12 امتیاز

نویسنده: reza

وبلاگ من
نویسنده: reza
من منم !!!
کل بازدید: 92,007 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

12 امتیاز

12امتیاز


خب همه میدونند که اختلافمون با السیتی 12 بودش ولی 12 تا تو لیگ جزیره زیاد نیستش . وقتی 6 تیم شاخ تو یک لیگ باشن (دو تا منچستر - جلسی -لیورپول-تاتنهام-ارسنال) امتیازات راحت رد بدل میشن . واقعا تعجب کردم از حرف ونگر که با این همه تجربه تو این لیگ بعد از باخت در برابر السیتی غزل لیگو خونده بودش . اگه بازی قبلیمونو برده بودیم الان فاصلمون چه قدر بود ؟ مورده دیگه فیزیکی بودن این لیگه کافی تو السیتی نصری و اون یارو که به ما گل زدش (نمی خوام اسمشو بیارم ) مصدوم بشن مانچینی هم که عرضه ی جمع کردن تیمشو نداره یه سره میرن تو کوزه همین جوری که دو از یارای اصلی ما مصدوم شدن منضورم جک و توماس هستش ولی خب دیگه اقا ارسن خیلی با مانچینی دفرنت هستش . حالا اگه این اختلاف تو لیگ اسپانیا باشه کلا 180 درجه فرق داره چون کلا فقط دو تیم قوی داره اونا هم همه رو 6تا 6تا میترکونند اونوقت میگن رونالدو 60 تا بازی 60 تا گل زده . د اخه اگه ارضه داشت که به بارسا گل میزدش تو این اخرین ال کلاسیکوشون دقیقا مثل علی دایی که چنتا کشورو با میکرسکوپ از نقشه پیدا میکردن میدادن دایی 6 تا گل بهشون بزنه تا بشه اقا گل جهان !!! گلزن کسی هستش که به چلسی ستا گل بزنه نه به هرکولس . خلاصه اینکه افق های در خشانی در رو به رو داریم مثل خرید های زانویه برگشت جک . فقط باید باورشون داشته باشیمو تمام تلاشمونو به عنوان هوادار بکنیم اون وقته که این اختلاف امتیازات براتون کوچیک و حقیر میشن. قول میدم اخر فصل جزو 4 تا هستیم که هیچ بالا تر از السیتی هم هستیم به خدا تیمشون شخصیت قهرمانی نداره مثل ارسنال روحیه ندارن و نداشتن روحییه دوستی بین بازیکنا و عشقشون به پول باعث سرنگونیشون میشه یعنی دقیقا چیزی که ارسنالو سر پا نگه داشته خداییش تو کدوم تیم مطرح جهان ابن عشق بازی ها رو میبینید که یک بازیکن بعد از چند سال وقتی تیمش به اون احتیاج داره ( لمنو میگم ) با اینکه بزنشسته شده بازم به خاطر تیمش که همون عشقش هست بر میگرده یا مثل تیتی که با برگشتش همه رو متعجب کرده . 
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

aso در 12/10/1390 | 18:40 گفت:

الان بدترین چیزی که میتونه به تیم ضربه بزنه، اینه که به امید قهرمانی بازی کنه،
ما فعلا باید به فکر این باشیم که جای تاتنهامو بگیریم،بعد به فکر قهرمانی باشیم
اگه ما همین اول کار بگیم که میخوام قهرمان بشیم، بعد از اولین بازیی که امتیاز از دست بدیم،کلا روحیه تیم داغون میشه .

حمید فرازی در 12/10/1390 | 18:08 گفت:

هیچ شانسی نداریم مگه اینکه چند خرید خوب انجام بدیم که اینم خیلی بعیده.ولی امیدوارم آرسنال جایگاهی شایسته نامش کسب کنه

علی ارشدی در 12/10/1390 | 15:34 گفت:

شانس قهرمانی داریم ولی باید خیلی خوب کار کنیم کوچکترین اشتباهی باعث میشه شانسمون خیلی کم بشه

رضا در 12/10/1390 | 13:02 گفت:

حمید جان توپچی قانع شدید که ما شانس قهرمانی داریم؟

رضا در 12/10/1390 | 13:00 گفت:

به امید خدا امشب ببریم اختلاف ۶ امتیاز میشه
این هفته منچستر در خانه نیوکسل داره و السیتی هم در خونش با لیورپول این هفته میتونه ما را جمع مدعی برگردونه تا یه درسی باشه برای مانچینی چون گفته بود فقط ۳ تیمه السیتی ، یونایتد، مرغ ها(تاتنهام) شانس قهرمانی دارند!

reeza در 12/10/1390 | 12:50 گفت:

آهای عشق جورو (hamid tupchi) با توام :) D: ما سابقه یک فصل بدون باخت رو داریم با همین مربی که هیچ تیم دیگه نتونسته فقط یه بار من یو بهش نزدیک شد که ....نداشت ادامه بده ودر نهایت باخت بازکنای اون موقع ما شاخ تر بودن ولی در عوض تیبم های الان ضعیف تر هستن پس چرا نتونیم نگاه کن تو همین سه بازی آخر بود که اختلاف ما 12تا شد ولی به 9 کاهش یا این یعنی چِییی که میگی نمی تونیم یکم خوشبین باش

رضا در 12/10/1390 | 12:45 گفت:

اگه امشب هم ببریم دیگه کاملا به جمع مدعی ها بر میگردیم

رضا در 12/10/1390 | 12:41 گفت:

حمید جان توپچی ! اولا اختلاف ۹ امتیازه دوما ما با سیتی و یونایتد در خانه بازی داریم و اونها هم با هم بازی دارن سوما خدا بزرگ است !!

♥Arsenal♥ در 12/10/1390 | 12:33 گفت:

کی میگه تو لیگ انگلیس 12 زیاد نیست؟
مگه پارسال من یوتد چندتا امتیاز از دست داد؟
که تو یه نیم فصل 12 از دست بده و ما 12 تا از دست ندیم؟؟؟
عمرا قهرمان لیگ بشیم!!!

reza در 12/10/1390 | 12:31 گفت:

گفتم 12 بود نه هست

امیررضا در 12/10/1390 | 10:50 گفت:

اختلاف 9تاست

hamed در 12/10/1390 | 10:47 گفت:

آرسنال با این تیم خوبی که این فصل داره باید با اضافه کردن چند بازیکن برای قهرمانی توی این لیگ بجنگه نه برای جزء 4 تیم بودن!!!!!!!!!!!!!

فعلا که خرید آنری خرید خوبی بود ولی برای خط دفاع و حمله هنوز هم بازیکن نیاز داریم...............

توی این لیگ همه ی تیم ها وضعیت بسیار آشفته ای دارند ما باید برای قهرمانی بجنگیم...........

باور کنید حیف میشه که ما توی این فصل قهرمان نشیم...............

hesam در 12/10/1390 | 09:54 گفت:

الان اختلاف 9 هست نه 12.

رضا در 12/10/1390 | 08:47 گفت:

مدعی هستیم هنوز با توجه به تعداد بازی های باقی مانده
ضمنا با السیتی ، یونایتد، تاتنهام و چلسی در خانه باهاشون بازی داریم این میتونه خیلی خوب باشه

مجید در 12/10/1390 | 03:19 گفت:

اپرین