ارسنال امسال یا پارسال ؟

نویسنده: reza

وبلاگ من
نویسنده: reza
من منم !!!
کل بازدید: 96,674 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

ارسنال امسال یا پارسال ؟

ارسنال امسال یا پارسال ؟


به نظر من ارسنال پارسال راحت میلانو می برد ولی تو این پست میخواهیم بررسی کنیم ارسنال امسال قویتر از پارسال هست یا بر عکس ؟
رابین خیلی بهتر از پارسال شده ولی با خروج نصری و فابرگاس و حتی کلیشی تیم افت پیدا کردش ولی با تزریق مولتی ویتامین منظورم ارتتا و جوروینهو تیم خوب خودشو بالا کشید . البته در بازبانمونم خیلی پیشرفت داشته . حالا به نظرتون کدوم ارسنال بهتره و می تونیم میلان رو ببریم ؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 25/9/1390 | 23:52 گفت:

حسین درست میگه باهات موافقم پسر

حسین ملازینل در 25/9/1390 | 23:09 گفت:

به نظر من ما یه کمی توی نظر دادن تعادل رو رعایت نمیکنیم و همیشه باید از یه طرف بوم بیفتیم پایین...با دوتا باخت آرسنال میشه بدترین تیم انگلستان و چهار تا برد دفاعمون میشه یه دفاع افسانه ای...بهتره بیشتر واقع گرا باشیم تا ارمان گرا...آره منم قبول دارم که رفتن سسک و نصری یه جورایی به نفع آرسنال تموم شد ولی اینم باید بگیم که این تیم هنوز اون تیم چند سال قبل نشده و هنوز نمیشه برنده بودن و استحکامش توی یک بازی رو از قبل تضمین کرد...قصد سیاه نمایی نداشتم،من خودم مثل اکثر شما به آینده ی این تیم به شدت امیدوارم،فقط خواستم نظر خودمو در مورد تیم این روزها(و نه تیم هفته های آینده)بیان کنم...

mostafaa در 25/9/1390 | 22:28 گفت:

به نظر من آرسنال امسال قوی تره. چون 1 - آرتتا بهتر از فابرگاسه و رو این تاکید می کنم و حاضرم به همه ثابت کنم رفتن فابرگاس به نفع آرسنال شد2-ژروینهو بهتر از نصریه(چون نصری کند بود و حرکت هاش خیلی کم بد بیشتر وای میستاد تا یکی فرار کنه و بعد بهش پاس بده.3- اوضاع دروازه بانمون خیلی بهتر شده(هم از لحاظ فنی هم از لحاظ ثابت شدن دروازه بان اول)4- اوضاع دفاع خیلی بهتر شده با رسیدن ورما و مرتساکر و بهتر شدن کوشلنی.4- سانگ داره استثنایی بازی می کنه.5- احساس می کنم ونگر یه مقدار محاظه کار تر شده و این بهتره. 6-رابین داره استثنایی بازی می کنه و مصدوم نمیشه

mostafaa در 25/9/1390 | 22:20 گفت:

منظورت از پسر خاله همون عزیز جونه؟

توپچی جنوب در 25/9/1390 | 22:00 گفت:

این چرت وپرت رو پسر خاله ام نوشته من فقط فارسی تایپ میکنم از همه عذر میخوام!!!!!!!!!!

توپچی جنوب در 25/9/1390 | 21:43 گفت:

ma hazf mishim ma morabi nadarim

فرهاد در 25/9/1390 | 19:57 گفت:

هرسال

حمید فرازی در 25/9/1390 | 19:50 گفت:

الان فوتبال کاملا در مسیری داره پیش میره که تیمای دفاعی خیلی بهتر نتیجه میگیرن.شاید اگه به تیمای ملی نگاه کنیم اینو کاملا میبینیم.آرژآنتین با اون خط حمله کهکشانیش و خط دفاع ضعیفش هیچ حرفی واسه گفتن نداره.یا هلند دیگه اون بازی زیبا و تهاجمیو کنار گذاشته و با یه بازی دفاعی و منطقی تا فینال جام جهانی پیش میاد و نمونه بارزترش آلمان که همیشه یه مدعیه چون ساختار دفاعی فوق العاده ای داره.الانم ما سبک بازیمون با توجه به بازیکنانمون با پارسال خیلی فرق کرده.چون نصری یه بازیکن فوق العاده تهاجمی و تکنیکی بود که تو کارای دفاعی ضعیف بود ولی ژروینیو تو هردو متعادله ویا با بازگشت ورما و اوج گیری کوشینلی و سانگ و همچنین اومدن سانتوس تو دفاع عالی شدیم و یه مهاجم تراز اول داریم که تو ضدحمله عالی هست.پس امسال از نظر زیبا بازی کردن افت کردیم ولی از نظر نتیجه گیری میتونیم بهتر شیم.

سید امین هاشمی در 25/9/1390 | 19:50 گفت:

از نظر من امسال بهتریم

علی ارشدی در 25/9/1390 | 19:22 گفت:

امسال خیلی بهتر شدیم

میثم در 25/9/1390 | 18:03 گفت:

آرسنال امسال خیلی بهتره جون ما فقط نصری و کلیچی رو از دست دادیم سس که همش تو ریکاوری بود و جای ون دوتا جز بنایون چهار تا بهزیکن خوب آوردیم
میلان پیر رو کنار میزنیم و میریم مرحله بعد
انشاالله

توپچی جنوب در 25/9/1390 | 17:59 گفت:

پارسال درسته که نصری و فابرگاس وکلیشی رو داشتیم ولی فراموش نکنید که امسال دفاع قویتری داریم سانتوز و فرمایلن و مرتساکر و سانیا و حتی کوشینلی که خیلی پیشرفت کرده.
یه هافبک دفاعی قلدر داریم سانگ که خوب میجنگه.
رمزی و ارتتا و ژروینیو و ولکات روداریم که با بازگشت ویلشر کامل میشن وبا بازی های ترکیبی و سرعتی هر حریفی رو از پا در میارن و
در نک حمله یکی از بهترین گلزن های اروپا رو داریم روبین ونپرسی که به دروازبانان مجال فکر کردن نمیده و وقتی توپ رو میبینن که به تور چسبیده و
از همه مهمتر مغز متفکر تیم یعنی رئیس ارسن ونگر رو داریم که نیازی به تعریف ازش نیست...
حالا با این همه کسی به این تیم شک داره؟؟؟؟
و با علم به اینکه در ژانویه خرید های خوبی میکنیم پس برنده این بازی ارسناله بچه ها .

محسن در 25/9/1390 | 17:52 گفت:

آرسنال پارسال کمی قوی تر بود
اما الان آرسنال داره روز به روز بهتر میشه و روند رو به رشدی رو داره.

حمیدرضا در 25/9/1390 | 17:52 گفت:

فک کنم امسال خوش شانس تر باشیم ولی قدرتمون بیشتر شده

حمیدرضا در 25/9/1390 | 17:52 گفت:

فک کنم امسال خوش شانس تر باشیم ولی قدرتمون بیشتر شده

حبیب در 25/9/1390 | 17:13 گفت:

پارسال این موقع خیلی بهتر بودیم.... ولی الانم خیلی راحت میبریم و صعود میکنیم...