خرید هافبک و مدافع

نویسنده: عادل قهرمانی

وبلاگ من
نویسنده: عادل قهرمانی
بهتر از این نمیشه
کل بازدید: 2,314 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خرید هافبک و مدافع

هافبک هجومی


بنظر من مهاجم زیاد داریم ...
یه هافبک هجومی خوب می خوایم که بتونه مهاجم رو خوب تغذیه کنه و خوب هم گل بزنه ...
مدافعان تیمهای حریف بیشتر حواسشون به مهاجمان ارسنال معطوف میشه اگه هافبک تیزهوشی بتونیم بخریم براحتی میتونه گل بزنه
دو مدافع قوی هیکل دیگه هم میخوایم چون درگیریهای فیزیکی خیلی زیاده احتمال مصدومیت همچنان بالاست ...
مدافعان ارسنال هم احساس میکنم خیلی زود مصدوم میشن ...
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Masoud در 9/10/1390 | 01:41 گفت:

يه هافبكه عالي در حدده آرسنال و يه مهاجم كه بتونه جاي شاماخ و ‍ژرونيو و آرشاوين رو پر كنه . نه اگه دوتا مهاجم بخريم خوبه!

reza در 8/10/1390 | 22:47 گفت:

افرین حق با توست

شاهين در 8/10/1390 | 19:07 گفت:

یه مهاجم ، یه بازی ساز ، یه هافبک تهاجمی

Hossein Y در 8/10/1390 | 18:54 گفت:

يه مهاجم نوك مطمئن كه رابين انقدر بازي نكنه مصدوم ميشه

kasra در 8/10/1390 | 17:55 گفت:

یکی مثل کمپل احتیاجه

رضا در 8/10/1390 | 17:38 گفت:

مگه ارسنال پرورشگاه است که بخاطر اینکه یکی پیشرفت کنه خودش را تقویت نکنه !!!!!

سيد مهدي ابطحي در 8/10/1390 | 16:38 گفت:

خريد يه هافبك واسه تيم خيلي خوبه اما يادمون نره كه ما بازيكناي خوبي در باشگاه مثل هنري لانزبوري(جك ويلشر دوم) داريم كه با خريد بازيكن شايد سال ديگه بهشون كمتر بازي برسه و شاهد پيشرفت كندشون باشيم

ایمان بهادران در 8/10/1390 | 15:40 گفت:

hich kaso nemikhare hala bebinin

رضا در 8/10/1390 | 15:23 گفت:

ونگر گفته وسط زمین شلوغه !!! خوب این یعنی چی ؟!!!! یعنی اینکه هافبک نمیخرم!!!!!

El Pistolero در 8/10/1390 | 15:05 گفت:

درسته مهاجمین زیادی داریم ولی به جز فنپرسی اونا کیفیت بالایی ندارن.
درمورد دفاع هم فکر کنم ژورو یا حتی مرتساکر در حد آرسنال نیستن و خرید کیهیل که نمیدونم ونگر چرا نمیخردش میتونه عالی باشه.
برای هافیک هم اگه ونگر بجنبه اوزیل رو راحت میشه خرید.

حمید فرازی در 8/10/1390 | 14:43 گفت:

الان به شدت یه وینگ و یه مهاجم میخوایم.سد جان دی ناتاله الان خوبه ولی 34 سالشه دیگه به دردمون نمیخوره.اگه پودولسکی یا هالکو میخریدیم عین این بود که تو چندپست خرید کردیم ولی یه مئافع چپ هم خیلی لازمه.لیتون بینز حرف نداره

محسن در 8/10/1390 | 14:01 گفت:

دفاع وسط که کم نداریم . مهاجم مکمل واسه رابین ضروریه

سید امین هاشمی در 8/10/1390 | 13:41 گفت:

عادل جان هافبک هجومی آی حال میده دی ناتاله بیاد! 2سال بیمه ایم. هافبک بازیساز شدیدا نیاز داریم با 1مهاجم و 2مدافع کناری.مرسی عادل جان

علی ارشدی در 8/10/1390 | 13:13 گفت:

تا حدودی درست میگی ولی باور کن مهاجم هم میخوایم