به درخواست شما بلاگ رو پاک کردم

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 404,995 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

به درخواست شما بلاگ رو پاک کردم

برای آروم کردن جو سایت من کوتاه اومدمرفتار آقا شروین درست نبود !! اما خب من کوتاه میام!!
در مقابل آرسنالی نبودنم کوتاه میام!!
بعد از هفت سال.......................

من کوتاه اومدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

به امید برد امروز
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ali jamshidi در 8/12/1390 | 08:14 گفت:

آقا دمت گرم.

Saeed Milani در 7/12/1390 | 17:01 گفت:

توهین ممنوع ، مثل اینکه بعضی ها نمی خوان متوجه این دو کلمه بشن!

تا مرد سخن نگفته باشد........................عیب و هنرش نهفته باشد

milad foadiyan در 7/12/1390 | 16:03 گفت:

محمد جان شما برو درستو بخون:-)

محمد حسینی در 7/12/1390 | 15:42 گفت:

میلاد تا دیروز می گفتی آقا حمید شد حمید جان
آفرین آقا رضا!
پستی که یکی از بچه ها در مورد فوتبال بازی کردن(ار خودت بگو خودت، یه چی تو این مایه ها) بچه ها گذاشته بود برو کامنتای رو بخون ببین این بابا کیه

حمید فرازی در 7/12/1390 | 15:16 گفت:

سینا جان شما لطف داری و قطعا اینجا همه به خاطر آرسنال میان و میرن نه شخص خاصی.منم نه استاد اخلاقم نه الگویی چیزی و خودمم هنوز دارم از دوستان خوبی که اینجا پیدا کردم یاد میگیرم و امیدوارم بالاخره سطح این سایت به حدی برسه که بتوینم برای نظرات همدیگه احترام قائل بشیم و قطعا باید تک تک ما کمک کنیم.

sina در 7/12/1390 | 15:07 گفت:

آقا حمید شما که استاد اخلاق ما هستی‌ داداش !
اگه حرفهای شما نبود که ما الان اینجا نبودیم !
به خاطره ۴ نفر مس تو و علی‌ ارشدی و آرمان که ما میایم و میریم !
:*

حمید فرازی در 7/12/1390 | 15:02 گفت:

نه میلاد جان.اینقدر از این چیزا دیدم که دارم به اینم مثل باخت تیم عادت میکنم.قبلا این مساله خیلی عصبیم میکرد ولی ظاهرا باید همیشه شاهدش باشیم که منم دیگه جرات نمیکنم چیزی هم بگم چون چندتا از دوستان به من لطف دارن و هزارتا تهمت تا به حال زدن که فقط به خاطر جو سایت سکوت کردم وگرنه خیلی حرفا واسه گفتن وجود داشت.
خواهشا زا این به بعدم هرکس دعوا داشت ایمیل همو بگیرید و دعواتون رو بیرون سایت ببرید

sina در 7/12/1390 | 14:55 گفت:

به جان خودم اگه زودتر تو بلاگ رضا (شایان) کامنت شروین و دیده بودم یه کاری دست خودم میدادم !
آقا جان، رضا (شایان) که چیزی نگفته بود ، تازه قصدش خوب گفتن از ویشیر از دیده خودش بود ... همین!
واقعا مرسی‌ که همینجا قضیه‌رو تموم کردی داداش !
:*

milad foadiyan در 7/12/1390 | 14:50 گفت:

افرین
با این حرکتشخصیتتو نشون میدی چون اگه من بودم انقد با گذشت نمی بودم.
راسی حمید جان شما هم انقدر عصبانی نشو کامنتتو دیدم نگرانت شدم گفتم خدایی نکرده سکته میکنی.

حمید فرازی در 7/12/1390 | 14:47 گفت:

افرین رضا کار خوبی کردی و بهتر بود این حرف رو دیوار بنویسی.چون آرمان خودش یه سری قوانین رو در بلاگش نوشته بود که پستای با کارکتر کم رو دیوار بنویسیم