صحبت ها یونس بل هندا (کمک)

نویسنده: میثم

وبلاگ من
نویسنده: میثم
مهندس صنایع غذایی هستم هوادار همیشگی آرسنال از فوتبال کثیف ایران نفرت دارم
کل بازدید: 52,266 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

صحبت ها یونس بل هندا (کمک)

لیگ انگلیس و آلمان جذاب تر از ایتالیا

معرف سایت واسه دیدن آنلاین بازی امشببر اساس گزارش اسکای اسپرت رئس کاملا به این بازیکن علاقه داشته و مورد ستایش قرار داده که در بلاگ های قبل خوندیم و قابل ذکره میلان و پاریسن ژرمن از خواهان سر سخته این بازی ساز 22ساله هستند (این بازیکن پاسورت فرانسوی و مراکشی داره و 174 هم قدشه)
اما صحت خود بل هندا در این مورد: در مورد میلان ایتالیا نمیدانم ولی هر بازیکن بزرگی آرزو بازی در لیگ انگلیس رو داره و آلمان هم لیگ جذابی داره بعضی باشگاه های بزرگ وجود داره مثل آرسنال که تقریبا فرانسو یه و بعضی باشگاه های بزرگ آلمانی که کارنامه خوبی در لیگ قهرمانان دارن البته مکن حالا متمرکز به مونپلیه هستم و 2یا 3سال در این باشگاه خواهم ماند.
شاییان ذکر است رئیس به بنجامین کرگ نت از تیم دیژون علاقه مند میباشد.


هوادارا آرسنالی تو رو به خدا دارم از کف میمیرم یکی یه سایت عالی واسه دیدن بازی امشب معرفی کنه
کمک
کمک
کمک   
        
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

میثم در 23/12/1390 | 01:39 گفت:

چه تعصبی زنده شدم مری آقای گل

میثم در 23/12/1390 | 01:38 گفت:

رابین که محشر بود شک نکنید با آرسنال که اسطوره میشه با تمدید قرار دادش
شک نکنید کفتر جلد خودمونه

میثم در 23/12/1390 | 01:36 گفت:

دیدیت لاکردار توپ نمی خواست بره تو گل ولی زورش به توپچی ها نرسید

میثم در 23/12/1390 | 01:36 گفت:

رهبری به بزرگی رابین چندین سال بود نداشتیم
حیف از کاپیتانی که به این سوسک فابرگاس داده شده بود
عجب بازی بود کولاک بی اشتباه آرسنال بوی قهرمانی میداد
لاکردار ولکات چه می کرد همه محشر بودن
چمبرلین رو دیدیت چه خوش فکر بازی می کرد کاملا آینده بزرگی رو داره ترسیم میکنه
رمسی هم عالی بود
حیف از این تیم که آخر فصل تیم شد

میثم در 23/12/1390 | 00:30 گفت:

تا حالا 6 تا گل زده و 4 تا پاس گل داده البته میگن خیلی در خدمت تیم بازی میکنه

hamed در 23/12/1390 | 00:12 گفت:

این همه بازیکن ازآخر نمیدونم کدوم یکیشون کیفیت بازی در آرسنال رو دارن!!!!!!!!!

سید امین هاشمی در 22/12/1390 | 23:44 گفت:

هیچی ازش نشنیدم! خریدهای توپ لازم داریم واسه جام گرفتن

علی ارشدی در 22/12/1390 | 23:31 گفت:

میثم جان ناراحت نشو بچه ها واسه خاطر سایت میگن بالاخره باید فرهنگ سازی بشه که چی رو دیواره چی تو بلاگ :)

میثم در 22/12/1390 | 23:21 گفت:

مرسی از اون های که من رو مورد لطف قرار دادن و مرسی از اون ها که درک کردن و کمک کردن
من خیلی آشنای نداشتم
و البته سریع چرب و چیلیش کردم
و شک ندارم از خیلی پست های بعضی آقایون پر مدعا بهتره

دانیال در 22/12/1390 | 23:11 گفت:

این لینکی که گذاشتم بازی های مهم رو نشون میده با کیفیت پایین.

امروزم تو این ساعت مهم ترین بازی ، بازی آرسناله برید ببینید حال کنید.

milad foadiyan در 22/12/1390 | 23:11 گفت:

مریم خانوم پویول شبیه ونگره نه بر عکس

دانیال در 22/12/1390 | 23:10 گفت:

http://www.p2pfun.com/2011/09/channel-1.html

تو دیوارم گذاشتم واسه بچه

محمدرضا در 22/12/1390 | 23:06 گفت:

من معمولا از این سایت می بینم ! www.ronaldo7.net شانسی پیداش کردم !! 5 یا 6 لینک داره

حمید فرازی در 22/12/1390 | 23:03 گفت:

لطفا اینجور سوالاتو رو دیوار بنویسید تا همه چیز سر جای خودش باشه.ممنونم

Hossein Y در 22/12/1390 | 22:48 گفت:

http://www.firstrowsports.eu/watch/112914/1/watch-arsenal-vs-newcastle-united.html

میثم در 22/12/1390 | 22:45 گفت:

شرمنده سوات ندارم تو سایت معرفی کن

مریم تجدد در 22/12/1390 | 22:44 گفت:

ااااااااااااااا .ارسن ونگر چقدر شبیه پویوله

Hossein Y در 22/12/1390 | 22:44 گفت:

اگه یه نگاه به پست ها میکردی میدیدی که سایت گذاشتم.انقدر هم الکی پست نذارین لا اقل بعدش پاکش کنید.

morteza در 22/12/1390 | 22:40 گفت:

می تونستی با کامنت هم بگی .نه اینکه براش یه پست بزاری