شک نکنید در ژانویه خرید بزرگ داریم

نویسنده: میثم

وبلاگ من
نویسنده: میثم
مهندس صنایع غذایی هستم هوادار همیشگی آرسنال از فوتبال کثیف ایران نفرت دارم
کل بازدید: 54,525 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شک نکنید در ژانویه خرید بزرگ داریم

دیابی و روسیچکی چقدر به کارمون اومدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شاید هواداری نباشه که اگه برگردیم به عقب و بازی های بی عیب و زیبای روسیچکی رو تو دورتموند یاد نداشته باشه و بدون شک کسی نباشه بگه خرید روسیچکی اشتباه بود .

و بدون شک همچنان هوادار های زیادی هستن که مثل رئیس دیابی رو یه استعداد بی نقص میدونن ولی چه بگیم که گفتن نداره بازی کنی که بعد از بالغ بر 6سال حضور کمتر از 150بازی برای آرسنال انجام داده .

بله 
 Vassirikiاستعدادی همیشه مصدوم بازی کنی که به هنگام کاپیتانی تیم زیر 19 ساله های فرانسه نوید یک ویرا میداد ولی شانس و عضله های ضعیف با او یار نبودن.

و آخر آرسن ونگر مجبور به بیان این جمله شد که دیابی دیگر توان تحمل بازیهای پر فشار لیگ برتر را ندارد و عملا پیامی پر واضح برای تیم های دیگر لیگ ها فرستاد.

بدون شک چند سالی هست نام گورکف اطراف آرسنال میچرخد و چند وقت  اخیر باز این نام دوباره برای آرسنا زنده شده و شک نکنید حتما رئیس برای خط هافبک همیشه مصدومش فکر های بهتری دارد . 

اما ما چنتا مسافر جمدون بسته هم داریم 

1- شاماخ : عملا بی مصرف شده حتی روی نیمکت 

2- اسکلاچی : فقط میتونم بگم چه شکلی بود یادتونه ؟؟

امیدوارم به والکات که بمونه اتفاقا دوباره مصاحبه کرده از بازی کردن تو آرسنال لذت میبره و  میخواد فقط بازی کنه باقی چیزا دست باشگاه و مدیر برنامه هاشه بر گرفته از سایت www.gunnerstrust.com و هر هفته رئیس هم یه مصاحبه در مورد تئو نداشته باشه اون هفته هفته نمیشه و کاملا به موندن تو تیم امید داره

فقط میتونم بگم امید وارم و بس .........

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 30/8/1391 | 16:47 گفت:

باید یه هافبک بازیساز و یه هافیک دفاعی قوی+یه مدافع چپ خوب رو به تیم اضافه کرد،البته تو PES 2013

محمد مهدی در 30/8/1391 | 11:35 گفت:

مرسی از پستت عزیز.

بچه ها یه سوال دارم. بهم میگین چی شد که خوزه انتونیو ریس رو از دست دادیم؟

علی قاسمی در 30/8/1391 | 11:07 گفت:

حامد جون باید اینا اول بگم که ما چرا عادت کردیم برای ترکیبمون 11 بازیکن رو در نظر بگیریم ؟؟


ژروینیو بیاد باید با افتخار بشینه روی نیمکت و هر وقت نیاز داشته باشیم بیاد توی زمین...
چه ایرادی داره روسیچکی و گیبس و بازیکن های مصدوم برگردند و ما 5 بازیکن نیمکت نشین درجه 1 داشته باشیم که ترکیب ما قبل از بازی قابل پیش بینی نباشه و بتونیم بازی رو با تعویض های مناسب تغییر بدیم و گره رو باز کنیم

آرسنال در صورتی میتونه برای قهرمانی بجنگه که 5 بازیکن نیمکت نشین خود داشته باشه و بتونه با اونت روند بازی رو تغییر بده .. به شاماخ و کوکلین و این بازیکن های درجه 2 که تیم رو بدتر میکنند تا بهتره

رضا جون بازی های آرسنال راحت نیست درسته با تیم های بالا نشین نیست که اونم هست
اورتون تیم بدیه ؟؟
مگه ما و منچستر نیودیم که به نوریچ باختیم ؟؟
نوریچی که قبل از ما پیروزی نداشت ...

میثم در 29/8/1391 | 23:20 گفت:

آقا رضا خیلی هم راحت نیست هم اورتون تیم عالی شده و هم نیوکاسل
به هر صورت ما بدون هیچ شکی چنتا چمدون به دست داریم حتی اگه بازیکن نگیریم

آرمان الهیاری در 29/8/1391 | 23:16 گفت:

‏ منظور دوست خوبمون:
‏@‏@@@@@@@@@@@@@فروش بزرگ بود@@@@@@@@@@@@@@

شایان در 29/8/1391 | 22:44 گفت:

علی آقا من موکدا تاکید میکنم بازی ها تا ژانویه آسان است و دست کم تو چهار تیم خواهیم بود

T.Vermaelen در 29/8/1391 | 21:55 گفت:

http://www.premierleague.com/en-gb/players/profile.overview.html/santi-cazorla

T.Vermaelen در 29/8/1391 | 21:53 گفت:

http://www.premierleague.com/en-gb/matchday/matches.html?paramClubId=1006

T.Vermaelen در 29/8/1391 | 21:50 گفت:

http://fantasy.premierleague.com/the-scout

parsa .R در 29/8/1391 | 20:14 گفت:

مرسی داداش

میثم در 29/8/1391 | 20:11 گفت:

خلاصه بازی و گل بازی های چند لیگ معتبر بعد هر بازی سریع ورزش 3 میزاره تو قسمت ویدئو هاش

T.Vermaelen در 29/8/1391 | 20:03 گفت:

با اینترنت دانلود منیجر دانلود کن

http://video.varzesh3.com/video/%D8%A2%D8%B1%D8%B3%D9%86%D8%A7%D9%845-2%D8%AA%D8%A7%D8%AA%D9%86%D9%87%D8%A7%D9%85/

T.Vermaelen در 29/8/1391 | 20:03 گفت:

http://video.varzesh3.com/video/%D8%A2%D8%B1%D8%B3%D9%86%D8%A7%D9%845-2%D8%AA%D8%A7%D8%AA%D9%86%D9%87%D8%A7%D9%85/

T.Vermaelen در 29/8/1391 | 20:02 گفت:

http://video.varzesh3.com/video/%D8%A2%D8%B1%D8%B3%D9%86%D8%A7%D9%845-2%D8%AA%D8%A7%D8%AA%D9%86%D9%87%D8%A7%D9%85/

میثم در 29/8/1391 | 19:45 گفت:

به نظر من هم سانتوس فقط یه نیم فصل بیشتر خوب کار نکرده و حالا به هیچ عنوان مورد اعتماد رئیس نیست و میتونه گزینه ای برای فروش باشه
و من هم با حامد موافقم ما فقط یه هافبک میخوایم
راستی دنیلسون هم خوب داره بازی میکنه و برگشتش میتونه یه خرید خوب باشه به حدی که دیگه بازیکن ثابت تیمشه و تیمش هم تیم سوم لیگ برزیله

parsa .R در 29/8/1391 | 18:11 گفت:

بچه ها کسی از داش مسلم گل خبر نداره این دفعه گلارو نذاشت بدجوری میخوام گلارو داشته باشم چون بازیرو نتونستم ببینم

مهدی افسرده در 29/8/1391 | 17:47 گفت:

یه چیزه بی ربط:آرمین 2afm تو موزیک ویدیو جدیدش رو سرش کلاه آرسنال گذاشته(البته زیاد نیست)

حامد نوری در 29/8/1391 | 16:58 گفت:

اين و براي رضا شاماخ بگم خوشحال شه ::ركورد بيشترين گل زدن متوالي تو ليگ قهرمانان دست مروانه چاماخه كه شيش بازي متوالي با تيم بوردو تونسته گل زني كنه ، هيف نتونست خودشو با ليگ برتر وفق بده وگرنه بازيكن چارچوب شناسيه!!!

حامد نوری در 29/8/1391 | 16:47 گفت:

ژروينهو برگرده ميخاد جاي كي بره تو زمين ، الان هم پولدي و والكات و جيرو دارن خوب بازي مي كنن ، فقط اگه خريد كنه رئيس يك هافك وسط ميخره وگرنه خريد نمي كنه . بر خلاف شما من فكر مي كنم يك بازيكن اسپانيايي ديگه زمستون بياد آرسنال و نه گوركوف

sepehr najafian در 29/8/1391 | 15:28 گفت:

آره فريمپونگ قرضي رفته چارلتون

Mustafa در 29/8/1391 | 15:17 گفت:

برای فروش اول باید از سانتوس و کوشیلنی شروع کنیم که دوتا احمق بیشتر نیستن و آینده ای هم نمیشه براشون متصور شد، چاماخ فقط فرصت پیدا نکرد و نمیشه بهش خرده گرفت ... اشتباه از ونگره که لیگ فرانسه رو با انگلیس یکسان می دونه.

ali در 29/8/1391 | 14:50 گفت:

تئو میره در تابستان

ali در 29/8/1391 | 14:50 گفت:

Emmanuel Frimpong
بازیکن خط میانی
به Charlton
از آرسنال

ali در 29/8/1391 | 14:49 گفت:

فریمپونگ رفت جارلتون توی نقل وانتقالات goal.com زده بود

ehsan zoola در 29/8/1391 | 14:48 گفت:

بچه ها من حس خوبی در مورد تمدید قرار داد والکات ندارم ...

با صحبت های امروز ونگر فک کنم میخاد قیمتشو ببره بالاتر و بعد بفروشتش هرچند مثل سانگ تئو هم اصلا دوست نداره تیمو ترک کنه

اخه چرا ونگر اینقد لجبازه ؟ خوب بزاره تئو هم چند تا بازی نوک وایسه شاید واقعا تحولی تو تیم ایجاد کنه

محمد يزداني در 29/8/1391 | 14:12 گفت:

فکر کنم یه هافبک دفاعی خوب و با استعداد بخریم بهتره چون تو خط حمله ژیرو داره راه میفته والکاتم اگه تو حمله استفاده بشه خوب جواب میده و مابقی هم کم و بیش گل میزنن مثل پولدی سانتی و...
به نظر من بجای اینکه چند نفر از بازیکنایی که استفاده نمیشن تو ترکیب و فقط دستمزد آنچنانی میگیرنو بفروشن بجاش 1 بازیکنه موثر و بدردبخور بگیرن بهتره.حداکثر استفاده از حداقل امکانات!!!

hamid saadi در 29/8/1391 | 13:56 گفت:

رئیس درباره فابرگاس و رابین هم مطمئین بود
و اما خرید کردن.زیاد مطمئن نباش چون ونگر پول بده نیست و میخواد بز خری کنه.یا به اصطلاح مفت بخره بازیکن ها رو.
و گورکوف هم بازیکن خوبیه ولی آرسناله که بخر نیست.درمورد شاماک و اسکیلاچی هم باید بگم خیلی وقته بی مصرف بودن.
یکی دیگه از اشتباهات ونگر فروختن بندتنر و نگه داشتن شاماک بود.بندتنر خیلی بدردمون میخورد.بازیکن خوبیه

رضاشاماخ چوک بندر در 29/8/1391 | 12:46 گفت:

به نظرم به دوبازیکن خوب وسرعتی نیازداریم.مثل
والبوئنا.الشراوی

علی قاسمی در 29/8/1391 | 10:46 گفت:

به نظر من ما نیاز داریم یه مهاجم نوک مثه هیگواین و یه هافبک دفاعی مثه ام ویلا بخریم و یا میتونیم یکار دیگه کنیم

یه هافبک دفاعی بخریم و کم کم والکات و پودولسکی رو به مهاجم تبدیل کنیم .. ژیرو داره جا میافته و ما زیاد نیاز به بلند زن نداریم در حال حاضر و شاید یه مهاجم درجه 1 دیگه نیاز باشه برای جلو گیری از یکنواختی توی ترکیب و جلوگیری از بی مهاجم شدن بعد از مصدومیت احتمالی جیرود ...


ام ویلا رو خیلی قبول دارم و میتونه تو کار های دفاعی کمک زیادی کنه و اگه گل دوم تاتنهام رو ببینید میبینید که هافبک دفاعی معمولا میتونه این جا رو پوشش بده و آرتتا به هیچ عنوان نمیتونه خیلی کمک کنه در این زمینه هر چند خیلی پاس های سالم خوبی میده
اما ما بیشتر از هر چیز نیاز به یه بازیکن ترجیها سیاه پوست داریم در قسمت هافبک دفاعی تا آرسنال رو گردن کلفت تر کنه و تیم های دیگه از ما حساب ببرند...
تا زمانی که دیابی بود با اینکه مثه ساده لو ها و ابله ها بود باز هم تیم های حریف رو به زانو در میاورد و از زمانی که از ترکیب خارج شد ما شدیم تیمی که در برای های درگیرانه کم میازیم

ali jamshidi در 29/8/1391 | 10:44 گفت:

ممنون از پست با ارزشت. به نظر منم ما بازيكن بي ارزش و يا كم ارزش نيمكت شلوغ كن زياد داريم. ژورو اسكيلاچي شاماخ و ... اينم در حاليكه تو يه سري پست ها بازيكن بي كيفيت و يا كم كيفيت زياد داريم مثل دفاع چپ يا هافبك وسط و دفاعي كه جنگنده باشه و توپ بگيره . نمي دونم ما چرا ويرا فلاميني و حالا هم سانگ رو از دست داديم در حاليكه تو ليگ پر فشار انگليس مهم ترين مسئوليت بر گردن همين هافبك مثل جرارد لمپارد ويراي خودمون روي كين يحي توره ولي ما فاقد همچين هافبكي هستيم. اميدوارم بازيكناني مثل سانتوس رمزي ديابي شاماخ اسكيلاچي ژورو از تيم برن تا با خالي شدن نيمكت تيم به فكر خريد بيافته!! بازيكن هائي كه عملاً جواب پس دادن.

توپچی جنوب در 29/8/1391 | 09:34 گفت:

دیابی و روسیچکی دو بازیکنی هستند که واقعا به تیم طراوت و شادابی میدند و میتونند به راحتی خیال رئیس رو از مرکز زمین و میدان داری در مقابل هرتیمی به دست بگیرند ولی حیف که مصدومن.

من نمیدونم این پزشکان ما با تیم های حریف چه فرقی دارن که ما هر سال این همه مصدوم داریم اون ها خیلی کم!!!!!!!!!!!!

تئو هم به نظر من باید بزارنش تا فروارد نوک بازیکنه بنده خدا میخواد بشه مثل تی تی هانری میخواد اسطوره بشه واسه تیم
تو این فصل هم نشون داده که کار گرفتن از مغزش بیشتر شده و گل های هوشیارانه و خوبی هم زده باید تئو تو تیم بمونه

نیما در 28/8/1391 | 23:33 گفت:

من فکر میکنم دفاع چپ نیاز داریم بعد اون هافبک دفاعی...
نظر من اینه.

میثم در 28/8/1391 | 22:56 گفت:

من حرفم چیز دیگه هست ما چنتا بازیکن بدرد نخور داریم باید بدیم بره حداقل با فرستادن این چنتا بازیکن جا برای جونا که باز میشه
ژوهان ژورو - اسکلاچی - شاماخ

هر چند بنظر من یه هافبک دفاعی میگیریم

ali در 28/8/1391 | 22:50 گفت:

کدوم بازی سادهست
یارو از ردینگ میبازه فوتبال فرق داره

شایان در 28/8/1391 | 22:41 گفت:

با نگاهی به جدول بازی های آرسنال تا اوایل ژانویه 1نکته قابل توجه است،جدول بازی های لیگ آسان است!این احتمال وجود داره هفته اول ژانویه آرسنال رو تو جدول دوم یا سوم ببینیم!!بنابر این بی شک و تردید خبری از خرید نخواهد بود!چون بازی ها ساده است

Farhad Rahbari در 28/8/1391 | 22:06 گفت:

قطعا به یک بازیکن با تفکرات تدافعی نیازمندیم
این بازیکنارم هیشکی تو زمستون نمیخره

میثم در 28/8/1391 | 21:36 گفت:

منچستر وقتی تو بحران اقتصادی گرفتار شد هواداراش جام نخواستن رفتن کل وسایلی که از باشگاه خریده بودن رو به باشگاه هدیه دادن تا با فروشش پولی دربیاره این همه موفقیتش بخاطر این چنین هواداراشه نه چیز دیگه و اگه ما مثل منچستر 35 جام نگیریم چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
یا چلسی 50 سال چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یا منسیتی ؟؟؟؟؟؟؟؟
یا لیورپول؟؟؟؟/////
یا نیوکاسل؟؟؟؟؟؟؟؟
حالا هی برید تایمر نگاه کنید و فحش بدین

میثم در 28/8/1391 | 21:32 گفت:

آقا حمید شما بجای رو بدنت اسم آرسنال رو حک کنی اول رو قلبت حک کن و شما که از سایت رفتی وگرنه میگفتم زمستون سر میره و روسیاهیش به زغال میمیونه

ali در 28/8/1391 | 21:23 گفت:

90'
فولام 1 - 3 ساندرلند

پیروز در 28/8/1391 | 20:46 گفت:

اصلا از گورکف خوشم نمیاد ثبات نداره. بعدشم کی گفته ما همش باید فرانسوی بخریم؟
بچه ها کسی به این سایت رفته تاحالا؟ کی این روز شمار متوقف میشه؟
http://www.sincearsenallastwonatrophy.co.uk/
http://www.sincearsenallastwonatrophy.co.uk/
http://www.sincearsenallastwonatrophy.co.uk/
http://www.sincearsenallastwonatrophy.co.uk/

masoud mahmudpur در 28/8/1391 | 20:29 گفت:

به نظر من ویدال هافبک دفاعی یوونتوس هم بازیکن توپیه

HAMED toopchi در 28/8/1391 | 20:28 گفت:

حيف كه از سايت رفتم، وگرنه ميگفتم: بزك نمير بهار ميا، كمبزه با خيار ميا!

میثم در 28/8/1391 | 20:24 گفت:

کاش دوباره داستان ام ویلا شروع بشه ولی اینبار پایانش خوش باشه ای کاش
ولی گورکوف هم بیاد خیلی توپه

sepehr najafian در 28/8/1391 | 20:20 گفت:

البته به نظرم همون امويلا کافيه.به ژکو نيازي نيس

sepehr najafian در 28/8/1391 | 20:19 گفت:

با رفتن ديابي و روسيچکي اسکيلاچي و شاماخ کاملا جا براي 2 خريد باز ميشه.
ژکو و امويا.که دومي ضروري تره

میثم در 28/8/1391 | 19:59 گفت:

ما ژیرو رو داریم یه هد زن تمام عیار ولکات و ژروینیو رو داریم دریب زن و سرعتی و پودلسکی رو داریم یه شوت زن و تمام کننده کشنده پس فوروارد میخوایم چکار هافبک میخوایم مخصوصا دفاعی که بتونه دست رئیس رو باز نگه داره و از آرتتا استفاده بهتری ببریم

حمید pires در 28/8/1391 | 19:58 گفت:

مرسی میثم جان . اولویت فکر کنم تمدید ولکات باشه بعد رد کردن بازیکنای سکونشین و احتمالا یکی یا دو خرید .
خریدمون خیلی به این بستگی داره که تو کورس جامها باقی بمونیم.
دیروز وقتی تی تی رو سکو تیمو تشویق میکرد بدجوری دلم هواشو کرد ریشاشم که زده خیلی شکل جوونیاشه .

parsa .R در 28/8/1391 | 19:51 گفت:

داداش والا ما هر چی داریم هافبک باید یه مهاجم بگیریم یکی از دوستامون گفت ارسنال رفته تو کار ژکو به خدا خیلی بازیکن خوبیه استیلشم مث ژیرو هست ولی ژیرو خدایی یه چیز دیگست اگه امسال ژیرو بهترین گلزن نشد حالا شاید فک کنین الکی میگم ولی خیلی بازیکن خوبیه ژکو هم بیاد کنارش توپ میشه