعد از این مصدومیت طولانی زود بیاد رو فرم وگرنه...

حمید فرازی در 6/12/1390 | 23:42 گفت:

البته قطعا باید یه بازیکن کنارش بازیکنای خلاق دیگه هم باشن و ویلشر این کارو بریا فابرگاس انجام میداد و سالای قبل هم در کنار فابرگاس بازیکنای بزرگی مثل روسیچکی و یا در کناره ها هلب بودن.با این وجود فابرگاس بازیکن بزرگی بود و نمیشه منکر توانایی هاش شد.به هرحال امیدوارم جکی بازگشت خوبی داشته باشه.
در مورد تلفظ اسمش هم دیگه اینو مطمئنم ویلشیر نیست که اینم تلفظ اسمش کم کم داره شبیه ژسنی میشه :)

mohammad ali در 6/12/1390 | 23:39 گفت:

جک هافبک مرکزیه.فابرگاس هم خیلی خوب بود.خیلی...
ولی جک یه چیز دیگست. شرط میبندم 3 سال دیگه میشه بهترین بازیکن جهان.
الآن هم تنها مشکلمون نداشن جکه.

hesam در 6/12/1390 | 23:24 گفت:

سسك فقط يه سال با جك بودااا!!انقدر احساسي و از رو غرض حرف نزنين.

دانیال در 6/12/1390 | 23:05 گفت:

کلا باهات موافقم.

فقط اون خرک رو حذف کنی یه کلمه مناسب مثل جنگنده ، در خدمت تیم رو بزاری فکر کنم یکمی بهتر شه

فقط خواستم کسی ناراحت نشه همین.