سایت

نویسنده: reza

وبلاگ من
نویسنده: reza
من منم !!!
کل بازدید: 95,966 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

سایت

سایتسلام 
الان که وارد سایت شدم گرخیدم !!! 
سایت به کلی چنج شده و تقیر کرده . نکات مثبتش لز این قرار که بخش اخبار فنچ اضافه شده . روی پست ها اسم قشنگی گذاشتن : دل نوشته های ارسنالی . بلاخره نظر سنجی سابت هم عوض شد و جدول هم جای بهتری قرار گرفته .گالری هم به روز شده خیلی خوبه
ولی نکات منفیش البته از نظر من حقیر که ممکنه هر کی یه نظر داشته باشه .
کلا رنگ بندی جالبی نداره یکم بی نظمه . اخرین اخبارش فعلن عکس نداره خبراش البته فکر کنم سایت برام خوب باز نشده و یا هنوز ازمایشی .
کلا من سایت اولیه رو که سفید بود بیشتر از همه دوست داشتم . بعدش سایت خودمون . اخرش هم سایت فعلی !!!
البته یک اشتباه هم صورت گرفته و اون هم اینست که سایت هواداران بخشی از زندگی ما بود
نظراتونو خواهشن بگید
یه خسته نباشید توپ هم به برو بچ مسئول سایت میگم و امید وارم سال خوبی داشته باشن به همراه بقیه بروبچ ارسنال
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

شاهين در 26/12/1390 | 01:23 گفت:

آرمان جان خسته نباشی ....
فقط دو نکته :
1- منظور از نسخ موبایل همون نسخه موبایله دیگه !!!
2- اینجا دیگر فقط یک سایت نیست ، بخشی از زندگی شماییم !!! اینجا دیگر فقط یک سایت نیست ، بخشی از زندگی ماست یا شماست فکر کنم بهتر باشه .

M o o r I در 26/12/1390 | 01:15 گفت:

واووووووووو

واقعا باید تشکر کرد . دمتون گرم:))))))) شگفت زده شدم


من 2 تا نظر دارم : 1 : تو قسمت آخرین اخبار , برای هر خبر , پایینش 1 قسمت واسه نظرات عزیزان , در رابطه با همون خبر بذارید تا دوستان نظرشونو در مورد همون خبر , بگن . دقیقا مثل همینجا که نظرامونو میدیم . 2 : واسه چند تا خبر اصلی حتما عکس بذارید 3 : آها خوب شد یادم اومد , یه نکته ای که بچه ها نگفتن . تو تنظیمات شخصیه هر نفر حتما حتما حتما یه جا واسه تغییر دادن ایمیل ها بذارید که واقعا ضروریه ( آخه شاید یکی IDش تغییر کرده باشه ) 4 : موافقم که یکم صفحه اصلی شلوغه 5 : تو صفحه اصلی حتما تویتر بذازید که بچه های گل با هم در ارتباط باشن فکر میکنم همیناس دیگه :)))))))))

بازم خیلی خیلی ممنون از بچه های گل سایت . بخصوص آرمان جان

Keivan در 26/12/1390 | 01:04 گفت:

مثل اینکه آرسنال رو با 2 تا تیم بالا و پایینشو میزارن تو قسمت جدول لیگ برتر
در رابطه با جمله علی ارشدی

Keivan در 26/12/1390 | 00:59 گفت:

مثل اینکه آگرو گل زد
سیتی 1-2 لیسبون

حمید فرازی در 26/12/1390 | 00:10 گفت:

رضا ورژن جدید تازه راه اندازی شده و فعلا اجازه بده پیشنهدات داده بشه و بعد

reza در 26/12/1390 | 00:01 گفت:

به نظر من حمید جان باید دو قدم برگردیم عقب

حمید فرازی در 25/12/1390 | 23:46 گفت:

دوستان نظرات خوبی دادن و قطعا مدیران هم سعی میکنن نظرات و پیشنهادات شما رو اعمال کنن.منم با نظرات دوستان موافقم ولی اینکه بخوایم به ورژن قبل برگردیم موافق نیستم اینجوری باز یه قدم به عقب برگشتبیم.البته باید منتظر باشیم تا سایت به طور کامل آپلود بشه.

از زحمات آرمان خان و بقیه هم بسیار ممنونم

saeed nouri در 25/12/1390 | 23:30 گفت:

با تشکر از آرمان جان

saeed nouri در 25/12/1390 | 23:30 گفت:

شلوغه یه کمی....رنگ بندیم موافقم که جالب نیست...ولی تغییرات در کل خوبه

ehs در 25/12/1390 | 22:43 گفت:

آرمان جان خسته نباشيد

علی آقاشاهی در 25/12/1390 | 22:37 گفت:

سلام همگی خسته نباشید
من خیلی در این زمینه تخصص ندارم فقط چیزایی که به ذهنم میرسه
۱. قرار گرفتن همه چیز روی صفحه اصلی سایت هم اونو شلوغ کرده هم سنگین اگه برای بعضی چیزای دیگه هم لینک گذاشته بشه خوبه
۲. اگر دلنوشته ها آرشیو هم داشته باشن خوبه
۳. فکر کنم اضافه کردن موبایل سایت خیلی مفید باشه یک قدم از همه جا جلو می افتیم
در نهایت بخاطر زحماتتون ازتون سپاسگذارم

Good luck 

علی ارشدی در 25/12/1390 | 22:26 گفت:

1. صفحه اول شلوغه آدم گیج میشه

2. جدول لیگ برتر ناقصه تیم اولو نداره!!! ضمنا جدول کامل هم قابل مشاهده نیست :(

3. بعضی باکسا اضافیه یا بیش از حد بزرگه

فعلا همینا
بقیه خوبه

Keivan در 25/12/1390 | 21:04 گفت:


تو قسمت دل نوشته های آرسنالی ها ...
یه کاری کنین که بیشتر پستهارو ببینیم یعنی زود به زود نره تو هیستوری

سید سجاد حسینی در 25/12/1390 | 20:43 گفت:

اگه تو بخش کامنت عکس آواتور کامل نمایش داده بشه خیلی خوب میشه

محسن در 25/12/1390 | 20:25 گفت:

خواهشا عکس فابرگاس با لباس آرسنال رو از صفحه اول بردارید

فرهاد در 25/12/1390 | 20:10 گفت:

یه دستی هم به سر و شکل اینجا هم اگه میشه بکشید

جواد تی تی در 25/12/1390 | 20:03 گفت:

سفیدی سایت خیلی زیاده قرمز تر بشه

جواد تی تی در 25/12/1390 | 20:02 گفت:

بد نیست البته من قبلی رو بیشتر می پسندم چند پیشنهاد :
1-تو قسمت آخرین اخبار برای 4 خبر آخر که جدیدترن و مهمتر عکس بذار یا یه کاری کن که 4 خبر آخر از سایر اخبار جدا بشه مثل سابق 2- اخبار ، بخش نظرات مثل این که نداره براش بذار البته پایین همون صفحه نه توی صفحه جدید و با همون یوزر و پسوورد نه این که بخواد دوباره تو اون قسمت هم ثبت نام کنی 3-نظرسنجی رو دو سه هفته یه بار به روز کن

Keivan در 25/12/1390 | 20:00 گفت:

آقا اونجایی که زدین شب به یاد ماندنی لندن
نوشتین آرسنال 0-3 میلان
تصحیح شود

Keivan در 25/12/1390 | 20:00 گفت:

آقا اونجایی که زدین شب به یاد ماندنی لندن
نوشتین آرسنال 0-3 میلان
تصحیح شود

soroosh در 25/12/1390 | 19:58 گفت:

قشنگ نیست !!!! اون یکی قشنگ تر بود

Keivan در 25/12/1390 | 19:58 گفت:

آقا اونجایی که زدین شب به یاد ماندنی لندن
نوشتین آرسنال 0-3 میلان
تصحیح شود

محسن آزاده در 25/12/1390 | 19:48 گفت:

اول از همه بگم که دست همه مسئولین درد نکنه ، میدونم که واسه این تغییرات زحمت کشیدن !
اما میشه به چند نکته منفی بارز اشاره کرد که یکیش همون شلوغیه صفحه ی اصلیه ، نکته دیگه قرار گرفتن چیزهایی در صفحه اصلی هست که هیچ ضرورتی نداره ، مثل " arsenal kit " که اتفاقا دوبار در صفحه اصلی هم قرار گرفته یا " pes 2012" که همه این ها از طریق فروشگاه سایت قابل دسترسی اند ، البته یه سری ایرادات ریزی هم هست مثل عکس نداشتن قسمت آخریت اخبار ، یا این که با کلیک روی جدول ، جدولِ کامل نمایش داده نمیشه و . . . که البته می دونم این ها اصلا ایرادات مهمی نیستن ، اما دقت به همین موارد جزئی باعث تمایز میشه و یه سایت کامل و بی نقص میکنه !!!
در حقیقت اسم این اتفاقات اخیر رو صرفا میشه به تغییر گذاشت نه بهبود!!! امیدوارم در آینده مسئولین سایت و آقا آرمان گل تمرکزشون روی رفع نواقص بزارن و بیش از پیش همه ما رو شرمنده خودشون کنن :)
بازم یه بار دیگه یه تشکر جانانه می کنم و میگم که اینا فقط نظرات من نوعی بودن ، گفتم شاید در آینده به دردتون بخورن !!!

Keivan در 25/12/1390 | 19:37 گفت:

آرمان جان واقعا دست درد نکه چی ساختی دمت گرم

reza در 25/12/1390 | 19:12 گفت:

راستی یجا نوشته پس 2012 اون چیه ؟

HAMED toopchi در 25/12/1390 | 19:05 گفت:

لطفا قسمت توهين به ژورو اضافه گردد. بعد از نتيجه نگرفتن تيم تسكين دهنده ميباشد.!
با تشكر

sina در 25/12/1390 | 18:50 گفت:

من که میگم دست همه بچه ها درد نکنه !
خسته نباشین !

reza در 25/12/1390 | 18:43 گفت:

من هم حدس میزدم کامل نشده . خیلی ممنون ارمان جان

آرمان امیراحمدی در 25/12/1390 | 18:41 گفت:

هدف همون سایت قدیمی رسمی باشگاه بوده ! و حالت نوستالوژیکی که داره ! یاد و خاطره تمام پیروزی ها و قهرمانی ها !

آرمان امیراحمدی در 25/12/1390 | 18:40 گفت:

مرسی ! بلاگ به درد بخوریه ! همه نظر بدن ( الیته این فقط 40% است ) منو ها اماده نشده !!!

حسین در 25/12/1390 | 18:29 گفت:

خواهشا به شکل قبلی برش گردونید اصلا جالب نیست(نسبت به حالت قبلی)

مجتبی هانری در 25/12/1390 | 18:28 گفت:

دست همگی درد نکنه;ما که همگی دلخوشیمون تو این سایته.

Gunner در 25/12/1390 | 18:23 گفت:

حسابي كه خونه تكوني كردي اقا ارمان

مهدی افسرده در 25/12/1390 | 18:17 گفت:

یه جوریا مثه سایتای 10 سال پیشه!!!

HAMED toopchi در 25/12/1390 | 18:02 گفت:

شلووووووووووووووووووووووووووووووووووووووغ شده، سرگيجه ميگيري، پوسته سايت قبلي هم قشنگ تر بود.
ولي دست گلشون درد نكنه، زحمت ميكشن
( اينجا ديگه يك سايت نيست، بخشي از زندگي ماست)