آینده گریگوری ون در ویل از زبان خودش

نویسنده: میثم

وبلاگ من
نویسنده: میثم
مهندس صنایع غذایی هستم هوادار همیشگی آرسنال از فوتبال کثیف ایران نفرت دارم
کل بازدید: 54,234 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آینده گریگوری ون در ویل از زبان خودش

ون در ول در سایت رسمی آژاکس هر اتفاقی را امکان پذیر دانست تاریخ مصاحبه : 25-7-2012


ون در ول که تابستان سال آینده قرار دادش پایان میپذیرد و هنوز حاظر به ثبت قرار داد جدید نیست و آینده او در ابهام می باشد که بعد از خاج شدن زود هنگام هلند از دور مسابقات برای تفریح و استراحت به آمریکا سفر کرد و بعد از بازگشت به سایت رسمی چنین گفت:
من با این باشگاه بزرگ شده ام و این باشگاه در قلب من است برای من بسیار ناراحت کننده است چون من از هفت سالگی در اینجا بوده ام و من بومی آمستردامم که بازی در این باشگاه یک افتخار است .

من در حال حاظر قصدی برای نه گفتن ندارم قبل از فکر کردن چرا که آن مشخص میشود ولی من نسبت به این باشگاه متعهد هستم.ون در ویل در روز پنج شنبه همین هفته به همراه آژاکس به اینگلیس سفر خواهد کرد و دو دیدار با نوریچ سیتی و ساوتهمتون انجام خواهد داد وی در این مورد چنین میگوید :
فوتبال انگلیس بسیار نفس گیر می باشد و همه مسابقات بزرگ است و هیجان انگیز است.نظر خودم: تیم آژاکس کاملا با جدایی این بازیکن کنار اومده و خود بازیکن نیز همچنیین و اتفاقا چندین تیم از جمله آس رم - آرسنال و یک تیم روسیه به مربی گری گاس هیدینگ دنبال این بازیکن سرعتی هستن .

و اگه واقعا آرسنال پیشنهاد 7 میلیون پوندی براش بده به گفته خیلی رسانه ها بدون شک راهی لندن خواهد شد.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehs در 18/5/1391 | 22:37 گفت:

تویورو پاشنه اشیل هلند بود ولی بالاخره یه هلندیه و من هم دوسش دارم ولی به شخصه جنکینسون ارسنالی رو به ون در ویل اژاکسی ترجیح می دم

nima در 18/5/1391 | 14:31 گفت:

بازی کن خوبیه!لااقل از سانیا بهتر نباشه از جنیکسون خیلی بهتره!!خدا کنه بیاد ولی فک نمیکنم آرسنال پیشنهاد 7 میلیونی بهش بده!!!

میثم در 18/5/1391 | 14:09 گفت:

ﻭﻟﯽ ﻭﺟﺪﺍﻧﯽ ﺟﻨﮑﻴﻨﺴﻮﻥ ﺗﺎ ﻗﺒﻞ ﻣﺼﺪﻭﻣﻴﺖ ﻫﺮ ﻫﻔﺘﻪ ﺩﺍﺷﺖ ﺑﻬﺘﺮ ﻣﻴﺸﺪ وقعا این که اون هم کاملا از کورس خا ج بشه درست نیست

احسان در 18/5/1391 | 14:03 گفت:

از جنکینسون بهتره باید بخریمش

مصطفی کاظمی در 18/5/1391 | 13:43 گفت:

با توجه به اعتقاد ونگر به جنک و کاکو و همینطور یناریس،بعیده که این رو هم بخره ،البته اینم بگم که این روزا ما هرکیو گفتیم بعیده،همونو خرید

aso در 18/5/1391 | 13:29 گفت:

دوستانی که مخالف اومدن ون در ویل هستن، خدایی خودشون اگه قرار باشه بین ون در ویب و چنکینسون یکیو انتخاب کنن کیو میزارن؟!
وندرویب فرار نیست جانشین سانیا بشه و جایه اونو بگیره، فقط اومده جای جنکینسونو بگیره!!
مطمئنا به درد میخوره!

masoud mahmudpur در 18/5/1391 | 12:51 گفت:

تو یورو که خیلی سوتی داد

میثم در 18/5/1391 | 12:25 گفت:

بیچاره تازه 29 سالشه کم کم باید 5 سال دیگه عالی کار کنه

محمدرضا در 18/5/1391 | 12:13 گفت:

اگه بیاد خوب میشه چون سانیا دیگه سنش رفته بالا و جنکینسون هم خیلی خوب نیست !

میثم در 18/5/1391 | 12:10 گفت:

راستی آس رم با جذب فردریکو بالزارتی از این انتقال بدوره و همچنیین تیم روسی چون ون در ویل اعلام کرده هدفش در هر تیمی لیگ قهرمانان هست

ArSeNaL در 18/5/1391 | 12:03 گفت:

ممنون از پستت

میثم در 18/5/1391 | 12:02 گفت:

خدا کنه بیاد

Morteza Bauer در 18/5/1391 | 11:57 گفت:

امیدوارم بیاد

soroosh در 18/5/1391 | 11:55 گفت:

حال نمی کنم باهاش
دلیلش هم یورو بود که گند زد به هلند

میثم در 18/5/1391 | 11:05 گفت:

این مصاحبه در 25-7-2012 بوده