سوتیهای کارشناس بازی

نویسنده: reza

وبلاگ من
نویسنده: reza
من منم !!!
کل بازدید: 95,954 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

سوتیهای کارشناس بازی

سوتیهای کارشناس بازی


سلام این شما و این سوتیها


1 به نظر شما چرا ارسنال در توپ های برگشتی و ریواند ها صاحب توپ نمیشه ؟ 
   مهاجر : خب چون توپ دست مدافعان چلسی میاد و انها دور میکنند !!

2 نظرتون در مورد نیمه ی دوم چیه ؟
  به نظر من تا 35 دقیقه اول گل نخواهیم داشت ولی بعدش میشه رو کرنر و یا سانتر و یا        کاشته گلی داشته باشیم ( خب مگه باید چی جوری گل زد) !!!!

سوتی گزارشگر  : خب این کاشته سمت چپ هست و یه بزیکن چپپا بهتر میزنه . میبینید رابین فن پرسی کنار میره  !!!!! و جاش ولکات میاد که با چپ بزنه !!!!!

ولی انصافا دلم به حال جاودانی میسوزه که باید ...  ولی کارشناس الکلاسیکو واقعا بلد بود من که چیز ها یادگرفتم . راستی تبریکم میگم به خاطر الکلاسیکو
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شما



نظرات پیشین

reza در 4/2/1391 | 18:08 گفت:

just arsenal

علی ارشدی در 4/2/1391 | 00:16 گفت:

آرسنال البته :)

علی ارشدی در 4/2/1391 | 00:16 گفت:

حسین@ مرسی
بهتره که بقیه هم بی خیال این بحث بشن عشق است آرسنا

حسین در 3/2/1391 | 23:55 گفت:

((...در ضمن این بحث هم با طرفداری از بارسا شروع شد وگرنه هیچ یک از اعضای سایت هم پستی به خاطر این شکست بارسا نذاشته و بهتره اولین کامنت در مورد این بحث رو یه بار دیگه بخونی.ممنون میشم همه اعضا از این به بعد به آرسنال توجه کنن و کاری به تیمای دیگه نداشته باشن...))

قبل از کامنت ها خوبه خط آخر این پست بلاگ رو بخونی که هیچ ربطی به ارسنال نداشت.

بازم میگم من هیچ وقت شروع کننده بحثی در مورد بارسا نبوده و نیستم.من خودم بیشتر از همه به حریم این سایت احترام گذاشته و میذارم.اینو همیشه ثابت کردم و کسی نمیتونه انکار کنه اینو.من که ظاهرا اینجا بعنوان وکیل مدافع باسا شناخته میشم(متاسفانه)از معدود نفراتی هستم که بعد از باخت های ارسنال همیشه اومدم و حمایتم رو اعلام کردم و افتخار میکنم مثل خیلیا نیومدم به مربی یا بازیکن ها توهین کنم.

الانم این بحث ال کلاسیکو رو ادامه نمیدم.همینجا تموم میشه.

Vishka در 3/2/1391 | 23:27 گفت:

بین کارشناسا من آقای صدرو دوس دارم.
حالا از بین بارسا و رئال هیشکدوم فقط آرسنال

حمید فرازی در 3/2/1391 | 23:27 گفت:

حسین من کم از این موارد ندیدم که بخوام احساسی برخورد کنم یا نکنم و قطعا میدونم دارم چی میگم اما طبق قوانین پست ها و کامنت های شامل توهین حذف میشن و با شخص خاطی برخورد میشه ولی الان شما چه توهینی دیدی؟ خب اینجا کانون آرسناله و قطعا اینکه علیه بارسا صحبت کنن طبیعیه و به هیچ شخصی توهین نشده.تو فروم همین سایت هم که نظارت خیلی خوبی روش میشه مقاله ها و پستای علیه بارسا کم گذاشته نشد.

در ضمن این بحث هم با طرفداری از بارسا شروع شد وگرنه هیچ یک از اعضای سایت هم پستی به خاطر این شکست بارسا نذاشته و بهتره اولین کامنت در مورد این بحث رو یه بار دیگه بخونی.ممنون میشم همه اعضا از این به بعد به آرسنال توجه کنن و کاری به تیمای دیگه نداشته باشن.

آرمان الهیاری در 3/2/1391 | 23:14 گفت:

بهترین حرف رو علی ارشدی زد
دمت گرم علی جان

parsa در 3/2/1391 | 23:00 گفت:

هروقت راجب بارسا بحث میکنیم مشکل پیش میاد چون هرکی نظزی داره
توبچی های عزیز آقا حمید .آقا علی وآقا حسین و... دیگه بحث رو ادامه ندید
عشق است آرسنال

soroosh در 3/2/1391 | 22:37 گفت:

حسین بس کن
ما (لااقل من) از بارسا بدم میاد ولی از بارسایی حق به جانب (که تو هستی)، فوتبال نفهم یا کم فهم که به صورت تفریحی فوتبال می بینن و عمرا بدونه دروازبان بارسا قبل از روشتو و والدز کی بوده (که تو این جوری نیستی البته امیدوارم) حالم به هم می خوره
*******************************************
تو دانشگاه یا محل کار کم از این آدما نمی بینیم. دوست ندارم تو سایت باشگاه مورد علاقه ام هم با این آدما بحث کنم

حسین در 3/2/1391 | 22:32 گفت:

توی پاراگراف سوم نوشته هام به جای بارسا هر اسم دیگه ای خواستین بذارین...منچستر چلسی میلان یا حتی خود رئال مادرید

مرد و مردونه میگم...حرفام هیچ تغییری نمیکنه.

حسین در 3/2/1391 | 22:30 گفت:

حمید تا اینجای حرفات منطقی بود ولی از اینجا به بعد به ورطه احساسات افتادی متاسفانه...

من شخص خودم رو اصلا و به هیچ عنوان نمیگم...ولی بطور کی اینکه میگی نباید کسی بیاد اینجا و مثلا خلاف دیگران حرف بزنه و... رو قبول ندارم.

حرف تو یعنی هر کی خواست بیاد اینجا بلاگ بذاره و مثلا باخت بارسا رو تبریک بشه و کاربرا هم بیان هرچه دل تنگشون خواست بگن(که طبیعیه و ایرادی به این کار وارد نیست هر کسی اختیار کار خودر رو داره قطعا)

ولی اگر اونوقت کسی مخالف بود و خواست خلاف دیگران حرف بزنه اون موقع اینجا میشه سایت ارسنال که اگر کسی ناراحت میشه نباید پست رو بخونه و نباید نظرش رو بیان کنه و سکوت کنه.

این مصداق واقعی سانسور نظرات مخالف و بی عدالتیه.یا باید هر دوی دو حالت بالا باشن یا هیچکدوم.

اگر اینجا سایت ارسناله و فقط باید در مورد ارسنال صحبت بشه(که قطعا اینطوریه) پس پست تبریک و توهین به هر تیمی هر چقدر هم منفور باشه توجیه نمیشه.اگر عیر از این هست بگو تا دونم.بعنوان یمی از مدیران سایت از خوندن کامنت اخرت و نظراتت متاسف شدم چون منصفانه نبود و انتظارم از تو بیشتر از این حرفا هست.

بارم میگم من شخص خودم رو منظورم نیست و حرفام جنبه کلی داره.

reza در 3/2/1391 | 22:30 گفت:

خب دیگه صلح . من به شخصه پرچم سفید نشون میدم از شما هم معذرت داش حمید من فقط این جوری برداشت کردم

Hossein Y در 3/2/1391 | 22:17 گفت:

اصلا این یارو کارشناس نبود فقط دری وری میگفت!!!!

حمید فرازی در 3/2/1391 | 22:16 گفت:

حسین من فعل جمله آخرمو جمع بستم.اگه با دقت تر میخوندی متوجه میشدی که به طور کلی گفتم ولی به یه واقعیت اعتراف میکنم.

با توجه به اینکه بیشتر آرسنالی ها از بارسا نفرت دارن نمیتونم جلوی همه رو بگیرم که به بارسا چیزی نگن و تو همه فروم و کانون های آرسنالی هم بعد از شکست بارسا اعضا میان همچین نظراتی میدن که قطعا طبیعی هم هستش ولی اینکه بیایم تو کانون آرسنال از این بارسا حمایت کنیم غیر طبیعیه و اینو دیدم و تجربشو داشتم که میگم.هواداری از تیم ها آزاد و من و کس دیگه ای هم نمیتونیم مانع این کار بشیم ولی خواهش میکنم در هر صورت اینجا بحث طرفداری ار بارسا رو وسط نکش و اگه اینجور پستایی ناراحتت میکنه نخونش.چه ایرادی داره؟ امیدوارم دیگه نیازی نباشه در این مورد توضیح بدم.

reza @ میشه بگی من کجای حرفام اشاره کردم به خاطر حذفمون توسط بارسا از این تیم بدم میاد؟ من دلایل خودمو دارم و اصلا اینی که شما میگی نیست و دلیلی نمیبینم اینجا مطرحشون کنم.

حسین در 3/2/1391 | 22:14 گفت:

من که امروز نبودم و پستت رو ندیدم رضا.ضمن اینکه برای احساساتت و اینکه از بارسا بدت میاد احترام قائلم ولی لطفا از این به بعد فقط در مورد ارسنال بلاگ بذار.فکر کنم این درخواستو بقیه کاربرا هم داشته باشن.

reza در 3/2/1391 | 22:11 گفت:

حسین جان من فقط گفتم که از ادمای مغرور خوشم میاد ولی نگفتم که ادم باید مغرور باشه که . خب ادم از خیلی چیزا خوشش میاد ولی هیچ وقت انجام نمیده

reza در 3/2/1391 | 22:05 گفت:

البته اینم بگم حکید جان اون پست فقط از روی عصبانیت بود و بعدش خودم هم پشیمون شدم . البته بعضی بچه ها هم کامنتای مناسب سایت نذاشتن که من ازشون گله دارم

reza در 3/2/1391 | 22:02 گفت:

حمید جان اشتباه نکن ما به خاطر حذف در برابر بارسا از این تیم بدمون نمی یاد بلکه به خاطر این بدمون میاد که نا جوانمردانه میبرن . هیچ کس حذف چلسی توط بارسا و فریاد های بالاک رو فراموش نمیکنه . فکر نکنم کسی تاحالا از دی دی دروگبا فحاشی یادش باشه ولی اینا کاری کردن که اون به فحاشی وادار بشه

حسین در 3/2/1391 | 22:01 گفت:

حمید من جوش نیاوردم قبول دارم تند رفتم و برای این معذرت از همه ولی در مورد جمله آخرت اینکه در مورد آرسنال حرف زده بشه برای چندمین بار میگم این حرفو به من نباید بزنی چون حاضرم قسم بخورم من تا حالا یک بار هم توی این سایت (شروع کننده) بحثی در مورد بارسا نبودم .خودت شاهدی بارها از دوستان بلاگ نویسان درخواست کردم از ارسنال حرف بزنن فقط.

اینکه بارسا اینجا از رئال یا هر تیم دیگه ای منفورتر هست هم بارها گفتم در این مورد هرکسی مختاره.من که به این قضیه اعتراضی نکردم و هیچ وقتم نمیکنم.

رضا دوست عزیز نمیدونم اون موقع هم که مورینیو مربی چلسی بود و با ونگر جنگ روانی داشت و بهش کنایه میزد همین حرفو در تمجیدش میزدی یا نه؟؟ولی میدونم امام باقر گفته کسی که اندازه ذره ای غرور در وجودش باشه بوی بهشت به مشامش نمیرسه و برای من یه کلمه از حرفای امثال امام باقر به تمام هستی ارزش داره مورینیو و رونالدو و این افراد حقیر که جای خود دارن.
من نمیدونم گواردیولا ریاکاره یا نه ولی میدونم هیچوقت کسی رو تحقیر نکرده و موفقیت های دیگرانو با حرفاش بی ارزش جلوه نداده.

علی ارشدی عزیز داوری ها هم اگر قرار بود به نفع بارسا باشه مطمئن باش نمیذاشت بارسا حساسترین دو بازی فصل خودش شکست بخوره من منکر اشتباهات داوری به سود بارسا نیستم ولی اون اشتباهات سهوی بوده.دیگه نمیخوام از بارسا چیزی اینجا بگم چون درست نست و اینجا سایت ارسناله و حریم این سایت محترمه.تا همین جا هم که از بارسا حرف زدم زیاده روی کردم و معذرت از همه.

بحث در مورد بارسا لطفا تموم.از منطقی بودن امثال حمید فرازی و علی و سوروش و... هم که با وجود اختلاف نظرشون با من از حیطه انصاف و ادب خارج نشدن بسیار ممنونم.

حمید فرازی در 3/2/1391 | 21:44 گفت:

حسین قبلا هم گفتم برای علاقت به بارسا احترام قائلم ولی اینجا کانون هوادران آرسنال هستش و 99 درصد آرسنالی ها از بارسا متنفرن.رئال نفرت انگیز چندش آور ولی نه به اندازه بارسا.میدونی چرا؟ چون بدترین خاطرات ما از این تیمه و از شکستش خوشحال میشیم.اصلا بهترین تیم دنیا با بهترین سبک با بهترین بازیکنا ولی آرسنالیا از شکستش خوشحال میشن و این یه چیزی طبیعیه دیگه مشکل کجسات که اینجور جوش میاری؟

در مورد رئال هم به شخصه ازش نرفت دارم ولی ما اینجا کاری به کانون تیمای دیگه نداریم و حتی اون پست رضا هم پاک شد و داریم کار خودمونو ادامه میدیم.

خواهشا اینجا از آرسنال حرف بزنید و بهتره از این تیم حمایت کنیم نه تیمایی که باهاشون مشکل داریم.

soroosh در 3/2/1391 | 21:44 گفت:

آفرین علی
دلیل شادی ما رئال نیست
نفرت از بارسا هست هر چند رونالدو هم آدمو ناراحت می کنه

reza در 3/2/1391 | 21:44 گفت:

یه سوال : اینجا کسی هست که ارزوی برد چلسی رو نداشته باشه ؟
دروگبا رو زدن مصدوم کردن ولی داور یه کارت زرد به پویول ندادن که چی یه وقت بازی برگشت رو از دست نده

reza در 3/2/1391 | 21:36 گفت:

من ضاتا از ادمای مغرور مثل رونالدو و مورینیو خوشم میاد . ادم های قوی که شرایط سخت مثل فقر و کمبود امکانات روشون اثری نداره وخودشونو بالا میکشن و اما در مورد سایت رئال باید بگم بازی ال کلاسیکو یه چیزی فراتر از یه مسابقست و از مرز های سیاسی نیز عبور میکنه ولی افرادی رو که بدون کلک میان برنده میشن رو ترجیح میدم به افرادی که با میلیون ها قرض با کمک داور و هزار دست پشت پرده میان و یه تیمی مثل ارسنال می برن و رویاهای طرفدارانشون به راحتی از بین میبرن ترجیح میدم . حالا میخواد ظاهرا موادب باشند. .

میلاد کشوری در 3/2/1391 | 21:35 گفت:

تبریک اساسی بابت باخت بارسا که عصبانیت بازی بد دیروز مقابل چلسی رو از خاطر اکثر بچه ها برد. ایشالا چلسی هم سه شنبه حذفش کنه، بعدشم بیلبائو آخرین امیدش رو ناامید کنه!

علی ارشدی در 3/2/1391 | 21:34 گفت:

حسین@
راستش اینجا زمین خوردن بارسا خیلی خوشحال کننده است به دلایل مختلف

همه بازیکنای خوب ما رو گرفتن(جز فابرگاس که خودش به زور رفت)

تیمیه که بیش از حد بزرگ نشون داده میشه

داوری ها اکثر مواقع به طرز مشکوکی به نغعشه البته بیشتر تو اروپا(مثل من یو تو لیگ انگلیس)
و....

اما این خوشحالی معنیش حمایت از رئال یا علاقه به اونا نیست علتش نفرت از بارسلونه

parsa در 3/2/1391 | 21:07 گفت:

حسین گل گفتی
دیشب منم دوست داشتم بارسا ببره
1-بخاطر فابرگاس{ که بهش استراحت داده بود}
2-روی رونالدو و مورینیو کم بشه
3-از بچگی از ریال بدم میومد ولی آنموقع در بارسا رو نالدینهو بود که عاشقش بودم

حسین در 3/2/1391 | 20:39 گفت:

در مورد کارشناسی و اینکه اون شخص بازی ارسنال و چلسی خوب کارشناسی نمیکنه موافقم.

در مورد تبریکت هم بابت باخت بارسا اگر این موضوع باعث خوشحالیه منم ظرفیت دارم که با وجود علاقه ای که خودم به بارسا دارم باختش رو اینجا به همه تبریک بگم.اگر زمین خوردن بارسا اینجا باعث خوشحالی میشه منم تبریک میگم.

ولی خیلی دوست داشتم رضا و امثال رضا بعد از بازی یه سری به سایت رئال میزدن و تیتر و محتوای پستی که اونجا در مورد بازی گذاشته شد و مخصوصا کامنت های کاربرای اون سایت رو میدیدن تا متوجه خیلی از حقایق بشن.اگر توی اون سایت اونجوری در موردارسنال حرف زده بشه و هر ارسنالی ببینه قول شرف میدم تا اخرین نفس زندگیش با شنیدن اسم رئال دچار حالت تهوع شدید میشه.(اگر توی اون مقاله ای که میگی عده ای بارسایی ارسنال رو مسخره کردن حداقل اون عده یه مشت طرفدار عادی بودن و نه مدیران سایت رسمی بارسا)

دیشب سایت رئال یکی از کثیف ترین چندش آورترین مشمئز کننده ترین و حال بهم زن ترین جاهای دنیا بود.جایی که یه مشت عقده ای دائما تحقیر شده در ال کلاسیکو های قبلی خودشون رو خالی کردن و شخصیت نازل خودشون و تیم محبوبشون رو به همه ثابت کردن.بله بارسا اینجا منفوره و باختنش باعث خوشحالی میشه(و این موضوع هیچ ایرادیم نداره)ولی خوبه که خودمونو گول نزنیم.

بازم میگم از خود بارسا هیچ حمایتی ندارم که بکنم و برای سومین بار باختش رو تبریک میگم...به همه.ولی بحث من درمورد حرفای رضا بود که امیدوارم قانع شده باشه.

parsa در 3/2/1391 | 20:36 گفت:

رضا جان اگه جلوی هواداران آرسنال هم اینکار میکرد میگفتی کیف کردم
منطقی باش
البته اینکار عادت رونالدو است چند بار تو امارات هم از این کارهای زشت و ناپسند انجام داد

reza در 3/2/1391 | 20:11 گفت:

ولی من از خریدای امسال میترسم . همش یا مسی کوچک (کمپل) بود و حالا گریت بیل جدید !!!!!!!
اخه اینا کین من سیتی به رونالدو پیشنهاد میده ما هم به گریت بیل جدید !!!!!

reza در 3/2/1391 | 20:09 گفت:

اقا پارسا ولی من واقعا با حرکت رومالدو کیف کردم خیلی حال میده این جوری 100 هزار نفر مغرور رو ضایع کنی. این بارسایی ها واقعا مغرور شدم . نمیدونید وقتی دیدم مقاله ای که تو سایت بودو چه جوری مسخره کردن چه حالی پیدا کردم . اونوقت پستمو که در موردشون بودو رو حذف کردن

آرمان الهیاری در 3/2/1391 | 19:39 گفت:

پارسا بیخیال شو
امروز چنان پدری از بارسایی ها درآوردم که ............

parsa در 3/2/1391 | 19:23 گفت:

منچستر اگه هفته بعد از سیتی ببازه با توجه به تفاضل گل سیتی میاد دوم ودر همه جام ها ناکام میمونه
اخ جون !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دلم به حال بارسا سوخت
من نمیدونم چرا اعضای سایت ریال مادرید و اون مربی و رونالدو که بعد از گل دوم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
{حرکتش بعد از گل خیلی زشت بود }را به بارسا ترجیح میدن
درسته سال قبل مارو با داوری حذف کردند ولی خداییش شما هم الکی به بارسا حساس شدید
مرسی رضا جان
راستی نگفتی اسم بوسینگوا رو بلد نبود

آرمان الهیاری در 3/2/1391 | 19:08 گفت:

داره نزدیک میشه؟
وضعیت قرمزه؛1گل اختلافشون هست

مجتبی هانری در 3/2/1391 | 18:41 گفت:

سوتی های پی درپی.....
راستی خوشبختانه شنچستریونایتد4اورتون4
متاسفانه دو تاش رونی زده داره نزدیک میشه به رابین