آخرین نفس گرگ ها در مولینکس!!ولورهمتون-آرسنال..

نویسنده: شایان

وبلاگ من
نویسنده: شایان
کل بازدید: 435,869 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آخرین نفس گرگ ها در مولینکس!!ولورهمتون-آرسنال..

ولورهمتون واندررز                  VS                       آرسنال


ورزشگاه:مولینکس


داور:نیل اسواربریک
آخرین ضربان نفس های گرگ های نارنجی شنیده میشود!


آخرین فرصت برای شاگردان تری کانر برای ماندن در لیگ برتر انگلیس برای فصل آینده!! آنها هم اکنون 6 امتیاز کمتر از تیم هفدهم جدول دارند! و تنها 5 بازی باقی مانده و در واقع 15 امتیاز که 3 امتیاز بازی با آرسنال هم جزو این 15 امتیاز میباشد!! شاگردان تری کانر میدانند شکست در این بازی  سرنوشت آنها را یکسره خواهد کرد!! بنابر این تا آخرین نفس خواهند جنگید!


اما در مقابل فرصت بزرگ برای شاگردان آرسن ونگر کبیر! آرسنال با پیروزی در این بازی اختلاف خودش را با تاتنهام به عدد 5 میرساند و این بدان معناست که تقریبا با پیروزی در این بازی میتواند سهمیه اروپایی خود در این فصل را قطعی کند! زیرا اختلاف امتیازی با نیوکاسل به عدد 5 مثل تاتنهام و با چلسی به عدد7 میرسد! آرسنال در صورت بازی خوب اگر با گل های زیاد بتواند ولوز را ببرد تفاضل اش هم نسبت به تاتنهام پیشی بگیرد بسیار خوب است زرا ما یک بازی سخت با چلسی و یک بازی سخت تر در هفته آخر با وستبروم داریم!


اما نگاهی میکنیم به ترکیب احتمالی دو تیم:


ولورهمتون:


دروازه بان:                         هنهسسی


مدافعان:             زوبار+استرمن+باسونگ+وارد


هافبک ها:                         هنری+ادواردز


بال های تهاجمی : جارویس       +            کایقتلی


مهاجمان:                            دویول+فلچر


 


آرسنال:


دروازه بان:                         وویچک چزنی


مدافعان:              سانیا+جورو+ورمائلن+سانتوس


هافبک ها:                  سانگ+آرتتا+روسیچکی


بال های تهاجمی:  والکات+الکساندرآکسلید چمبرلین


  مهاجم:                                 رابین ونپرسی


بازی خواهند کرد! همچنین غائبین ولوز میشود به کرادک+هانت+اوهارا اشاره کرد و به آرسنال مرتساکر و ویلشیر اشاره کرد!


اسم هانت اومد یا نتیجه دور رفت افتادم و بازی خوب او!! ما باید از نتیجه دور رفت درس بگیریم و به راحتی کوتاه نیاییم!

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehs در 24/1/1391 | 01:05 گفت:

2_0 با گل چمبو و رابين بازي رو ميبريم!
اقا عجب داستاني دارن اين كاربرا!!
منچستر هم باخت!ليگ هنوز جذابيت داره!

hamed در 24/1/1391 | 00:07 گفت:

منظورم سنگ تموم بود...

hamed در 24/1/1391 | 00:06 گفت:

آرسنال ظاهرا قصد داره امسال برای بازی های آخر فصلش سنگ توم بذاره...

توپچی جنوب در 23/1/1391 | 23:33 گفت:

مرسی رضا جان ولی مطمئنا ما به برد در این بازی با تفاضل گل بالا نیاز داریم........

سید امین هاشمی در 23/1/1391 | 23:05 گفت:

به امید پیروزی

شایان در 23/1/1391 | 22:58 گفت:

دوستان کامنت های اون آقا با نام chirisپاک شد!! من یک فکر هایی میکنم!! که ایشون کی باشن و فقط به دنبال به هم زدن جو این کانون هستند!! مخصوصا بلاگ های من!! بنابر این اگر حرفی زده با کمال آرامش سکوت کنید تا من کامنت هاشو پاک کنم!! من اهل پاک کردن کامنت نیستم... خدا شاهده اما.. من ایشونو میشناسم ... مرسی

محسن آزاده در 23/1/1391 | 22:40 گفت:

فرهاد ، این ترکیبو چه منبعی اعلام کرده؟

فرهاد در 23/1/1391 | 22:37 گفت:

بدبخت شدیم. رمزی فیکسه......szczesny.djourou.vermaelen.santos.sagna.arteta.song.ramsey.benayoun.walcott.vanpersie

محسن آزاده در 23/1/1391 | 22:01 گفت:

دستت درد نکنه . . . زحمت کشیدی ، ایشالا که با اختلاف ببریم

MohamadAmin در 23/1/1391 | 21:16 گفت:

تفاضل گل آرسنال همین الانشم از تاتنهام بیشتر
به امید موفقیت در بازی امشب

آرمان الهیاری در 23/1/1391 | 20:46 گفت:

وا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ی ژورو هم هست
فاتحه رو بخونید

آرمان الهیاری در 23/1/1391 | 20:45 گفت:

حس بدی نسبت به این بازی دارم
میترسم بازیکنا مغرور شده باشن

iman sanaei در 23/1/1391 | 20:30 گفت:

تو این سایت لینک بازی هست http://www.hahasport.com/c-1.html

soroosh در 23/1/1391 | 19:50 گفت:

لینک بازی رو بدید