ﺧﺒﺮ ﺩﺍﻍ ﺩﺍﻍ و ﺧﻮﺏ ﺧﻮﺏ

نویسنده: میثم

وبلاگ من
نویسنده: میثم
مهندس صنایع غذایی هستم هوادار همیشگی آرسنال از فوتبال کثیف ایران نفرت دارم
کل بازدید: 54,220 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ﺧﺒﺮ ﺩﺍﻍ ﺩﺍﻍ و ﺧﻮﺏ ﺧﻮﺏ

ﻣﻨﭽﺴﺘﺮ ﻳﻮﻧﺎﻳﺘﺪ ﺁﺧﺮﻳﻦ ﺗﻴﻤﯽ ﮐﻪ ﺑﺪﻧﺒﺎﻝ ﺭﺍﺑﻴﻦ ﺑﻮﺩ ﺍﺯ ﺍﻧﺘﻘﺎﻝ ﺍﻳﻦ ﻣﻬﺎﺟﻢ ﺳﻄﺢ ﺑﺎﻼ ﺍﻧﺼﺮﺍﻑ ﺩﺍﺩﺍﻣﺮﻭﺯ ﺩﺭ ﺳﺎﻋﺎﺗﯽ ﭘﻴﺶ ﺧﺒﺮ ﮔﺰﺍﺭﯼ ﻣﺘﺮﻭ ۳ﺧﺒﺮ ﻋﺎﻟﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﺁﺭﺳﻨﺎﻟﯽ ﻫﺎ ﺑﺮ ﺭﻭﯼ ﺧﺮﻭﺟﯽ ﻫﺎﺵ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﺍﺩ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺷﺮﺡ ﺯﻳﺮ ﺑﻮﺩ
۱-ﺁﺭﺷﺎﻭﻳﻦ ﺁﻳﻨﺪﻩ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺁﺭﺳﻨﺎﻝ ﻣﻴﺒﻴﻨﺪ و ﺑﺎ ﺷﺎﺩﺍﺑﯽ ﺩﺭ ﮐﻨﺎﺭ ﺗﻴﻢ ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﺗﻤﺮﻳﻦ ﺍﺳت و ﺣﺎﺿﺮ ﺑﻪ ﺍﻧﺘﻘﺎﻝ ﺗﻴﻢ ﺩﻳﮕﺮﯼ ﻧﻴﺴﺖ
۲-ﺁﺭﺳﻨﺎﻝ ﻫﻤﭽﻨﺎﻥ ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﻣﺬﺍﮐﺮﻩ و ﺍﻧﺘﻘﺎﻝ ﻗﺮﺿﯽ ﻧﻮﺭﯼ ﺷﺎﻫﻴﻦ ﻣﻴﺒﺎﺷﺪ ﺑﺮ ﺍﺳﺎﺱ ﻣﻨﺒﻊ ﻣﻄﻠﻊ ﺍﺯ ﺑﺎﺷﮕﺎﻩ
۳-ﺗﻴﻢ ﻣﻨﭽﺴﺘﺮ ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﺳﻔﺮ ﺭﺍﺑﻴﻦ و ﻋﺪﻡ ﻋﻼﻗﻪ ﺁﺭﺳﻨﺎﻝ ﺑﻪ ﻓﺮﻭﺵ ﺍﻳﻦ ﻣﻬﺎﺟﻢ ﺗﺮﺍﺯ ﺑﺎﻼ ﺩﻳﮕﺮ ﻋﻼﻗﻪ ﺍﯼ ﺑﻪ ﺧﺮﻳﺪ ﺍﻳﻦ ﻣﻬﺎﺟﻢ ﻧﻴﺴﺖ و ﺑﺎﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﻗﻴﻤﺖ ﺑﺎﻼﯼ ﺍﻳﻦ ﻣﻬﺎﺟﻢ ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺳﻦ وی

ﺍﺗﻔﺎﻗﺎ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺳﺎﻳﺖ ﺭﺳﻤﯽ ﺁﺭﺳﻨﺎﻝ ﮔﺰﺍﺭﺵ ﺗﺼﻮﻳﺮﯼ ﺍﺯ ﺗﻤﺮﻳﻦ ﺗﻴﻢ ﺩﺭ ﺁﻟﻤﺎﻥ ﺭﺍ ﺑﺮ ﺭﻭﯼ ﺧﺮﻭﺟﻴﺶ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﺍﺩﻩ ﺑﻮﺩ و ﭼﻨﺪ ﺍﺯ ﻋﮑﺲ ﺍﺯ ﺭﺍﺑﻴﻦ ﮔﺰﺍﺷﺘﻪ ﺑﻮﺩ (ﻣﺮﺑﻮﻁ ﺑﻪ ﺭﻭﺯ ﺩﻭﻡ ﺗﻤﺮﻳﻦ ﺁﺭﺳﻨﺎﻝ)
ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺁﺭﺳﻦ ﻭﻧﮕﺮ و ﺣﺮﻳﺺ ﺧﻮﺍﻧﺪﻥ ﺗﻴﻢ ﺁﺭﺳﻨﺎﻝ و ﺟﺬﺍﺏ ﺧﻮﺍﻧﺪﻥ ﺗﻴﻢ ﻣﻦ ﮐﻪ ﺣﺎﺿﺮﻡ ﺑﺪﻭﻥ ﺫﺭﻩ ﺍﯼ ﺗﺮﺩﻳﺪ ﺑﮕﻢ ﺭﺍﺑﻴﻦ ﺧﻮﺍﺩ ﻣﺎﻧﺪ
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد على(اباى) در 20/5/1391 | 14:16 گفت:

بهتره هر چه سریع تر تکلیفه خودشو مشخص کنه

میثم در 19/5/1391 | 10:34 گفت:

ﺧﺐ ﻫﻤﻪ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﻓﺮﮐﯽ ﺭﻭ ﺑﻌﺪ ﺑﺎﺯﯼ ﺧﻮﻧﺪﻳﻦ ﺩﻳﺪﻳﺪ ﮐﻪ ﻣﺘﺮو ﻫﻢ ﺑﺮﺍ ﺧﻮﺩﺵ ﺧﺒﺮ ﮔﺰﺍﺭﯼ ﻣﻌﺘﺒﺮﻳﻪ و ﺩﺭ ﺿﻤﻦ ﺑﺎﺯ ﻫﻢ ﺧﻮﺍﻫﻢ ﮔﻔﺖ ﺭﺍﺑﻴﻦ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﻣﺎﻧﺪ ﭼﻮﻥ ﻓﻘﻂ ﻫﻮﺍﺩﺍﺭ ﺁﺭﺳﻨﺎﻝ ﻫﺴﺖ

masoud mahmudpur در 19/5/1391 | 09:10 گفت:

خب بیاد تمدید کنه خیال مارو راحت کنه دیگه

آرمان الهیاری در 19/5/1391 | 01:02 گفت:

سال سال این چندسال؛امسال پارسال پیرارسال هرسال میگیم دریغ از پارسال(این مطلب هیچ ربطی به موضوع نداشت و فقط جهت تغییر حال و هوای بلاگ بود)

zahed در 19/5/1391 | 00:14 گفت:

رابین تو بچگیش عشق ارسنال بوده اگه اون به تیم وفادار نباشه که باید فاتحه بقیه رو خوند .اما مطمن هستم که رابین تو ارسنال میمونه

شایان در 19/5/1391 | 00:11 گفت:

خدا از دهنتون بشنوه.....من که از خدامه بمونه

مهدی افسرده در 18/5/1391 | 23:11 گفت:

http://www.arsenal.com/news/news-archive/44405/arsenal-train-in-germany-picture-special

میثم در 18/5/1391 | 23:11 گفت:

ﻣﻦ ﭼﻮﻥ ﻋﮑﺲ ﻫﺎﯼ ﺑﭽﮕﯽ ﺭﺍﺑﻴﻦ ﺭﻭ ﺩﻳﺪﻡ ﮐﻪ ﺑﺎ ﻋﺸﻖ ﺁﺭﺳﻨﺎﻝ ﺑﺰﺭﮒ ﺷﺪﻩ ﻣﻴﮕم ﺟﺎﻳﯽ ﻧﻤﻴﺮﻩ و ﻋﺎﺷﻖ ﺁﺭﺳﻨﺎﻝ ﻫﺴﺖ و ﺩﺭ ﺿﻤﻦ ﺗﻮ ﺑﻴﺎﻧﻴﺶ ﻫﻢ ﮔﻔﺘﻪ ﺗﻤﺪﻳﺪ ﻧﻤﻴﮑﻨﻢ ﻭﻟﯽ ﻧﮕﻔﺘﻪ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻡ ﺑﺮﻡ

مهدی افسرده در 18/5/1391 | 23:06 گفت:

اگه بره منچستر هر چی بی غیرتو کرده تو جیبش

میثم در 18/5/1391 | 23:05 گفت:

ﻫﻤﻴﺸﻪ ﮔﻔﺘﻢ ﻣﺜﺒﺖ ﺑﺎﺷﻴﻦ و ﺗﻔﮑﺮﺍﺕه ﮐﻪ ﺟﻬﺎﻥ ﺭﻭ ﻣﻴﺴﺎﺯﻩ

Morteza Bauer در 18/5/1391 | 22:58 گفت:

اتشالله که همینجور میشه که تو میگی میثم جان

sepehr najafian در 18/5/1391 | 22:55 گفت:

عجب!!!!!!!!!!!!

میثم در 18/5/1391 | 22:55 گفت:

ﺁﺭﻩ ﻳﺎﺩﻣﻪ ﻭﻟﯽ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺍﻭﻝ ﻓﺼﻞ ﺁﺭﺳﻦ ﻭﻧﮕﺮ ﻫﻢ ﻳﺎﺩﻣﻪ ﮐﻪ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﻮﺩ ﺑﻪ ﻫﻴﭻ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﻧﻤﻴﺰﺍﺭﻡ ﮐﺎﺭ ﻣﺜﻞ ﺳﺎﻝ ﻗﺒﻞ ﺑﺸﻪ و ﺍﺯ ﻓﺼﻞ ﻗﺒﻞ ﺩﺭﺱ ﺑﺰﺭﮔﯽ ﮔﺮﻓﺘﻴﻢ

Morteza Bauer در 18/5/1391 | 22:42 گفت:

میثم جان یادمون بلشه نصری تا اخرین بازی تدارکاتی بود

میثم در 18/5/1391 | 22:33 گفت:

ﻣﻦ ﻫﺮﭼﯽ ﻳﺎﺩﻣﻪ ﻫﺮ ﺑﺎﺯﻳﮑﻨﯽ ﮐﻪ ﻗﺼﺪ ﺟﺪﺍﻳﯽ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﭼﻨﺪ ﺭﻭﺯ ﻗﺒﻠﺶ ﺗﻤﺮﻳﻦ ﺭﻭ ﺗﺮﮎ ﮐﺮﺩﻩ

میثم در 18/5/1391 | 22:32 گفت:

ﻧﻪ ﻳﻌﻨﯽ ﺍﻳﻦ ﺧﺐر ﻣﺠﻠﻪ ﻣﻨﭽﺴﺘﺮﯼ ﺩﺭﻭﻏﻪ ﭼﻮﻥ ﺭﺍﺑﻴﻦ ﺁﻟﻤﺎﻧﻪ و ﺷﮏ ﻧﮑﻨﻴﺪ ﻭﻧﮕﺮ ﺟﻨﺎﺯﻩ ﺭﺍﺑﻴﻦ ﺭﻭ ﻫﻢ ﺑﻪ ﻓﺮﮐﯽ ﻧﻤﻴﺪﻩ

Morteza Bauer در 18/5/1391 | 22:30 گفت:

امیدوارم بمونه
ولی میثم عکس دلیل نمیشه بمونه.منم عکسارو دیدم.
یعنی تو تمرینات شرکت کرده.یعنی میمونه؟

میثم در 18/5/1391 | 22:27 گفت:

ﺳﺲ
ﺭﻭﺵ ﺷﮏ ﻧﮑﻦ ﻣﻴﻤﻮﻧﻪ و ﻣﺜﺒﺖ ﺑﺎﺵ و ﻣﻨﺘﻈﺮ ﻓﺼﻞ ﺟﺪﻳﺪ ﺑﺮﻭ ﻋﮑﺲ ﺗﻤﺮﻳﻦ ﺍﻣﺮﻭﺯش ﺭﻭ ﺳﺎﻳﺖ ﺁﺭﺳﻨﺎﻝ ﮔﺬﺍﺷﺘﻪ ﺑﺒﻴﻦ

soroosh در 18/5/1391 | 22:24 گفت:

رابین واسه من پایه و اساسه تیمه
از خدامه که بمونه ولی امیدی ندارم به اون صورت

mohammad ali در 18/5/1391 | 22:24 گفت:

ah kash robin bere

ehs در 18/5/1391 | 22:21 گفت:

فقط به این نکته دقت کن که رابین نمیرنه نه چون می خواد تو ارسنال بمونه ، بلکه به خاطر اینکه هیچ تیم دیگهای او رو نمی خواد یا همچین پولی رو براش نمی ده!!!یعنی شاید رابین بمونه ولی دلش با ارسنال نیست!!
تنها در صورتی وجود رابین برام مهمه که با ارسنال تمدید کرده باشه وگرنه همون بهتر که بره!

میثم در 18/5/1391 | 22:12 گفت:

ﺣﺎﻼ ﻫﻢ ﻣﻴﺮﻭ و ﻫﻢ ﻣﺘﺮﻭ ﻫﻢ ﺻﺪﺍ ﺩﺍﺭﻥ ﻣﻴﮕﻦ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﻣﺎﻧﺪ
ﻳﻪ ﺳﺮﯼ ﺑﻪ ﺳﺎﻳﺖ ﺭﺳﻤﯽ ﺑﺰﻧﻴﺪ

میثم در 18/5/1391 | 22:10 گفت:
Mirror
مترجم: میثاق

Wed, 8 August 2012
تعداد بازدید: 778پایگاه خبری GunnersTrust: رابین ون پرسی 29 ساله اکنون به همراه سایر بازیکنان تیم اصلی در اردوی آماده سازی آلمان به سر می برد و خود را برای دوستانه مقابل کولن آماده می کند.

روزنامه محلی منچستر امروز در خبری اعلام کرده بود که ون پرسی کمپ آلمان را ترک خواهد کرد تا برای مذاکره به منچستر برود و با این تیم قراردادی امضا کند.

اما خبرگزاری میرور این خبر را رد کرده است و برخلاف این شایعات معتقد است ون پرسی هنوز کمپ آلمان را ترک نکرده و همچنان همراه هم تیمی هایش در این کشور به سر می برد تا خود را آماده بازی با کولن کند.

اما گفته می شود سر الکس فرگوسن آماده است تا در این هفته پیشنهاد جدیدی برای خرید ون پرسی ارسال کند. پیشنهادی که آرسنال انتظار دارد حداقل بالای 20 میلیون پوند باشد.

منچستر یونایتد چند ماه پیش هم برای خرید ون پرسی اقدام کرده بود اما پیشنهاد آنها بلافاصله از سوی باشگاه آرسنال رد شد و اکنون به نظر می رسد شیاطین سرخ میخواهند در رقابت برای جذب ون پرسی پیروز شوند.

تیم های یوونتوس و سیتی دیگر رقیبان یونایتد در این راه هستند. با وجود اینکه یوونتوس هنوز کاملا از خرید وی دست نکشیده است، روبرتو مانچینی سرمربی سیتی اعلام کرده است که فکر نمی کند ون پرسی به سیتی برود.

این انتقال اکنون به نوعی به بن بست خورده است. چرا که گزارشات حاکی از آنست که رابین ون پرسی از خرید های جدید راضی است و باشگاه هم قصد فروش او را ندارد و به نظر می رسد او در آرسنال باقی بماند.

اما از طرف دیگر باشگاه یونایتد هم به سختی تلاش می کند و اطمینان دارد که می تواند هدف خود را به دست آورد.

میثم در 18/5/1391 | 21:52 گفت:

ﺳﺮﻭﺵ ﻳﺎﺩﺕ ﻧﺮﻩ ﺭﺍﺑﻴﻦ ﻳﻪ ﻫﻮﺍﺩﺍﺭ ﺁﺭﺳﻨﺎﻝ ﺑﻮﺩﻩ و ﻫﺴﺖ ﭘﺲ ﺷﮏ ﻧﮑﻦ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﻣﺎﻧﺪ

soroosh در 18/5/1391 | 21:51 گفت:

کلا دیلی میل یه چیزی میگه
مترو یه چیزه دیگه
برام مهم نیس کجا مره فقط ازش می خوام منچستر نره

میثم در 18/5/1391 | 21:45 گفت:

ﻣﻦ ﮐﻪ ﻣﻨﺎﺑﻊ ﺭﻭ ﮔﻔﺘﻢ و ﮐﺎﻣﻼ ﻣﻄﻤﺌﻦ ﻫﺴﺘﻢ و ﻣﻨﻔﯽ ﺑﺎﻑ ﻧﻴﺴﺘﻢ ﺧﻮﺩﺗﻮﻥ ﻣﻴﺘﻮﻧﻴﺪ ﻫﺮ ﺩﻭ ﻣﻨﺒﻊ ﻣﻌﺘﺒﺮ ﺭﻭ ﺑﺮﻳﺪ ﺑﺒﻴﻨﻴﺪ

? در 18/5/1391 | 21:43 گفت:

http://arsenal.ir/blog/post.aspx?BlogId=283&PostID=4758
http://arsenal.ir/blog/post.aspx?BlogId=17&PostID=4763
http://arsenal.ir/blog/post.aspx?BlogId=418&PostID=4762

آدم سر درد میگیره. نکنید ای کارو تروخدااااا.
همه ی این پستا تو ی روز اومده رو سایت!!!

nima در 18/5/1391 | 21:39 گفت:

اولین خبر که زیاد مهم هم نیست،دومی هم که همه میدونیم دارن مذاکره میکنن،پس کی به توافق میرسن؟!؟
فقط سومین خبر خوشحالم کرد که ایشالله رابین میمونه!