بلوغ و گرگ های وحشی ( اختصاصی علیرضا )

نویسنده: علیرضا ( هری )

وبلاگ من
نویسنده: علیرضا ( هری )
یک حقوقدان فوتبالدوست نوشته هایم به قلم خود حاصل میگردد...
کل بازدید: 13,056 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بلوغ و گرگ های وحشی ( اختصاصی علیرضا )

بلوغ..! رشد..! زندگی..!
زیبایی این عبارات به بزرگی زندگیست...
و ارتباط آن با فوتبال به جاودانه ماندن فوتبالی ها..
آرسنال ..تیمی برای عشق..تیمی برای ماندن..
(( به ادامه مطلب مراجعه کنید...))


به راستی رئیس بزرگ همیشه جاودانه خواهد بود..به راستی او یک پدیده و افتخار برای قرن بیستم که او در آن زمان تولد یافته است محسوب می شود..
او با توانایی های خویش بلوغ فوتبالی را معنا و به دنیا عرصه کرده است....
هرچند در این میان وصله های ناجوری هم از این رویکرد پیدا میشود....و نمونه بارز آن نصری و فابرگاس و دیگر افسارگریخته هایی هستند که با دسترنج و مقاومت ذهنی رئیس به بلوغ ذهنی و جسمی و روانی رسیدند اما..
اما..در قرنی که زندگی میکنیم...به راستی جایگاه آرسنال در کجای این فوتبال عظیم جنگلی است ؟
میتوان با جرات سرخ خود گفت آرسنال در بالاترین مرحله از پیشرفت فوتبال و توان ذهنی و کلاس بالای جهانی قرار دارد که خیلی از تیم های ثروتمند جهان و به اصطلاح گرگ های وحشی و کثیف نظیر بارسا و ... به این بلوغ بی نظیر چشم دوخته و در انتظار شکار بی رحمانه آن هستند...
اما نکته جالب توجه و شگفت انگیز این ماجرا پسرای باهوش و با استعداد این نسل فوتبال آرسنال هستند که از تعصب زاید الوصفی برخوردارند...
بازیکنانی نظیر ویلشر, فریمپونگ و...که گزینه اخیر در بازی آخر آرسنال مقابل منچسترسیتی به خاطر عشق خالص خود به آرسنال مقدس سمیر نصری بازیکن افسارگریخته و سرمایه طلب اسبق آرسنال را در آخر بازی مورد انتقاد و تعصب خود را به گونه ای تحسین برانگیز به او نشان داد..واین میتواند خبر بسیار خوشی برای جماعت آرسنالی باشد..
حال میتوان گفت خورشید به سمت پنجره آرسنال طلوع کرده است و فقط کافی است آن را باز کنید..
موفق باشید..علیرضا
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

saeed در 11/9/1390 | 02:07 گفت:

چه کردی...به به چه چه

mohsen abbasi در 11/9/1390 | 01:03 گفت:

به این چیزا نیست مگه نصری با لگد نزد تو صورت اشلی کول

علیرضا ( هری ) در 11/9/1390 | 00:14 گفت:

سجاد جان منم با حرفت موافقم..اما حسی بهم میگه فریمپونگ خیلی متعصبه

علیرضا ( هری ) در 11/9/1390 | 00:13 گفت:

محمد جان رضا جان ما مخلصیم :)
چه چیزی بهتر از اضافه حقوق :)))

محمد اصغری در 10/9/1390 | 23:57 گفت:

بابا دمت گرم.عالی بود.
راستی نظرت درباره اضافه حقوق چیه؟بهتر از حقوق نیست؟

رضاشاماخ چوک بندر در 10/9/1390 | 22:34 گفت:

احسنت فرزندم

Lotfali khan zand در 10/9/1390 | 21:51 گفت:

باید دید که فریمپونگ جای نصری بود این کارو میکرد یا نه؟ اما در کل متن بسیار زیبایی بود با ویلشرش موافقم اون تابع ولایت مطلق ونگره .....

علیرضا ( هری ) در 10/9/1390 | 21:13 گفت:

مرتضی جان این هری از جنس سرخ آرسنال و آرسن ونگر عزیز دلم :)))

علیرضا ( هری ) در 10/9/1390 | 21:05 گفت:

دوستان شرمنده میکنند :دی
خوشحالم که در جمع شما قرار گرفتم....ضمن اینکه باید عرض کنم دانشجوی حقوق هستم
مرسی...علیرضا ( هری )

حمید فرازی در 10/9/1390 | 20:05 گفت:

جالب بود هری.معلومه استاد ادبیات میشیا

morteza در 10/9/1390 | 19:53 گفت:

این هری یعنی هری ردنپ

علی ارشدی در 10/9/1390 | 19:47 گفت:

اوووووووووووووووف! چه کردی معلومه حرفه ای هستی

علیرضا ( هری ) در 10/9/1390 | 19:16 گفت:

لطف دارین دوستان....ازین به بعد برای اینکه خطا در تشخیص هویت پیش نیاد :دی.. به این صورت اسمم و درج میکنم
علیرضا ( هری )
اینطوری خیال علیرضاها راحت میشه.. :)

علیرضا ( هری ) در 10/9/1390 | 19:14 گفت:

لطف دارین دوستان....ازین به بعد برای اینکه خطا در تشخیص هویت نیاد :دی.. به این صورت اسمم و درج میکنم
علیرضا ( هری )
اینطوری خیال علیرضاها راحت میشه.. :)

حسین عسگریان در 10/9/1390 | 18:02 گفت:

اورین اورین ازمتن شما بسیار لذت بردیم!

محسن شعبانی در 10/9/1390 | 17:26 گفت:

مرسی رضا جان

علیرضا در 10/9/1390 | 17:14 گفت:

زیبا بود.......لذت بردیم علیرضا جان.........
فقط دوستان گل آرسنالی من هم علیرضا هستم.......یه وقت اشتباهی نگیرید.........:))