ایا امسال هم جام بی جام ؟

نویسنده: reza

وبلاگ من
نویسنده: reza
من منم !!!
کل بازدید: 96,027 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ایا امسال هم جام بی جام ؟

یا امسال هم جام بی جام ؟


پس از شکست در مقابل سیتی کار بیش از پیش برای ارسنال سخت شد . اختلاف 12 امتیازی بین ارسنال و سدرنشبن لیگ جزیره باعث شده هواداران توپچی های لندن انتظاری از قهرمانی در لیگ نداشته باشندو برخورد به قرعه ای سخت در لیگ قهرمانان که ونگر و شاگردانش باید پس از عبور از میلان و احتمالا بارسا به فینال بروند که این کاری بس دشوار است باعث شده فرضییه سال بی جامی قوت بگیرد . نظر شما دوست عزیز در مورد چیه ؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 28/9/1390 | 20:14 گفت:

هنوز 15 هفته بیشتر نگذشته یعنی هنوز حتی به نیم فصل هم نرسیدیم-خدا رو چه دیدی شاید بازیکن های درجه 1 شون مثل سیلوا,آگرو,کمپانی و .... برای 6 ماه مصدوم بشن و در نهایت شایستگی قهرمان شدیم.

محسن در 28/9/1390 | 14:09 گفت:

منم مثل سید به آینده این تیم امید زیادی دارم .

حمید فرازی در 28/9/1390 | 13:56 گفت:

لیگ برتر نه.قهرمانان هم نه.فقط میمونه حذفی

علی ارشدی در 28/9/1390 | 13:51 گفت:

امید واریتون منو کشته!

Vishka در 28/9/1390 | 12:57 گفت:

آره جام بی جام.شاید یه روز نوه هامون جامو دیدن.به امید اون روز

ali در 28/9/1390 | 12:41 گفت:

با ونگر من بهت قول میدم تا 10 سال آینده هیچ جامی نخواهیم برد

محمدرضاجاشي در 28/9/1390 | 11:40 گفت:

ارسنال سمت بارسلون نيست تو اروپا تافينال بش نميخوريم
سي تي تيم بي ثباتيه و شخصيت قهرماني نداره لذا افت ميكنه

Saeed Milani در 28/9/1390 | 11:37 گفت:

100% بی جام.

سید امین هاشمی در 28/9/1390 | 10:25 گفت:

نمیدونم چرا رضا جان ولی من به این تیم خوش بینم

میلاد حسینی در 28/9/1390 | 10:13 گفت:

بی جام

فرهاد در 28/9/1390 | 09:58 گفت:

اگر ونگر به این لج بازی هاش و بازی دادن به رمزی و ارتتا و بازی ندادن به توماس و بنایون و خرید درجه یک نکردنش ادامه بده چرا که نه قسم می خورم رمزی و ارتتا انگشت کوچه ی توماس و بنایون نمیشن تیمای دیگه بازیکن ندارن ما داریم استفاده نمی کنیم واقعا چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

علیرضا غلامی در 28/9/1390 | 09:51 گفت:

تو این برهه ما اصلا نباید به قهرمانی تو لیگ فکر کنیم . باید پله پله بریم جلو .... الان باید به رتبه چهارم فکر کنیم و بعدش سوم و بعدش دوم و اول !!