جمعه قرعه‌كشي مرحله حذفي ليگ قهرمانان اروپا

نویسنده: رضا

وبلاگ من
نویسنده: رضا
من عاشق آرسنال هستم
کل بازدید: 5,963 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

جمعه قرعه‌كشي مرحله حذفي ليگ قهرمانان اروپا

16تيم حاضر در مرحله حذفي ليگ قهرمانان اروپا روز جمعه حريفان خود را خواهند شناخت.


آيين قرعه‌کشي مرحله حذفي ليگ قهرمانان اروپا بين 16 تيم راه يافته از مرحله گروهي روز جمعه از ساعت 14:30 به وقت ايران در نيون سوئيس برگزار خواهد شد.
تيم‌هاي بايرن مونيخ، اينتر، بنفيکا، رئال مادريد، چلسي، آرسنال، زنيت و بارسلونا به عنوان تيم‌هاي نخست و ناپولي، زسکامسکو، بازل، ليون، بايرلورکوزن، مارسي، آپوئل نيکوزيا و ميلان به عنوان تيم‌هاي دوم گروه‌هاي A تا H به مرحله حذفي راه يافته‌اند.
نحوه قرعه‌کشي به اين شکل است که تيم‌هاي اول گروه‌ها با تيم‌هاي دوم مسابقه خواهند داد. همچنين تيم‌هايي که در مرحله قبل در يک گروه قرار داشتند و تيم‌هاي هم‌وطن با يکديگر مواجه نخواهند شد. تيم‌هاي دوم گروه‌ها، ميزبان ديدار رفت خواهند بود و ديدار برگشت به ميزبان تيم‌هاي اول برگزار مي‌شود.
رئال مادريد با 9 قهرماني و 3 نايب قهرماني پرافتخارترين تيم ليگ قهرمانان است. پس از اين تيم، ميلان با 7 قهرماني و 4 نايب قهرماني قرار گرفته است. همچنين تيم‌هاي بايرن مونيخ با 4 قهرماني و 4 نايب قهرماني، بارسلونا با 4 قهرماني و 3 نايب قهرماني، اينتر با 3 قهرماني و 2 نايب قهرماني، بنفيکا با 2 قهرماني و 5 نايب قهرماني و مارسي با يک قهرماني و يک نايب قهرماني از جمله تيم‌هاي پرافتخاري هستند که در بين 16 تيم مرحله حذفي ليگ قهرمانان سال جاري قرار گرفته‌اند.
علاوه بر اين، تيم‌هاي بايرلورکوزن، آرسنال و چلسي هر يک به يک نايب قهرماني دست يافته‌اند.
منچستريونايتد که 3 بار در اين رقابت‌ها به قهرماني دست يافته و 2 بار نيز نايب قهرمان شده از جمله غايبان بزرگ مرحله حذفي است. اين تيم در مرحله گروهي با کسب نتايج ضعيف در رده سوم قرار گرفت و تنها موفق شد به ليگ اروپا راه پيدا کند.
منچستريونايتد در حالي موفق به راه‌يابي به مرحله يک هشتم نهايي نشد که در چهار سال اخير 3 بار به فينال رسيده بود.
ديدار پاياني ليگ قهرمانان سال قبل بين بارسلونا و منچستريونايتد برگزار شد که شاگردان گوارديولا در آن ديدار منچستري‌ها را با نتيجه 3 بر يک از پيش رو برداشتند و به عنوان قهرماني دست يافتند.
از بين 16 تيم حاضر در مرحله حذفي ليگ قهرمانان، تيم‌هاي ليون، رئال مادريد، ميلان، آرسنال، اينتر، بايرن مونيخ، چلسي و مارسي در مرحله حذفي رقابت‌هاي سال پيش حضور داشتند.
تيم‌هاي آرسنال و رئال مادريد به ترتيب در مراحل يک هشتم نهايي و نيمه نهايي با شکست مقابل بارسلونا از گردونه رقابت‌ها حذف شده بودند.
ميلان نيز در يک هشتم نهايي مقابل تاتنهام شکست خورده بود. اينتر در يک هشتم نهايي بايرن مونيخ را حذف کرد ولي خود در مرحله بعد با پذيرش شکست مقابل شالکه ديگر تيم آلماني از رقابت‌ها خارج شد.
مارسي و چلسي نيز به ترتيب در مراحل يک هشتم و يک چهارم نهايي با شکست از منچستريونايتد از ليگ قهرمانان حذف شده بودند.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

فرزین سلامي در 24/9/1390 | 12:58 گفت:

به دلم افتاده یا میخوریم به زسکا مسکو یا بازل

رضا در 24/9/1390 | 12:46 گفت:

تولد تو هم مبارک حمید رضا

حمیدرضا در 23/9/1390 | 21:26 گفت:

تولد همه ی آرسنالی ها مبارک. ایکاش به بارسلونا بخوریم. تا بهش بگیم که دیگه دورانت به سر اومده. تولد منم 23 دی ماهه.18 ساله میشم تولدم مبارک این دیگه خیلی پیشاپیشه. :d

حمید فرازی در 23/9/1390 | 21:10 گفت:

مرسی رضا جان.در ضمن جزیره اسپورت مراسم قرعه کشیو زنده پخش میکنه.داداش امین تولدت پیشاپیش مبارک

davood در 23/9/1390 | 20:30 گفت:

اگه به میلان بخوریم چنتا خوبی داره
بازی از شبکه 3 پخش میشه
با یه تیم بزرگ بازی میکنیم و ما هم جدا از نتیجه از دیدن بازی لذت میبریم
اگه صعود کنیم تیمهای دیگه بیش از پیش از ما حساب میبرن
اما من امیدوارم به ناپولی و میلان نخوریم

حسین عسگریان در 23/9/1390 | 19:58 گفت:

اقا فرهاد سید ۲۴ساله میشه به افتخارش بزن کف قشنگه رو

فرهاد در 23/9/1390 | 19:53 گفت:

تولدت مبارک سید راستی چند سالت میشه؟

رضاشاماخ چوک بندر در 23/9/1390 | 19:40 گفت:

به به آقاسیدمبارک باشه هم این هم اون

علی ارشدی در 23/9/1390 | 19:37 گفت:

سید جون تولدت مبارک انشالله آرسنال به میلان بخوره

رضاشاماخ چوک بندر در 23/9/1390 | 18:55 گفت:

آرسنال.بازل

رضا در 23/9/1390 | 18:40 گفت:

تولدت مبارک

سید امین هاشمی در 23/9/1390 | 18:35 گفت:

ممنون رضا جان.راستی همون روز تولدمه

(Hooman sam (Dark metal در 23/9/1390 | 18:30 گفت:

امیدوارم بین تیم های قوی و قوی تر ما به اون قوییه بخوریم!!!!