ونگر و مانچینی، ترس یا شجاعت

نویسنده: BEHNAM

وبلاگ من
نویسنده: BEHNAM
ز 10 سال پیش عاشق ارسنال و سبک بازیشم، همچنین عشقم توماس روسیچکی یا همون موتزارت کوچکه
کل بازدید: 2,870 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ونگر و مانچینی، ترس یا شجاعت

رییس فلسفه خود را قربانی برد و باخت نمیکند


یه نکته ای که خیلی وقته ذهن منو به خودش درگیر کرده و با دیدن بازی دیشب قوت گرفت اینکه ایا رییس فلسفه خود را تغییر میدهد؟ نمیدونم بازی دیشبو دیدین یا نه ولی شاید بدونین که من سیتی تقریبا با نفرات اصلیش بازی میکرد،ولی ارسنال کل تیمشو عوض کرده بود، این کار مانچینی یعنی ترس،یعنی اینکه جرات ریسک کردن نداره،من مطمئنم که اگه 10 روز هم ارسنال با بازی قبلیش فاصله داشت باز رییس از بازیکنان جوان استفاده میکرد،تو بازی چلسی لیورپول هم همین موضوع بود یعنی تیما با ترکیب اصلیشون اومده بودن،ایا شما بازی رو از بارسلونا به یاد دارین که مسی تو اون بازی نکرده باشه حتی تو پایین ترین درجه از اهمیت،پس این نشون میده که این مربی ها ترسو هستن و شهامت بازی دادن به بازیکنان جوان رو ندارن ولی رییس هیچوقت رویکرد و فلسفه خودشو عوض نکرده و اونو فدای چند تا برد و باخت نکرده،شاید یکی از دلایل ماندگاری رییس هم این باشه،نظر شما چیه؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mahdi rajaei در 10/9/1390 | 13:01 گفت:

اگه اینطوری کار نمی کرد که الان فابرگاس و همین نصری وکلیچی خیانت کار اینجوری نمیرفتن تو بورس وهمه براشون سر ودست نمیشکستن!این منچستر سیتی کم میاره!چون فاصله نیمکتش با اصلیاش زیاده همین باعث میشه که با فشرده شدن بازیا تیمش کم بیاره!منتظر این اتفاق باشید!

arash در 10/9/1390 | 09:16 گفت:

خیلی خوبه به جوونا میدون میده ولی بهتر بود دو سه تا از بازیکنای اصلی رو هم بازی میداد تا ببریم ولی با همین تیم دوممونم بد بازی نکردیم

sam baygan در 10/9/1390 | 01:43 گفت:

فلسفه شو میپسندم ولی فقط تو اتحادیه و حذفی،نه تو لیگ.

امیر مجاهد در 10/9/1390 | 01:04 گفت:

salam bax man mini own gereftam tamame bazi haro az mahvare online mibinam! age modiraye sit ejaze bedan o khoda bekhad bazi haro zabt mikonam va tu site arseanal.ir mizarim

سید امین هاشمی در 10/9/1390 | 00:21 گفت:

منم موافقم داداش.ونگر کارشو خوب بلده

سجاد کریمی در 9/9/1390 | 22:42 گفت:

ایول رییس

محمد اصغری در 9/9/1390 | 22:41 گفت:

بهتر بهش لقب پسر شجاع بدیم.
ولی خداییش مرده ،سرش بره حرفش نمیره.
امیدوارم این جوون هایی که بعضی هاشون از جلبک هم کند ذهن تر هستند قدر رئیس رو بدونندو مثل بعضیها نمک نشناس نباشن.

محمد اصغری در 9/9/1390 | 22:38 گفت:

بهتر بهش لقب پسر شجاع بدیم.
ولی خداییش مرده سرش بره حرفش نمیره(حا

حمید فرازی در 9/9/1390 | 21:09 گفت:

نکته جالب این بود که آگرو رو همون نیمه اول وارد زمین کرد.واقعا همین جوانگرایی آرسنال و بازی چشم نوازش هست که این همه طرفدار جوون و فهیم داریم

مهناز پرتوی در 9/9/1390 | 20:36 گفت:

بله من مطمئنم اگه عين بقيه ميترسيد وتركيب اصلي رو ميچيد ما دقيقا 5سال بود كه حسرت به دل نبوديم...

رضا کاظمی در 9/9/1390 | 20:05 گفت:

عاشقشم

رضا کاظمی در 9/9/1390 | 20:04 گفت:

عاشقشم

ali در 9/9/1390 | 19:31 گفت:

اره بخاطر همین نترس بودنش هست که ما داریم این روز ها رو سپری میکنیم

علی ارشدی در 9/9/1390 | 19:30 گفت:

ونگر مربی بی نظیریه نه فقط به جوونا بازی میده بلکه تیمش با همین جوونا زیبا و چشم نواز بازی میکنه
حالا همین تیمو بده دست گواردیولا یا بنیتز یا مورینیو یا هر کی دیگه میرن دسته 2

علیرضا در 9/9/1390 | 19:13 گفت:

پس فکر کردی ما واسه چی عاشق رئیسیم دوست خوبم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به خاطر همین شجاعت و نترس بودنش هست...........

حسین ملازینل در 9/9/1390 | 18:53 گفت:

آفرین...یکی از دلایلی که دوسش دارم همینه...