اخبار نقل و انتقالات (خوبه ها) اخبار نقل و

نویسنده: میثم

وبلاگ من
نویسنده: میثم
مهندس صنایع غذایی هستم هوادار همیشگی آرسنال از فوتبال کثیف ایران نفرت دارم
کل بازدید: 52,314 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اخبار نقل و انتقالات (خوبه ها) اخبار نقل وشاید این روزها کمتر طرفداری از آرسنال باشه که این روزها
همون قدر به فکر جدایی رابینه که به فکر خانه تکانی آرسنال نیاشه و همچنیین
جایگزینی این بازیکنا که فقط در تیم آرسنال نیمکت رو پر کردن
. در اینجا به چند خبر از دو خبر گزاری دیلی میل و متر
گذاشتم که امیدوارم حقیقت داشته باشه
.

1-
روبین کازان روسیه خواستار شاماک شده و حاظر شده یه
پیشنهاد 4.2میلیون پندی بده و البته اشاره کرده فیورنتینا بخاطر دست مزد بالای این
بازیکن از خیرش گذشته
.

http://www.metro.co.uk/sport/905865-rubin-kazan-ready-to-rescue-marouane-chamakh-from-arsenal

2-
آث میلان نیز در حال برسی و آماده سازی یه پیشنهاد
5.5میلیون پوندی برای نیکلاس بنتر هست و آرسنال هم علاقه مند به فروش این دوبازیکن
میباشه با توجه به خرید های جدیدش


http://www.metro.co.uk/sport/905865-rubin-kazan-ready-to-rescue-marouane-chamakh-from-arsenal

3-
آرسنال در حال آماده سازی یک پیشنهاد برای سانتی کازولا
هافبک حجومی مالاگا


هست و به این اشاره کرده مدیران عرب این باشگاه حاظر به
بررسی پیشنهادات هستن
.

http://www.metro.co.uk/sport/905848-arsenal-plot-15m-move-for-malaga-winger-santi-cazorla

4-
بشکتاش با هزینه 4میلیون پوند بدنبال شاماک هست.

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-2176706/Marouane-Chamakh-offered-Arsenal-escape-Besiktas.html

5-
تیم زنیت بدنبال آرشاوین هافبک خوش فکر آرسنال می باشد
و این خبر تایید شده
.

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-2176706/Marouane-Chamakh-offered-Arsenal-escape-Besiktas.html

نظر خودم:

وجدانی باید خونه تکانی کنیم و بازیکن های که در یک فصل
کمتر از 24یا 25 بازی کنن و رختکن پر کنن باید داد رفت و نکته دیگه خدایی چه
بازیکنایی خریدیم و چه مفت خریدیم و حرفی که به دلم مونده اینه که وجدانی آخر ضایع
بازیه که الیور جیرود آقای گل لیگ فرانسه و لوکاس به اون آمار خفنش تو تیم ملی رو
بازیکن درجه دو قلمداد کنیم
.تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

میلاد در 1/5/1391 | 17:34 گفت:

man ba nazare khodet moafegham

علیرضا در 1/5/1391 | 17:10 گفت:

آرشاوین توو یورو نشون داد که واقعا حقش توو تیم بیشتر از ایناس!
ژروینیو تواناییای آرشاوین رو نداره به نظرم آرشاوین یه تعویضیه طلایی میتونه باشه توو هر بازی
باهاش نباید مثه یه مهره ی سوخته رفتار کرد...همونطور که روسیچکی که هیچکس فک نمیکرد به اوج برگرده برگشت و فیکس شد آرشاوین هم میتونه...من به شخصه واقعا نوع بازیشو جنگندگیشو دوس دارم

علیرضا در 1/5/1391 | 17:10 گفت:

آرشاوین توو یورو نشون داد که واقعا حقش توو تیم بیشتر از ایناس!
ژروینیو تواناییای آرشاوین رو نداره به نظرم آرشاوین یه تعویضیه طلایی میتونه باشه توو هر بازی
باهاش نباید مثه یه مهره ی سوخته رفتار کرد...همونطور که روسیچکی که هیچکس فک نمیکرد به اوج برگرده برگشت و فیکس شد آرشاوین هم میتونه...من به شخصه واقعا نوع بازیشو جنگندگیشو دوس دارم

ehs در 1/5/1391 | 13:46 گفت:

مشکل عمده در فروش بازیکنها تو دستمزدهاشونه ! ونگر هم گفته خریدهای اینده امون بر مبنای فروش بازیکنهامونه پس بیان امیدوار باشیم بازیکنهایی که تو تیم جایی ندارن خوب فروش برن!!
اون موقع که ارسنال شاماخ رو می خواست قیمتش 20 میلیون دلار بود حالا ببین کارش به کجا کشیده!! 

عرفان در 1/5/1391 | 11:10 گفت:

مرسی.امیدوارم اضافاتو بفروشیم برن.بعد دیگه میمونه ونگر و قولاش...

HAMED toopchi در 1/5/1391 | 09:19 گفت:

اي تو روح اين عربا. همه جا رو به گنذ كشيدن. فوتبال رو هم به گند كشيدن نكبتا

سينا در 1/5/1391 | 03:11 گفت:

اينجور كه از صحبتاي ارسن معلومه جيرود قراره بشه شاماخ اين 2فصل ارسنال روش زياد حساب وا نكرده ولي خدايي لوكاس يه دونه باشه واقعا به درد بخوره
سانتي كازورلا هم فوق العادست بياد كه محشره خدا كنه
ممنون داداش

مصطفی کاظمی در 1/5/1391 | 00:48 گفت:

سعید : تاثیرات آرشاوین رو قبلا دیدیم،نمیتونیم جایی که میتونیم از کسی مثل چمبو و یا جروینیو و یا لوکاس بهره ببریم اینو بیخود تو تیم نگه داریم،در ضمن آرشاوین به آرسنال نمیخوره،همون بره کشور خودش بهتره هم خودش هم ما.
.
چاماخ و بندتنرم برن که دیگه نور علا نوره!
فقط این اسکل رو هم بندازن به یه تیمی خیلی خوب میشه،پرسپولیس چطوره؟!

saeed در 1/5/1391 | 00:14 گفت:

آرشاوین و شاماخ هنوز می تونن به تیم کمک کنند مخصوصا آرشاوین باور کنید بازیهایی که گره خورده مثلا دقیقه 70 باشه آرشاوین تا ثیر می گذاره ولی حیف.......

sepehr najafian در 1/5/1391 | 00:14 گفت:

بخدا شاماخ تو تيماي ديگه موفق ميشه.به نفعشه که به يه تيم سطح پايينتر بره

(Hooman sam (Dark metal در 1/5/1391 | 00:00 گفت:

فکر بیرون ریختن نخاله ها واقعا خوبه ، اما چه کنیم که هیچ تیمی زیر بار ناز کردناشون نمیره !!!
مرسی میثم...

like like