این کجا و آن کجا

نویسنده: میثم

وبلاگ من
نویسنده: میثم
مهندس صنایع غذایی هستم هوادار همیشگی آرسنال از فوتبال کثیف ایران نفرت دارم
کل بازدید: 54,264 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

این کجا و آن کجا

آیا قرمانی بدون شکست یونتوس ایتالیا با قهرمانی تاریخی بدون شکست آرسنال برابری میکند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟با قهرمانی یونتوس اولین چیزی که به فکرم رسید اون سال رویایی بود تمام تیمهای جزیره منتظر یک شکست بودن ولی ناکام موندن و آرسنال با افتخار رکوردی دست نیافتنی رو بجا گذاشت تا امسال که یونتوس اومد و در ظاهر کاری بزرگ انجام داد با یک مربی تازه وارد از لیگ ب ایتالیا یک جام بدون شکست یک افتخار بسیار شیرین ولی چه زود این افتخار بزرگ جاش رو به یک تیتر سیاه در روزنامه ها داد و اما دوباره فوتبال کثیف چیره شد بر این خبر و تمام رسانه ها رو از آن خودش کرد.
با افشای این رسوایی  که از رسوایی چند سال پیش هم بدتر بود واین به این دلیل بود که در رسوایی چند سال پیش فقط دست مدیران در کار بود ولی حالا تبانی بین تمام اعضای تیم ها بوده از مدیران تا بازیکن ها و هر روز نامهای بیشتری به این لیست عظیم داره افزوده میشه و زمانی این قهرمانی لوس میشه که نام یونتوس مدیرانش و در بالای فهرست نام کونته مربی یوه دیده میشه و با مصاحبه های هر روز بازیکنان تیم های مختلف این رسوایی بیشتر و بیشتر میشه و اینجاست که ما میتونیم با افتخار بگیم ما هوادار آرسنال هستیم با یک قهرمانی تاریخی...........

دانیله دروسی : از نظر من رسوایی اخیر حتی از سال 2006 هم بدتر است. در آن زمان تنها مدیران باشگاه متهم بودند ، اما اکنون من هم تیمی و دوستانم را در درون این اتفاقات می بینم. ما دیروز از خواب برخاستیم و پلیس را در آنجا دیدیم. در همان موقع به وضعیت جدی پیرامون این موضوع پی بردیم. نمی دانم درباره چه چیزی فکر کنم. سعی کردم خودم را در جای این ها قرار دهم ، حقیقتا قرار گرفتن در چنین موقعیتی اصلا آسان نیست . ترس من از این است که پشت این ها چیزهای وحشتناک تری نیز وجود داشته باشد."
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

M o o r I در 12/3/1391 | 00:22 گفت:

داداش اشتباه نمیکنی ؟

آخه بازی آخرو تو فینال جام حذفی به ناپولی باختن

ehs در 11/3/1391 | 21:14 گفت:

مرسي ميثم جان به خاطر پستت
اول يووه:من از ليگ ايتاليا اگه نگم متنفرم ولي قطعا خوشم نمي اد!!اما امسال واقعا بايد گفت كه يووه فو قالعاده بوده و انصافا متحول شده به نظرم حقش كاملا قهرماني بود!!ولي امسال از اين نكته نگذريد كه نه اينتر و نه ميلان امسال در ليگ خوب نبودن و ناپولي هم نيم فصل دوم اصلا خوب نبود!نتيجه گيري كه از بين تيمهاي نه چندان خوب ايتاليايي يووه از همه بهتر بود!!
اما ليگ برتر: چرا فكر مي كنيد تو ليگ برتر مافيا وجود داره؟اگه اينطوري بود مطمئن باشيد اين همه نتايج عجيب و غريب تو ليگ رقم نمي خورد
مثلا همين كه بازيها تا هفته اخر كشيده شد خودش خيلي روشنه كه تباني وجود نداره وگرنه هر كدوم از دو تيم شهر منچستر خيلي زودتر از اينها فرصت قهرماني داشتن!!درسته خيلي داوريها مشكوكه ولي به نظرم اين هيچ ربطي به تباني يا مافيا نداره!!

علی ارشدی در 11/3/1391 | 21:02 گفت:

اولا از بابت شکسته شدن رکورد نگران نباشین چون رکورد ما مختص انگلیسه و تو سطح اروپا رکورد دست تیم دیگه ایه

اما در مورد یووه، حتی اگه کوچکترین تبانی ای هم در کار نبوده باشه بازم ارزش کارشون خیلی از ما کمتره چون لیگ ایتالیا خیلی پایین تر از پرمیر لیگ انگلیسه

soroosh در 11/3/1391 | 18:05 گفت:

جوش نیارید زیاد
همون مافیایی که امتیاز یوونتوس رو تو سری بی از -30 رسوند به -10 (شایدم شد صفر) تا سال بعد به سری آ سعود کنن، امروز هم قدرت نمایی می کنه بدجور
من قبلا هم گفتم از ایتالیا و سبک فوتبالش رو چه در رده ملی و چه در رده باشگاهی متنفرم

میثم در 11/3/1391 | 16:49 گفت:

اخيرا پليس ايتاليا 19 نفر را به خاطر رسوايي تباني دراين کشور دستگير کرده که در اين ميان نام استفانو مائوري، کاپيتان لاتزيو ديده مي شود و افراد زيادي از جمله آنتونيو کنته، مربي کنوني يووه و کريسيتو نيز مورد بازجويي قرار گرفته اند.

میثم در 11/3/1391 | 16:49 گفت:

اخيرا پليس ايتاليا 19 نفر را به خاطر رسوايي تباني دراين کشور دستگير کرده که در اين ميان نام استفانو مائوري، کاپيتان لاتزيو ديده مي شود و افراد زيادي از جمله آنتونيو کنته، مربي کنوني يووه و کريسيتو نيز مورد بازجويي قرار گرفته اند.

میثم در 11/3/1391 | 16:19 گفت:

مگه 2006 همه تیم هایی که تبانی کردن رفتن سری ب
یا حالا اگه بازیکنی تبانی کرد و نتونستن تبانی تیمش رو ثابت کنن تیمش باید بره سری ب
فکر نمی کنم منطقی باشه
بازم میگم کرفتن قهرمانی تو همچین جوی لذت بخش نیست

میثم در 11/3/1391 | 16:18 گفت:

مگه 2006 همه تیم هایی که تبانی کردن رفتن سری ب
یا حالا اگه بزیکنی تبانی کرد و نتونستن تبانی تیمش رو ثابت کنن تیمش باید بره سری ب
فکر نمی کنم منطقی باشه
بازم میگم کرفتن قهرمانی تو همچین جوی لذت بخش نیست

parsa در 11/3/1391 | 16:06 گفت:

اگه یووه تبانی کرده پس حنما دوباره به سری بی سقوط کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اگه این اتفاق افتاد حرفت قبول

میثم در 11/3/1391 | 15:59 گفت:

پارسا حرف روبرتوباجو رو یادته که در مورد یونتوس زده بود که همین حرف رو چندین سال قبلش دیگو ماردونا زده بود .
(((((((گل هایی که هر هفته در سری آ زده میشه شب قبلش در خانه های مافیایی زده شده.
روزگاری بازیکن ها از زدن گل به یونتوس حراس داشتن))))))))))

parsa در 11/3/1391 | 15:54 گفت:

میثم جان حرفت درسته کاملا اما تو پستی که دادی گفتی که یک جورایی یووه با تبانی قهرمان شدکه اصلا این تبانی ها ربطی به قرمانی یووه نداره
واز کونته که بازجویی کردند بخاطر این بود که سرمربی سیه نا بود اونموقع نه بخاطر یووه میثم جان واین حرفت رو قبول دارم که ایتالیا کثیف ترین لیگ اروپاست

میثم در 11/3/1391 | 15:50 گفت:

و باز میگم من ظور من از این پست این نبود که یووه 100%تبانی کرده ولی میگم ما حداقلش تو لیگی قهرمان شدیم که شاید از قهرمانی ما اتحادیه فوتبال انگلیس هم اونجاش سوخت و خیلی با ارزش تر از قهرمانی هست که دو روز ازش نگذشته بوی تبانی و مافیا همه فوتبال ایتالیا رو بر میداره

میثم در 11/3/1391 | 15:45 گفت:

با سلام خدمت دو دوست عزیز پارسا و نیما
اگه بگم من از یونتو.س نفرت دارم دروغه چون اون دوره که ما کی خواستیم فوتبال نگاه کنیم از tvهای سیاه و سفید یونتوس سروری میکرد و فقط بازی های یووه پخش میشد و عملا میتونم بگم تو ایرام همه طرفدار یووه بودن
ولی این که فوتبال ایتالیا پر از تبانی و مافیا بازی هست و میشه گفت یکی از کثیف ترین فوتبال های تاریخ رو داره من نمیگم و احتیاج به گفتن من نیست
و باید بگم بله روز های اول فقط در مورد سری ب بود ولی امروز کل فوتبال ایتالیا زیر سوال رفته
اگه لیست کسانی که دست گیر شدن رو ببینی نام افراد هر دوتا لیگ ایتالیا داخلشه

parsa در 11/3/1391 | 15:12 گفت:

گفتم بازم میگم تبانی هیچ ربطی به یووه نداره
الکی جو ندین

شایان در 11/3/1391 | 14:37 گفت:

سال بعد چمپیونز با حضور یونتوس جذاب تر خواهد بود!! فینال آرسنال-یونتوس رویایی ترین فینال ممکن!! البت به فینال بارسا آرسنال هم میشه فک کرد البت سال بعد بارسا هیچی نیس

رضا توپچی در 11/3/1391 | 14:23 گفت:

مشکل از شما نیست مشکل ریشه ای تر از این حرف هاست
شما بخاطر اینکه اسم یووه رو جز تیم های شریک در تبانی آوردن ناراحت میشین ولی با خوشحالی میگین در لیگ ما تبانی وجود دارهگیریم باشه چرا میگین 100درصد مسابقات تبانیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ولی قهرمانی یووه رو از تبانی ایتالیا جدا میکنین
من حاضرم شرط ببندم حداقل از لیگ ایتالیا،پاک تر هستیم...

♥Arsenal♥ در 11/3/1391 | 14:09 گفت:

عزیزان حضرت یونتوس دوباره گرفتار کالچوپولی شده و بازهم به دسته پایینتر سقوط خواهد کرد...........!!!!!!!

پس رکوردهای امسالش هم جمع و جور میشه و با خودش به سطل آشغال میفرستند.........!!

محمد جویبار در 11/3/1391 | 13:05 گفت:

تولیگ ایران که دیگه تبانی بیداد میکنه آقا محمد رضا.دوتا مربی تولیگ برتر هستن سلطان راند وراند بازی وتبانی وبزن وببندو...
البته با برخورد هایی که تو ایران بامسئله تبانی میشه(فوتسال پرسپولیس باگیتی،هندبال چند روز پیش)نباید انتظار داشت کسی تبانی نکنه.

sepehr najafian در 11/3/1391 | 12:58 گفت:

يه بار تجربش کردن.مگه خرن که دوباره تباني کنن

Dariush در 11/3/1391 | 12:48 گفت:

داداش از کجا معلوم تو لیگ ما هم تبانی نشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فوتبال ایتالیا تا بوده همین بوده و تا هست همین هست

Dariush در 11/3/1391 | 12:48 گفت:

داداش از کجا معلوم تو لیگ ما هم تبانی نشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فوتبال ایتالیا تا بوده همین بوده و تا هست همین هست

nima در 11/3/1391 | 12:43 گفت:

بابا دیگه لیگ ایتالیا هم به گند کشیده شده!اصلا به نتایجش و قهرمان هاش توجه ای نکنین بابا!
واقعا که لیگ ایتالیا مزخرف شده،شرم آوره...

parsa در 11/3/1391 | 12:37 گفت:

ربطی به قهرمانی یووه نداره ماجرا برای سری بی ایتالیا واونوقتی که کونته مربی سیه نا بودش هست وهیچ ربطی به قهرمانی یووه در امسال نداره الکی جو ندین
یووه امسال خیلی باعظمت قهرمان سری آشد ومسیله تبانی هیچ ربطی به قهرمانی یووه نداره
خواهشا حرف اشتباه نزنید

masoud mahmudpur در 11/3/1391 | 12:28 گفت:

مصطفی 100 درصد نتایج از پیش معلوم شدست

مصطفی کاظمی در 11/3/1391 | 12:18 گفت:


.
محمدجان مطمئنی؟!؟!؟ تو لیگ ما تبانی نمیشه؟!؟!؟
به جرئت میگم 89 % بازیا نتیجش از پیش تعیین شده!!!!!!!!!

soroosh در 11/3/1391 | 12:15 گفت:

آخه تیم ملی ایتالیا خودش چه کوفتیه که یه تیم مزخرف و مافیایی مثل یوونتوس بشه قهرمانش
شرط می بندم امسال هم با تبانی قهرمان شدن

سید محمد رضا در 11/3/1391 | 12:13 گفت:

این لیگ ایتالیا کی میخواد لیگ بشه؟؟؟؟؟؟؟؟/
دیگه تو لیگ ما ( منظورم لیگ ایرانه )هم تبانی نمیشه ولی اونجا...