خنده یا گریه ؟

نویسنده: reza

وبلاگ من
نویسنده: reza
من منم !!!
کل بازدید: 95,956 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خنده یا گریه ؟

خنده یا گریه ؟


شرمنه ام میدونم بحث تکراری هستش ولی برام خیلی جالبه که اخبار ساعت 13 شبکه سه بازم خبر های لیگ جزیره پخش نکرد و این در حالی هستش که دیشب بازی ارسنالو پخش کردن . من که نمی دو نم باید بخندم یا گریه کنم ؟ شما بگید
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 29/9/1390 | 00:21 گفت:

مرسی حمید :))

حمید فرازی در 28/9/1390 | 23:27 گفت:

کارم از گریه گذشته به آن میخندم.اینم ادامه شعر علی

فرهاد در 28/9/1390 | 20:58 گفت:

بازی منچستر-فولام پخش میشه

علی ارشدی در 28/9/1390 | 20:33 گفت:

خنده تلخ من از گریه غم انگیز تر است

ناصر در 28/9/1390 | 19:46 گفت:

اگه خیلی انتقاد کنیم,احتمالا بازی های لیگ های دیگه رو هم پخش نکنن!
اینطوری فقط میتونیم گزارش لیگ دسته سه کبدی شهرداری های محلات یاسوج رو ببینیم!

sam baygan در 28/9/1390 | 19:13 گفت:

گاگول مودبانه و زیباترین صفت برا همچین موقع هاست!

(Hooman sam (Dark metal در 28/9/1390 | 16:03 گفت:

راستی کلمه آب قابل تامل هستش ها!!!دیگه توضیح نمیدم!!!!

(Hooman sam (Dark metal در 28/9/1390 | 16:02 گفت:

نه بخند نه گریه کن...لعنت کن این مسئولای غیرفوتبالیمون رو که اتفاقی بارسایی از آب در اومدن!!!!!

سید امین هاشمی در 28/9/1390 | 15:55 گفت:

دیگه شورشو درآوردن

محمدرضاجاشي در 28/9/1390 | 14:25 گفت:

من فكر ميكدم 2هستيم تو دنيا بعد بوركينافاسو پ نگو اوليم

فرزین سلامي در 28/9/1390 | 14:16 گفت:

آدم نمیدونه بره حرفشو به کی بزنه؟اخبار ساعت 9.5 صبح شبکه حبر هم لصلا اسمی از لیگ انگلیس نبردن در حالیکه با آب و تاب نتیجه بازی گرانادا.لوانته رو گفت!! یه نفر هم نمیشه پیدا کرد که اسم مربیای این تیما یا حتی اسم یه بازیکنشون رو بدونه اون وقت خیر اونا رو به لیگ انگلیس که دیشب همه تیم های صذزنشین بازی داشتن ترجیح دادن. خراب شه رو سرشون اونجا

hamidtopchi در 28/9/1390 | 14:13 گفت:

مااا!!!آقای جاشی ما!!!
رتبه اول دنیا رو داریم تو پیشرفت!!
هیچ کشوری مثل ما پیشرفت نمیکنه!!!
ما که نباید هوادار آرسنال باشیم
باید هوادار پرسپولیس باشیم با این بازی فوق العدش!!!
ما به اوج تکنولوژی محدود کردن انسان ها رسیدیم!!!
استغفرالله!!!دنیا داره حول محور ما میچرخه!!!
ما تونستیم 76 ملیون نفر رو خفه کنیم!!!
این در حالیه که قذافی نتونست نصف اینو خفه کنه!!!
:)
به دل نگیرید!!!

Saeed Milani در 28/9/1390 | 14:10 گفت:

سیاست گذاران ، مشتی کودن و ابله!

محمدرضاجاشي در 28/9/1390 | 14:03 گفت:

به قول شاعرميان گريه ميخندم
عصر ارتباطات دنيا چي شده ما چيشديم

hamidtopchi در 28/9/1390 | 13:56 گفت:

بابا اینا با انگلیس به هم زدن
اگه نبایدم پخش کنن!! به قول خودشون!!
ولی در حد1 خبر کسی رو سبک و حقیر نمیکنه!!
از احمقیه مسئولانه!!!
تازه گیا میخوان دانشگاه دخترونه و پسرونه بزارن :)))!!!
از فردا بازار ها هم همین میشه!!!جمعه بازار مردا:) و زنا:)!!!
اینجا عادیه این اتفاقا!!!!
اینترنتم که قرار جمع بشه و اینترنت ملی بزارن!!!!
از اون جا که این سایت اینطور که دیدم زیر نظر تیم لندنی به احتمال قطع الیقین فیلتر میشه!!!!!
یه مشت آدم نادون بهتر این نمیتونن کار کنن!!

محمد جویبار در 28/9/1390 | 13:54 گفت:

کسی قرار نیست با این کارا طرفدار بارسلونا بشه

محسن در 28/9/1390 | 13:53 گفت:

کم کم برات عادت می شه !

رضاشاماخ چوک بندر در 28/9/1390 | 13:41 گفت:

شبکه به اصطلاح جوان

حمید فرازی در 28/9/1390 | 13:39 گفت:

از گریه بخند.ولی اینم میگذره.همیشه اینجور نمیمونه