جمعه قرعه‌كشي مرحله حذفي ليگ قهرمانان اروپا

نویسنده: رضا

وبلاگ من
نویسنده: رضا
من عاشق آرسنال هستم
کل بازدید: 5,295 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

جمعه قرعه‌كشي مرحله حذفي ليگ قهرمانان اروپا

16تيم حاضر در مرحله حذفي ليگ قهرمانان اروپا روز جمعه حريفان خود را خواهند شناخت.


آيين قرعه‌کشي مرحله حذفي ليگ قهرمانان اروپا بين 16 تيم راه يافته از مرحله گروهي روز جمعه از ساعت 14:30 به وقت ايران در نيون سوئيس برگزار خواهد شد.
تيم‌هاي بايرن مونيخ، اينتر، بنفيکا، رئال مادريد، چلسي، آرسنال، زنيت و بارسلونا به عنوان تيم‌هاي نخست و ناپولي، زسکامسکو، بازل، ليون، بايرلورکوزن، مارسي، آپوئل نيکوزيا و ميلان به عنوان تيم‌هاي دوم گروه‌هاي A تا H به مرحله حذفي راه يافته‌اند.
نحوه قرعه‌کشي به اين شکل است که تيم‌هاي اول گروه‌ها با تيم‌هاي دوم مسابقه خواهند داد. همچنين تيم‌هايي که در مرحله قبل در يک گروه قرار داشتند و تيم‌هاي هم‌وطن با يکديگر مواجه نخواهند شد. تيم‌هاي دوم گروه‌ها، ميزبان ديدار رفت خواهند بود و ديدار برگشت به ميزبان تيم‌هاي اول برگزار مي‌شود.
رئال مادريد با 9 قهرماني و 3 نايب قهرماني پرافتخارترين تيم ليگ قهرمانان است. پس از اين تيم، ميلان با 7 قهرماني و 4 نايب قهرماني قرار گرفته است. همچنين تيم‌هاي بايرن مونيخ با 4 قهرماني و 4 نايب قهرماني، بارسلونا با 4 قهرماني و 3 نايب قهرماني، اينتر با 3 قهرماني و 2 نايب قهرماني، بنفيکا با 2 قهرماني و 5 نايب قهرماني و مارسي با يک قهرماني و يک نايب قهرماني از جمله تيم‌هاي پرافتخاري هستند که در بين 16 تيم مرحله حذفي ليگ قهرمانان سال جاري قرار گرفته‌اند.
علاوه بر اين، تيم‌هاي بايرلورکوزن، آرسنال و چلسي هر يک به يک نايب قهرماني دست يافته‌اند.
منچستريونايتد که 3 بار در اين رقابت‌ها به قهرماني دست يافته و 2 بار نيز نايب قهرمان شده از جمله غايبان بزرگ مرحله حذفي است. اين تيم در مرحله گروهي با کسب نتايج ضعيف در رده سوم قرار گرفت و تنها موفق شد به ليگ اروپا راه پيدا کند.
منچستريونايتد در حالي موفق به راه‌يابي به مرحله يک هشتم نهايي نشد که در چهار سال اخير 3 بار به فينال رسيده بود.
ديدار پاياني ليگ قهرمانان سال قبل بين بارسلونا و منچستريونايتد برگزار شد که شاگردان گوارديولا در آن ديدار منچستري‌ها را با نتيجه 3 بر يک از پيش رو برداشتند و به عنوان قهرماني دست يافتند.
از بين 16 تيم حاضر در مرحله حذفي ليگ قهرمانان، تيم‌هاي ليون، رئال مادريد، ميلان، آرسنال، اينتر، بايرن مونيخ، چلسي و مارسي در مرحله حذفي رقابت‌هاي سال پيش حضور داشتند.
تيم‌هاي آرسنال و رئال مادريد به ترتيب در مراحل يک هشتم نهايي و نيمه نهايي با شکست مقابل بارسلونا از گردونه رقابت‌ها حذف شده بودند.
ميلان نيز در يک هشتم نهايي مقابل تاتنهام شکست خورده بود. اينتر در يک هشتم نهايي بايرن مونيخ را حذف کرد ولي خود در مرحله بعد با پذيرش شکست مقابل شالکه ديگر تيم آلماني از رقابت‌ها خارج شد.
مارسي و چلسي نيز به ترتيب در مراحل يک هشتم و يک چهارم نهايي با شکست از منچستريونايتد از ليگ قهرمانان حذف شده بودند.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

فرزین سلامي در 24/9/1390 | 12:58 گفت:

به دلم افتاده یا میخوریم به زسکا مسکو یا بازل

رضا در 24/9/1390 | 12:46 گفت:

تولد تو هم مبارک حمید رضا

حمیدرضا در 23/9/1390 | 21:26 گفت:

تولد همه ی آرسنالی ها مبارک. ایکاش به بارسلونا بخوریم. تا بهش بگیم که دیگه دورانت به سر اومده. تولد منم 23 دی ماهه.18 ساله میشم تولدم مبارک این دیگه خیلی پیشاپیشه. :d

حمید فرازی در 23/9/1390 | 21:10 گفت:

مرسی رضا جان.در ضمن جزیره اسپورت مراسم قرعه کشیو زنده پخش میکنه.داداش امین تولدت پیشاپیش مبارک

davood در 23/9/1390 | 20:30 گفت:

اگه به میلان بخوریم چنتا خوبی داره
بازی از شبکه 3 پخش میشه
با یه تیم بزرگ بازی میکنیم و ما هم جدا از نتیجه از دیدن بازی لذت میبریم
اگه صعود کنیم تیمهای دیگه بیش از پیش از ما حساب میبرن
اما من امیدوارم به ناپولی و میلان نخوریم

حسین عسگریان در 23/9/1390 | 19:58 گفت:

اقا فرهاد سید ۲۴ساله میشه به افتخارش بزن کف قشنگه رو

فرهاد در 23/9/1390 | 19:53 گفت:

تولدت مبارک سید راستی چند سالت میشه؟

رضاشاماخ چوک بندر در 23/9/1390 | 19:40 گفت:

به به آقاسیدمبارک باشه هم این هم اون

علی ارشدی در 23/9/1390 | 19:37 گفت:

سید جون تولدت مبارک انشالله آرسنال به میلان بخوره

رضاشاماخ چوک بندر در 23/9/1390 | 18:55 گفت:

آرسنال.بازل

رضا در 23/9/1390 | 18:40 گفت:

تولدت مبارک

سید امین هاشمی در 23/9/1390 | 18:35 گفت:

ممنون رضا جان.راستی همون روز تولدمه

(Hooman sam (Dark metal در 23/9/1390 | 18:30 گفت:

امیدوارم بین تیم های قوی و قوی تر ما به اون قوییه بخوریم!!!!