توصیه من به آرسنالی ها: فیفا استریت4!!

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 435,135 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

توصیه من به آرسنالی ها: فیفا استریت4!!

به تازگی نسخه جدیدی از این بازی روانه بازار شده است که هم اکنون نسخه ایکس باکس آن موجود است و بزودی هم نسخه پلی استیشت آن! اما برای کامپیتور نخواهد آمد!
بله فیفا استریت fifa street که چهارمین نسخه آن منتشر شده است از سوی کمپانی E.A SPORTS !!
این بازی با همان موتور گرافیکی فیفا12 تهیه شده است و گیم پلی و گرافیک بسیار خوبی دارد!

اگر مایل باشید که با نسخه پلی استیشن آن به صورت LIVE بازی کنید این امکان را دارید که با دوستانتان یک تیم 3تا 5 نفره را تشکیل دهید و از طریق اینترنت به مسابقات محله ای بروید!!

تمام این حالت ها به یک طرف و این حالت هم به یک طرف:

در آن تمام و درواقع مهم ترین تیم های اروپا حضور دارند!

تیم آرسنال در آن 11 بازیکن وجود دارد که از این 11 بازیکن میتوان 5 نفر را انتخاب کرد که الان حضور ذهن ندارو اما در این تیم 11 نفره: چزنی+سانیا+ورمائلن+سانگ+آرتتا+ویلشیر+والکات+جروینیو چاماخ+ونپرسی+ و یک نفر دیگه حضور دارد که الان دقیق یادم نیست

اما واقعا طراحی های زیبایی دارد!!

هنگامی که با آرسنال بازی میکنید دائما صدای بازیکنان آرسنال را میشنوید که همدیگر را صدا میزنند!!

در کل این بازی جذاب اکنون نسخه ایکس باکس آن در تهران پشت شهرداری(توپخونه) موجود است اگر کپی باز هستید فقط 3 هزار تومان باید هزینه کنید!!
ظهر امروز یک نسخه از آن را خریداری کردم!!

امیدوارم شما هم تجربه اش کنید!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 23/12/1390 | 00:24 گفت:

من pes‏ ترجیح میدم.مرسی رضا جان

M o o r I در 22/12/1390 | 23:33 گفت:

من که کلا fifa رو خیلی وقته بوسیدم گذاشتم کنارو فقط pes بازی میکنم .حریف نبود ؟؟؟؟؟ (نبابا شوخی کردم p: )

شایان در 22/12/1390 | 22:37 گفت:

رامین واقعا نمیدونم با چه منبعی انقدر رو حرفت هستی!! پاشو برو توپخونه بازی رو بخر!!

در ضمن فیفا10 فیفا11 فیفا12 و کال آف دیوتی بلک آپس و مودر وارفر3 و هزاران بازی دیگه تو ایران زودتر فروشش آغاز میشه!!

حالا شما سر حرفت بمون ایرادی نداره ولی اطلاعات کسب کن بعد دم از .....*******منم توی این کشور زندگی میکنم با بازارش اشنام!از ما گفتن!

بزن

شایان در 22/12/1390 | 22:32 گفت:

رامین واقعا نمیدونم با چه منبعی انقدر رو حرفت هستی!! پاشو برو توپخونه بازی رو بخر!!

در ضمن فیفا10 فیفا11 فیفا12 و کال آف دیوتی بلک آپس و مودر وارفر3 و هزاران بازی دیگه تو ایران زودتر فروشش آغاز میشه!!

حالا شما سر حرفت بمون ایرادی نداره ولی اطلاعات کسب کن بعد دم از .....*******منم توی این کشور زندگی میکنم با بازارش اشنام!از ما گفتن!

بزن

Hossein Y در 22/12/1390 | 22:09 گفت:

ایول خبر خوبی بود منتظرش بودم!!!

(Hooman sam (Dark metal در 22/12/1390 | 18:40 گفت:

جالبه واقعا...
مرسی رفیق...

ramin kazemi در 22/12/1390 | 18:06 گفت:

پخش بازی از فردا شروع میشه بعد سه روز قبل گذاشتنش برای دانلود!!!منم توی این کشور زندگی میکنم با بازارش اشنام!از ما گفتن!

شایان در 22/12/1390 | 18:05 گفت:

آقا رامین دوستان بازهم میان میگن که سیستم کپی چه طوریه!! و دانلود ها

شایان در 22/12/1390 | 18:03 گفت:

نه آقا رامین درست میفرماید قراره تازه فردا یا پس فردا تو اروپا بیاد!!! اما حقیقتا بازی ها دانلود میشه تو ایران!! و زودتر میاد!! البته این سیستم تو جاهای دیگه هم هست!! نسخه اورجینالش که 60 تا100 هزار تومن پولشه پس فردا میاد

شایان در 22/12/1390 | 17:59 گفت:

نه آقا رامین نسخه کامله!! کلا بازار بازی تو ایران اینطوریه!! 3 روز زودتر میاد چون دانلودیه!!

من گرفتم کامله میتونی تو هم امتحان کنی!!! دمو ای هم نیست!! خیالت راحت

ramin kazemi در 22/12/1390 | 17:58 گفت:

منبع xbox.com

ramin kazemi در 22/12/1390 | 17:57 گفت:

این فیفا استریت که الان توی بازار هست کامل نیست دمو بازیه!!!نسخه اصل 2012-03-13 وارد بازار اروپا میشه!! یعنی از فردا!!

شایان در 22/12/1390 | 17:56 گفت:

حالا ما یه چیز گفتیم شووما جددی نگیر!!!

شایان در 22/12/1390 | 17:55 گفت:

حالا ما یه چیز گفتیم شووما جددی نگیر!!!

ramin kazemi در 22/12/1390 | 17:54 گفت:

جریان این "بله" گفتن توی پست ها چیه؟؟؟؟ (بله فیفا استریت fifa street که چهارمین نسخه آن منتشر شده است). مد شده؟؟ اگه مدشده بگین ؟؟

شایان در 22/12/1390 | 17:50 گفت:

بعد اش میرم اما اگر سوالی در این باره بود بذارید تا ظرف 6 ساعت آینده به آن پاسخ بدم

شایان در 22/12/1390 | 17:49 گفت:

اگه سوالی هست بپرسید تا ساعت 6 هستم

شایان در 22/12/1390 | 17:47 گفت:

فعلا هیچ واکنش ای نبوده از سوی مسئوالا E.A و تصمیمی گرفته نشده که برای کامپیوتر بیاد!

یک مقدار دور از ذهنه که این بازی برای کامپیوتر بیاد!

مهدی افسرده در 22/12/1390 | 17:44 گفت:

هیچ وقت برای کامپیوتر نمیاد؟؟؟